Survivor South Africa: Panama - Season 1

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Panama - Season 1

Post autor: ctoria »

Obrazek

Survivor South Africa: Panama - pierwszy sezon spinoffu amerykańkiego Survivor i szwedzkiej Expedition Robinson. Został sfilmowany pomiędzy czerwcem 2006 a lipcem 2006.
W grze wzięło udział 14 uczestników, podzielonych na dwa plemiona: AGUILA i RATA. Gra trwała 29 dni.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Jestem po pierwszych dwóch odcinkach : ) Wrażenia - raczej pozytywne - jak na razie konkurencję były nawet fajne, jedyne co mi przeszkadzało to najprawdopodobniej dograny komentarz prowadzącego w czasie zadań o immunitet. Z prowadzącym ogólnie jest zabawnie bo jest taki beznamiętny i wiele kwestii jest takich samych jak w amerykańskim Survivorze - tylko głos nie pasuje. Może ktoś chce oglądać ze mną - jeśli tak mogę podać link do odcinków sezonu pierwszego.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a po jakiemu to jest? po angielsku?
jest na yt?

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Po angielsku, ale niestety nie na Yt.
Na Yt jest sezon 2 Survivor South Africa : )

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Panama

Post autor: Meciek »

Obrazek

Pierwszy sezon Survivor South Africa. Wyemitowano go w 2006 roku, uczestnicy musieli przetrwać przez dwadzieścia dziewięć dni, uczestniczyło w nim czternaście osób. Program prowadził Mark Bayly.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Południowa Afryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości