​Julie Rosenberg

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

​Julie Rosenberg

Post autor: MD »

Obrazek


Wiek: 46
Miejsce zamieszkania: New York City
Zawód: Twórca zabawek



Hobby: Thrillery psychologiczne, zajęcia z hot jogi, escape roomy i spędzanie zdecydowanie za dużo czasu na szukaniu bezglutenowych przepisów, których i tak nigdy nie użyję.

Irytują mnie: Zbieractwo, ludzie którzy wchodzą w moją przestrzeń osobistą i wszystko o kwiatowym zapachu.

Trzy słowa, które cię opisują: Niedoceniana, zdeterminowana i lekko neurotyczna. Okay, zdecydowanie neurotyczna.

Osobisty powód do dumy?
Wychowywanie dwójki dzieci, które codziennie inspirują mnie swoją inteligencją, humorem i uporem. Mam nadzieję, że są ze mnie tak dumni jak ja z nich.

Kto lub co inspiruje cię w życiu?
Mój mąż. Jest niezwykle mądry, czuły i bezinteresowny. Zawsze wspiera mnie we wszystkim co robię. Zawsze kiedy patrzę na niego z dziećmi, przypomina mi że jest najlepszym rodzicem jakim można być i inspiruje mnie do bycia lepszą.

Trzy rzeczy, które wzięłabyś na wyspę?
iPhone’a z playlistą moich ulubionych piosenek, żeby zmotywować mnie kiedy zrobi się ciężko.
Zdjęcie mojego męża, dzieci i dwóch bernardynów, żeby przypominało mi o wsparciu, które czeka na mnie w domu.
Mleczna czekolada. Mówi samo za siebie.

Którego uczestnika najbardziej przypominasz?
Połączenie Stephanie ze względu na jej wytrwałość, Cirie za humor i dobrego ducha i Dawn za skłonności do emocjonalnych momentów.

Powód do bycia w Survivor?
Wyzwanie. Chciałam zagrać tę szaloną grę, odkąd zobaczyłam pierwszy odcinek. Wizja popchnięcia siebie do absolutnego fizycznego i mentalnego limitu, jest czymś co do mnie przemawia. Chodzi o udowodnienie sobie i innym, że mogę to zrobić!

Dlaczego “przetrwasz” Survivor?
Bez wątpienia będę poza swoją strefą komfortu na każdym kroku, ale kiedy postawię sobie jakiś cel, to mega się na nim skupiam i nigdy nie poddaję. Może nie będę najsilniejszym fizycznie graczem, ale jestem bystra, towarzyska i będę grać zarówno sercem jak i rozumem. Czekałam 18 lat na tę okazję i nic mnie nie powstrzyma od wygranej. Żaden inny wynik nie jest opcją!


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

​Julie Rosenberg

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 38 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości