Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: tombak90 »

Może w dżefowej ekipie ktoś podsunął pomysł, czy jednak nie wypuścić parvatobostonów jako pierwszych, zanim te wszystkie rozwydrzone gwiazdki do reszty wychlapią spoilery :lol: I teraz trzeba usiąść na spokojnie...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Na pewno nie wypuszczą s40 jako s39, bo już się pojawiają napisy podczas innych programów, że zapraszają na premierę Island of Idols.

Spojlery 40 nie wyciekną. Wszyscy byli przekonani, że tak jak wszystkie All Starsy, tak i tym razem bardzo szybko będzie znana boot lista. Tymczasem CBS zrobił wszystko, by do tego nie doszło:
- jest EOE, więc nie ma pre-jury trip; kto ile schudł w tej sytuacji też nie jest żadnym spojlerem
- na wizytę bliskich ściągnęli bliskich wszystkich, więc wszelkie spekulacje, kto kogo z rodzin graczy widział na lotnisku albo dodał się na mediach społecznościowych są bez sensu, bo wszyscy polecieli i się poznali ;) (ściągnęli na Fidżi kilkadziesiąt osób, tyle wydali na bilety, żeby wizyta bliskich nie była źródłem spojlerów)
- Redmond i SU napisali, że w kontrakcie zawarta jest ogromna kara za spojlery i od razu też uczestnicy zostali ostrzeżeni, żeby nawet nie próbowali
- podobno CBS nawet zatrudnił trolli, żeby wrzucali do siebie fałszywe i kłócące się informacje, a nawet zachęcali samych uczestników, aby trollowali na mediach społecznościowych

CBS chce mieć na 20-lecie jubileuszową edycję i włożono wiele starań w to, aby nic im tego sezonu nie popsuło. No ale ten cast 39 to już serio powinni ogłosić XD

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Lol, nawet temat o 39 sezonie przechodzi w dyskusję o spoilerach z 40 XD
Czy to dobra pora na dowcip o tym, że Dżef nienawidzi tego sezonu, bo wygrała kobieta?

nnn
4th voted out
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2017, 01:26
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: nnn »

Czekaj, czekaj? Wiem, że nie ten wątek, ale nie chcę się nadziać na spojlery poprzednich zwycięzców. W S40 też jest to gówno zwane EoE?

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

nnn pisze:
07 wrz 2019, 23:54
W S40 też jest to gówno zwane EoE?
Tak.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

S39 jest chyba pierwszym sezonem Survivor na który wcale nie czekam. Owszem, obejrzę ale ani nie bawię się w wyszukiwanie informacji o zawodnikach , nie szukam insiderów czy wywiadów przedsezonowych, ZERO.
Poprzednie sezony tak mnie zniechęciły do Survivor US że teraz ciężko mi wykrzesać w sobie zainteresowanie. Znowu pewnie pokażą 5 zawodników '(4 facetów + 1 kobietę) gro konfesjonałów zbierze Boston Rob bo to będzie podobnie jak S19 tylko reklamówka S40 a nie oddzielny sezon.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »


Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

ciriefan pisze:
17 wrz 2019, 18:58
Kto nie może się już doczekać?
Po tym filmiku to odwrotnie. Mam nadzieję, że sezon nie będzie miał premiery XD
Odniosłem wrażenie: Rob, Rob, bóstwo Rob, Rob, podjarani Robem uczestnicy, Rob, Rob, no Sandra też będzie, ale Rob, Rob, Rob.

Nie będę zaskoczony jeśli pokombinują jak z BB14, gdzie pół sezonu Rob będzie mentorem, a po połączeniu wrzucą go jako gracza.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: damian300d »

Kiedy myślisz, że producenci nie mogą Cię już bardziej rozczarować;

https://survivingtribal.com/2019/09/24/ ... ntro-gone/

Już nawet intra nie chce im się zrobić... :( fani jednak odwalili robotę i trzeba przyznać, że nawet nieźle im to wyszło:
-
-

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Umbastyczny »

Ja pier**le. Jak mogli nie zrobić oficjalnego intro? Żenada. Rozumiem, że 'nie mają czasu' puszczać intra w odcinkach, ale powinno być jak zawsze zrobione i podane fanom. Intro to pewien klimat, dla mnie intro to coś niemal świętego jeśli chodzi o Surv. Bardzo głupia decyzja produkcji, zwłaszcza, że to jakieś pewnie 2h roboty dla jednego pracownika, który się zajmuje takimi rzeczami u nich.
Z tych fanowskich druga wersja mi się podoba. Pewnie powstaną jeszcze lepsze fanowskie, tylko muszą mieć więcej materiałów, żeby lepsze scenki wybrać.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 39 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

Umbastyczny pisze:
26 wrz 2019, 09:29
Rozumiem, że 'nie mają czasu' puszczać intra w odcinkach, ale powinno być jak zawsze zrobione i podane fanom. Intro to pewien klimat, dla mnie intro to coś niemal świętego jeśli chodzi o Surv.
A ja nie rozumiem. Każde intro czy to w serialu, czy w takim programie czy w anime (tam bywają świetne czołówki) wprowadza właśnie ten klimat o którym piszesz i powinno mieć priorytet nad reklamą czy jakimś konfesjonałem o niczym. W takim programie jak Survivor to także szansa dla widzów na szybsze skojarzenie twarzy z imionami i możliwość kibicowania postaciom. Bez intro znowu koło 5 odcinka zobaczę kogoś o kim nie miałem pojęcia że jest w grze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 39: Island of the Idols”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości