Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

A mi Kasi nie jest szkoda bo nigdy za nią nie przepadałem. Wkurzało mnie to że nic z siebie nie dawała w zadaniach fizycznych, nawet nie starała się próbować.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

Moment, w którym odpadła Kasia, był momentem, w którym wyłączyłem na dobre Big Brother (a właściwie po jej rozmowie z Agnieszką). Myślałem o przestaniu oglądania już od jakichś 2 tygodni, bo to poszło w tak złym kierunku, że przykro się na to patrzy i oglądając mam takie nieprzyjemne uczucie na żołądku.

Nie podoba mi się to, jak kompletnie rozmija się rzeczywistość tego, co się dzieje w domu (śledzę mniej więcej opisy feedsów), a to, co pokazują w odcinkach. Rzygać mi się chce tym, jak zmanipulowali ten tydzień, aby Radek został. Dostał tak pozytywny edit, a jeszcze to pokazywanie cząstkowych głosów, masakra. Radek jest tam dla mnie najbardziej zakłamaną, fałszywą i obłudną osobą. Brzydzi mnie to, jak podjudza Bartka do picia, chociaż wie, że ten miał problem z alkoholem - to jest dla mnie jedno z najgorszych świństw, jakie można zrobić drugiemu człowiekowi. Nie wiem, czemu im tak zależało na uratowaniu kogoś tak paskudnego. Robienie editu pod ratowanie Radka to jedno. Głównym wątkiem sezonu jest teraz romans Madzi i Olka, co jest obrzydliwe. Gośka Ohme się naćpała mówiąc o tej miłości i promując ją. No albo produkcja jej kazała. Chcieli na siłę romans to go robią manipulując Madzią i widzami. Oleh - ma kłopoty z agresją, jest zakłamany (z miłości do Madzi 2 razy ją nominował), plus te teksty o kobietach. Drugi po Radku obrzydliwy typ, a dostaje nakręcane love story sezonu. Żenada.

Ogólnie to się tak źle ogląda. Mam wrażenie, że produkcja próbuje grać na najniższych emocjach i wyciągnąć z tych ludzi co najgorsze. Casting do tego sezonu to tragedia i Kasia ze swoim dystansem do siebie to była perełka tego castingu. Mogło się nie podobać jej lenistwo, mogło się nie podobać jej zamiłowanie do jedzenia - rozumiem to. Mi to akurat nie przeszkadzało, bo totalnie kupowała mnie swoim poczuciem humoru i sposobem bycia i tak naprawdę oglądałem dalej tylko dla niej. A niestety casting poległ i pozostali uczestnicy mnie nie przekonają do dalszego oglądania:
- Madzię lubiłem, ale jest tak głupiutka i naiwna, że to boli. Dała się wmanewrować w ten romans z Oblehem i na pewno będzie tego żałować po wyjściu. Zbrzydła mi strasznie.
- Igor niby spoko, ale nie da się zapomnieć jego kontrowersyjnych i głupich wypowiedzi na niektóre kwestie.
- Iza jednak wyszło, że jest strasznie fałszywa.
- Łukasza nie cierpiałem, a jego ponowne wejście to dla mnie nieporozumienie
- Bartek powinien umieć stanowczo powiedzieć "nie", współczuję jego żonie, że musi oglądać jego picie i obawiać się, co z tego wyjdzie. Lubię go, ale nie na tyle, żeby mnie zatrzymał przed telewizorem
- Z całej tej grupy najbardziej lubię teraz Decybela. Nie drażni mnie jej seks parcie, głośność i wulgarność. Oczywiście jako na kobietę (jak i wcześniej na Angelę) spada wielki hejt, a Igor jako facet jest czysty jak łza. Tak jakby inne kobiety nigdy nie miały parcia na seks, hipokryzja. Zapewne wszyscy w Polsce pozostają czyści aż do ślubu, błagam. Dyskusyjne jest to, że robi to w programie TV, ale tak jak sami mówią - są tam pozamykani i potrzebują bliskości, a nie zapominajmy, że większość granic jest przekraczana, bo produkcja nie żałuje im alkoholu, a po nim granice się zacierają. Moim zdaniem jest najbardziej niesłusznie hejtowaną osobą w tym domu. Lubię ją, ale też nie na tyle, żeby dla niej dalej tę żenadę oglądać.

Z ciekawości będą zaglądać, kto odpada itp., ale dla mnie w dniu dzisiejszym przygoda z tą edycją BB Polska dobiega końca. Miłego oglądania :)

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Ja też jestem zawiedziony odpadnięciem Kasi :c Dzisiaj nawet próbowałem oddać głosy, ale mi tylko kasę ściągneli i nic więcej. Jak to Radzio już kiedyś krzyczał: Jebać TVN! Nigdy więcej nie zagłosuje.
Była szansa by w domu się coś zadziało i by wyleciał Radzio, ale oczywiście wszystko popsuli pokazywaniem wyników w trakcie tygodnia.

Kaśka tam się marnowała, myślę że gdyby została i wyleciał hamulcowy, największa konfitura domu WB - Radzio, to Kaśka by fajnie odżyła i pokazała więcej z tego co można było zobaczyć zaraz po wyjściu z domu i co pokazywała w PZ. Tam po prostu to toksyczne towarzystwo i brak akceptacji przez niektórych spowodował, że się przestała wychylać, bo nie widziała sensu kopania się z koniem.
Najlepsze wyjście z domu ze wszystkich. Bez kija w dupie, z ogromnym dystansem do siebie i tego wszystkiego. Szkoda.

Mam streama to będę podglądał, ale też już mnie to trochę zaczyna wszystko męczyć.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Decybel > Łukanio and that's the tea. Bye Łukasz po raz drugi.

No właśnie to jest mega żałosne jak widzowie hejtują Magdę za to, że jest wulgarna, a Igorowi jakoś tak się nie dostaje, bo jest facetem. Madzi nie przystaje być wulgarną, głośną, sprośną, lubiącą się bawić, bo jest kobietą. Jadą po niej i po jej rodzinie, co jest grubą przesadą... Niech spojrzą lepiej co inni robią, bo ona przynajmniej jest sobą i nie jest zakłamana jak Radek czy Łukasz.

maniana92
5th voted out
Posty: 63
Rejestracja: 25 lut 2014, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: maniana92 »

Nie przypominam sobie, żeby Igor wkładał nieprzytomnej osobie łapy w majtki jak robi to cały czas decybel i wstaje później i mówi 'o mogłam Cię wczoraj za bardzo wymacać, bo miałam fajny sen" jakby to zrobił Igor na jakiejś dziewczynie to afera na pół kraju.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Spodziewałem się takiego wyniku. I niestety, ale jak teraz nie odpadnie decybelowa to po Łukaniu, poleci duża pupcia i Bartek, który ostatnio regularnie obrywa mniejszą ilością głosów. Co mi się podobało to mina brodacza jak się okazało, że najwięcej głosów idzie na grubą Kasię i jego. Był święcie przekonany, że jest w top3, a tu bottom3. Także jestem spokojny, że wyższej lokaty od 3 miejsca w finale nie dostanie.
Motywem przewodnim jest love story Oleha i dużej pupci. W ogóle śmieszne jest to, że wszyscy wiedzą lepiej od niej i wciskają jej tego Oleha. Smutne jest to, że pójście do BB było rodzajem buntu Madzi i "jej samodzielną" decyzją. Niestety, nawet będąc z dala od rodziny jest skazana na popdprządkowanie się współmieszkańcom i bycie z Olehem, bo dlaczego nie?
Z hitów, pogodynek pyta się o coś Ohme powołując się na nią jako na specjalistkę, a ta zdziwonona, że niby ona jest psychologiem?
I gdzie była gruba Kasia przez cały program? Ostatni tydzień albo podkreślano, że jest leniwa, że nie chce czegoś tam robić, że pieprzy od rzeczy, albo jej nie widać, a po wyjściu na żywo, mega fajna, uśmiechnięta, z humorem, przy kości dziewucha. Myślę, że gdybyśmy oglądali taką Kaśkę byłaby w topce ulubieńców. Mimo wszystko widać, że lepiej się poczuła na zewnątrz niż tam w środku. I dlatego nie będę hejtował wyniku, podobnie jak było z Marchewką - lepiej dla jej samopoczucia. Kaśka nie ma czego się wstydzić.

Dla mnie
1. duża pupcia
2. Bartek
długo, długo nic i sam w to nie wierzę, ale
3. Łukasz
4. Igor
kilka pięter niżej
5. Iza
6. Decybelowa
bardzo długo nic
7. Oleh
8. kilku wyeliminowanych uczestników
9. brodacz

edit:
Zapomniałem o tym wcześniej. Kubuś dostał chyba bana od produkcji? Bo jako jedyny nie pojawił się od wylotu :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Wielka Czubi postanawia nominować wszystkich z dupy XD Świetnie, fakt, że bardziej ustawiona sytuacja już nie mogła być z tymi wszystkimi konkursami z nagrodami, ale nie narzekam potrzeba było jakichś różnorodnych nominacji. Z tym, że od razu w niedzielę mogli powiedzieć, dzisiaj nie ma nominacji, wszyscy są nominowani z automatu, tym bardziej, że chyba tylko naiwny nie wiedział jakie dwie osoby zostaną nominowane.
Na automatyczne nominacje najbardziej obrazili się brodacz i Iza i też ich typuję do wylotu.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Z tymi nominacjami prawie dla wszystkich polecieli po całości. Nie podoba mi się to. Po co wtedy robią niedzielne nominacje, skoro dzień później i tak robią po swojemu. Coraz gorzej zaczyna się to oglądać. Wkurza mnie też to że tak manipulują widzami i nie pokazują niektórych rzeczy w telewizji. Nie oglądam streamów, ale słyszałem o kilku sytuacjach które mogłby skompromitować danego uczestnika, ale oczywiście w odcinkach tego nie pokazują. Taki Radzio czy Decybel mają sporo za uszami, ale od jakiegoś czasu są strasznie wybielani. We wczorajszym BB Nocą pojawiła sie podobno matka Brodacza i opowiadała jaki to on jest wspaniały. Na przykład Kaśkę cały czas pokazywali w niekorzystnym świetle, ale swoich ulubieńców produkcja chce za wszelką cenę obronić.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Muszę przyznać że zostałem nieźle zblindsidowany podczas niedzielnej areny. Byłem w stu procentach pewny że poleci Łukasz, a tu taka niespodzianka i odpada Decybel. Nie mogło wydarzyć się po prostu nic lepszego. Magda była coraz bardziej męcząca. Pokazała sie w programie jako zwykła wieśniara. Jak wchodziła do domu to wydawała się taką swojską i wesołą dziewczyną. Ale już po pierwszych dniach dało sie zobaczyć że prezentuje swoją osobą bardzo niski poziom. W ostatnich dniach zaczynała przekraczać coraz bardziej granice. Nachalne dobieranie się do Igora, pomimo tego że on w ogóle nie był nią zainteresowany. Laska miała niezłą chcice i pewnie gdyby Igor kiedyś sie ugiął to mielibyśmy powtórkę z Frytki i Kena. Szkoda że jej dziecko i rodzina musieli to oglądać. Najdziwniejsze że jej matka stwierdziła, że ona też jest taka poza programem. Do tego dodała że jest dumna z córki :?

Nominacje też ułożyły się po mojej myśli. Łukasz był pewniakiem, ale mało kto się spodziewał że do walki stanie tylko z Izą. Myślałem że głosy znów rozłożą się na kilka osób, a tu taka niespodzianka. Dużym szokiem dla mnie było, że na Izę głosowali ludzie z jej paczki. Nie sądziłem że Bartek i Radek na tym etapie sie od niej odwrócą. Ogólnie na plus Bartek, który w poprzednim tygodniu zbliżył się z Łukaszem i był jedną z dwóch osób, która na niego nie zagłosowała.
Tak sobie myślę że Łukasz ma realne szanse w walce z Izą. Wczoraj rozkład głosów wyglądał tak: Iza 51% - Łukasz 49%. Wiadomo że to początek głosowanie i pewnie wiele sie jeszcze zmieni, ale nadzieja jest. Łukasz bardzo się zmienił po powrocie i mam nadzieję że widzowie to docenią. Natomiast Iza wygląda już na wypaloną i ewidentnie męczy się w programie. Dodatkowo widać po niej duże ciśnienie na wygraną i powoli wychodzi to że grała taką dobrą i miłą ciotkę tylko po to by unikać eliminacji.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Ostatni tydzień zakończony odejściem Decybelowej... Generalnie produkcja trochę się nabiegała, aby przekonać ludzi do oszczędzenia Łukania. Podobnie zrobili tydzień wcześniej z brodaczem; najpierw edit, Decybelowa okazała się osobą zapatrzoną w facetów, bez własnego zdania, zaś Łukanio jako pomocy itp., potem jeszcze cząstkowe wyniki głosowań, aby pobudzić zwolenników Łukasza do głosowań. Przestali w połowie tygodnia, wtedy też najprawdopodobniej Decybelowa wyprzedziła Łukasza. Generalnie mam wrażenie, że nie chodziło o ratowanie Łukasza, ale o pozbycie się Decybelowej.
Nowy tydzień i kolejne osoby nominowane; Łukasz i Iza. Iza chyba pojęła błąd, który popełniła w grze; przez bardzo długi czas istniała pomiędzy dwiema grupami i tak naprawdę w żadnej z nich nie była co na tym etapie wypaliło jej w twarz. Aczkolwiek wreszcie dostała jakąś historię i nawet nieźle to przedstawili; jest dobrą matką, macierzyństwo jest jej największym sukcesem. Łukasz z kolei... ech, za długo był spokojny. Już zaczynają się płacze w pokoju zwierzeń, a z jakiego powodu? Bo Igor został przywódcą w zadaniu i kazał mu coś zrobić. Japierdolę, facet, ogarnij się. Serio, Łukanio to kolejna osoba, której bycie w programie szkodzi na głowę i lepiej dla niego, aby odpadł. Aczkolwiek, cieszę się, że jęczał w pokoju zwierzeń, a nie przed ludźmi i chce odejść bez kwasów.
Tydzień pradawny... Duża pupcia i mamuty, włosy pod pachami, bycie wojownikiem XD Inni mieszkańcy spoglądają na nią pukając się w głowę. Nikt jej nie nominuje, bo widzą ją jako niegroźną idiotkę. Chciałbym zobaczyć minę takiego brodacza jak okaże się, że duża pupica jest zwyciężczynią BB.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Decybelowa zaczęła tracić przewagę na Łukaszem stopniowo. A jej zachowanie w sobotę przelało czarę goryczy widzów. Zaczął się wielki ruch w necie przeciwko niej. Dopiero na Arenie prześcignęła Łukasza. W BB Tydzień miała jeszcze nad nim 5% przewagi. Jest sobie sama winna i na wypad zapracowała ewidentnie. Podłożyła się pięknie.

Co do tego tygodnia, to nie mam za dużo czasu by oglądać stream, ale tam się dzieją takie krzywe akcje, ze szok. Po raz kolejny cześć nie potrafi odróżnić zadania od życia. I generalnie jest jedna wielka kupa. Pospadały maski każdemu bez wyjątku. Jedyni którzy trzymają poziom to Madzia z Bartkiem. Wejście Łukasza ponownie do domu to był strzał w dziesiątkę, hahaha On na nich tak działa, ze się pogrążają jeden za drugim.
Mam nadzieje, ze w niedziele odpadnie ciotka Izka. Już się nasiedziala tam, fajek napaliła. Czas wracać do dzieci. Zaraz po niej aut powinien robić Oleh.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Jedna rzecz która już mnie wyjątkowo drażni to ich zachowanie wobec Łukasza. Okej, jest wkurwiający, histeryczny, momentami obleśny, ale nie mogę zrozumieć sytuacji, w których Igor wyzywa go od debili, gamoni etc i nikt tego nie komentuje, no bo Igor rację, spoko. Ale Łukasz powie jedno słowo i zaraz rozpacz, złość i zakłamanie - kuźwa, spytał, czy Igor będzie brał wartę (generalnie wydaje mi się, że nie dosłyszał), a przywódca zaraz aferę robi, bo mu Łukasz wielce dogryza i złośliwie pyta. Odnoszę wrażenie, że tak go nie znoszą, ale każde z nich boi się zostać nominowanym z Łukaszem sam na sam.

Orientuje się ktoś jaki jest plan? Po niedzieli zostanie 6 osób, a więc, aby tradycji się zadziało powinniśmy mieć jeszcze trzy tury nominacji, ale coś czasu braknie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Finał jest za dwa tygodnie w niedzielę, więc pewnie od F5 nie będzie żadnych nominacji tylko będą ich wyrzucać przez głosowania, a w ścisłym finale pewnie spotka się troje uczestników

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Jedyne osoby normalne to Blondyn i duża pupcia. Niestety, jeśli Łukasz odpadnie w niedzielę to jestem przekonany, że oboje zostaną nominowani. Dlatego mam nadzieję, że Iza odpadnie, zresztą sama od siebie nic nie daje. Oleh jest zwyczajnie głupi. Zapatrzony w swoich kolegów i nie rozróżnia zadania od życia. I to mnie trochę dziwi, bo on ma już dwadzieścia lat, a o takie szukanie idoli/autorytetów prędzej posądzałbym jakiegoś zagubionego nastolatka a nie faceta w tym wieku. Ten cały związek ich jest toksyczny. Niech jutro wyleci Iza, a potem naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, bo nie wiem, co mnie wkurza bardziej głupota Oleha, dwulicowość brodacza czy prostactwo Igora.
Moje typy nominacji:
- jeśli odpadnie Iza: Łukasz i Oleh/brodacz
- jeśli odpadnie Łukasz: Blondyn i duża pupcia, możliwe, że brodacz

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Moje typy nominacyjne:

Oleh - Bartek, Łukasz/Iza (jest tak zapatrzony w Igosia i Radzia, że na bank ich nie nominuje, mimo kryzysu chyba nie da Madzi, choć kto go tam wie)
Igor - Madzia, Łukasz/Bartek/Oleh
Radzio - Madzia, Łukasz/Iza
Bartek - Oleh, Łukasz/Iza/Igor
Madzia - Igor, Radzio/Iza
Łukasz - Igor, Radzio
Iza - Oleh, Madzia/Bartek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości