Russell Hantz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Russell Hantz

Post autor: Meciek »

Obrazek

Zawód: Uczestnik amerykańskiej wersji Survivor

Opis:
Regarded by super fans everywhere as Survivor’s greatest villain, Russell is one of the most notorious characters in the US show’s history. Considered to be one of the most influential contestants of all time, Russell is ready to take a crack at his Aussie counterparts, making it the fourth time he has played the game. Famous for his stints on Survivor Samoa, Heroes vs Villains and Redemption Island, Russell has made it to the end but never won the title of sole survivor.

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Russell Hantz

Post autor: Eska »

Serio? :|

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Russell Hantz

Post autor: Maw »

Byłem negatywnie nastawiony do jego powrotu, ale na razie nie skreślam. Jego filmik jest bekowy i to jak nadal jest przeświadczony o tym, jakim jest wspaniałym graczem. :D Mam tylko nadzieję, że odpadnie dość wcześnie i nie będzie zbierał wszystkich konf. Najbardziej interesujące jest to w jakim plemieniu się on znajduje. Champion to on zdecydowanie nie jest. :D

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Russell Hantz

Post autor: Saw »

Widziałem z nim tylko Samoę i HvV i jestem przekonany że tu tak łatwo mieć nie będzie. W Samoa mógł robić co chciał, bo co tu dużo mówić rywali miał słabych. W 20 sezonie było już trudniej, ale też były osoby, które dawały się nabrać na jego sztuczki. Jednak tutaj nie wierzę że będzie aż tak rozdawał karty. Poprzednie dwa sezony pokazały że ci ludzie mają spore pojęcie o grze i nie łatwo ich przechytrzyć. Myślę że szybko stanie się celem. Rozbawił mnie tym filmikiem. Nadal ma wielkie mniemanie o sobie, ale ten człowiek pewnie się nigdy nie zmieni. Czuję że ta pewność siebie trochę mu spadnie jak zobaczy z kim przyjdzie mu grać.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Russell Hantz

Post autor: frasiek »

Russell jako champion, na to by nie wpadł nawet Probst. :lol:

Kobra wyraził życzenie, żebym pohejtował jakieś odcinki i chyba właśnie dostrzegłem edycję, która będzie idealna do hejtu. Gówniana i uwielbiana przez resztę forum równocześnie :twisted:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Russell Hantz

Post autor: Jack »

Frasiek, liczymy na Ciebie i twoje hejty dotyczące Australian Survivor.

Czy Probst nie wpadłby na taki pomysł? Pewnie wpadł i to nie raz. Tylko nie wiem czy była chęć współpracy ze strony stacji i samego Russella po tym co spotkało innych Hantzów w pozostałych programach CBSu.
Przypomnę, Brandon Hantz w Caramoan i tego jego dziwne akcje... oraz Willie Hantz, który został usunięty z Big Brother'a za bójkę z innym uczestnikiem.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Russell Hantz

Post autor: frasiek »

Jack pisze:
05 sie 2018, 13:21
Frasiek, liczymy na Ciebie i twoje hejty dotyczące Australian Survivor.

Czy Probst nie wpadłby na taki pomysł? Pewnie wpadł i to nie raz.
No to chyba przegapiłem ten moment, gdzie ogłosił Hantza mistrzem, bo pamiętam tylko jak próbował mu wytłumaczyć, o co chodzi z tym całym jury w Survivorze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Australian Survivor: Champions vs Contenders - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości