Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

ODPOWIEDZ
agusia
3rd voted out
Posty: 22
Rejestracja: 13 sie 2014, 00:00
Lokalizacja: Opole
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Harry
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: agusia »

O jakim zdjęciu mówicie?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: XanderDE »

agusia pisze:
01 mar 2019, 01:01
O jakim zdjęciu mówicie?
Obrazek
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Pewnie powrócą same probstowe legendy, które grały już milion razy w stylu Parvati, Sandra (chociaż ją mogę oglądać cały czas <3), Rob, JT itd. Nie podoba mi się to, że ktoś taki jak Fabio, Ben czy Nick może dzielić z Sandrą tytuł two-time winner. 😐😐😐 Więc sezon może się okazać klapą chyba że wygra taka ikona jak Sophie Clarke! Najbardziej zależy mi na udziale Toma i Sophie, więc pewnie ich nie zobaczymy. 😉 I Tony'ego, ale jego udział jest już bardziej prawdopodobny.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: damian300d »

Ja w takim wypadku obawiam, się że zobaczymy Cochrana Karalucha jeszcze raz :/

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

To jak? Zaczynamy spekulacje? Jak myślicie, czy J.T może wypaść w sezonie 40 jeszcze gorzej niż poprzednio? Czy gdyby Russell odkupił tytuł Sole Survivor od blondzi miałby prawo wystąpić w tym majstersztyku?


Ej, a ostatnio śniło mi się, że w sezonie zwycięzców EoE reprezentował Rick xP I był w plemieniu z Arasem i Adamem :-(

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Ja myślę, że dadzą do tego sezonu IoE, bo jak taka Parvati szybko odpadnie to co zrobią?

Zapłaciłbym im za to, żeby tylko nie móc oglądać znowu Cochrana. :D Już wolę Bena.

Vecepia coś na fb pisała, że nie została zaproszona. Nie wiem czy to prawda czy tylko sobie trolluje. Jeśli prawda to mamy już -1 kobietę.

Obstawiam, że Sandra odpadnie na początku merge, jedna z Sophie/Michele odpadnie w rozpalaniu ognia w F4, a sezon wygra jakiś facet. Jeśli Natalie White powróci to możemy spodziewać się 100 konf o Russellu! Może ona sama obierze nową taktykę i jej gra będzie agresywniejsza? Taka Natalie Hantz. Jestem sobie w stanie to wyobrazić. Mam nadzieję, że ją zobaczymy w tym sezonie i będzie niezłym villainem.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 86
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: CH23 »

Fajna informacja na jubileuszowa edycje!
Jeśli będą to zwycięzcy wszystkich edycji można ciekawą paczkę już zebrać! Tylko czy uzbierają faktycznie 18 osób?
Bardziej, realny podział wygrani vs runner-up!
Moja ekipa którą chciałbym zobaczyć zwycięzców w jednej grze :
- Richard Hatch
- Sandra Diaz-Twine
- Tom Westman
- Yul Kwon
- Earl Cole
- Todd Herzog
- Parvati Shallow
- Natalie White
- Fabio Birza
- Kim Spradlin
- Denise Stapley
- Tony Vlachos
- Natalie Anderson
- Mike Holloway
- Michele Fitzgerald
- Sarah Lacina
- Wendell Holland
- Zwycięzca EoE ( kobieta)

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Nie będę zaznaczał spoilerów. Wyżej podano temat jubileuszonwej edycji. Jak ktoś mimo tego tutaj zagląda, to może mieć pretensje wyłącznie do siebie.
Do tej pory wygrało 14 kobiet i 22 mężczyzn. Wydaje mi się, że może być trudno zachować balans pomiędzy uczestnikami. Jeśli ktoś odrzuci propozycję powrotu to zastąpienie go kimś innym może stanowić większy problem logistyczny. Spodziewam się sezonu z 8 kobiet i 10 mężczyzn.

Nie chce mi się zgadywać całej listy, także na razie tylko kobitki:
1. Pewniaki
Danni (11) - plotki o jej powrocie pojawiały się już w okolicach BvsW
Natalie A. (29) - miała już być w GC, ale wycofała się w ostatniej chwili, wydaje się oczywistym wyborem
Michelle (32) - niby nie jest faworytką produkcji, ale potrzebna będzie młoda, silna, kobieta i mimo całej kijozy producenci chętnie sięgają po ludzi z tego sezonu
Orangutanica (34) - w jakimś wywiadzie z RHAP, podjarana swoją soszial gejm i mastermajnd powiedziała, że chętnie zagrałaby jeszcze raz

2. Trudno powiedzieć, ale bliżej tak
Tina (2) - widać, że chętnie ją przywracają. Jeśli tylko wyrazi chęć powrotu powinna znaleźć się w stawce.
Sandra (7, 20) - osobiście nie wyobrażam sobie, aby jej zabrakło, ale czy nie jest za szybko po sezonie 34?
Natalie W. (19) - na dobrą sprawę nic o niej nie wiem, ale obstawiam bardziej tak.
Sophie (23) - wszystko zależy od produkcji. Myślę, że sama chętnie powróciłaby.
Denise (25) - niby nie jest ulubienicą Dżeffa, ale jakąś sympatię ludu zdobyła, jest wyrazista.

3. Trudno powiedzieć, ale bliżej nie
Parvati (16) - bardziej postawiłbym ją w grupie, nie wiem, niż pewniaki, ale tylko ze względu, że ma małe dziecko i niekoniecznie widzę sytuację, w której decyduje się na powrót
Kim (24) - tu mam problem, bo OW nie był sezonem lubianym przez widzów i wszelakie powroty ludzi stamtąd pozostawiały wiele do życzenia. I trudno jest mi "wybadać" jej stosunek do programu. Są gracze, którzy jarają się możliwością powrotu, czy opowiadają o Survivor z pasją, a ona zawsze miała ten dziwny spokój/obojętność.

4. Nie
Vee (4) - jak wyżej powiedziano, nie dostała propozycji. Szkoda, bo to jedyna czarnoskóra kobieta.
Jenna (6) - była na liście zbanowanych
Amber (8) - kompletnie zapomniana, a co za tym idzie, czy ktoś oczekuje jej powrotu? Gdyby wróciła byłbym zaskoczony. I nie, nie dlatego, że Rob.

Faceci innym razem.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

Dla mnie to jednak wygląda zupełnie inaczej
Pewniaki
Parvati
Kim
Sandra
Natalie A
Raczej powinny się znaleźć w top 10
Denise
Danni
Sophie
Sarah
No i kto na 2 ostatnie miejsca
Amber by wzieli z pocałowaniem ręki jako zwycięzcę pierwszego all stars i żonę Roba ale ona nie będzie chciała
Natalie W Jako ta która wygrała z Russelem też by miała pewne miejsce ale ona też nie chciała już wracać do tego tematu
Jenna - wątpię aby lekarze i psycholodzy ją dopuścili mimo że ona by pewnie bardzo chiała
Tina albo Vecepia -obie starsze już panie, Tina bardziej znana, Vecepia gdyby weszła to tylko dlatego że jest czarna (ale tu jej miejsce zabrała Natalie A)
Michelle - Probst jest nie lubi ale z braku uczestniczek może będzie ją musiał wziąć do gry (czego bardzo bym chciał)
Jeśli kobieta wygra S38 to możliwe że zamiast Michelle wzieliby Victorie lub Lauren

Gdybym miał postawić w kasynie pieniądze na top 10 to
Tina, Sandra, Dani, Parvati, Sophie, Kim, Denise, Natalie A, Sarah, Michelle

Faceci mnie nie interesują i tak ciężko będzie ponownie znieść ludzi jak Adam, Mike, ten ktoś kto wygrał S37 itp.
Ale paru pewniaków jest
Rich
Rob M
Earl
Jeremy
Tyson

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

No więc dobra, zacznijmy od pań.

Parvati i Kim to z pewnością osoby, na które Jeff ma największe parcie. Obydwie je uwielbia, czemu dawał wyraz niejednokrotnie. Jest tylko jeden problem. Parvati dopiero co urodziła dziecko. Kim podobnie, chociaż trochę wcześniej od niej. Czy zostawią tak malutkie dzieci? Jest to jednak możliwe, zwłaszcza że Redmond pisał, że aby zdobyć odpowiednią obsadę CBS proponuje olbrzymie stawki za sam udział.

Sandra to moim zdaniem jest pewniak. Na bank ją zaproszą, a ona na bank się zgodzi (niejednokrotnie mówiła, że Survivor dał jej tak wiele, że nigdy nie powie nie). Natalie A i Danni były już na listach do innych sezonów, więc szanse są spore. Denise to moim zdaniem pewniak, bo Jeff ją też uwielbia.

Tina - produkcja i Jeff ją lubią, pewnie by się zgodziła, ale grała już 3 razy, więc wolałbym powrót kogoś innego na jej miejsce. Niemniej jednak jej udział by mnie nie zdziwił.

Amber - Jeff na pewno nie odpuści sobie udziału kogoś z Romber. To jest największe love story w historii Surva. Wzięcie ich dwójki na raz byłoby dla nich samobójstwem - więc jak będzie jedno, to nie będzie drugiego. Rob po swoim zwycięstwie powiedział, że to był jego ostatni sezon, bo osiągnął to, na czym mu zależało. Jeśli nie zmienił zdania, nie zdziwię się, jeśli zaproszą Amber. Dla nas jako fanów może i Amber jest do zapomnienia, ale nie zapominajcie, że oni też brali udział w TAR, jakichś innych programach i ich ślub relacjonował CBS. Amber myślę, że dla casualsów w Stanach jest jakąś tam gwiazdką dalszej kategorii. Nie zdziwi mnie więc jej obecność - pozostaje tylko kwestia, czy ona będzie zainteresowana udziałem.

Sophie, Sarah - one trochę podchodzą pod gameboty bez osobowości. Jeśli wróci, to jedna z nich. Osobiście stawiam, że w 1 kolejności Sophie, w drugiej Sarah (przynajmniej taką mam nadzieję).

Natalie W, Michelle - chociaż Jeff ich nie cierpi, to któraś z nich wróci jako ładna, młoda zawodniczka, bo nikt inny nie pasuje do tej kategorii. Osobiście bardzo chciałbym powrotu Natalie W. Z chęcią bym zobaczył, co ma do zaoferowania. Jej sezon był tak zdominowany editem przez Russella, że tak trudno to ocenić obiektywnie. I sądzę, że produkcja chętnie by widziała ją z powrotem, bo w końcu jest tą, która pokonała wielkiego Russella. Problem jest taki, że Natalie całkowicie odcięła się od społeczności Survivor, nie ma jej w social mediach, zapadła się pod ziemię. Możliwe więc, że na jej miejsce wskoczy Michele.

Jenna - mam nadzieję, że jej nie odbanują. Pomijając jej stan zdrowia i uzależnienie od narkotyków, za to, że odeszła w All Stars, nie ma prawa powrócić. Jeff sam mówił, że quitterów nie będą zapraszać z powrotem i powinien pozostać słowny. Nie interesują mnie argumenty, że to przez chorą matkę - decydując się na udział wiedziała, w jakim matka jest stanie. Odebrała miejsce komuś innemu, ja tego nie szanuję.

Vecepia - najmniejsze szanse. Jeff nie cierpi Markizów i nie cierpi Vecepii. Ona sama napisała w social mediach, że nie otrzymała zaproszenia. A szkoda, bo też chętnie bym ją zobaczył.

Pytanie jeszcze brzmi - kto wygra sezony 38 i 39, bo to też może trochę pozmieniać.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Kobra »

Problem jest taki, że Natalie całkowicie odcięła się od społeczności Survivor, nie ma jej w social mediach, zapadła się pod ziemię.
To akurat nie jest argument.

No ok, możemy zgodzić się, że na 100% wykluczone są Vee i Jenna. Zostaje 12 babek.

Dodanie zwycięzców 38 i 39 byłoby spoilerowym samobójstwem ;D

Pewniaki:
Tyson (27) - wydaje mi się, że za nim przemawia wszystko.
Tony (28) - czuję, że to oczywisty wybór

Trudno powiedzieć
Rich (1) - nie jestem pewien, czy był wystarczająco grzeczny.
Tom (10) - gdyby facetów wygrało tylko 14, byłbym pewny jego obecności na 100%
JT (18) - byłem zaskoczony jego obecnością już w GC, tym bardziej, że był taki Mike.
Fabio (21) - wydaje mi się dużo ciekawszy osobowościowo od większości ostatnich zwycięzców, ale obawiam się, że tu zadziałają dżefowe sympatie i antypatie.
Todd (15) - raczej tak, ale nie wydaje mi się 100% pewniakiem
Wendell (36) - taki trochę fan favourite, wydaje mi się ciężko pominąć go, tym bardziej, że wzycięzcy musielny już coś sobą reprezentować

Trudno powiedzieć, ale bliżej nie
Ethan (3) - tu pojawia się pytanie o kwestie zdrowotne.
Chris (9) - wydaje mi się zapomniany, z tym, że gdyby dostał telefon - zgodziłby się.
Aras (12) - był w BvsW, no wydaje mi się, że postawią na ciekawszych ludzi
Yul (13) - nie jestem pewny, czy osobie powiązanej z polityką wypada/chce brać udział w reality show

Nie:
Brian (5) - nie widzę szansy, niestety. Chociaż go nie lubię, to uważam jego brak za stratę.
Bob (17) - tu chyba nie mamy, o czym mówić
Boston Rob (22) - kiedyś będąc gościem w RHAP powiedział, że nie weźmie udziału w kolejnym sezonie, bo wygrał. Także, droga dla Amber jakby otwarta. Tym bardziej, że jej "nie zabronił"
Cochran (26) - podczas jakiegoś wywiadu powiedział, że nie powróci, bo wygrał i w ten sposób ładnie zakończył swoją przygodę z programem i mocno trzymam go za słowo

Zostało sześciu facetów, trzy pary, zakładam, że z każdej pary raczej pojawi się tylko jeden zwycięzca, a to przez wiele podobieństw stylem gry/bycia/charakteru:
Earl (14)/Jeremy (32) - bardziej Jeremy
Mike (30) / Ben (35)
- bardziej Mike
Adam (33) / Nick (37) - bardziej Nick

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: ciriefan »

Dodanie zwycięzców 38 i 39 byłoby spoilerowym samobójstwem ;D[
39 może i tak, ale kręcić 40 zaczną już po emisji finału 38, więc ten powrót jest jak najbardziej możliwy.

O facetach nie ma się co rozpisywać szczegółowo o każdym, bo jest ich dużo i sądzę, że w większości będą chętni na powrót. Ja mam tylko nadzieję, że wrócą Todd, Earl i Chris, reszta jest mi obojętna. To znaczy chciałbym jeszcze Yula, ale w jego udział szczerze wątpię.

Myślę, że jeśli Richard będzie miał pozwolenie władz, to weźmie udział. Nawet pomimo kontrowersji z Sue w All Stars - jakby nie patrzeć jest legendą programu i wręcz jego brak byłby ujmą dla tego sezonu, więc mam nadzieję, że się pojawi (aczkolwiek nie wróżę mu długiej gry, jeśli powróci).

Ponieważ facetów jest dużo, a na myśl o wielu z nich Jeff się masturbuje, wątpię, aby Fabio był brany pod uwagę. Jeff też nie cierpi Boba, który z resztą jest za stary. Brian po akcji ze szczeniakiem nie wróci - byłoby to ich PRowe samobójstwo. I jak pisałem, udział Yula jest wątpliwy ze względu na jego karierę polityczną.

Wątpliwy jest udział Boston Roba, ale jestem przekonany, że Jeff zrobi wszystko, aby go namówić. Mam nadzieję, że Rob się nie zgodzi. Mam już go po prostu dosyć po tych 4 sezonach. Jestem o wiele ciekawszy, co do pokazania ma Amber. Rob co sezon gra tak samo, a tutaj nie będzie miał plemienia ameb jak w 22, więc w sumie po co ma wracać (i myślę, że on o tym wie).

I tyle w tym temacie - myślę, że powrót kogokolwiek z reszty jest możliwy.

Teraz trochę o moich osobistych preferencjach. Ponieważ wielu facetów zwyciężyło, chciałbym, aby szansę dostali głównie zwycięzcy, którzy grali tylko 1 raz (oczywiście poza Richem, no i Tonym). Wiadomo jednak, że Jeff zrobi wszystko, aby wrócili Cochran i Tyson. Z tych, co grali jeden raz, nie chciałbym jedynie powrotu:
- Bena (mam ogromny niesmak po zriggowaniu przez produkcje sezonu, aby on wygrał)
- Adama (jak dla mnie jeden z najgorszych zwycięzców ever, nie szanuję tego, że wygrał chorobą matki)
- Mike'a (po prostu go nie trawię, ale obawiam się, że jego udział jest mocno prawdopodobny)

Z weteranów nie chcę Boston Roba (co za dużo to niezdrowo), Cochrana (błee karaluch), JT (nie trawię go, czy nie wystarczająco się zbłaźnił w Game Changers?), Toma (po prostu go nie lubię, chociaż nic do niego nie mam poza tym, że zblindisdował Cirie).

Jeśli chodzi o preferencje odnośnie kobiet, to tu z kolei większość lubię. Jako, że jest ich 14, to odrzuciłbym: Tinę (za dużo razy już wracała, niech da szansę innym), Jennę (quitterka), Sarah (na tle innych jest po prostu najmniej sympatyczna). Pozostałą jedenastkę był zostawił i z tą czwartą osobą to jest tak, że choć uwielbiam Parvati, to mam nadzieję, że jednak nie wróci. Jestem przekonany, że odpadłaby szybko jako natychmiastowy cel. Jeśli jednak powróci, to ostatniego miejsca nie dałbym Michele, bo jednak nie jestem fanem winnerów, którzy do finału ostatecznie doszli na IC-kach (no i byłem team Aubry). A jeśli sezon 38 wygra Julie/Lauren/Victoria to chętnie każdą z nich zobaczyłbym na tym 10 miejscu zamiast Parv i Michelle.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: MaciekRS »

A tak by wyglądały wymarzone przeze mnie best of the best gdyby nie patrzeć na wszystkie zakulisowe sprawy i wszyscy byli dostępni
faceci
Rich
Brian
Tom
Yul
Earl
Todd
Rob
Jeremy
Tyson
Cochran (pod warunkiem ze odpadnie jako pierwszy)

kobiety
Vecepia
Jenna
Amber
Dani
Parvati
Sandra
Natalie W
Kim
Natalie A
Michelle

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor 40 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Maw »

Od kiedy Sophie to gamebot bez osobowości? 😮 Jak dla mnie to jedna z najciekawszych osobowościowo uczestniczek.

Tina myślę, że raczej jest pewniakiem. Jest pierwszą kobiecą zwyciężczynią, casuals mamy mogą się z nią utożsamiać, grała niedawno, więc większość powinno ją kojarzyć, no i jest legendą, a przede wszystkim - jakoś nie widzę, żeby ona odmówiła. Za bardzo kocha Survivora. Może i jest stara, ale jej wiek nie musi być przeszkodą patrząc na to, że wciąż jest w dobrej formie i jak Bob czy Shane Gould sobie poradzili.

Chciałbym zobaczyć ponownie:
1. Sophie
2. Kim
3. Sandra
4. Natalie W.
5. Danni
6. Parvati
7. Michele
8. Natalie A.
9. Tina
10. Vecepia

Z facetów:
1. Tony
2. Tom
3. Jeremy
4. Earl
5. Richard
I to w sumie wszycy, których lubię i których chciałbym zobaczyć ponownie. 😂 Jeszcze lubię Roba, ale moim zdaniem już wystarczająco dużo razy był. Kobiety prezentują się dużo lepiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 40 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości