Rick Devens

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Rick Devens

Post autor: MD »

Obrazek


Wiek: 33
Miejsce zamieszkania: Macon, Georgia
Zawód: Prezenter wiadomości telewizji śniadaniowej.



Hobby: Koszykówka, spacery i zabawa z dziećmi oraz psami, gry wideo.

Irytują mnie: Nie branie odpowiedzialności za czyny, osoby które za bardzo się tłumaczą, czekanie w kolejkach i ludzie którzy nie używają podstawek pod kubki.

Trzy słowa, które cię opisują: Zabawny, okazujący współczucie i lojalny.

Osobisty powód do dumy?:
Moje dzieci, ALE raz pewien kot utknął bardzo wysoko na drzewie i pewnie umarłby, gdyby nie reportaż, który o nim zrobiłem i skontaktowałem się z osobami, które go uratowały.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu?:
Mój ojciec. Zawsze jest skupiony i poświęcony celowi. Absolwent West Point i Airborne Army Ranger. Może zrobić wszystko. Wspomnę też o Stephenie Colbercie i Stephenie Kingu, którzy są znakomici i zabawni.

Trzy rzeczy, które wzięłabyś ze sobą na wyspę?:
“Bastion” autorstwa Stephena Kinga. Świetna książka i tak długa, że dostarczyłaby mi rozrywki na długo.
Ludzika LEGO. Mój syn zawsze prosi mnie żebym pilnował jego ludzików LEGO.
Zdjęcie mojej rodziny, psów i kotów.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz:
Cochran. Jest strategiem. Jest też prawdziwie miłym gościem, który był tam żeby GRAĆ!

Powód bycia w Survivor?:
Chcę wygrać. Oglądam i marzę o tytule Ostatniego Ocalałego od liceum. Myślę, że mogę wygrać! No i, $1 milion.

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?:
Jestem Skautem, więc mam wszystkie podstawy do przetrwania. Ciężko pracuję i jestem dobry w rozładowywaniu napięcia.


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Rick Devens

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości