Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: Meciek »

Premiera: 10 września
Opis: Mat and Robbie have faced off time and time again? but now is it time to send one of them home? Tune in for a Survivor show-down.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: Maw »

W każdym odcinku są długie rady, ale w tym już przesadzili trochę. Strasznie mnie wynudziła. I tak to było oczywiste, że Robbie odpadnie. Nie szkoda mi go, chociaż wolałbym Benji'ego lub Mata. Mogliby dać trochę konf Robbiemu zamiast ze 100 Benji'emu, który i tak gadał oczywiste rzeczy, które równie dobrze Robbie mógł powiedzieć. Dziwne, że po swoim big move Shane nie dostała w ogóle screentime'u, ale to dobrze dla niej, że ludzie jej nie biorą na poważnie, bo gdy zaczną to może być wtedy za późno. Najbardziej mi się podobał sam początek z Shonellą. Uwielbiam je obie, a sceny z nimi są mega urocze i zabawne. Mam nadzieję, że uda się im zajść jak najdalej. Sam nadal mnie irytuje. Nawet polubiłem Sharn, chociaż nie wiem czy ten drugi immunitet jej nie zaszkodzi, bo ludzie w końcu mogą wziąć ją za zagrożenie.

bartoszlawenda
3rd voted out
Posty: 30
Rejestracja: 03 lis 2017, 22:35
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: bartoszlawenda »

Mawiku dlaczego tak bardzo nie lubisz Benjiego :< Ziomek wyglada na sprytnego gościa, poza tym jakby nie on to nie przebrnął bym przez te odcinki od 6 do merge. Można nie lubić jego charakteru, bo jest troche psycholem XD, no i je nie ładnie, ale strategiczne zagrywki miał ciekawe, gdyby nie on to byłby pagonging chłopców. No 11 osób zostało w grze, chyba 4 osoby z 0 konfami. W poprzednim sezonie chyba lepiej rozwiązali dysponowanie konfami. Taka Monica ma 0% szans na wygraną.

Fenella i Shonee to ciekawe, wesołe kobity, ale lubię oglądać jak ktoś kombinuje coś żeby odmienić grę i pokazują tok rozumowania danej osoby, a tego trochę umyka dla tych dwóch pań.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: Maw »

bartoszlawenda pisze:
10 wrz 2018, 23:08
Mawiku dlaczego tak bardzo nie lubisz Benjiego :< Ziomek wyglada na sprytnego gościa, poza tym jakby nie on to nie przebrnął bym przez te odcinki od 6 do merge.
Wolę go niż Mata, a jeszcze niedawno było inaczej. :D Ale mimo że za nim nie przepadam to muszę przyznać, że nie prowadzi złej gry, chociaż miał kilka wtop.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: ciriefan »

Po dobrym odcinku wracamy do nudy. Przebieg odcinka przewidywalny. Chociaż Benjiego nie lubię, to trzeba mu przyznać, że potrafi świetnie manipulować ludźmi. Szkoda, że to nie on odpadł, bo Robbiego akurat lubiłem. Dziwne, że Sharn nikt nie ma za zagrożenie, ale po tych dwóch immunitetach to może się zmienić.

W sumie to nawet nie ma co pisać o tym odcinku. Nuda.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: Umbastyczny »

Zgadzam się, że odcinek nudny. Jakoś prysł czar po tym świetnym odcinku merdżowym.

Po pierwsze szkoda, że nie było w ogóle Shane :( Powinna dostać jakąś wypowiedź po radzie, że się cieszy, że plan się powiódł itd.

To, że plemię uważa, że za eliminacją Lydii od początku do końca stał Mat jest akurat dobre, bo Shane jest dalej under the radar, a Mat może w końcu się doigra, bo mnie irytuje :/

Benji niby dobrze kombinuje i jakoś lawiruje na dnie, ale nie lubię go i tyle. Też mógłby odpaść, najlepiej na podwójnej radzie z Matem. Fanem Robbiego nie byłem, ale trochę mi go szkoda. Ogólnie miał rację z tym, że mają numerki. Taka dziwna sytuacja jest, że sojusz "większościowy" wcale tej większości nie ma i musi polegać na takich wolnych elektronach.

PS: Sceny Fenelli i Shonee urocze :3

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: Saw »

Najnudniejszy odcinek tego sezonu. Aż ciężko coś o nim powiedzieć, bo nic się kompletnie nie działo. Sharn zdobyła adventage do zadania, ale mało mnie to zainteresowało, bo nie przepadam za nią. Ja na jej miejscu zaczął bym uważać, bo tymi wybrykami na zadaniach może sprowadzić na siebie cel. Trochę pokazano Shonee i Fennellę. Fajną relację mają ze sobą dziewczyny. Fenellę polubiłem po ostatnich odcinkach. Na początku była mi obojętna, ale sporo zyskała w moich oczach ostatnio.
Eliminacja Robbiego była tak oczywista, że aż zastanawiało mnie po cholerę przeciągają tak radę plemienia. Wystarczyło zdać trzy/ cztery pytania i przejść do głosowania. Robbiego lubiłem i szkoda że to on odpadł a nie na przykład Benji. Chłopak nie był tak arogancki jak jego sojusznicy.
Na Mata nie mogę już patrzeć. Wkurza mnie że on pociąga za sznurki w tym dużym sojuszu. Nich ktoś w końcu konkretnie zaproponuje jego eliminacje. Może Sam się zdecyduje na taki ruch, bo wydaje mi się że już stracił zaufanie do Mata. A biorąc pod uwagę że ma dosyć dobrą pozycję w plemieniu to jestem pewien że uzbierałby wystarczającą ilość sojuszników.

Nie rozumiem dlaczego nie dają żadnej wypowiedzi Monice. Przecież to już staje się żałosne. Tacy Matt i Benji są pokazywani do znudzenia w każdym odcinku. A taka biedna Monika na 15 odcinków ma zaledwie cztery konfy. Zaraz się okaże że Purple Kelly miała lepszy edit.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: Jack »

No i Robbie dorobił się eliminacji. Ma to na co zasłużył. Rada może była mało emocjonująca i było wiadome kto odpadnie, jednak odcinek nie był taki zły. Benji pokazał, że potrafi zdradzić nawet najlepszego przyjaciela w sytuacji gdy może to mu przynieść jakieś korzyści w grze. Mam nadzieję, że teraz gra skupi się na nim i jego walce z innymi i Shonella przetrwa jeszcze kilka odcinków :D

Sharn po raz kolejny wygrała wyzwanie o immunitet. Naprawdę prezentuje się z niezłej strony. Oby tylko nie skończyła jak Lydia. Mam nadzieję, że będzie grać rozważniej i nie będzie dawać z siebie 100% we wszystkich wyzwaniach o immunitet, bo to może się źle skończyć.

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: r&b »

Trochę mam zaległości, ale jakoś staram się nadrobić. Po tym, co się działo w Pre-Merge'u to już miałem ochotę zapomnieć o tym sezonie, ale jednak, eliminacja Lydii, a teraz Robbiego przywraca moją wiarę. Chociaż ten odcinek był w sumie nudny, ale bywały gorsze, także ok.

Jedyne co mogę teraz napisać, to Sharn z tym Moral Dilemma moim zdaniem zrobiła błąd - jakby to była wskazówka do HII to jeszcze bym się nad tym zastanawiał, ale przewaga w IC? Wygrywając kolejne IC powiększa na sobie target i do tego kłamiąc ryzykowała utratą zaufania do sojuszników. Myślałem, że ona będzie trochę mniej jak te wszystkie championsy z tym całym graniem fair, ale jednak chyba się do niej pomyliłem.

Nie lubiłem Robbiego właściwie od samego początku, praktycznie nie różni się niczym od Locky'ego z poprzedniego sezonu, do tego zawsze trzymał nie po tej stronie co bym chciał, więc nie będę tęsknił. Chociaż szkoda mi było, jak od razu po tym jak odpadł z zadania Mat zrezygnował z niego, dając Sharn immunitet. Mogli mniej mu dać do zrozumienia, że odpada (no chyba, że tak to zostało zedytowane).

Czekam co będzie się dalej działo, bo z jednej strony powinien lecieć ktoś z trójki Benji, Shonee, Fenella, ale Benji ma idola, no i teraz nie będzie ciężko zrobić przeskok. Oczywiście kibicuję, żeby Shane, Shonee, Fenella, Brian i Monika się jakoś zsojuszowali, a reszta może spokojnie odpaść (no chyba, że Steve okaże się mieć jakiś charakter, to może zmienię o nim zdanie).

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 15

Post autor: Jasasiek »

Kolejny przewidywalny odcinek.
Sharn trochę zamuliła według mnie. Teraz po wygranej dwóch IC będzie traktowana jak challenge threat. Tym bardziej, że nie potrzebowała aż tak tego immunitetu. Ze wszystkich Champions (oprócz Shane) liczę jednak na nią najbardziej.
Sceny z Shonellą są świetne, trzymam kciuki za obydwie dziewczyny :)
Babcia Shane pozostała w tle po wywaleniu Lydii i wszyscy wzięli na celownik Mata, cudownie. Czekam aż znowu pokaże jak potrafi namieszać. Chciałbym żeby dotarła jak najdalej. :D
Benji znowu irytuje, teraz po eliminacji Roba może mieć przesrane, oby tylko ten HII nie pomógł mu za bardzo. Ale przynajmniej coś się dzięki niemu dzieje.
Sam nabiera podejrzeń zarówno co do Mata, jak i Sharn, podoba mi się to.
Mat jest teraz celem większości plemienia. Szykuje się chyba dobry blindside, szkoda, że nadal nie wiem czy ma HII Moany xD
Monika, Brian i Steve nie mają już raczej żadnych szans na wygraną z takim czasem antenowym.
Robbie był mi obojętny, przez większość czasu odgrywał rolę drugiego głosu Benjiego, niech tylko będzie sprawiedliwym jurorem.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 5 - Champions vs. Contenders 2018”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości