Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 13

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 13

Post autor: ciriefan »

Premiera w Południowej Afryce: 26 lipca

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 13

Post autor: ciriefan »

Ale po połączeniu to się zrobiło denne.

Serio, jedyną osobę, która jest w stanie pokonać Warnera, jest Annalize. Biorąc pod uwagę jej edit - nie uda jej się to. Zostawiła swój podwójny głos na kolejną radę, ale co z nim zrobi? Jeanne jest tępa i wierzy, że Tom poleci. Katinka jest wpatrzona w Warnera jak w obrazek. Warner nie zgodzi się na żadne odstępstwa od swojego master planu. Może Tom? Tylko da jej to co najwyżej 3 głosy. Poza tym kogo się pozbędzie? Na pewno nie Warnera, bo o ile dobrze pamięta, to on chyba ma jeszcze jedno HII, którym musi zagrać teraz. Mam wrażenie, że Annalize spróbuje dokonać ruchu i sama stanie się jego ostateczną ofiarą.

PK w końcu odpadł, kilka rad za późno, tragiczny gracz. Niech ten sezon się już kończy, bo nie ma już kogo oglądać ani komu kibicować.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 13

Post autor: Maw »

Kibicuję Annalize, bo jest jedyną osobą z pozostałych graczy, którą lubię, ale po jej edicie wiadomo, że niedługo odpadnie. Ona praktycznie cały czas była UTR przez pre-merge, a mogliby zrobić z niej niezłego przeciwnika dla Wernera i wtedy jego zwycięstwo nie byłoby tak oczywiste. Jeanne i Tom to typowi goats. Trochę mnie śmieszy jak każdy sobie zdaje sprawę jak beznadziejnym graczem jest Jeanne i że będzie łatwo pokonać ją w finale, a i tak każdy ma jej dość, że co odcinek ktoś planuje wywalenie jej. :D Katinka już ma trochę lepszy edit od tej dwójki mimo że też jest słabym graczem, ale chyba jest zbyt słabo widoczna przez cały sezon, żeby miała szansę wygrać. Swoją drogą strasznie bekowe mamy to F5, gdzie 3 osoby to Tom, Jeanne i Katinka, którzy nigdy nie ogarniają co się dzieje (a szczególnie Jeanne i Katinka). Tak naprawdę jedyną ogarniętą osobą poza Wernerem jest Annalize, więc trochę nie dziwi mnie tak oczywisty edit. No ale może się zaskoczę i Werner nie wygra. :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 13

Post autor: frasiek »

Mam mieszane uczucia co do tego sezonu, bo nie mam przeciwko Wernerowi jako Wernerowi, ale naprawdę nie chcę sezonu, gdzie wygrywa ktoś kto ma taki edit jak Werner.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 13

Post autor: Umbastyczny »

A mnie jakoś ten sezon się wciąż podoba. Niby mamy pagonging, a ludzie pozostali w top5 nie powalają, ale wciąż mnie to kręci i chcę oglądać więcej i więcej.

PK - zgadzam się, że gracz mierny, bardzo sam się przyczynił do swej kiepskiej pozycji. Zachciało mu się robić big movy, tak o, żeby zrobić i tak to się skończyło. Został bez Tevina, ludzie się od niego odwrócili. A koleś nie był generalnie głupi, ale jego ego go wykończyło. Umiał manipulować Katinką i mógł bardziej na tym pojechać.

Annelize - zgadzam się, że jest trochę niedoceniana przez edit i jej historię można było poprowadzić jako równorzędnego rywala dla Wernera. Trzymam za nią kciuki, bo jest mega sympatyczna, a i przy tym umie mózgiem ruszyć. Niech coś ciekawego odwali.

Werner - za niego też trzymam kciuki, on i Annelize to mój wymarzony finał. Facet ustawiony jest świetnie, Katinka, Jeanne i Tom są w niego wpatrzeni jak w święty obrazek. Gość zrobił na mnie wrażenie, gra bardzo dobrze, a ludzie sami zaprzeczają, że to on nimi rządzi i tkwią w tym niewolniczym systemie.

Katinka - laska jest nawet sympatyczna, wyrobiła sobie niezłą pozycję, bo przewijała się w tym F3, ma układy w sumie z każdym, PK też z nią grał. Ale no jest przy tym tak nieogarnięta i roztrzepana, że masakra. Gdyby dołożyła nutkę rozumu i strategii do gry, to byłaby maszyną do survivorowania, a tak to jest niegroźną blondi.

Jeanne - ta jeszcze lepsza, babka nic nie ogarnia. Żyje w swoim świecie i myśli, że jak założyli układ -naście dni temu to nic się nie zmieni. Nic nie gra i nie jest lubiana, świetne osiągnięcia jak na tyle dni pobytu z tymi ludźmi.

Tom - jest porywczy, przez większość nielubiany, ale głupi nie jest. Obecnie jest w środku stawki, bo odstaje od Annelize i Wernera, ale na tle Katinki i Jeanne wybija się pozytywnie jak dla mnie. Przestał mnie irytować. A jako gracz? Nie gra dobrze, ale przynajmniej nie popełnia takich durnot, żebym łapał się teraz za głowę. Ciekawe czy pomyślą z Annelize o odnowieniu sojuszu z pierwszych dni.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 13

Post autor: Saw »

No poziom sezonu mocno spadł po połączeniu. Teraz sytuacja wygląda tak, że jest Wenrer i trójka zapatrzonych w niego pionków oraz gdzieś tam dalej Annalize, która chciałby coś zmienić w grze i wykonać jakiś ruch, ale nie ma z kim tego zrobić, bo wszyscy są beznadziejni. No źle to zaczyna wyglądać. Tak bardzo wszystko wskazuje na to że Werner to wygra. Tak naprawdę nikt z jego pionków nie ma z nim najmniejszych szans w finale i aż dziwne, że oni nawet przez chwilę o tym nie pomyślą. Katinka nic nie zrobiła w grze, ale jakby ruszyła głową to naprawdę mogłaby zrobić sobie niezłą CV na finał. Ma kilka niezłych układów na dotarcie do finału i tylko potrzebna jest inicjatywa do wykonania jakiegoś ruchu. No ale ona jest tak bardzo zapatrzona w Wernera, że raczej go nie zdradzi. Niestety będzie niegroźną blondyneczką, której nikt nie bierze na poważnie i każdy uzna że zajechała na plecach Wernera tak daleko. Jeanne jest stuknięta i nic nie ogarnia. Ona myśli że układy z początku gry nadal mają znaczenie. Dodatkowo nie jest lubiana więc jest idealną osobą do zatargania do finału. Choć nawet i z tym jest problem, bo na tyle wkurza ludzi, że najchętniej teraz już by ją odstrzelili. Tom mimo wszystko nie jest, aż tak głupi. Nie pozwala, aż tak bardzo sobą pomiatać. Ale na wykonanie ruchu jest już za późno. Poza tym jego szanse na sukces są zerowe, więc niech się cieszy, że ktoś myśli żeby go zabrać do finału. . Jurorzy wymiotują na jego widok i nikt nie odda nie niego głosu.
Werner ma w kieszeni HII, więc F4 jest już pewne i dopiero wtedy bedzie ostatnia szansa, żeby się go pozbyć. Ale nikt tego nie uczyni, albo on zdobędzie immunitet. Lubię nawet gościa i doceniam jego dobrą grę, no ale nie lubię tak przewidywalnych zakończeń. A niestety już teraz wszystko na to wskazuje.
Z całych sił trzymam kciuki za Annalize, którą wręcz uwielbiam. Ona jest jedyną, która można przeszkodzić Wernerowi. Szkoda tylko, że edit tak bardzo wskazuje, że ona nie ma z nim szans. Ale łudzić się można. Widać, że ona chciałby wykonać ruch, ale nie ma chętnych do tego. Teraz miała podwójny głos i PK, ale potrzebowała jeszcze jednej osoby. Ale jak widać, nie było sensu naciskać na tych idiotów, bo jeszcze odwróciłoby się to przeciwko niej. No ale fajnie, że podejmuje próby walki. Teraz to ona jest tak jakby na wylocie, ale oby coś wymyślila.

PK mi nie szkoda. Lubiłem gościa, ale zawalił sobie tak bardzo grę, że aż szkoda gadać. Jego decyzje były idiotyczne i tak naprawdę sam się wyrzucił ze sojuszu. A zaczeło się od eliminacji bliskiego sojusznika Tevina i później próbą dogadania się z członkami pierwotnego Luzon.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 13

Post autor: Jasasiek »

Kurde, Werner wygrał immunitet i Annalize nie mogła nic zrobić z tym dodatkowym głosem :( A przecież on ma jeszcze HII i na pewno go użyje, bo ostatni raz będzie mógł. Nie wiem czy uda jej się cokolwiek zdziałać.
Katinka, Jeanne i Tom to takie goaty. Przypomina mi to sytuację też z Filipin, ale w edycji USA, gdzie pod koniec Denise i Malcolm wygrywali automatycznie, gdy w finale nie było tej drugiej osoby. Tylko, że oni mieli chociaż podobne edity, a tu trudno mieć wątpliwości, czy wygra Werner czy Annalize.
PK stwarzał dobre dramy, ale bez Tevina radził sobie bardzo źle.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości