Ron Clark

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Ron Clark

Post autor: MD »

Obrazek


Wiek: 46
Miejsce zamieszkania: Atlanta
Zawód: Nauczyciel, Ron Clark Academy



Hobby: Nie ma w życiu nic lepszego niż głaskanie mojego pieska po brzuchu! Lubię też oglądać ruletkę, kiedy wylosowane jest pojedyncze zero, ale moim największym hobby jest zaskakiwanie ludzi poprzez tworzenie dla nich wyjątkowych chwil. Kiedy byłem dzieckiem, moja rodzina nie miała pieniędzy, ale moi rodzice włożyli dużo wysiłku w to, żeby najprostsze chwile były magiczne. Teraz staram się iść w ich ślady i próbować robić to samo dla moich uczniów, przyjaciół i rodziny. Bardzo lubię opowiadać historie i współzawodniczyć z innym we wszystkim: poker, bilard, trivia, koszykówka, tenis i “Bamboo Stick Speller”, gra którą wymyśliliśmy z przyjaciółmi.

Irytują mnie: Nie umiem przegrywać. Bardzo. Będę przeżywał przegraną w Monopoly przez tygodnie, zastanawiając się “co poszło nie tak”. Nie znoszę kiedy ludzie siorbią i wydają dźwięki żując gumę. Ludzie, słyszymy was!
Trzy słowa, które cię opisują: Wizjoner, pełen współczucia, "mean girl." [wredna dziewczyna]

Osobisty powód do dumy?
Współzałożenie Ron Clark Academy w Atlancie gdzie uczymy współczucia, innowacyjnych strategii i kreatywnych metod by zainspirować uczniów do osiągnięcia sukcesu. Każdego tygodnia szkolimy edukatorów z całego świata, by mogli wdrożyć nasze strategie w ich szkołach. Na dzień dzisiejszy, ponad 50000 edukatorów odwiedziło Akademię i przeszło szkolenie, rozpoczęliśmy rewolucję! Mam nadzieję, że to nie przyćmi faktu, że w 2002 roku wygrałem Showcase Showdown w “The Price is Right”.

Kto lub co inspiruje cię w życiu?
Moi uczniowie inspirują mnie do tego, żeby był lepszą osobą! Uwielbiam to jak łatwo wybaczają, szczerze się śmieją i szybko wracają do siebie. Są świetnymi wzorami! Uwielbiam też Antonio Gaudi, jest najbardziej kreatywnym geniusz, który stąpał po Ziemi.

Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę?
Dyktafon, który mógłbym zostawić pod szałasem i zawsze wiedzieć co się dzieje.
Powracający gracz, który skupiłby na siebie uwagę podczas głosowania i nie byłbym celem.
Moją obrączkę żebym był zainspirowany miłością, która czeka na mnie w domu.

Którego uczestnika najbardziej przypominasz?
Jestem osobą pełną współczucia, ale każdy kto mnie zna wie, że w trakcie rywalizacji zamieniam się w Villaina. Bardzo często zbytnio analizuję wszystko dookoła. Z tych powodów nie widzę idealnego dopasowania do mnie, ale myślę, że moja gra najbardziej będzie przypominała Spencera Bledsoe.

Powód do bycia w Survivor
Od Survivor: Borneo uwielbiam ten program. Ze znajomymi obejrzeliśmy wszystkie odcinki, pauzując je co chwile i dyskutując o ruchach. Często wkoło oglądamy nasze ulubione odcinki. Zawsze mówię moim uczniom, że życie jest dla życia i powinni dążyć do tego żeby nigdy niczego nie żałować. “Miej wielkie marzenia!”. Po oglądaniu Survivor przez większość mojego dorosłego życia, wreszcie zdecydowałem, że chcę przeżyć to doświadczenie i podzielić się moją przygodą z najbliższymi. To byłby monumentalny moment w moim życiu!

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?
Moja pasja do życia jest zaraźliwa dla innych, przy skupieniu się, potrafię zmieniać nastrój innych i sprawić żeby podążali za moim przywództwem. Użyję mojego poludniowego uroku by ich rozbroić, mojej wielkiej osobowości i lojalnej natury do zmylenia ich.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ron Clark

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości