Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Meciek »

Spekulacje dotyczące Survivor 37.

Zdjęcia do edycji rozpoczną się wiosną 2018/latem 2018, a na antenę stacji CBS program powróci jesienią 2018.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

4 powracających graczy w sezonie 38

http://insidesurvivor.com/season-38-to- ... ains-34176

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: XanderDE »

SoPa dwóch facetów, Filipiny trzech facetów, czyżby Jeff zrobił niespodziankę i tym razem były cztery "kapitanki"?! ;D
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Meciek »

Może będzie to coś na zasadzie twistu z kapitanami w Survivor South Africa? Tam kapitanowie nie mogli wygrać gry, pomagali jedynie drużynom w przetrwaniu itd.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: CH23 »

Można już typować w takim razie! :P

Chciałbym, żeby były to 2 kobiety i 2 facetów rzucone do każdego z plemion.
Czyli Kobieta, Mężczyzna w jednej i pozostała 2 w drugiej.
Capitans dla kobiet i mężczyzn !
Moje typy:
Kobiety:
1. Cydney Gillon (Kaôh Rōng) Pokazała się z dobrej strony w swojej edycji i zabrakło niewiele.
2. Courtney Yates (Heroes vs. Villains, China) Po instagramie widać, że myśli cały czas o programie. Niech to wygra! ;)

Mężczyźni:
1. Jon Misch (Survivor: San Juan del Sur) Zobaczymy czy wyciągnął wnioski z ostatniej gry./ Ken McNickle (Survivor: Millennials vs. Gen X)
2. Jim Rice (South Pacific) Jedyna osobą, która była ciekawa i grała w tym marnym sezonie 8-)

A pewnie będzie tak wg. Jeffa:

Kobiety:
1. Chrissy Hofbeck (Survivor: Heroes vs. Healers vs. Hustlers)
2. Hannah Shapiro (Survivor: Millennials vs. Gen X)

Mężczyźni:
1. David Wright (Survivor: Millennials vs. Gen X)
2. Spencer Bledsoe (Cambodia, Cagayan)

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

https://www.tapatalk.com/groups/survivo ... &mode=view
To może nie okazać się prawdą, ale ta lista wygląda bardzo realnie. Pewnie powrócą Chrissy, David, Domenick, Malcolm. Ale jakby Amanda powróciła to byłoby spełnienie marzeń. <3

nnn
4th voted out
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2017, 01:26
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: nnn »

Malcolma nigdy za dużo :D

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: CH23 »


Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Eska »

Miło będzie zobaczyć powtór Kelley jednak boję się, co też znowu wymyśliła produkcja...
Meciek pisze:
29 maja 2018, 12:14
Może będzie to coś na zasadzie twistu z kapitanami w Survivor South Africa? Tam kapitanowie nie mogli wygrać gry, pomagali jedynie drużynom w przetrwaniu itd.
Nie widziałam tego jeszcze, ale jak całkiem dobry twist. Meciek, ale czy oni towarzyszyli im do końca, do pewnego etapu czy mogli być eliminowani jak normalni gracze?

Chociaż jak dla mnie skończy się pewnie na podziale na 4 plemiona, z jakimś dziwnie wymyślonym twistem "Blondynki vs Łysi vs ..." xD

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Meciek »

Eska pisze:
31 maja 2018, 23:19
Nie widziałam tego jeszcze, ale jak całkiem dobry twist. Meciek, ale czy oni towarzyszyli im do końca, do pewnego etapu czy mogli być eliminowani jak normalni gracze?
Do połączenia byli kapitanami plemion, a po połączeniu stworzyli nowe plemię, gdzie w zadaniach walczyli o moc, która pozwalała im anulować głosy na jednego gracza.

Oprócz dwóch głównych kapitanów była piątka "pomocników w zadaniach", którzy na etapie plemiennym pomagali plemionom w konkurencjach.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Eska »

Meciek, teraz mnie zaciekawiłeś, muszę w końcu obejrzeć to South Africa :)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: frasiek »

CH23 pisze:
31 maja 2018, 21:43
http://insidesurvivor.com/cast/season-3 ... s-revealed

Znamy już powracających graczy.
3 lata w zupełności wystarczyły, aby Joe Anglim był dla mnie czarną dziurą w pamięci, jedynie kojarzę ktoś z taką mordą, imieniem i nazwiskiem był w grze i to wszystko.

Jak dla mnie drugi sezon dla Aubry to już było za dużo, no ale rozumiem, że byłem w mniejszości. Tego, że po tak słabym występie za drugim razem tak szybko dostaje następną szansę to nawet nie będę próbował zrozumieć.

Hantz w bikini, spoko.

Ostatniego typa nie widziałem w akcji.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Dwa nerdy i dwa mięśniaki. Nie no, spoko. Kelley odpadnie pewnie na początku jako kambodżańskie zagrożenie, Aubry nikt nie będzie brał na poważnie, dlatego zajdzie daleko, eh... Joe będzie tak długo jak immunitety mu na to pozwolą, a David zapewne wygra, albo przynajmniej dojdzie do finału, co jest już tradycją wszystkich reality, w których mierzą się nowi z weteranami.
Czy już wspominałem o tym, że twisty fan vs favourites ssą boleśnie?

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Biedna Carolyn. :( Te powroty są takie sobie, mogło być o wiele lepiej, ale nie będę narzekał, bo mogło być też gorzej...
Bardzo cieszy mnie powrót Aubry. Dziewczyna dwa razy otarła się o zwycięstwo i jeśli miałbym wybierać kogoś z osób, które grały 2 razy to właśnie ją. Kelley też jest spoko, ale po Cambodii to chyba za szybko, ludzie będą mieli ją za zagrożenie. Nie rozumiem co tam robi Joe, kiedy on i tak tego nie wygra. Powrót David'a był nieunikniony, ale liczyłem, że stanie to się w jakimś all-stars, a nie w edycji, gdzie jest 4 powracających. Na pewno będą podkładać mu HII i pewnie zajdzie daleko.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 38 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Aubry? O luju, jakież niezbadane są wyroki niebios. Po jej edicie w S34 miałem wrażenie, że Jeff żałował, że nie zostawił jej na lotnisku.
Wentworth na dużym propsie, ale obawiam się, że po tym, jak ostatnio narozrabiała, w każdym innym sezonie niż mocne all stars będzie miała ostro pod górkę, tak więc pewnie już przed pierwszym swapem zostaną z niej zgliszcza :P
Anglima można się było spodziewać - wszyscy łącznie z Jeffem świetnie wiedzą, że skończy jak zwykle, no ale trzeba było wystawić jakiś wizualny lep na hot trzynastki. Żyrafa zapewne będzie tańcowała przed telewizorem z pomponikami, bo to chyba jej najświeższy nabytek seksualny.
Nad Davidem nie ma co się rozwodzić. To było pewniejsze niż kackupa po majówce, dymisja Szydło i zaciupanie Litwinienki razem wzięte. Ja na przykład traktuję to jako plus; w sezonie newbies jest większa szansa, że szybciej dadzą mu kosę w żebra i będzie z nim finito, a w pełnych all starsach pewnie by się dłużej uchował pomiędzy tymi wszystkimi Benami, Dżołami, Domenickami i innymi cesarzami zajebistości.
Poza tym, pamiętajmy o jednym. To mógł być Tai. Więc nie jęczeć. :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości