Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 14

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 14

Post autor: Meciek »

Premiera w Południowej Afryce: 2 sierpnia

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 14

Post autor: ciriefan »

Matko, ten odcinek zapowiadał się tak dobrze. Ze wszystkich osób Katinka nagle się obudziła i zaczęła grać. Wprawdzie pod wpływem Annalize, ale jednak. Ten sezon mógłby się dobrze skończyć, gdyby nie Tom, który po raz kolejny musiał zniszczyć cały przebieg gry. Żeby z każdym swoim kolejnym ruchem coraz bardziej spieprzyć sezon, który był na początku tak dobry, no to brawo Tom.

Warner oczywiście wykonał świetny ruch i w ogóle wyszedł fajny blindside, no ale to jest tak odpychające, że już od 5 odcinków wiadomo, że on wygra. Tom i Jeanne nie mają żadnych szans. Pozostaje trzymać kciuki za Annalize, która na bank odpadnie za tydzień.


Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 14

Post autor: Maw »

Szkoda, że Katinka odpadła, bo pod względem editu była jedyną osobą, która mogła pokonać Wernera, poza tym przynajmniej robiła cokolwiek w przeciwieństwie do Jeanne, która po prostu sobie tam jest... Trzymam kciuki za Annalize, ale szczerze to jej szanse na przetrwanie kolejnego odcinka są bardzo małe. Tym bardziej, że niestety kiepsko radzi sobie w zadaniach. Tak naprawdę to jest Werner vs. Annalize, bo pozostała dwójka jest tak tragiczna, że pewnie nie ma nawet szans na dostanie jednego głosu, a co dopiero wygrać, ale pewnie Annalize odpadnie i dostaniemy przewidywalne zwycięstwo Wernera.

bartoszlawenda
3rd voted out
Posty: 30
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:35
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 14

Post autor: bartoszlawenda »

Katinka była super <3
Miałem nadzieję, że wygra ten sezon. Jak w pierwszym odcinku powiedziała, że będzie udawać głupią to od razu skojarzyłem to z Jean-Robertem. Ale potem trochę zacząłem wątpić w jej taktykę XD Oglądanie Katinki to nagroda sama w sobie. Gdyby to był sezon, który oglądałbym po emisji to w tym momencie przeskoczyłbym na finałową radę tylko upewnić się że Werner wygra. Tylko jeden zwycięzca chyba był aż tak oczywisty (One World), i wtedy właśnie stwierdziłem że nie ma sensu tego oglądać do końca.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 14

Post autor: MaciekRS »

Werner jest zdecydowanie najlepszym graczem tego sezonu. Swiadom tego gdybym byl w jury nie zagłosowałbym na niego. Wg mnie to co robi jest zbyt przesadzone. Czym innym jest wygranie a czym innym naigrywanie sie z innych co mam nadzieje widzi jury.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 14

Post autor: Umbastyczny »

Coraz bliżej końca. Mnie ten sezon jakoś nadal trzyma w napięciu i wciąż mi się dobrze ogląda.

W sumie już nie ma za wiele co komentować, ale i tak to zrobię :D

Werner - no gra bardzo dobrze, próby buntów są nieudane i szybko się wypalają, bo ma wiernych ludzi. Ładne zagrani HI na Jeanne. Oczywiście chłop ma edit winner, ale tak jak czasami w US mnie to mocno odpycha, tak tu nie. Wydaje mi się, że nie jest to aż tak nachalne. Jeśli wygra, będę zadowolony. Jeśli nie, będę zaskoczony.

Annelize - bardzo rozgarnięta, może i bardziej niż Werner? Brakuje jej tak ścisłych sojuszy i numerków. Ale ładnie sobie radzi, uruchomiła dobrze Katinkę do działania. Może gdyby ta druga nie za dużo wypaplała Tomowi, to ich plan by się udał i mielibyśmy F2 Anneliza i Katinka? Może.

Katinka - ech :D to dziecię dziwnie się oglądało. Niby miała dobry socjal i była lubiana, niby miała niezłą pozycję, niby chciała w końcu nie iść z Wernerem do końca. Ale Boże drogi, ona naprawdę była nierozgarnięta. To paplanie na lewo i prawo i ciągłe zagubienie umysłowe.

Jeanne - zdecydowanie najmniej ogarniająca osoba tam na wyspie. W sumie nie robi kompletnie nic, tylko tkwi w starych układach i słucha co inni mówią. Strasznie bierna, z F4 moim zdaniem najsłabsza persona.

Tom - od jakiegoś czasu zaczął odbudowywać się moich oczach. Czy sojusz z Wernerem na koniec gry jest słuszny? No wątpie :D Nie wiem co jury musiałoby odwalić, żeby głosować na Toma, mając do wyboru Wernera. To już byłoby bitter level 100. Dużo mówi o tej lojalności i swoim słowie, ale czy tak spoko jest być honorowym przegrywem?


Więc jak dla mnie Werner > Annelize > Tom > Jeanne.

Wymarzony finał to Werner vs. Annelize, ale oboje są zbyt groźni i rozgarnięci, by wziąć się do finału wzajemnie.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 14

Post autor: Saw »

Odcinek niby fajny, zresztą tak jak poprzednie. Ale jednak wynik rady mnie nie cieszy i sezon już idzie tylko i wyłącznie w kierunku wygranej Wernera. Biedna Katinka odpadła. Przebudziła się nasza zagubiona dziewczynka pod wpływem Annalize, ale było już za późno na wykonanie ruchu. Gdyby tak wcześniej się ogarnęła to może inaczej by to wyglądało. Ogólnie sądziłem że to Annazlie odpadnie, ale ładny blindside wyszedł facetom. I cieszę się że Annazlie jednak przetrwała, bo bardzo mocno trzymam za nią kciuki i jeszcze łudzę się że biedna coś zdziała. Teraz musi zdobyć chyba tylko immunitet bo inaczej będzie już po niej. Ale cuda się czasem zdarzają, więc może i tym razem tak będzie. Na przekonanie Toma i Jeanne nie wierzę. Oni są zbyt uparci i głupi.
Werner nie musi za wiele robić, mając dwójkę posłusznych pionków. Oczywiście brawo za to, że ich tak okręcił wokół palców. Teraz jego droga do wygrania jest usłana różami. Tom i Jeanne są zerowymi rywalami, a Annalize nie zachwyca w zadaniach więc liczy że ją wywali jako następną.
Tom to według mnie idiotą. Biega za Wernerem i wyjawia plany innych. Czy on serio nie widzi, że z Wernerem nie ma kompletnie żadnych szans w finale. To już lepiej jakby spiknąłby się z Katinką, z którą mógłby może trochę powalczyć. No ale jeszcze większą idiotką jest Jeanne. Ona już tam nic nie robi i tylko liczy że ją zatargają do finału. Nawet zabranie przez Wernera, Toma i Katinki na nagrodę nie otworzyło jej oczów. Miał sporo szczęścia, że faceci jednak postanowili zblindsidować Katinkę.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor South Africa: Philippines - Odcinek 14

Post autor: Jasasiek »

Kurde, już miałem nadzieję, że Annalize urobi Katinkę i wywalą Wernera :( Teraz na inne zakończenie jedyną szansą jest wygrana następnego IC przez Toma, bo Annalize i Jeanne prawdopodobnie tego nie zrobią. Więc albo Werner zaraz odpadnie, a zaraz po nim Annalize i dojdzie do F2 Tom-Jeanne, co będzie straszne, ale w sumie ciekawe, bo obydwoje są największymi goatami sezonu albo Werner przewidywalnie wygra. W zasadzie już mi to obojętne, bo wiem, że Annalize za bardzo nie ma już żadnych możliwości żeby dojść do finału. No ale może Werner jeszcze odpadnie, a Annalize wygra kolejny immunitet w stylu Kristie z AU czy coś... Annalize > Werner > Tom > Jeanne
Katinka była pocieszna, ale oleju w głowie to ona nie miała. Gdyby była choć trochę bystrzejsza to realnie mogłaby to wygrać i mówiąc szczerze, gdyby tak wrzucić ją do 100 losowych sezonów, to wcale nie zdziwiłbym się, gdyby w większości z nich zahaczała o podobne miejsce, a nawet o finał, bo ma do tego zadatki.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Philippines - Season 6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości