Odcinek 3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Odcinek 3

Post autor: Jack »

Data premiery: 30 maja

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Odcinek 3

Post autor: MaciekRS »

Jacques przez pierwsze dwa odcinki wyglądał na niezłego gracza aż tu nagle ...
O co mu chodziło? Zagrał najgorzej jak było tylko można.
a) mógł zagrać idola i zyskałby sojuszniczkę, straciłby resztę plemienia
b)mógł nic nie grac i miałby idola na przyszłosć i zaufanie plemienia.
Wybrał opcję nr 3, stracił idola, stracił sojuszniczkę i stracił zaufanie plemienia. Ten z którym szukał idola wie że został oszukany, inni też wiedzą że Jaques to kombinator któremu nie mozna ufać.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 3

Post autor: Maw »

Cobus slaying your favorites. <333 BEST SURVIVOR EVER. Ładnie zakręcili w głowie Jacquesa, że ten postanowił zagrać HII na sobie. Idiot. Niech spieprza kolejny, bo od czasu jak Cobus go wybrał na najsłabszego ma jakąś chorą obsesję. Ten twist z Tanią mi się nie podobał, ale ok, może to nie było rigged. Rose-Lee zaczyna dostawać dobry edit - winner, robbed goddess czy early boot? We'll see. Mam trzech faworytów - Cobus, Nicole, Seipei. Myślę, że każdy z nich ma szanse na zwycięstwo, chociaż jakbym miał wybrać swój winner pick to Nicole.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 3

Post autor: Umbastyczny »

ŻÓŁCI

Więc Mmaby i Rose_Lee. Ta druga podkreślała, że nie ufa innym i gra sama, więc pewnie sojusz 4 się nie utrzyma.


NIEBIESCY

Lubię ich, Seipei jest spoko, bromance w sumie też na plus, Nicole cold bitch też, Steffi też lubię. Niech po twiście przejmą kontrolę nad grą :P

FIOLETOWI

Co tu się odwaliło? :D

Tania - ciekawe czy gdyby ktoś inny trafił tutaj, to twist byłby taki sam. Ale plus dla niej, że się ogarnęła i wiedziała, że jest zagrożona. Bałem się, ze sfrajerzy i wróci, żeby niby przeprowadzić radę po swojemu, a ją wykopią jednogłośnie.

Co do pozostałych. Ting-Ting mi szkoda, bo polubiłem nawet.

Jacques zagrał tragicznie. MaciekRS trafnie to podsumował. W jednym ruchu stracić HI, sojuszniczkę i zaufanie całego plemienia - to trzeba się postarać.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 3

Post autor: ciriefan »

Sezon jest nieco nudniejszy niż poprzedni, ale nadal dobry.

Najlepszy moment odcinka to oczywiście finał rady. Nie wiem, co to miało być XD

NIEBIESCY

Moje ulubione plemię. Lubię ich jako całość. Nawet Rob mnie do siebie przekonał. Moja dwójka głównych faworytów w tym sezonie to Seipei i Nate.

ŻÓŁCI

U nich w sumie byłem najciekawszy rady, do której już nie dojdzie. Najbardziej lubię Mike'a, Geoffreya, Mmabę i Rose-Lee, czyli jednemu z sojuszy. Rose-Lee daje mi takie same vibes jak Phoebe z Australian Survivor, więc mam nadzieję, że się rozkręci.

FIOLETOWI

Nie wiem, co to było. Tanya uratowana, ok. W sumie typowy twist, ale spoko. No ale Jacques dołącza do grona najgłupszych graczy w historii światowego Survivor. Szkoda tylko, że ucierpiała na tym Ting Ting.

No i za tydzień przemieszanko. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 3

Post autor: Saw »

Kolejny bardzo dobry odcinek. Zakończony do tego epickim zwrotem akcji na radzie plemienia.

Niebiescy
Bardzo lubię to plemię. Lubię wszystkich z wyjątkiem Steffi, ale nawet ona mi jakoś mocno nie gra na nerwach. Coraz bardziej lubię Seipei. Dobrze, że wpasowała się w grupę i pozyskała sojuszników. Choć wiadomo, że gdyby doszło do rady to najpewniej ona by odpadła. Ale teraz przemieszanie i liczę że jakoś sobie poradzi.

Żółci
Sojusz czwórki nadal lubię najbardziej. Cieszę się że coraz więcej w odcinkach jest Mmaby. Dziewczyna wygląda na mądrą i liczę że coś ciekawego pokaże w grze. Intryguje mnie bardzo Rose-Lee. Ma w sobie jakąś taką tajemnicę, którą człowiek chce odkryć. Ma sojusz, ale jak sama mówi nikomu nie ufa. To może oznaczać że łatwo może odwrócić się od sojuszników. Tytuł ducha sezonu otrzymuje jak na razie Durao czy tam Duran. Nie wiem jak on tam się nazywa, ale gościu jest jak tło. Co chwilę zapominam, kto jest czwartym facetem w tej drużynie.

Fioletowi
Tania przetrwała dzięki IOS. Chyba produkcja bardzo chciała żeby ona się uratowała. No ale też plus że ogarnęła się w miarę na IOS, bo z nią nigdy nic nie wiadomo i równie dobrze mogła wrócić do obozu z myślę że ich pokona. No dobra Tanii nie było i oczywistym celem stała się Ting Ting. Ale pojawiła się ogromna szansa na ratunek, gdy Jacques zaproponował pomoc. Opcje były dwie, zagrać HII na Ting Ting i ją uratować, tym samym zyskując mocną sojuszniczkę. Druga opcja to głosowanie z większością. Ale co zrobił Jacques? Zagrał HII na sobie, czym zrobił z siebie totalnego głupka. Brawo! Tym samym dołączył do zacnego grona największych głąbów w Survivor. Stracił HII, stracił Ting Ting, stracił totalnie zaufanie plemienia. Nic więcej nie trzeba dodawać. Mam nadzieję że szybko odpadnie, bo za takie błędy trzeba zapłacić. Szkoda mi Ting Ting, bo próbowała walczyć, ale co mogła za to że jej jedynym ratunkiem był ktoś tak głupi.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Odcinek 3

Post autor: Jasasiek »

Jacques zrobił najgorzej jak się dało XD Już mi się wydawało, że był całkiem ogarnięty, ale zawalił po całości. Mógłby odpaść następny. Ting Ting got robbed. Nawet podwójnie, bo i z powodu twistu i przez głupotę Jacquesa. Chętnie zobaczyłbym ją w programie jeszcze raz. Tania jest świetna, cieszę się, że jej się udało, ale oby teraz lepiej trafiła przy przemieszaniu.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Island of Secrets - Season 7”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości