Wendy Diaz

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Wendy Diaz

Post autor: MD »

Obrazek


Wiek: 25
Miejsce zamieszkania: Bell, California
Zawód: Właściciel małego przedsiębiorstwa.



Hobby: Pływanie, piesze wycieczki, wszelakie aktywności fizyczne, karaoke i pakowanie się zabawne sytuacje.

Irytuje mnie: Nie znoszę kiedy ludzie nie potrafią wypełnić swoich zadań. Nienawidzę poddawania się! Znajdź sposób by coś skończyć! Nie poddawaj się tylko dlatego, że robi się trudno.

Trzy słowa, które cię opisują: Idiosynkratyczna, uwielbiająca zabawę i spontaniczna.

Osobisty powód do dumy:
Stworzenie swojej firmy od podstaw.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu?:
Moja mama jest moją największą inspiracją. Pracowała ciężko i sama wychowała trzy córki. Nie wiem co bym bez niej zrobiła!

Trzy rzeczy, które wzięłabyś ze sobą na wyspę?:
Na pewno musiałabym wziąć mały słoik wazeliny, moje usta robią się bardzo suche.
Gumki do włosów: nie znoszę kiedy włosy wchodzą mi na twarz! Potrzebuję tego, by wygrywać zadania.
Bardzo bym chciała też wziąć Scruffiego. Czas na kontekst: Mam maskotkę, z którą śpię od 20 lat. Moja siostra i chłopak nalegają żebym go nie brała, co jak się ubrudzi i zniszczy. Nie mogę się zdecydować

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz:
Jestem hybrydą wielu graczy! Chciałabym grać jak Sandra, byłabym drugą ‘Diaz’, która wygra! Ale moje zachowanie w stosunku do innych osób byłoby bardziej jak Tai. Jest pełen życia i uwielbiam jego spojrzenie na świat.

Powód bycia w Survivor:
Chciałabym wziąć udział w programie, ponieważ chcę zobaczy jak ciężko naprawdę jest. Uwielbiam brać udział w takich sytuacjach i oglądając program, mam wrażenie że mogę to zrobić bez problemu.
Moją drugą motywacją są pieniądze. Nie w tym typowym sensie. Zawsze mówię, że chciałabym być bogata, by móc pomóc innym. Dorastałam w biedzie i w teraz na pewno nie jestem bogaczem, ale jestem zadowolona ze swojego życia i nie potrzebuje niczego więcej. Mogłabym użyć tych pieniędzy by pomóc innym, nawet w najmniejszy sposób. Szczególnie mojej mamie i ludziom jak ona.

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?:
Myślę, że mam wytrzymałość i przebiegłość do wygranej. Uwielbiam spędzać czas na zewnątrz i nie mogę się doczekać co dzicz ma do zaoferowania.



Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Wendy Diaz

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Wendy Diaz

Post autor: Maw »

Uwielbiam jej entuzjazm, jest przesłodka, ale musi trochę się uspokoić, bo inaczej może zacząć innych szybko irytować i zostać early bootem. Myślę, że nawet jeśli szybko odpadnie to nie będzie z nią nudno.

Awatar użytkownika
Fenistil
1st jury member
Posty: 196
Rejestracja: 22 sie 2017, 21:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wendy Diaz

Post autor: Fenistil »

Mnie już teraz niesamowicie irytuje i nie zdziwię się, jeśli innych uczestników też będzie irytować. No ale przynajmniej jest zapamiętywalna, zobaczymy jak będzie sobie poczynać w praktyce. Oby choć trochę opanowała swój przesadny entuzjazm.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości