Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 10

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 5 lipca

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 10

Post autor: Maw »

Szkoda, że Chane odpadła. :( Ale lepiej ona niż Palesa albo PK. No i fajnie, że 3 idole zostały użyte. Tom i Jeanne ze swoimi pierwszymi zerami w konfach. <3 Toni to królowa. ;( Ogólnie sezon nadal dobrze się ogląda, ale trochę zaczyna wkurzać mnie edit Wernera, jest najbardziej flawless ze wszystkich i zdziwiłoby mnie, gdyby nie wygrał. Ale trzymam kciuki, że Palesie się uda albo nawet PK lub Toni.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 10

Post autor: frasiek »

Ja wiem, że punktu widzenia gry to będzie nudne, ale jestem za tym, żeby F5 to było Werner, Katinka, Jeanne, Annalise i Tom, bo cała reszta castu po prostu zasługuje na to, żeby odpaść przed Tomem.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 10

Post autor: ciriefan »

Kolejny świetny odcinek :D

Mam nadzieję, że Palesa nie odpadnie następna, bo naprawdę jest mega - PK i Tom zaczynają rzucać się sobie do gardeł w obozie, a ta siedzi obok nich, patrzy na nich i ma bekę XD Rozwaliło mnie to. Mój drugi ulubiony moment tego odcinka - prowadzący robiący sobie bekę z Jeanna na zadaniu. Ta ledwo co daje radę, a on: "Dużo ruchu u Jeanne. Rozumiem, że wypróbowujesz opcje na ustawienie się?" XD

3 HII na radzie - spoko. Tylko szkoda, że Chane odpadła. Nawet nie wytłumaczyli, skąd się wzięły głosy akurat na Wernera i jak on to wyczuł, że zagrał na sobie HII. W tym całym sojuszu piątki Werner-Katinka-Jeanne-Annalise-Tom tylko Werner ma szansę wygrać - Jeanne i Tom to ciemne charaktery, a Annalize i Katinka są nieistotne w fabule prowadzonej historii. Także jedyna szansa, że Toni coś ugra albo Palesa dokona cudu.

W sumie to mam nadzieję, że PK odpadnie następny - prowadzi debilną grę. Z dupy chce eliminować własnych sojuszników, żeby tylko wykonać duży ruch, a potem się dziwi, że nagle jest na dnie i nikt nie chce z nim grać. Męczy mnie oglądanie jego bólu dupy w sytuacji, w której sam do tego doprowadził.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 10

Post autor: frasiek »

ciriefan pisze:
08 lip 2018, 16:36
3 HII na radzie - spoko. Tylko szkoda, że Chane odpadła. Nawet nie wytłumaczyli, skąd się wzięły głosy akurat na Wernera i jak on to wyczuł, że zagrał na sobie HII.
Wiedział, że dużo głosów poleciało na PK, więc jak zobaczył, że on zagrał HII to niespecjalnie miał wybór. Co do głosów na Wernera to PK w konfie powiedział coś w stylu, że skoro ma HII to zamiesza na radzie.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 10

Post autor: Umbastyczny »

Bardzo dobry odcinek.

Sam jestem w szoku, że to napiszę, ALE jakoś tak delikatnie zacząłem pałać sympatią do Toma. Możliwe, że wynika to tylko z tego, że jest wrogiem PKa, a tego typa nienawidzę, ale zawsze to jakiś powód. I nawet Jeanne miała mądrą wypowiedź na radzie odnośnie Toma i traktowaniu go przez Palesę czy Chane. Tom utorował sobie drogę to 5-osobowego sojuszu, wygryzł nawet Toni, a tam wcale nie musi być tak całkiem na dnie, jeśli weźmiemy pod uwagę, że z Annelize mieli przeszłe relacje, Katinka to trochę taka chorągiewka, ale Annelize to jej mamuśka, a Tom może też liczyć na męski sojusz z Wernerem. Generalnie wciąż go nie lubię, ale już mniej niż dotychczas. Zobaczymy co dalej.

Toni - trochę mi jej szkoda, bo wyleciała z obiegu tak w zasadzie bez powodu, ale cóż. Tzn. powodem był PK, ale tu w sumie jest sobie winna, bo mogła albo oszczędzić najpierw Tevina, albo później Josie i się nie męczyć teraz z tym szaleńcem.

Werner - ma dobry edit, on rozdaje karty, ma dużo dobrych relacji, ja trzymam za niego kciuki. Bardzo go lubię, a do tego dobrze gra.
Co do pozostałych pań z większości: Katinka wciąż mi się wydaje mocno nieogarnięta, Jeanne jest nijaka i nic nie robi, a Annelize wydaje się mieć potencjał do gry, ale tak ciągle jest under the radar i nie chce się ujawnić bardziej.

Chane mi trochę szkoda, była w mniejszości, ale jakoś nie zawalczyła o siebie i nic się nie udało zrobić. Dostawała gorszy edit jako ta zła co zdradziła Toma. Moim zdaniem miała potencjał, ale nie pykło. Palesa może coś wykombinuje, bo też potrafi pomyśleć, ale bez HI będzie już jej ciężko i pewnie wyleci teraz, albo zaraz po PKu.

PK jest dramatyczny. Bardzo kibicuję jego eliminacji i trzymam kciuki, żeby odpadł. Nawet mnie nie bawi jego nieporadność. Niby jego paranoje i agresywna gra napędzają akcję i bez niego byłoby nudniej, ale nie mogę na niego już patrzeć i go słuchać. Gra bardzo chaotycznie i w nieprzemyślany sposób, a potem się dziwi, że jest na wylocie. Ech, nie znajduj już HI, proszę.


PS: Trochę było dziwnie na tym zadaniu z łódkami, że obie ekipy poszły na dno. CHyba tak nie miało być i coś nie pykło z przygotowaniami. :D

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 10

Post autor: Saw »

Odcinek całkiem fajny. Trzy ukryte immunitety użyte na radzie, to już jest coś. To tylko pokazuje, że ci ludzie grają na sto procent. Całe szczęście, że nie kiszą tych swoich zdobyczy w kieszeniach. Palesa musiała zagrać HII, bo była na dnie. PK coraz bardziej rozwala sobie grę i też już znalazł się poza sojuszem. Nikt mu nie ufa i miał sporo szczęścia, że trafił mu się idol w ręce, bo inaczej byłoby po nim. Werner zagrał immunitetem, bo zrobiło się groźnie po tym jak PK zagrał swoim. Jak widać bardzo się to opłacało, bo inaczej by odpadł przez to całe zamieszanie. Tylko szkoda, że nie pokazano dlaczego w niego wycelowano.
Szkoda, że Chane odpadła, ale nie było już dla niej ratunku. W momencie gdy Palesa i PK zagrali HII to ona była oczywistym celem. Chociaż liczyłem, że bardziej zawalczy o swoje. Jakoś w tym odcinku nic specjalnego nie pokazała i zbyt pasywnie zagrała. Tomowi udało się wkęcić w dominujący sojusz i wygryzł między innymi Toni. Na jej miejscu zaczałbym ostrzej pracować, bo jeszcze chwile i będzie miała nóż na gardle. Ta relacja z PK popsuła jej mocno pozycje. Katinka strasznie się mota w grze. Czasem aż trudno się jej słucha. Ale za to jest urocza w tym swoim nieogarnięciu. Nadal najlepszą pozycję ma Werner, ale czekam na moment, aż ktoś odważniej zacznie w niego celować. Czas ucieka, a ona ma za dużą kontrolę nad grą.

Też rozwaliła mnie sytuacja z łódkami na zadaniu. To zatapianie chyba nie było przewidziane. Dziwnie to wyglądało, ale no cóż wpadki się zdarzają,

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 10

Post autor: Jasasiek »

W sumie zgadzam się, że Tom radzi sobie jak może i nie można mu tego odmówić. Socjalnie nadal wypada średnio przez te dramy (bycie nazwanym gorszym od Marthunisa to jednak wyczyn), ale jednak udało mu się wkupić w łaski większości i dopóki będzie im potrzebny, to oni nie będą w niego celować. A przecież do tego czasu sytuacja może się zmienić, bo ludzie widzą, że wszystko kontroluje Werner. Tom ma wspólną przeszłość z Annalize, a Katinka czy Jeanne mogą pójść za nią. No i Toni nie była teraz wtajemniczona w plan głosowania na PK utworzony przez Wernera i będzie czuła się oszukana, co jeszcze bardziej pomoże Tomowi.
Zasmuciło mnie zagranie HII Palesy, bo teraz nie ma już zupełnie nic na swoją obronę. Jest zdecydowanie moją ulubioną zawodniczką w tej edycji i nie chciałbym żeby odpadła, ale szczerze mówiąc, nie wiem jak ona ma teraz sobie poradzić, bo już jej wszyscy sojusznicy odpadli :(
Plus dla Wernera za zagranie swoim HII. Dobrze wyczuł co się dzieje, uratował się, a przy okazji pozbył się publicznego HII, co zmniejszy mu target. Nadal uważam, że gra ze wszystkich najlepiej (edit też ma najlepszy), ale musi się pilnować, bo też łatwo można go wywalić.
PK jest oderwany od rzeczywistości i robi takie głupie rzeczy, że brak słów. Nie zdziwię się jak w końcu przestaną go targetować, bo bardziej będzie się opłacało zaciągnąć go do finału. No ale chociaż stwarza śmieszne dramy XD
Jeanne o dziwo dobrze wypadła w tym odcinku, muszę pochwalić ją za obronę Toma na radzie, bo mówiła z sensem. Ale jeden odcinek to za mało żebym ją polubił  :lol:
Jeśli chodzi o Katinkę, to ja nie rozumiem czemu ktoś ciągle się jej czepia XD Przecież to chyba najmniej problemowa osoba w postmerge'u, może oprócz Vusiego i Annalize. She gives me nothing, ale kibicuję, bo jest pocieszna.
Annalize zawsze jest gdzieś na uboczu, ale jak dostaje już screentime, to nie da się jej nie lubić i wydaje się naprawdę rozgarnięta. Zawężam już grono kandydatów do zwycięstwa raczej tylko do Wernera i Toni, ale nie zdziwiłbym się gdyby na ostatniej prostej wszystko zgarnęła Annalize, bo wydaje mi się, że gdzieś tam istnieje dla niej dalsza ścieżka.
Chane była ok, ale ostatnio nie grała zbyt dobrze. Prawdę mówiąc po mocnej premierze spodziewałem się po niej więcej, ale i tak była wystarczająco ciekawą postacią - jej komentarze na temat Toma były jednak świetne. Trochę smutno, ale z drugiej strony, mogła to być Palesa.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość