Typer S38 US

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Typer S38 US

Post autor: CH23 »

Jeśli ktoś ma ochoty dołączyć do zabawy w typowanie ze stronki https://www.fantasysurvivorgame.com/

To prosiłbym o wiadomość priv z podaniem e-mail swojego, podeśle wtedy zaproszenie do grupy prywatnej :)
Założyłem w tej edycji grupę prywatną bo na publicznej jakieś nieznajome nicki innych państw się pojawiały.
Fajnie było by wpisywać takie same nick w grze jak na forum wtedy wiadomo kto? co? itd. :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Typer S38 US

Post autor: tombak90 »

A powie mi ktoś, czy wygrałem mikser w tamtym poprzednim? Bo zapomniałem hasła do logowania na tej chińskiej stronce, maila jaki podawałem przy logowaniu i w ogóle mózgu, więc teraz nie mam jak sprawdzić, a jestem ciekawy na ile przejrzałem dżefowe plany, o pardon, przebieg wydarzen :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Typer S38 US

Post autor: MD »

tombak90 pisze:
12 lut 2019, 10:42
A powie mi ktoś, czy wygrałem mikser w tamtym poprzednim? Bo zapomniałem hasła do logowania na tej chińskiej stronce, maila jaki podawałem przy logowaniu i w ogóle mózgu, więc teraz nie mam jak sprawdzić, a jestem ciekawy na ile przejrzałem dżefowe plany, o pardon, przebieg wydarzen :)
Po odbiór pralki i kuwety dla kota zapraszam do Krakowa.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Typer S38 US

Post autor: CH23 »

Dzisiaj jest ostatnia szansa by zapisać się do typowania! :)
Im więcej osób tym fajniej! :) podsyłajcie e-mail :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38: Edge of Extinction”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości