Gabby Pascuzzi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Gabby Pascuzzi

Post autor: Meciek »

Obrazek

Wiek: 25 lat
Miejsce zamieszkania: Denver
Zawód: Technical Writer




Hobby: Spacery, binge'owanie programów kulinarnych, mimo tego, że nigdy nie gotuję, czytanie zbyt wielu recenzji produktów nim jakiś kupię.

Irytują mnie: Osoby, które głośno przeżuwają, ludzie, którzy się mylą, ale są pewni, że mają rację, ludzie, którzy nie są świadomi siebie.

Trzy słowa, które cię opiszą: Pełna energii, inteligentna, empatyczna.

Osobisty powód do dumy: Przejście z kanapowca do żądnej przygód osoby, która czasem schodzi z kanapy by chodzić po górach, łącznie z górami wyższymi od 4000m!

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu? - Każdy, kto jest na tyle odważny by: być wrażliwym, kochać innych całym sercem, lub sprzeciwiać się niesprawiedliwości. I każdy, kto jest na tyle odważny by mieć długą grzywkę.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś/wzięłabyś na wyspę: Telefon, by móc zadzwonić po wsparcie do moich rodziców i przyjaciół. Dziennik, abym mógł zapisać swoje przemyślenia i plany. Lustro, bo boję się, że będę miała coś w zębach przez całą grę i nikt mi o tym nie powie.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Widzę siebie w Aubry, bo jest sprytna i emocjonalnie inteligentna. Często płaczę jak Dawn. I flirtuję jak Parvati... jeżeli byłaby beznadziejna w flirtowaniu i podobałaby się tylko nerdom.

Powód bycia w Survivor: Psychologia i relacje między ludźmi fascynują mnie i jestem podekscytowana, że będę w najbardziej szalonym eksperymencie na świecie. Kocham i nienawidzę bycie poza moją strefą komfortu. Chcę przekonać się, czy poradzę sobie psychiczną, emocjonalną i fizyczną męką, jaką jest ta gra.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Znam tę grę, ale jestem na tyle towarzyska, żeby wiedzieć jak to ukryć. Jestem emocjonalną, empatyczną osobą, która umie myśleć analitycznie. Mój balans pomiędzy sercem a rozsądkiem zdobędzie mi sojuszników i milion dolarów.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Gabby Pascuzzi

Post autor: tombak90 »

I ten niezręczny moment, kiedy przy spotkaniu z taką laseczką próbujesz wykminić, czy to powiew Orientu w genach, czy po prostu krzywy ryj.
Mimo wszystko wyczuwam #JeffPersonality, więc stawiam, że Gabryśka Paskuda trochę sobie poskacze.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Gabby Pascuzzi

Post autor: Maw »

O Boże, kolejny nerd porównujący się do Aubry... Uwielbiałem Aubry, ale ona była jedyna w swoim rodzaju i nikt jej nie podrobi. Niestety, jak to z takimi często bywa pewnie będziemy długo musieli ją oglądać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 37 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości