Aurora McCreary

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Aurora McCreary

Post autor: MD »

Obrazek


Wiek: 32
Miejsce zamieszkania: Orlando, Florida
Zawód: Prawnik rozwodowy



Hobby: Wspinaczka górska, wyścigi przygodowe i brunch!

Irytują mnie: Wszystko-wiedzący, ignorancja, robienie z siebie ofiary i dźwięki wychodzące z ust, ci którzy łatwo czują się urażeni, ludzie którzy wolno chodzą i homofobowie.

Trzy słowa, które cię opisują: Bezpośrednia, bezwzględna i wysportowana.

Osobisty powód do dumy?
Mama, która powiedziała mi, że jest dumna z tego na kogo wyrosłam, zanim umarła. Byłyśmy całkowitymi przeciwieństwami siebie, nigdy nie mogłyśmy się dogadać, ale pod koniec była ze mnie dumna.

Kto lub co jest twoją inspiracją w życiu?
Mój brat Shane. Byliśmy w rodzinie zastępczej po tym jak zostaliśmy zabrani od biologicznej matki. Shane zawsze był u mojego boku, zawsze mnie bronił i sprawiał, że czułam się normalnie. Dopełnił wszelkich starań żebym nie dorastała z negatywnymi wspomnieniami i bliznami. Pozwolił mi zostać tą osobą, którą jestem dzisiaj.

Trzy rzeczy, które wzięłabyś ze sobą na wyspę?
Guma: Jestem uzależniona, nie żuję jej, ja ją zagryzam.
Okulary przeciwsłoneczne: Nie mogę cały czas ukrywać mojej mimiki i wywracania oczami.
Stopery do uszu: Jestem ekstrawertycznym introwertykiem, więc bycie otoczoną przez ludzi i brak możliwości wydostania się, doprowadzi mnie do szału.

Którego uczestnika najbardziej przypominasz?
Tyson za manipulowanie, psotne żarty. Ciera za jej podejście i nie wiedzenie kiedy się zamknąć i Michaela za zacięcie w rywalizacji.

Powód do bycia w Survivor?
Uwielbiam ten program od samego początku, chcę być w środku tych rozmów, manipulacji i bitwy psychologicznej. Ten program wygląda jak tona zabawy i muszę stanąć na środku niebieskiego oceanu żeby wyglądać jak twardziel.

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?
Dostarczę swoich analitycznych umiejętności. Jestem dobra we wchodzeniu w sytuację, wiedząc czego chcę, czytając innych i odkrywaniu jakie są ich pobudki, manipulowaniu sytuacją żeby myśleli, że ich cel to mój cel. Potrafię odłożyć osobiste relacje na bok i grać bardzo bezwzględnie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Aurora McCreary

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Aurora McCreary

Post autor: Maw »

Z newbies to ona zaciekawiła mnie najbardziej. Jest śliczna, podoba mi się też jej osobowość - mogą być z nią jakieś dramy, ale wydaje mi się, że całkiem nieźle poradzi sobie strategicznie i nie da sobie niczego wmówić. Fajnie, że chce grać jak villain - złoczyńcy rzadko kiedy są nudni. :D Ostatnio lesbijki w Survivorze są trochę jak Azjatki (jak ktoś jest fanem to wie o co mi chodzi) - miejmy nadzieję, że ona nie pójdzie ich torem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości