Christian Hubicki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Christian Hubicki

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 32 lata
Miejsce zamieszkania: Tallahassee, Florida
Zawód: Robotyk




Hobby: Klarnet, głównie klasyczny. Przyjmuję zlecenia oraz gram w orkiestrach. Programowanie. Kiedyś napisałem program, który pomógłby mi w wytresowaniu psa, żeby wchodził do klatki. Wynik był średni. Pomocnik kuchenny dla mojej dziewczyny - ja kroję, ona gotuje. Razem robimy dobre jedzenie. Głównie dlatego, że ona zajmuje się tą trudniejszą częścią.

Irytują mnie: Wredni ludzie, klisze i nieodpowiedzialne picie.

Trzy słowa, które cię opiszą: Inteligentny, pogodny, uparty.

Osobisty powód do dumy: Moje badania z zakresu robotyki zostały wyśmiane przez Stephena Colberta w jego programie. Nazwał mnie nerdem w telewizji. Jedno z moich marzeń.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Moi rodzice są moimi bohaterami. Nikt inny nie ma do nich startu. Świętowali moje sukcesy, pocieszali mnie po moich porażkach i pomagali mi się podnieść. Nie jestem w stanie zliczyć na ile sposobów mi pomogli.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Lornetka żeby przyglądać się ptakom. Nigdy tego nie robiłem, mimo tego, że część mojej pracy dyplomowej była o ptakach. Brzmi relaksująco. Kalkulator do grafów: podstawą dobrego szałasu jest dobra trygonometria. Powinien też być w ziemi. No i thesaurus, abym mógł znaleźć nazwy dla moich ruchów.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Stephen Fishbach. Mówił, że ta gra to szalony miks sojuszy, a jego nerdowska analiza gry sprawia, że serce mi rośnie. Nie jestem poetą, ale nie miałbym nic przeciwko nazywaniu mnie czarodziejem.

Powód bycia w Survivor: Żeby wygrać i pokazać, że nie jestem tylko dyplomem albo CV, że jestem silnym człowiekiem, niezależnie od kwalifikacji. Chcę też zostawić swój ślad na tej grze i pomóc Survivor w jeszcze mocniejszym rozwinięciu gry strategicznej. Potrzebuję tej gry i ta gra potrzebuje mnie.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Wygram dzięki mojej inteligencji, dobroci i kreatywności. Szybko zobaczę kto jest zagrożeniem i obiorę najkorzystniejszą trasę, aby zajść dalej, w tym samym czasie budując relacje z innymi. Jeżeli będę w trudnej sytuacji - dostosuję się do niej. Co może pójść nie tak?

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Christian Hubicki

Post autor: tombak90 »

Madmłazel Sokołowska wykorzystała już jak widać cały limit urody przewidzianej dla naszej biało-czerwonej reprezentacji w surwajworach. Absolutnie cały.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Christian Hubicki

Post autor: Maw »

Kolejny stereotypowy nerd, super. Czy oni muszą co sezon kogoś takiego dawać? To już zrobiło się nudne. Dobrze, że nie porównał się do Cochrana, ale Fishbach to też psychopata. Już teraz czuję, że będzie mnie irytował.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości