Aubry Bracco

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Aubry Bracco

Post autor: MD »

Obrazek

Wiek: 32
Miejsce zamieszkania: Los Angeles
Zawód: Dyrektor ds. Marketingu
Poprzedni sezon: Kaôh Rōng, Game Changers



Hobby: Ogrodnictwo (mieszkam w domowej dżungli), sztuka kredkami (topienie ich na płótnie) i astrologia (Słońce w Skorpionie, Księżyc w Strzelcu i Ascendent w Bliźniętach).

Irytują mnie: Revisionist history. [prawdopodobnie chodzi o Podcast o tym tytule]

Trzy słowa, które cię opisują: Intuicyjna, nieugięta i wytrwała.

Osobisty powód do dumy?
Zneutralizowanie super idola w Kaôh Rōng's.

Kto lub co inspiruje cię w życiu?
Moja babcia, Madeline. Musiała poradzić sobie z szaloną, włoską rodziną w Brooklynie i ciężko pracowała. Była pierwszą Kobietą Roku w “New York Daily News” i nigdy nie pozwoliła by coś weszło w jej drogę (kiedyś poszła do pracy dzień po bardzo ciężkim wypadku samochodowym). Miała też bardzo szurniętą osobowość - gdy byłam dzieckiem, powiedziała nam, że nie je kurczaka, bo “ich nogi są za blisko ich tyłków”.

Trzy rzeczy, które wzięłabyś ze sobą na wyspę?
Książkę do astrologii: najlepszy sposób na zaczęcie rozmowy i wybadanie czyjejś osobowości.
Słuchawki: czasem bardzo irytujące staje się słuchanie jak uczestnicy narzekają na głód.
Nie jest to rzecz, ale obecność bliskiej mi osoby: Tai Trang. Odkrywca wszystkich jadalnych rzeczy, bratnia Survivorowa dusza i król idoli.

Którego uczestnika przypominasz najbardziej?
Aubry Bracco.

Powód do bycia w Survivor?
Po pierwsze: Kocham Survivor i nie chcę żeby Game Changers było końcem mojej historii. Sezon 34 był dla mnie ciężki odkąd Królowa Sandra powiedziała: “thank you, next” do mojej gałązki oliwnej. Przede wszystkim jestem uzależniona od rzucania sobie wyzwań, ewoluowania i mówienia “tak” doświadczeniom. Wszystko w życiu może być dobre i złe, może być prezentem. To tylko kwestia percepcji.

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?
Bo nigdy się nie poddaję.


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Aubry Bracco

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Aubry Bracco

Post autor: Maw »

Z czwórki powracających jej powrót cieszy mnie najbardziej. W Kaoh Rong grała genialnie, w Game Changers miała dużo słabszy edit, ale i tak jej kibicowałem. Aubry to jedna z moich all-time favs, więc nawet nie przeszkadza mi fakt, że niedawno co gporadzi. D Podoba mi się jej strategia trzymania się osób niestabilnych, a pozbywania się tych bardziej stabilnych. Dzięki Game Changers, gdzie przez większość czasu była UTR, jej status zagrożenia trochę zmalał, ale jeśli rzeczywiście w tym sezonie jest tylu fanów to na pewno wciąż będą mieli w pamięci jej występ w Kaoh Rong, gdzie dominowała strategicznie. Zobaczymy jak sobie poradzi. #aubryforever <3

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Aubry Bracco

Post autor: damian300d »

Maw pisze:
06 lut 2019, 19:00
W Kaoh Rong grała genialnie, w Game Changers miała dużo słabszy edit
To nie tylko kwestia editu, jej gra była też dużo słabsza.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Aubry Bracco

Post autor: frasiek »

Trzy rzeczy, które wzięłabyś ze sobą na wyspę?
Książkę do astrologii: najlepszy sposób na zaczęcie rozmowy i wybadanie czyjejś osobowości.
Najlepszy sposób na zaczęcie rozmowy? Od razu zasygnalizować, że jest idiotką wierzącą w horoskopy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości