Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Saw
8th jury member
Posty: 759
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

No to się porobiło na wczorajszej Arenie :D
Łukasz z Izą toczyli bardzo wyrównany bój przez cały tydzień. Ostatecznie wygrał Łukasz co mnie bardzo cieszy. Ale różnica głosów pomiędzy tą dwójką była aż nie do uwierzenia. 50,01 - 49,99 8-) Jeżeli ten wynik był prawdziwy to naprawdę szok.
Za Izą płakać nie będę. Przez większość programu była mi obojętna i nawet ją w jakimś stopniu lubiłem. Ale ostatnie dwa tygodnie pokazały jej prawdziwą twarz. Tak jak to było mówione przed startem sezonu - nie da się utrzymać dzióbka przez 90 dni, tak Iza nie dała rady grać dobrej cioci przez tyle dni. Coraz bardziej nie wytrzymywała i mówiła to co myśli. Zaczęła pokazywać jaka to jest fałszywa. Muszę przyznać że dałem się trochę nabrać i nie do końca wierzyłem Łukaszowi jak po pierwszym odejściu z programu mówił że Iza cały czas udaje i jest fałszywa. Ale pokazała swoją prawdziwą twarz i okazało się że nie jest tylko słodkopierdzącą cioteczką.
Najlepszy i tak był wkręt z odejściem Łukasza. Pożegnał się z innymi, podchodzi do drzwi i nie może ich otworzyć. Nagle pada informacja że jednak zostaje i odpada Iza. Miny Igora i Radka bezcenne :lol: A już myśleli że pozbyli sie największego wroga. Nic lepszego nie mogło się zdarzyć.

Nominacje też ułożyły się świetnie. Mamy trzech nominowanych Łukasza, Igora i Olecha. Tak patrząc to Łukasz znów ma szanse przetrwać. Z Igorem raczej nie ma szans wygrać, ale pokonanie Oleha jest całkiem realne. Ogólnie zdziwiło mnie że Igor nominował kogoś ze swoich. Strzelił sobie tym mocno w kolano, bo gang patusów coraz bardziej sie rozpada.
Oleh w tym tygodniu zachowywał się strasznie w stosunku do Madzi. Widać że ma duży problem odróżnić zabawę od prawdziwego życia. Niektóre jego teksty czy zachowania są naprawdę straszne. Szkoda że Madzia nie potrafi sie ogarnąć i kopnąć go w tyłek. Łukasz i Bartek idealnie rozszyfrowali jego zachowanie. Cały czas gra na emocjach Madzi, a później chce żeby ta go przepraszała. Chłopak jest jakiś toksyczny i naprawdę się boję o Madzię. Ona może nie wytrzymać z nim po programie. Historia ze Stefanią pokazuje że jak on sobie coś ubzdura to się tego trzyma. Tamta dziewczyna dawno z nim zerwała, a on nadal mówił że są w zwiazku. No coś tu jest nie halo. Do tego czesto opowiada jakieś dziwne historie, które moim zdaniem są zmyślone.
Igor też pokazał swoją prawdziwą twarz. To zwykły prostak i cham, który swoim zachowaniem niczym sie nie różni od Maćka. Igor przez dłuższy czas sie hamował, ale tydzień słowiański obnażył jesgo osobowość w stu procentach.

Moi faworyci to Madzia, Bartek i Łukasz. Liczę że ktoś z nich wygra :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

I kolejna osoba, która nie utrzymała dzióbka przez 90 dni. Iza miała duże szanse pokonać Łukasza tydzień temu, sam obstawiałem ją jako murowane miejsce trzecie w finale, ale wkopała się przy zadaniu i ostatecznie przyszło jej za to zapłacić.
Gang słodziaków rozbił bank i chyba już jest wiadome, że wygra albo duża pupcia, albo Blondyn. Igor sam strzelił sobie w kolano tymi nominacjami; gdybyśmy mieli sytuację Igor vs Łukasz, to jestem pewien, że odpadłby Łukasz. Jeśli dokoptować do tej pary Oleha to sądzę, że poleci Oleh, zwłaszcza, że grabi sobie od początku. Myślę, że Igor za bardzo starał się rozgrywać grę i to na nim się zemściło. Mógł oddać łatwy głos na Bartka albo dużą pupcię. Dużej pupci nie postrzega jako osoby, która ma realne szanse na wygraną, nikt jej tam tak nie postrzega, także dopiero będzie szok za tydzień.

Saw
8th jury member
Posty: 759
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

A więc znamy już cały skład finału. Wątpliwości co do liczby osób w finale zostały rozwiane. Byłem ciekaw czy zdecydują się aż na pięc ośób, ale wymyślili pewien twist, który nie do końca mi się spodobał.
Najpierw odpadł Oleh co mnie ucieszyło. Ogólnie nic do niego nie miałem i nawet go trochę polubiłem w tym programie. Dwa ostatnie tygodnie były straszne w jego wykonaniu, ale wcześniej nawet mi szczególnie nie przeszkadzał. Wiele osób mu zarzuca że był nijaki i nic nie wnosił do programu. Ale jak się bliżej przyjrzeć to Oleh w ostatnich tygodniach wzbudzał najwięcej emocji wśród widzów. Wystarczy poczytać różne portale. Niby był bezbarwną osobą, ale przez związek z Madzią wybił się na pierwszy plan. Jestem ciekaw co z tego będzie po programie. Obstawiam że nic, ale nigdy nic nie wiadomo. Oby tylko Oleh nie skrzywdził Madzi. Ale naprawdę dostrzegam że on jest w niej mocno zakochany. Pokazało to między innymi oddanie medaliku noszącego od dziecka. Niestety jest jeszcze zbyt dziecinny i myślę że nie wpasuje się w środowisko w którym żyje Madzia. On jest z zupełnie innego świata i według mnie nie będzie sie dobrze czuł wśród znajomych Madzi. Dodatkowo jej rodzice na pewno go nie zaakceptują.
Później nadszedł twist z zadaniem z przyciskami. Czułem że za tymi nagrodami czai się jakiś podstęp. Okazało się że wygrany może wybrać trzech pozostałych finalistów. Jako że Igor wygrał pewne było, że Łukasz odpadnie. Ale ostatecznie lepiej że on a nie Madzia. Choć trzeba przyznać że Igor mógł się pozbyć dużego zagrożenia w finale, ale tego nie zrobił.
Łukasza o dziwo bardzo polubiłem. Za pierwszy razem robił te swoje głupie i niepotrzebne dramy, co trochę mnie wkurzało. Ale jego powrót był naprawdę bardzo pozytywny. Widać że starał się zmienić stosunek do pozostałych mieszkańców. Jego powrót to była najlepsza rzecz w ostatnich tygodniach. Bez niego to byłby straszne nudy. Świetnie wypadał w zadaniach w które angażował się w 100%. Do tego podobało mi się jaką relację tworzył z Madzią. Widać że bardzo się zaprzyjaźnili i myślę że ta relacja przetrwa po programie.

Co do finalistów:
Radek - dla mnie pretendent do czwartego miejsca. W programie pokazał się jako fałszywa osoba. Robi wszystko by przypodobać się innym, a później bez skrupułów obgaduje. Najbardziej w oczy razi odgrywanie roli takiego dobrego wujka, który każdemu słodzi, pomaga i doradza. Wszystko jest robione po to by pokazać sie w jak najlepszym świetle. Ale fałszywość zawsze z człowieka wyjdzie. Ja na jego gierki nie dam sie nabrać.
Igor - początek programu miał naprawdę niezły i go polubiłem. Wydawał się takim prostym i szczerym chłopakiem. Do tego niezły jajcarz z którym nigdy nie ma nudy. Ale od wejścia Angeli i Kuby bardzo się zmienił, albo mówiąc prościej wyszło to jaki jest naprawdę. Niestety to zwykły cham i burak. Szkoda, bo bardzo sie nim rozczarowałem. Obstawiam dla niego trzecie miejsce.
Bartek - bardzo go lubię i jeżeli wygra to będę zadowolony. Pokazał że potrafi się bawić i ma świetne relacje z innymi. Chyba jest jedyną osobą, która unikała konfliktów i z nikim nie miała większej spiny. Ale żeby nie było tak kolorowo to też dostrzegam, że on czasem gra. W niektórych momentach widać że się pilnuje i nie chce popełnić błędu. Też wie jak idealnie trafić do widzów i jak zaskarbić ich sympatię.
Madzia - uwielbiam ją i życzę jej wygranej z całego serca. Ona jest w 100% prawdziwa i nikogo nie udaje. Ona ma swój świat, ale w tym wszystkim jest taka słodka. Widać że świetnie się bawi w BB. Sama nieraz mówiła że zostałaby dłużej niż 90 dni.

Myślę że o wygraną powalczą Bartek z Madzią. Z czego to Bartek jest faworytem, ale po cichu liczę na zaskoczenie w finale.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Dobrze, że Łukasz nie został wyeliminowany wcześniej, bo mielibyśmy finał Oleh/Igor/brodacz/Iza. Także byłoby najgorsze f4.

Tak jakoś się dzieje, że osoby bezbarwne lub/i fałszywe zajmują ostatnie miejsce w finale. I tu ten zaszczyt przypadnie brodaczowi. Jest najgorszą z osób tam; nie miałbym nic przeciwko jego osobie, temu, że jest taki, a nie inny, gdyby nie tchórzostwo. Za plecami wygrażał grubej Kaśce, że on "może powiedzieć, co o niej myśli prosto w ryj", ale jakoś nigdy tego nie zrobił. To zwykły tchórz i nie chodzi mi o to, że boi się konfliktów. Blondyn też bał się konfliktów, sam to powiedział na początku, ale jeśli ktoś chce unikać awantur to niech nie próbuje ich tworzyć za czyimiś plecami. Koleś żenada, a broda obleśna. Poza tym jest głupi jak but. Gdybyśmy przyjęli zasady amerykańskie byłby idealną marionetką Igora.

Trzecie miejsce, wierzę, że otrzyma Igor, chociaż jakieś dziwne przeczucie, że zamieni się drugim z dużą pupcią. Generalnie, koleś zabawny, uważam, że powinien rzucić w diabły boks i zająć się komedią, bo ma do tego talent. Niestety, ostatnie tygodnie tracił swoim charakterem - konfliktowy, nieprzyjemny, marudny. Nie chcę, aby taki ktoś był twarzą tej edycji.

Duża pupcia czuję, że zajmie drugie miejsce, aczkolwiek chciałbym, aby wygrała. Dlaczego? Myślę, że wygrana przekonałaby ją, że nie ma czego się wstydzić; reprezentuje dobre wartości i żyje nie wyrządzając nikomu krzywdy. Ofc. imbecyle pouczają ją jaka powinna być i jak musi żyć, bo jest super nieogarnięta, ale przepraszam, co to znaczy? Ma pracę, mieszkanie, funkcjonuje w społeczeństwie, a to, że ma empatię i jest życzliwa nie znaczy, że jest gorsza. Ponadto wydaje mi się, że Madzia odpowiada charakterem najbardziej lubianym dziewczynom BB - Manueli i Marzenie.

And the winner is... Blondyn. Jeśli chodzi o kasę to z kolei myślę, że on najbardziej zasługuje na wygraną. Jest sympatyczny, ma poczucie humoru, zrdowy rozsądek (tego brakuje większości ludzi w tej edycji). Szkoda, że od początku stał w cieniu i tak na dobrą sprawę zaczęliśmy poznawać go dopiero w okolicach ostatnich 2, 3 tygodni, ale tyle wystarczyło. W tygodniu słowiańskim pokazał charakter, a w szpiegowskim humor i spryt. I chociaż Bartek nie będzie pierwszą osobą, o której pomyślę, gdy ktoś zapyta mnie o big brother 6 to będzie dobrze prezentował się w panteonie zwycięzców.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Program powróci z kolejnym sezonem we wrześniu. W tym tygodniu do domu wielkiego brata wprowadziła się pierwsza uczestniczka kolejnej edycji programu.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Ktoś do końca tej edycji zostanie inwalidą; krecik się topi, kury giną w niewyjaśnionych okolicznościach, Madzia odpada od ściany, potem te zabiegi oszołomów, brodacz ciacha się nożem... Duża pupcia w tym nieogarnięciu jest urocza. Duet Duża pupcia i Blondyn rewelacyjny. Ewidentnie czuć między nimi chemię; o wiele lepsze interakcje są między nią, a Bartkiem, aniżeli Łukaniem czy Olehem.
Wprowadzenie kolejnego pustaka... Ok, promocja nowej edycji, tylko jaki to ma sens? Zdecydowanie za wcześnie. Za miesiąc nikt nie będzie pamiętał tej laski i tak. O wiele lepszym ruchem byłoby zrobić motyw z drugiej edycji, gdzie przed programem do domu wprowadziła się grupa, z której można było wybrać parę gospodarzy.
Brodacz i stwierdzenie, że nowa jest fajna, bo myśli o grupie. Bo co? Bo przyniosła butelkę, którą wręczyła jej produkcja? Facet jest tak głupi...
Dalej, ból dupy brodacza i Igora o to, że Bartek śmiał nominować Oleha, a nie Łukasza! Chyba nie ma wątpliwości, że ci dwaj już są przegrani. Jeszcze Igor jest zabawny z głupeczkowaniem, ale brodacz silący się na zabawnego i to w tak perfidny sposób pod publikę jest żenujący.

Saw
8th jury member
Posty: 759
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Dziwne rzeczy sie dzieją w tym ostatnim tygodniu. Kur mi strasznie szkoda. Dziwię się czemu WB o wszystko obwinia mieszkańców. Moim zdaniem to przesada, bo co mieszkańcy mogli zrobić. Wyskoczyć z łukiem i jak stwierdził Radek lis padłby ze śmiechu. Podobno po wczorajszym dniu została już tylko jedna z czterech kur :cry: Do tego dochodzą różne kontuzje. Radek pokroił sobie palca i była potrzebna pomoc medyczna, a Madzia prawie się zabiła spadając ze ściany.
Madzia wymiata w tym ostatnim tygodniu. Uwielbiam tą dziewuchę. A jej tekst że widziała kreta w zoo rozwalił system :lol: Ona ma swój świat, ale jest taka urocza. Buzia sama mi się śmieje jak ją widzę. Jakby udało się jej wygrać, byłbym mega szczęśliwy.
Radek i Igor coraz bardziej ciągną się na dno. Ten ból dupy do Bartka o to że nie głosował na Łukasza naprawdę żałosny. Każdy ma prawo do własnego zdania i Bartek absolutnie nie musi nikomu się tłumaczyć. W ogóle Radek i jego zaciesz że rozbił grupę słodziaków, pokazał jak z niego fałszywiec. I tak naprawdę te jego głupie gadki na pokaz, że jaki to nie jest wspaniały i tolerancyjny nikogo nie przekonają.
Szkoda mi było Madzi jak zobaczyła że Oleh na nią głosuje. Na pewno było jej smutno. Mam nadzieję że nie będzie się tym zadręczać przez ostatnie dni. Tak w ogóle widziałem na instagramie że Oleh sporo czasu spędza z Łukaszem i Kasią. Poznał nawet przyjaciela Madzi Millexa i niby się polubili. Tak swoją drogą Oleh tak mówił że tęskni za Maćkiem czy innymi ze swojej grupy, ale jak widać go olali po wyjściu z programu.

Bardzo sie cieszę na informacje o nowej edycji jesienią. Będzie co oglądać w długie wieczory. Mam nadzieję że casting zostanie poprowadzony trochę lepiej i nie będzie buców pokroju Maćka i Kuby, czy nijakich ludzi takich jak Karolina czy Iza. Niestety się o to boję widząc nową uczestniczkę. Jestem ciekaw co pokaże Karolina, ale cudów nie ma się co spodziewać. Coś czuję że będzie podobna do swojej imienniczki z obecnej edycji. Czyli została wybrana ze względu na ładną buzię, ale osobowość nudna. Ale dam jej szansę. Ogólnie ciekawy zabieg z tym wprowadzeniem uczestnika drugiej edycji. Do września jeszcze sporo czasu i o tej Karolinie większość osób zapomni. No ale pewnie robią to ze względu na promocje.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: joeytribbiani »

W dzień finału dorzucę swoje pięć groszy :)
Powiem, że nawet dobra grupka trafiła do finałowej czwórki. Jedynie Bartek na początku stał raczej w cieniu, jednak z każdym tygodniem gdy ubywało uczestników, jego pokazywano więcej i został moim faworytem. Wydaje się naprawdę spoko gościem. Zawsze rozluźni atmosferę, a gdy trzeba to wciela się w wyznaczoną przez WB rolę w 100% (jak w zadaniu z tajnym agentem. To, jak podszedł Łukasza- mega). To właśnie Bartkowi życzę wygranej i mam nadzieje, że ją zgarnie :)
Na drugim miejscu z czwórki postawiłbym Madzię. Jasne, lata kilka metrów nad ziemią, ale niesamowicie wiele wniosła do tego programu. Jej teksty czasami rozwalają system i mimo krytyki od Radka, Igora czy innych uczestników, ona wciąż jest taka sama i po programie życzę jej, żeby jej życie się fajnie ułożyło. Sądząc po koncie programu na Instagramie, ma ona dość duże grono fanów i nie będę zdziwiony jeśli to ona zgarnie dzisiaj główną wygraną.
Następnie postawię Igora. Wydawał się zwykłym, śmiesznym gościem, ale z każdym tygodniem irytował mnie swoim zachowaniem. Często musiał postawić na swoim i narzucał innym swoje zdanie (np, sytuacja gdy Madzia miała wystylizować całą grupę na imprezę). Myślę, że nie ma raczej szansy na główną wygraną, ale mogę się zdziwić.
No i ostatni, Pan Radosław. Na początku strasznie mu kibicowałem i po samym wejściu był moim faworytem, ale to się zmieniło diametralnie. Teraz, jest jednym z najmniej lubianych przeze mnie uczestników. Nieszczery (sytuacje z Kasią), podobnie do Igora (tylko w większym stopniu) uważa, że tylko on ma racje i gdy ktoś uważa inaczej to oburzenie. Bardzo fajnie mu na ostatniej imprezie dogryzła Marlena, która powiedziała, że nie wierzy że akurat on nigdy nie udawał niczego w programie haha.
Nowa Karolina? Średnio jestem w stanie ją ocenić. Weszła, mieszkała z ludźmi, z którymi w drugiej edycji nie będzie miała do czynienia. Na ten moment neutralna :)

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

No i zasłużenie oraz całkowicie spodziewanie wygrała Madzia. Szokiem by był dla mnie inny wynik.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Duża pupcia była bohaterką edycji od początku programu. Fajnie, że wygrała i utrzymała tradycję - parzyste edycje wygrywają dziewczyny. Od początku miała ogromną historię; stawała po stronie słabszych, zawsze próbowała wszystkich godzić, walczyła ze swoimi słabościami i lękami (pająki, makijaż) i ostatecznie udowodniła, że niewarto się zmieniać, bo innym się niepodoba twój ubiór, czy podejście do życia.
Bartka trochę mi szkoda, myślę, że dobrze wykorzystałby nagrodę, ale... Przez większość programu stał w cieniu, nie miał żadnego większego story arc (chyba że jego miłość do syna). Dopiero ostatnie dwa tygodnie mogliśmy go poznać i z takim małym editem i tak bardzo daleko zaszedł.
Kolejną edycję, jak polska tradycja nakazuje, należy wysrać jak najszybciej, bo po co odczekać rok? Zrobić spokojny casting, jakiś scenariusz, poprawić błędy, jak można zrobić to już zaraz. Generalnie kilka rzeczy należy poprawić;
1. wywalić BB Nocą, które jest bezsensownym zapychaczem
2. postarać się o ciekawsze zadania tj. zadania tygodniowe powinny składać się z różnych czelendży tematycznych, a nie jakiejś ciągłęj narracji i ciągłęmu wchodzeniu w role
3. wywalić pogodynka
4. nie chcę żadnego przedłużania typu tydzień bez eliminacji
5. casting - ostatecznie grupa nie była zła, ale chciałbym więcej januszy i grażyn, a mniej fit-shit,
6. ubezpieczyć się przed quitterami, np. jakimiś karami pieniężnymi
7. reakcje produkcji; wiem, że dramy są spoko, ale są sytuacje do których nie powinno dochodzić
8. ogłaszanie wyników; o ile więcej czaru miała rozmowa mieszkańców z Miecugowem i Sołtysikiem, niż bezbarwne ogłoszenie od WB
9. Wielki Brat - głos kobiety nie przeszkadza mi, ale brakuje mi takiego ciepła, jakie miał Jarek - on rozmawiał z mieszkańcami, słychać było, że jest zainteresowany, tym co mają do powiedzenia uczestnicy, zaś Wielka Czubi po prostu zadaje identyczne pytania czytane z kartki jak jakaś maszyna i szkoda, bo były momenty, w których Czubi chciała nawiązać więź z mieszkańcami

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Kobra pisze:
17 cze 2019, 19:52
Kolejną edycję, jak polska tradycja nakazuje, należy wysrać jak najszybciej, bo po co odczekać rok?
Bo nie ma nic co by mogło zastąpić BB w ramówce TVN7 :) Program im wyszedł, zyskali widownię to próbują to jakoś utrzymać.

Ja jestem mile zaskoczony edycją. Myślałem że wyjdzie taka totalna porażka jak powrót Robinsona a tu nie, okazało się że program daje radę. Wymienić tylko prowadzących i można z tym jechać dalej.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

MaciekRS pisze:
17 cze 2019, 21:37
Kobra pisze:
17 cze 2019, 19:52
Kolejną edycję, jak polska tradycja nakazuje, należy wysrać jak najszybciej, bo po co odczekać rok?
Bo nie ma nic co by mogło zastąpić BB w ramówce TVN7 :)
Ale to nigdy nie ma czym zastąpić w ramówce w polskiej telewizji.

Saw
8th jury member
Posty: 759
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Super że Madzia wygrała BB. Była moją faworytką od samego początku. Uwielbiam ją za dobroć, humor i jej mega teksty. Słowo Confused od teraz będzie mi sie kojarzyć tylko z nią :D Jak dowiedziała się że wygrała to była w mega szoku. Po wyjściu nie poznała nawet swoich rodziców. Ale naprawdę zasłużyła na zwycięstwo. Przez cały program była sobą. Niektórym przeszkadzało to jej ciągłe malowanie czy naiwność, ale według mnie to miało swój urok. Mam nadzieję że Madzia nigdy się nie zmieni i nie będzie sie przejmować krytyką ludzi. Super że ktoś z grupy słodziaków ostatecznie wygrał :D
Drugie miejsce dla Bartka, choć obstawiałem że to on wygra. Jakby wygrał to też bym się cieszył, bo bardzo go polubiłem. Fajny i zwariowany gość, którego miło się ogląda. Nie stał ani po stronie słodziaków ani patusów, bo ze wszystkimi chciał być w dobrych relacjach. Jednak Bartek wielokrotnie pozostawał w cieniu i to Madzia była większą gwiazdą tego sezonu. Myślę że o nim szybko by zapomniano, a jednak o Madzi będzie jeszcze głośno.
Igor zgodnie z oczekiwaniami na trzecim miejscu. Jestem nim trochę rozczarowany, bo na początku zapowiadał sie na super gościa, ale z czasem coraz więcej można było zobaczyć u niego chamskich zachowań. Ale mimo wszystko trochę będzie mi go brakować. No bo jednak w dużej mierze to on rozkręcał zadania i z nim było zabawnie.
Radek czwarty i na wyższe miejsce nie zasłużył. Strasznie fałszywy i nieszczery człowiek. Na początku wzbudził moją sympatię, ale szybko ujawnił swoją prawdziwą twarz.

Co do całej edycji, to naprawdę jestem miło zaskoczony. Po pierwszym tygodniu myślałem że jednak będzie klapa, ale wszystko się powoli rozkręcało. Wkurzają mnie opinię, że to już nie jest to samo jak za pierwszą edycją. Ale czasy się zmieniły i nie ma co porównywać. Wtedy uczestnicy byli bardzo naturalni, bo nie wiedzieli czego się spodziewać idac do programu. Tutaj jednak ludzi byli świadomi tego co chcą pokazać. Jednego jestem pewien ten sezon zmiażdżył poziomem beznadziejne edycje z TV4.
Zadania tygodniowe raz były lepsze, raz gorsze. Zabrakło moim zdaniem trochę pomysłu jak je ciekawie poprowadzić. Rzucili w poniedziałek jakiś ciekawy pomysł, ale z każdym dniem było coraz nudniej. Uczestnicy też byli mało kreatywni. Myślę że w przyszłej edycji powinni to lepiej przemyśleć. Wkurzał mnie montaż niektórych odcinków. Dużo ciekawych rzeczy o których słyszałem z relacji live nie pokazali. Na przykład za mało czasu poświęcano imprezom, na których były ciekawe akcje, a za dużo na jakieś bzdety.
Uczestnicy byli różni jeśli chodzi o charaktery, więc tu nie można się czepiać. Po pierwszym tygodniu wydawało sie że wszyscy są na jedno kopyto, ale jednak później okazało się że w niezły sposób zostali dobrani. Zabrakło mi jednak prostych osób. Miałem wrażenie że wszyscy są bogaci i obyci przed kamerami. Czemu nie mogą dać jakiegoś zwykłego Janusza, albo pani sprzedającej w sklepie.
Dom bardzo mi się podobał. Zdecydowanie lepszy niż też za czasów TVN i TV4. Przynajmniej moja jest taka opinia. Wielki brat jako wielka siostra też mi nie przeszkadza. Z czasem sie do tego przyzwyczaiłem i teraz sobie nie wyobrażam drugiej edycji z męskim głosem.
Prowadzący wypadli bardzo słabo. Jedynie pochwalić można Ohme, która przez cały sezon trzymała równy i wysoki poziom. Sympatyczna i bardzo ogarnięta z niej babka. Przeważnie trafne miała opinie na temat uczestników. Tylko czasem zdarzało się jej walną jakąś gafę. Ale wybaczam jej, bo uważam że była najmocniejszym punktem jeśli chodzi o prowadzących. Nie wyobrażam sobie programu bez niej.
Chajzer pajacował i irytował. Ale jego obecność w następnej edycji mogę jeszcze przełknąć.
Wożniak-Starak prowadziła bardzo słabo. Jak na takie doświadczenie, byłem pewien że przyćmi innych prowadzących. A nieoczekiwanie wypadła bardzo blado. Zero zaangażowania, wiele pomyłek. Zgodziła sie prowadzić program to powinna coś o nim wiedzieć.
Jednak zdecydowanie najsłabszym punktem był Jędrzejak. Mam nadzieję że go wymienią przed drugą edycję. On naprawdę był tragiczny. Nie było chyba areny bez choćby jednej pomyłki. Na początku myslałem że to stres i z czasem sie poprawi. Ale nic z tego, bo bywało jeszcze gorzej. A największą żenadę odstawił podczas dnia matki, gdzie sie mega zamotał. Pamiętam że matka Izy musiała go poprawiać.

Szkoda że te trzy miesiące tak szybko zleciały. Czekam na wrzesień i kolejną edycję. Zobaczymy czy produkcja coś poprawi. Ciężko będzie jednak oglądać bez Madzi, Kasi czy Łukania.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5698
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
18 cze 2019, 18:01
MaciekRS pisze:
17 cze 2019, 21:37
Kobra pisze:
17 cze 2019, 19:52
Kolejną edycję, jak polska tradycja nakazuje, należy wysrać jak najszybciej, bo po co odczekać rok?
Bo nie ma nic co by mogło zastąpić BB w ramówce TVN7 :)
Ale to nigdy nie ma czym zastąpić w ramówce w polskiej telewizji.
Pamiętam jak ludzie z TVNu zawsze hejtowali Ninę, że nigdy nie daje przerwy i robi ten sam program wiosną i jesienią i wyciska z niego wszystkie soki. Teraz Ci sami ludzie są zachwyceni decyzją TVN o emitowaniu BB wiosną i jesienią XD

Szczerze mówiąc po słaby początku tej edycji przestałem oglądać program gdzieś w momencie pojawienia się w show Angeliki i Kuby. Nie wiem czy kolejna edycja będzie lepsza - śmiem wątpić szczerze mówiąc. Znowu jest mało czasu na przygotowanie castingów i choćby domu i przestrzeni wokół. Niedługo w tym miejscu zaczną kręcić Top Model, pewnie modele wyniosą się tuż przed wrześniem i z marszu wejdą tam uczestnicy. Mam nadzieję, że zespół kreatywny Endemola nad zadaniami, tygodniami tematycznymi pomyśli już wcześniej, a nie, że w połowie sezonu jakaś kobieta z zespołu kreatywnego wymyśli, że można w środku tygodnia podać wyniki głosowania i później piszą o tym wszystkie media chwaląc przy tym genialny pomysł Endemolu XD
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/b ... nia-widzow
TV4 potrafiła zrobić to 12 lat temu i jakoś nikt się nie zachwycał :D

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Sezon do zapomnienia. Chociaż dobrze, że Magda wygrała, zasłużyła sobie. Marlena, Kasia najlepsze uczestniczki edycji. I jeszcze Magda Zając, bo ja też jestem ze wsi i szanuję ją za bycie hard-working mother, i myślę, że widzów pojebało wywaląc ją, ale co zrobić jak to pewnie same mieszczuchy głosują albo jakieś słoiki... Najgorsi broda, gej, homofob, rasista i Karolina. Mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie mniej buraków, bo nie dało się tego oglądać!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość