WAŻNE! Osoby, które mają problem z zalogowaniem się na forum prosimy o usunięcie cookies/ciasteczek i ponowienie próby logowania.
Ciasteczka można usunąć za pomocą przycisku "Usuń ciasteczka witryny" w stopce forum.

S37E11 "So Smart They're Dumb"

Nowy odcinek: 12 grudnia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
runner up
SA: Philippines: Palesa
Survivor AU 2018: Shonee
Pochwalił: 21 razy
Pochwalono: 24 razy
Kontakt:

Post autor: Meciek » 05 gru 2018, 13:12

DATA PREMIERY: 5 grudnia
Obrazek
Obrazek
#TomaszFTW

MaciekRS
1st jury member
Pochwalił: 7 razy
Kontakt:

Post autor: MaciekRS » 06 gru 2018, 15:36

Co za fantastyczna gra, co za rada plemienia. Po prostu wspaniały sezon :)

Tak pewnie powie większośc widzów a ja odczuwam po prostu niesmak i wracają złe wspomnienia z S19. Christian, złote dziecko producji po raz drugi juz jest ratowany przez idola a Davie trafia na moja listę graczy których NIE CIERPIĘ.

Awatar użytkownika
CH23
5th voted out
David vs. Goliath: Nick
Survivor AU 2018: Shane
Pochwalono: 3 razy
Kontakt:

Post autor: CH23 » 07 gru 2018, 12:26

Nareszcie odpadła osoba której już nie mogłem po prostu oglądać!
Przez celowanie w Christiana sama wpadła na celownik :D
Nareszcie nie będzie płaczu z dupy, wycia do nieba i nie wiadomo jeszcze co!
Bye!

Ja mam kompletnie inne odczucia co do Davie nawet przeczuwam, że on może ten program wygrać ;)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Pochwalił: 72 razy
Pochwalono: 21 razy
Kontakt:

Post autor: Jack » 09 gru 2018, 15:41

Ojej, Gabby taka zazdrosna o Christiana. Biedactwo :(
Dziwny był ten ich sojusz, ale ostatnia rada plemienia niezła. Knucie przeciwko sobie tuż po wizycie bliskich. Christian użył idola. Zgaduję więc, że ten HII powróci za kilka chwil i oczywiście przez przypadek znajdzie go Christian :D

Nie wiem kto może wygrać ten program. Te relacje między uczestnikami są tak skomplikowane, że nawet nie chce mi się tego analizować. Poza tym będą jakieś dodatkowe przewagi. Ogólnie to zastanawiam się nad Mikiem. Na samym początku gry mówili, że to zagrożenie i wgl, a ostatnio go coraz mniej.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
David vs. Goliath: Kara
NZ: Thailand: Lisa
SA: Philippines: Palesa
Pochwalił: 3 razy
Pochwalono: 11 razy
Kontakt:

Post autor: ciriefan » 09 gru 2018, 16:55

Odcinek mi się podobał, nawet wizyta bliskich, których nie cierpię. No ale okej, kupili mnie całkowicie spotkaniem Christiana z dziewczyną. Moje natychmiastowe skojarzenie to:
Obrazek

I muszę przyznać, że nie znoszę tego typu graczy, to akurat w tym sezonie wybierając nerda casting odwalił kawał dobrej roboty, bo pomimo dużego editu i tego, że jest ratowany przewagami, to Christian wzbudza ogromną sympatię. A jeżeli 3 zagrożone osoby w tym odcinku to byli Christian, Gabby i Alison, cieszę się, że padło na Gabby.

Jestem ogromnie ciekawy, jak się to wszystko dalej rozegra. Nadal uważam, że największe szanse ma wygrać Christian lub Nick. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie Nick, za którym po prostu nie przepadam, ale jak już pisałem ostatnio - to final 7 jest tak dobre, że każdy poza Mike'iem będzie dobrym zwycięzcą.

Niby powstał sojusz 4 w składzie Nick, Davie, Angelina i Mike, ale zastanawiam się, czy to przetrwa. To byłby tragiczny sojusz dla Angeliny i Mike'a, którzy powinni wrócić do gry z Karą i Alison, bo z którymkolwiek z Dawidów nie mają szans. Jeśli jednak zostaną w tym sojuszu czwórki, to sami będą sobie winni, jeśli przegrają.

Kolejnym dyskusyjnym wątkiem jest ruch Daviego - niby odcinek poszedł po jego myśli, ale czy to był odpowiedni ruch? Z jednej strony zostawił tarczę w postaci Christiana, ale jak długo zamierza ją trzymać? Biorąc pod uwagę fakt, że nerd zawsze jest faworytem Jeffa i ile jego faworyci znajdują ukrytych immunitetów (przeraża mnie myśl, że możemy mieć powtórkę z Bena), Davie jednak powinien się od niego odciąć, bo do zadania z ogniem zostało już bardzo mało rund, a przewag w grze zawsze jest dużo. Niby jego plan się udał, ale muzyczka przy tej scenie była taka, że mam wrażenie, iż miało to nam dać do zrozumienia, że Davie popełnił błąd ratując Christiana. Ciekawi mnie też, czemu ostatecznie sojusz czwórki wysłał część głosów w Gabby a nie Alison - Alison jednak wydaje się być lepsza od niej zarówno w strategii, zadaniach jak i socjalu, więc to też dyskusyjna decyzja.

W sumie to kibicuję wszystkim poza Nickiem i Mike'iem. Oby to była dobra końcówka i oby Jeff nie zniszczył jej podsyłaniem na siłę kolejnych 5 ukrytych immunitetów jednej osobie.

http://survivorpolska.pl/czego-nie-zoba ... rvivor-37/

KONFY:
Nick - 5 (41)
Christian - 3 (37)
Angelina - 1 (34)
Mike - 0 (31)
Kara - 1 (25)
Davie - 2 (24)
Alison - 1 (15)

Gabby - 4 (27)

Carl - 17, Alec - 25, Daniel - 22, John - 12, Elizabeth - 17

Lyrsa - 11, Natalie - 15, Natalia - 6, Bi - 5, Jeremy - 3, Jessica - 5, Pat - 2

bartoszlawenda
3rd voted out
SA: Philippines: Katinka
Survivor AU 2018: Benji
Kontakt:

Post autor: bartoszlawenda » 09 gru 2018, 23:30

Jeżeli Christian odpadnie w następnym odcinku stosunkiem głosów 4-3 to powtórzy rekord na najwięcej otrzymanych głosów przeciwko w całej historii Survivora XD. Chociaz i nawet aktualnie jest już w ścisłej czołówce.

Ja nie uważam Christiana za typowo nerdowatą osobę. Czasami przesadza z przyrównywaniem wszystkiego do tej robotyki, ale jednak w tym wszystkim jest męski i wydaje się na prawdę mądrą osobą. Myślę, że w tym F7 można się spodziewać jeszcze jednego advantage, może znowu trafi się komuś z Davidów, głupio by było ze strony Goliatów teraz zaprzepaścić tą przewagę 4 osobową. Daje to Karze lub Alison bardzo duże szanse na wygraną. Wątpie w zwycięstwo Mikea lub Angeliny.

Awatar użytkownika
Maw
7th jury member
David vs. Goliath: Angelina
NZ: Thailand: Renee
SA: Philippines: Annalize
Pochwalił: 9 razy
Pochwalono: 8 razy
Kontakt:

Post autor: Maw » 11 gru 2018, 17:20

Nareszcie płaczka sezonu odpadła. Odcinek ok, ale Kara znowu jest UTR, coraz bardziej wątpię w jej wygraną, ale i tak wierzę, że jej się uda. Ewentualnie Angelina czy nawet ten Nick, ale wygranej Christiana nie zniosę. Lubię go, ale jeśli znajdzie jeszcze chociaż jedno HII to będzie porażka, nie chcę rigged winnera... Jeszcze tylko 2 odcinki do końca, a i tak sytuacja nie jest jasna kto wygra. W większości poprzednich sezonów od merge stawało się to mega oczywiste, więc brawo dla sezonu.
David vs. Goliath: Angelina / Kara / Alec / Natalie / John

Awatar użytkownika
XanderDE
4th jury member
David vs. Goliath: Alison
NZ: Thailand: Tess
Pochwalono: 8 razy
Kontakt:

Post autor: XanderDE » 11 gru 2018, 20:28

Obecnie to jestem za F3 Alison, Kara, Angelina. W końcu od BvsW minęło już 4 lata to fajnie dla odmiany zobaczyć ponownie taki finał i trochę na pohybel Jeffowi ;)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
9th jury member
David vs. Goliath: Angelina
NZ: Thailand: Lisa
SA: Philippines: Werner
Survivor AU 2018: Shane
Pochwalono: 3 razy
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny » 12 gru 2018, 00:17

Kolejny przyjemny odcinek.

Wizyta bliskich zajęła dużo czasu, ale trzeba przywyknąć. Już się przyzwyczaiłem. A scena jak Christian przedstawia dziewczynę Jeffowi była urocza :3

Brawo dla Gabby, że nie wymięła i (niemal) dopięła swego. Nie obyło się bez płaczu, ale jak na nią była dość opanowana. Ciekawe czy Christian by się czegoś domyślił, gdyby nie Davie.

Czy Davie podjął dobrą decyzję. Hmmm… ciężko stwierdzić. Niby argument, że tarcza się przyda, jest logiczny. Ale taka strategia ma sens, gdy w odpowiednim momencie tej tarczy się pozbędziemy.

Najbardziej kibicuję Alison. Zwycięstwo Christiana, Angeliny bądź Kary też mnie ucieszy. Nick gra spoko, ale mniej go lubię - jak wygra nie będę zły. Davie też ma swoje momenty, ale nie przepadam za nim. Najsłabiej gra Mike, ale w sumie nic do niego nie mam. Zapowiada się ciekawa końcówka, bo każdy scenariusz jest jeszcze możliwy. Mam nadzieję, że za dużo przewag nie wróci do rozgrywki na te ostatnie rady.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Ogólnie”