Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: Jack »

Premiera: 2 października

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: Jack »

Troszkę przewidywalny odcinek, jednak i tak nieźle się to oglądało. Jak to się mówi, gdzie dwóch się bije, tam trzeci traci, no i padło na Moniczkę.
Można było spodziewać się jej eliminacji gdzieś od 3 minuty odcinka, bo jako pierwsza w tym epizodzie dostała wypowiedź. W dodatku było jej o wiele więcej niż dotychczas. Chyba dostała z cztery wypowiedzi przez ten odcinek :D A tak serio, to najwięcej emocji w tym odcinku chyba wzbudzał soundtrack na radzie plemienia. Wiadome było, że Brian użyje HII, że dziewczyny zagłosują na Monikę i że jej udział w grze skończy się na finałowej piątce. Bardziej ciekawi mnie jak to wszystko potoczy się dalej i czy rzeczywiście uda się wygrać Sharn, na którą chyba wszyscy stawiają od kilku tygodni. Dla mnie wymarzony finał to Shane i Shonee, obie niedoceniane, grające po swojemu, gdzieś tam z boku, wysuwające inne osoby na linię strzału.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: Umbastyczny »

Oj, tam dla mnie było trochę zaskakująco.

Oczywiście jak ruszyli z grubej rury i od początku pokazywali Monikę to też obstawiałem, że ona odpadnie. Ale no, dość długo odcinek leciał i wszystko wskazywało, że będzie 3:2, 3 na Briana i odpadnie Shane z 2 głosami. Długo nikt nie proponował tej Moniki i już się zaczął stresować, że moja ulubienica, babcia Shane odpadnie :D Na szczęście w końcu padło magiczne "może lepiej na Monikę" i już wiedziałem, że królowa jest bezpieczna.

Brian wygrał samochód, no spoko dla niego, ale w obozie zostały 3 osoby, żeby przeciw niemu spiskować. Aż mi się przypomniał sezon 7, Pearl Islands, samochód Burtona i wybranie na nagrodę Fairplaya.

Fajnie, że dziewczyny się zgrały i przewidziały HI. Moim zdaniem Shonee i Shane grają fajnie, obie lubie i one w F2 to mój wymarzony koniec. Jeśli Sharn dojdzie do finału to wygra. Jej popularna w jury, a jej gra jest widowiskowa (HI, immunitety). Siła gier Shonee czy Shane leży gdzie indziej. Brian będzie miał pod górkę, bo raczej nikt do finału go wziąć nie będzie chciał. W sumie ciekawa końcówka będzie, bo jest sporo możliwych scenariuszy i bardzo dużo będzie zależeć od immunitetów.

Szkoda, że Shane nie wygrała sobie jeszcze immu :(

Moniki mi nie szkoda, nie grała za dobrze, dodatkowe ostatnie odcinki dostarczyły nam sporo jej lamentów... Niech spoczywa w pokoju.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: ciriefan »

Plusem tego sezonu i przewagi editu nad wersją US jest to, że mamy finałową czwórkę, w której każdy może wygrać. Do końca nie wiadomo, kto zgarnie wygraną. Tych emocji brakuje u amerykanów przez oczywisty edit. Sharn ma mega szacun za rozpracowanie tego, że Brian ma HII, brawo. Jest mocnym graczem i myślę, że ona wygra, chociaż Shonee i Shane to moje faworytki i za nie trzymam najmocniej kciuki. Bardzo bym nie chciał wygranej Briana, to już druga rada, na której tak kiepsko wypadł. Miałem nadzieję, że Shonee zgarnie samochód w zadaniu, ale niestety, on musiał wygrać. Moniki mi nie szkoda, bo w sumie to nic do sezonu nie wniosła.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: Maw »

Monika miała żałosny edit jak na osobę, która zaszła do F5. Oczywiste było, że nie zajdzie do finału. Przynajmniej w tym odcinku coś tam dowiedzieliśmy się o jej grze. Sharn prowadzi dobrą grę i szacun za występ w zadaniach, ale uważam, że jest strasznie nudna. W dodatku ten ostatni idol został pod nią zriggowany, bo Brian miał już jednego z merge. Nadal mam nadzieję, że wygra Shonee lub Shane - moje dwie faworytki od samego początku. Na ich miejscu poszedłbym do finału z Brianem, bo wątpię, że ktoś na niego zagłosuje.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
03 paź 2018, 23:03
Sharn ma mega szacun za rozpracowanie tego, że Brian ma HII, brawo.
Czy to Shonee nie powiedziała jako pierwsza, żeby głosować na Monikę, bo Brian czuje się zbyt pewnie?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: ciriefan »

Tak, Shonee powiedziała, aby głosować na Monikę tuż po tym, jak Sharn powiedziała, że jest przekonana, że Brian ma HII ;)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: Saw »

Odcinek był mocno przewidywalny. Wszystko ze względu na bardzo słabiutki edit Moniki. Czułem że co by się nie działo to marne są jej szanse na dotarcie do F4. W tym odcinku dostała trochę czasu antenowego, ale to i tak mało w porównaniu do innych. Żal mi dziewczyny, bo próbowała grać i nie była głupia tak jak próbowano ją przedstawić. Ja potrafię zrozumieć wszystko, ale dlaczego kogoś aż tak mocno skreślają w edicie. Dziewczyna dotarła przecież do F5 i należało się jej więcej konf. Na pewno dziwnie się oglądało jej bliskim program skoro prawie w ogóle jej nie pokazywano.
Brian wygrał samochód, co mnie niezwykle cieszy. Szans na wygranie sezonu nie ma praktycznie żadnych. Z którą z dziewczyn by się nie spotkał w finale to przegra. Ale na pocieszenie ma samochód. Zawsze to jakaś nagroda. Lepsze to niż na przykład dotarcie do finału i przegrana. Szkoda że głosy nie były jednak skierowane na niego na radzie. Ale tutaj duże brawa dla dziewczyn że doszły do wniosku że Brian może mieć HII. Shonne zmieniła strony, ale nie wiem czy to jest najlepsza dla niej opcja. Większe szanse na wygraną miałaby z Brianem i Moniką. Ale wiadomo że chciała sie odegrać za zdradę.
Shane nadal świetnie się trzyma. Kto by pomyślał że babcia tak daleko zajdzie. A teraz to nawet ma wielkie szanse na finał.
Sharn coraz mocniej umacnia sie na pozycji kandydatki do zwycięstwa. Jeżeli nie nastąpi jakiś nieoczekiwany zwrot w F4 to wygra na 100%. Teraz będzie ostatnia szansa by ją wywalić. Nie wiem czemu, ale ja jej nie trawię. Niby nie gra źle, ale ma coś w sobie co mnie odpycha. Do tego jest jakaś taka nijaka. Końcówkę sezonu psuje mi myśli że ona prawdopodobnie będzie zwyciężczynią.

Shonne, Brian i Shane do boju! Niech jakimś cudem jedno z was wygra. Shonne i Shane są najlepszymi strategami w F4 i zwycięstwo jednej z tych pań byłoby świetne i w pełni zasłużone. Do Briana mam słabość. Uwielbiam tego gościa, ale wypada najsłabiej pod względem strategii z finałowej czwórki.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: ciriefan »

Shonne zmieniła strony, ale nie wiem czy to jest najlepsza dla niej opcja. Większe szanse na wygraną miałaby z Brianem i Moniką. Ale wiadomo że chciała sie odegrać za zdradę.
A właśnie, zapomniałem o tym zagraniu. Dzięki za przypomnienie ;)

Shonee pokazała tutaj akurat kawał dobrej gry, to był dla niej najlepszy możliwy ruch. Nie wiem jak, ale domyśliła się, ze Brian chce iść do finału z Moniką i Shane, co on sam w konfach w tym odcinku potwierdził. Jestem pod wrażeniem, że jakoś na to wpadła. Gdyby odpadła Sharn, Brian chciałby następnie wywalić Shonee, Monika poszłaby za nim, a Shane zagłosowałaby z nimi, żeby ratować siebie. I po tym odcinku pada najważniejsze pytanie: co Shonee zrobi teraz? Sharn musi odpaść, więc Shonee musi wrócić do Briana i przekonać Shane, aby odwróciła się od Sharn. Potem niech dojdzie do finału z kimś z tej dwójki i ma ogromne szanse na zwycięstwo - jury ewidentnie nie lubi Briana, a Shane jednak jest bogata i ma status legendy. To byłby jej najlepszy możliwy ruch, ale zobaczymy, co się wydarzy.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2018 - Odcinek 22

Post autor: Jasasiek »

Doigrałeś się Brian :D W tym odcinku popełnił kolejne błędy. Zabranie Moniki na nagrodę było nierozsądne, można było się spodziewać, że Shonee nie odpuści eliminacji Fenelli i faila przy podziale głosów. Domyśliła się, że Brian nie zamierza z nią iść dalej niż F4. W ramach zemsty przeskoczyła do Sharn i Shane, przekonała je do pozbycia się Moniki i przyczyniła się do zmarnowania HII przez Briana. Uwielbiam Sh Alliance. Prawdę mówiąc każda z nich ma największe szanse na wygraną w finale jeśli będzie siedział tam Brian. Jury otwarcie go nie lubi, a nawet się z niego śmieje xD Chyba nawet Monika teraz na niego nie zagłosuje.
Sharn wygrywa z każdym, więc Shane i Shonee powinny zrobić wszystko w ich mocy żeby ją wyeliminować.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 5 - Champions vs. Contenders 2018”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości