Julia Carter

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Julia Carter

Post autor: MD »

Obrazek

Wiek: 24
Miejsce zamieszkania: Bethesda, Maryland
Zawód: Sanitariusz



Hobby: Podróżowanie, robienie zakupów i jedzenie.

Irytują mnie: Bycie ignorowaną, głośnie przeżuwanie i kiedy ludzie dokumentują WSZYSTKO na mediach społecznościowych.

Trzy słowa, które Cię opisują: Żądna przygód, wytrzymała i ujmująca.

Osobisty powód do dumy?
Zdecydowanie jestem dumna z tego, że jestem pierwszą osobą w mojej rodzinie, która skończyła koledż i utorowała drogę młodszym siostrom i rodzinie.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu?

Moja mama. Stawiła czoło najtrudniejszym życiowym wyzwaniom, ale pozostała piękna wewnątrz i utrzymała optymizm. Mogę tylko mieć nadzieję, że będę tak silna jak ona.

Trzy rzeczy, które wzięłabyś ze sobą na wyspę?
Długopis i papier, żeby zapisywać swoje myśli, historię i strategię.
Radio albo coś co odtwarza muzykę, bo to pomaga mi iść dalej.
Zdjęcie mojej rodziny. Wszystko co robię jest dla niech. Bardzo by mi to pomogło przejść przez trudne chwile w grze.

Którego uczestnika najbardziej przypominasz?
Jeremy! Był zagrożeniem fizycznym, ale był strategiczny w użyciu swoich idoli, lojalny sojuszowi i zawsze szczery i czarujący w swojej grze. Był bardzo zrównoważonym graczem.

Powód do bycia w Survivor?
Wzięcie udziału w Survivor było moim marzeniem odkąd zaczęłam oglądać program jako dziecko. Zaczęło się to kiedy zmarł mój tata i w pewnym sensie pomogło mi “przetrwać” własne wyzwania. Chcę udowodnić sobie, że mogę to zrobić. Możliwość wygrania miliona dolarów jest wielką motywacją. Mam kredyty studenckie do spłaty i chciałabym pomóc mojej siostrze i mamie.

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?
Jestem graczem zespołowym i świetnie się komunikuję z innymi. Mam urok i spryt i nie boję się ryzykownych ruchów.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Julia Carter

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Julia Carter

Post autor: Maw »

Normalna dziewczyna. Na instagramie w ogóle siebie nie przypomina. Nie wiem po co jej tyle tapety...

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Julia Carter

Post autor: ciriefan »

Bardzo ciekawy wpis na blogu Julii, w którym nie boi się krytykować produkcji i zdradza trochę szczegółów, między innymi:
- o rasizmie w programie i używaniu słowa na "n" przez innych uczestników w jej obecności
- o tym że nie chciała eliminacji Joe
- o byciu odrzuconą przez innych po dotarciu na EOI
- o edicie i stereotypowym przedstawianiu uczestników

Wpis jest długi, ale w sumie przeczytałem jednym tchem
https://thejuliacarter.com/2019/06/06/p ... xperience/

W akapicie o edicie w sumie pięknie opisała to, dlaczego współczesne sezony Survivor są o wiele gorsze. Dodałbym tylko do tego wspomaganie przez produkcję swoich ulubieńców.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Julia Carter

Post autor: XanderDE »

Na szybko wrzuciłem do google tłumacza jeden z pierwszych akapitów:
Zdecydowałam się nie robić żadnych podcastów, ponieważ jestem zadowolona. Moim zdaniem, podcasty są okazją do odświeżenia gry, zagrania tam i z powrotem, gryzienia, głaskania ego, a czasem nawet wylewania soli w świeżych ranach. Z historycznego punktu widzenia niektóre podcasty i hosty również nie wspierały mniejszościowych rozbitków i staram się utrzymać pozytywną energię w mojej przestrzeni. Dla mnie nie muszę przeżywać tej gry i nie szukam zewnętrznej weryfikacji. To koniec.
A dalej robi dokładnie to czego miała nie robić :evil:

Ten sezon jest w czołówce na najbardziej "bitter" uczestników w historii survivor ;)
BDR 211 EBK

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość