Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: joeytribbiani »

Jack pisze:
15 wrz 2019, 11:30
Czy wiadomo kiedy odbędą się pierwsze nominacje? Dopiero na piątkowej arenie?
O ile dobrze pamiętam, to Łukanio miał napisane na kartce, że nominacje będą w środku tygodnia :)

Jak dla mnie sezon zapowiada się bardzo fajnie. Po pierwszym odcinku wiadomo już trochę więcej o uczestnikach. Polubiłem Anię, Dawida, Natalię, bliźniaczki i Sarę. Mam nadzieje, że Przemek się bardziej otworzy, bo wczoraj pojawił się chyba tylko gdy szli spać na dworze i stwierdził, że wziął ze sobą banana :D Mimo że Karolina będzie raczej irytować, to mam nadzieje, że zostanie dłużej w domu i nie odpadnie przy pierwszej okazji :D Przeraża mnie trochę Mateusz i jego obsesja z damskimi stopami hahah.

Ja myślę, że nastolatki przeżywają brak "młodych osób" i influencerów typu Oleh/Justyna, bo nie mają do kogo wzdychać i zakładać fanpage'ów na insta :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

Pyknąłem to sobie w piątek półzezem do kolacji, ale widząc w sekretnym pokoju tę stuleję z BB6 stwierdziłem, że raus, pooglądam sobie prognozę pogody. Ja jebię. Wyfurmanili go z hukiem na półmetku swojego turnusu, został przywrócony bez żadnego powodu (przed quitem weganki i tego jej poczochrańca były jeszcze świeższe trupy), żeby straszyć prawie do końca, a teraz pakują go znowu. Edwardzie Miszczaku, my już naprawdę zakodowaliśmy, zrozumieliśmy i zapamiętaliśmy, że idolem młodzieży na te trudne czasy powinna być pipa w rurkach, która wygrała nierówną walkę z mutacją, daje dupy dragqueen i ma zwyczaj defekować w obecności kobiet, pora może przejść do punktu kolejnego.

Skoro w temacie poborowych wszyscy słodzą, to ktoś musi być tym zębatym dziadem w widłami. Posłusznie melduję, że zgłaszam się na ochotnika. Otóż w poprzednim sezonie byłem po premierze bardziej zadowolony. Cast był właśnie bardziej różnorodny, szybko naumiałem się wszystkich mord, a tutaj jak na razie udało mi się zapamiętać tylko pojedynczych ananasów. Całe chłopstwo (łącznie z Nataliuszem) wygląda jakoś tak podobnie, wyróżnia się tylko ten kudłaty, który na wejściu wciskał wszystkim herbatkę. Sam chyba bałbym się skosztować, bo przypomniał mi się creep z Abstrachujów ze swoim kompocikiem. Babstwo też mi się miejscami myli, wyspotowałem głównie tak zwaną Sarah, która usłużnie magazynuje w japie dodatkowe zasoby powietrza na wypadek nagłej potrzeby resuscytacji kogoś ze współmieszkańców oraz tak zwaną Bigosajgoneczkę, która z kolei buziaczkiem jest niezgorszym, ale mam obawy, czy nie jest tam dla niej trochę za głośno i czy nie czmychnie z płaczem z powrotem do swojej leśnej chatki płochych elfów. Są też bliźniaczki, za co w sumie hejt, bo posiadanie w domu kogoś bliskiego to niesprawiedliwa przewaga psychiczna wobec innych, no ale tyle dobrego, że zdaje się nie będą grały jako jeden uczestnik (szczegół, że jedna pewnie i tak hycnie za płot solidarnie za drugą). Wizualnie panu Bogusiowi zdecydowanie najbardziej udała się Martyna, która oszukała przeznaczenie, wydaje się pocieszna i wstępnie to właśnie jej sobie na razie pokibicuję z braku pełniejszych danych.

Nataliusz, trzeba mu przyznać, elegancko strollował imprezę. Jeśli poetycko nie quitnie gdzieś po drodze, to ef pięć ma gwarantowane za sam fakt bycia dziwakiem wzorowym i wyzwolonym Europejczykiem. No, chyba, że z czasem wpuszczą tam jeszcze dla równowagi jakąś babę z brodą, żeby napierdalały się na esemeski we własnej lidze. Beka też z wtopy tej laseczki szukającej pokoju zwierzeń. Sądząc po natychmiastowej i impulsywnej reakcji zawędrowała pewnie w jakieś ciemne i zakazane zakamarki, gdzie Wielki Brat zmieniał akurat biushalter, a Kudłaty ważył kociołek ze specyfikami do swojej herbatki :ugeek: :mrgreen:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: joeytribbiani »

Mam mieszane odczucia po pierwszych nominacjach. Nie myślałem, że Ola i Przemek będą nominowani. Wiadomo, pierwsze eliminacje to wszyscy głosują na tego z kim się najmniej zgrali przez pierwsze dni, kogo "będzie najmniej brakowało" itp. Ola wydaje się osobą, która ze wszystkimi ma raczej kontakty ok (nie oglądam streama więc jeśli jestem w błędzie to wybaczcie :P). No a Przemek faktycznie miał bezbarwny start, ale myślałem, że Łukasz dostanie więcej nominacji. Przemek się trochę rozkręca, jednak w domu może już długo nie pobyć. Z tej dwójki nie wiem kogo bym wybrał do odejścia. W najbliższych tygodniach od przyszłej seksuolog chyba jedyne czego możemy się spodziewać to jakiegoś romansu z Panem "tolerancja i szacunek", a od Przemka? Chyba tego zegara słonecznego :D Mam jednak nadzieje, że się chłopak rozkręci.
To, że Karolina dostała najwięcej nominacji mnie nie dziwi, bo można było się tego spodziewać. To, że jest postacią kontrowersyjną i wzbudza w widzach (negatywne) emocje i produkcja będzie chciała ją zostawić dłużej też mnie wcale nie zdziwiło. Jednak ten immunitet tak bardzo z dupy, że aż głowa mała. Jaka to kara dla Mateusza, że Karolina dostała immunitet? Jemu to pewnie zwisało czy ona czy Ola, on był bezpieczny. Gdyby był karnie zagrożony to bym zrozumiał- było złamanie regulaminu to jest kara.
A co do innych spraw. Stowarzyszenie PZBB(?) jest dość głupie, jednak chyba na tym polega cała idea. Nie hejtuje za bardzo, bo przynajmniej coś się dzieje i sami sobie organizują zajęcia zamiast leżeć na chmurkach (których nie ma!) i czekać na zadania od BB, więc zawsze to jakaś rozrywka. Łukasz obmacuje laski i wszystkie jego rozmowy dotyczą seksu. Eh. Szkoda mi czasem aż słuchać tych jego wywodów. No i mama Sarah w 3 odcinkach pokazała więcej charakteru niż mama Iza przez cały poprzedni sezon. Reszta raczej bez większego echa. Czekam na piątek i liczę, że wszystko się rozkręci po pierwszym (drugim- zależy jak liczyć :)) odcinku live.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

No cóż... Podobają mi się zadania. I idiotyczne kostiumy tak przywodzące na myśl naszych przyjaciół z trumplandu, ech...
Nominacje. Tu należą się probsy produkcji, która się rozkręca. W poprzedniej edycji Wielka Czubi wstrzymała się z układaniem nominacji do drugiej połowy gry, gdzie potem po prostu nominowała karnie wszystkich poza Dużą Pupcią, bo tak... Tutaj postanowiono tyle nie czekać. W końcu odkryto w Karolince potencjał, który odkupi wszystkie kijowe imienniczki. Dlatego otrzymała immunitet, gdyż nominacja z wojskowym mogłaby się dla niej skończyć źle, a odejście małej Oli raczej nikogo nie ruszy. No żeby nie było to tak oczywiste nagięcie zasad, Wielka Czubi wmówiła jednemu kolesiowi, że "złamał" zasady mówiąc o nominacjach. Tak, dosłownie powiedział o nominacjach - komentarz "jesteśmy po pierwszych nominacjach, wypijmy za to" wymagał natychmiastowego zawezwania na dywanik i uratowania Karoliny. Chyba znaleźliśmy Łukania tej edycji <3

edit
Jak tradycja nakazuje jest już osoba, która chce odejść z programu.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Sezon jak na razie ogląda się bardzo dobrze. Przede wszystkim brawa dla produkcji za to że od początku mają plan na zadania i na to jak poprowadzić tydzień, a nie jak w poprzedniej edycji gdzie wszyscy umierali z nudów. Uczestnicy też są dużo lepsi. W kilka dni wykazali się większą kreatywnością, niż tamci przez cały sezon. A to stworzyli jakieś tam stowarzyszenie BB, grają w butelkę, w kalambury itp. Po prostu potrafią w ciekawy sposób umilić sobie czas.
Odbyły się pierwsze nominacje, ale równie dobrze mogły się nie odbyć bo wielka siora już zaczęła mącić. Oczywiście irytująca Karolina zebrała aż dziesięć nominacji, ale zrobiono wszystko by ją uratować. No bo kto będzie rozkręcał dramy, jak nie ona. Również mam przeczucie że ona będzie Łukaniem tego sezonu i będą ją przepychać tak daleko jak tylko się da. Tylko że on w porównaniu do niej miał sporo oleju w głowie i dobrze się oglądało jego akcje. Ona to natomiast pusta baba, która ma tak przerośnięte ego że maskara :x Wczoraj błysnęła inteligencją podczas quizu, gdzie na pytanie z jakim numerem gra Ronaldo, odpowiedziała Real Madryt :lol: W ogóle ten cały immunitet był tak oczywisty, że pewnie produkcja czekała tylko na jakieś potknięcie któregoś z uczestników. No i padło na biednego Mateusza, który przez przypadek wzniósł toast za pierwsze nominacje. Co to w ogóle była dla niego za kara za złamanie regulaminu. Przecież dla niego i tak obojętne czy odpadnie Karolina czy Ola. Produkcja się nie popisała, bo wyglądało na perfidne ratowanie Karolci.
Co do nominowanych to wolałbym żeby odpadł Przemek. Jakoś się nie zżyłem z nim i nie będzie mi go brakować. Wydaje mi się że on nie pasuje za bardzo do grupy. Dodatkowo sam wczoraj stwierdził że chce odejść. Więc drzwi otwarte niech odchodzi. W Oli widać jakiś tam potencjał, więc nich sie jeszcze utrzyma.

Do moich faworytów należą jak na razie: Gosia, Kasia, Anna, Sarah, Wiktor, Mateusz, Dawid, Malwina i Łukasz. Ten ostatni trochę podpadł i źle wpływa na niego towarzystwo Karoliny. Oby się od niej odciął, bo lubię go oglądać i nie chce żeby trafił na moją czarną listę.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Dobra! Cofam hejt na ustawione nominacje! Dzięki temu i poinformowaniu Karolci o sposobie w jaki uratowano jej dupę, a także pozostałych o tym, kto znalazł się na karolciowej hit list, nad domem zawisła piękna gównoburza. To dziewcze dostarczy nam jeszcze wiele rozrywki. Przemek ma ciekawą historię i jeśli odejdzie to z jednej strony będzie to strata dla programu, ale z drugiej odnoszę wrażenie, że z nim nie wszystko jest ok. Aleksandry też trochę szkoda, bo może jeszcze rozkręcić się, a nie tylko robić za ładną statystkę w przeciwieństwie do Malwiny-Marleny czy jak jej tam.
Podobnie jak tombak po premierze miałem problem z ogarnięciem tych mało charakterystycznych mordek, ale obejrzałem dziś uczciwie cały odcinek i idzie wyłapać ważniejszych plejerów. W ogóle podoba mi się, że podchodzą do programu jako do gry co zostało kilkakrotnie powiedziane przez różne osoby - gra, rywal, walka.
Irytację dziś wywołały siostry balerony, z których jedna urządziła aferę o posiłek, otóż, w jej zupie nie było ani grama mięsa, a mięso zostało dodane, a więc konkluzja była prosta - ktoś inny dostał zupę z wkładką.
Cóż, faceci są zdecydowanie normalniejsi. Moimi faworytami są syn trzech ojców, Kamil i jako, że stawiałem na nią wcześniej Martyna.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Już nie mogę patrzeć na tą całą Karolinę. Ona jest tak beznadziejna, że brak słów. Ja to ona stwierdziła, dostała dziesięć głosów, bo jest dla innych zagrożeniem. Mówiła że się z tego cieszy, a mimo to widać było smutek. Mi wcale nie jest jej żal, bo sama sobie na to zasłużyła. Jest tak bezczelna wstosunku do ludzi że maskara. Wystarczy że ktoś odejdzie, a ona już obrabia tyłek. Szkoda że przez ten durny immunitet dla niej, będzie musiał odejść ktoś z dwójki Ola/Przemek. Przemka w końcu pokazali i sporo zyskał po tym odcinku. Imponujące jest to że chce odejść, by uratować Olę. Ale mam nadzieję że nic nie odwali w przypadku jak to Ola odpadnie w piątek. Facet powoli zaczyna się otwierać i coraz ciekawiej się go ogląda. Chciałbym go bliżej poznać, ale z drugiej strony też nie chciałbym żeby Ola odpadła.
Nadal bardzo kibicuję Gosi i Kasi, jednak przyznaję że wczoraj trochę przesadzały z pretensjami o jedzenie. Mam nadzieję że się ogarną i ograniczą przeklinanie. Lubię je za tą naturalność, bo nikogo w tym programie nie udają.
Natomiast dostrzegam grę u dwójki uczestników. Na pewno Kamil gra i nie pokazuje swojej prawdziwej strony. Jakoś jest podejrzanie miły, tak jakby się hamował i nie chciał się narażać. Grę dostrzegam także u Dawida. Choć lubię gościa, to zakładanie tego całego Związku i gadka o Gulczasie według mnie są mocno pod publiczkę.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Bliźniaczki niszczą system. Warto też wspomnieć o Karolici, która jak Wielka Czubi kazała jej założyć klub czy inną partię to nie, bo ona nie lubi, bo to, bo sramto, ale jeśli może komuś po złości założyć stwoarzyszenie to już tak. Bliźniaczki ją genialnie zrostowały XD Po raz pierwszy pokazali wyniki głosowania w tej edycji i szczerze powiem, chociaż cieszy mnie aktualny wynik, to jestem w szoku, że Ola wygrywa i to taką przewagą. Podobają mi się zadania te od Czubi i te, które sami sobie wymyślają. Co mi się nie podoba w porównaniu do pierwszej edycji? Nie wiem, czy ktoś to zauważył, ale chodzi o czas antenowy, w pierwszej edycji (początkowe odcinki) każdy (no poza Olehem, ale to nie była żadna strata) był bohaterem jakiegoś segmentu - opowiadał o sobie lub sytuacjach w domu - dzięki czemu szybko poznaliśmy ludzi, a tu ciągle mamy te same osoby.

edit:
teledysk Blondyna z uczestnikami BB

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

A więc Przemek odpadł jako pierwszy. Trochę szkoda mi chłopa, bo zaczął się powoli otwierać przed grupą i wydawał się naprawdę sympatyczny. Może nie wnosił jakoś wiele rozrywki, ale to inteligenty facet i przyjemnie się go słuchało. Chyba wolałbym żeby zamiast niego odpadła Ola. Ta dziewczyna zaczyna mnie irytować swoim zachowaniem. Chyba nie najlepiej wpływa na nią bliskie trzymanie się z Karoliną.
Nominacje przebiegły dosyć ciekawie. W końcu mozna było zobaczyć kto za kim nie przepada. Najwięcej nominacji zebrali Karolina i Łukasz, ale chyba nikogo jakoś specjalnie nie powinno dziwić. Karolina nadal jest tragiczna i raczej się nic nie zmieni. Nadal stawia duży mur pomiędzy sobą a niektórymi osobami. Chociaz i tak można odtrąbić sukces że z 10 głosów zjechała do 6. Łukasza lubię, ale coraz bardziej zaczyna się pogrążać swoim zachowaniem. Automatycznie nominowana jest też Ania, ale przez cały tydzień zbierze może max 3% głosów. Mając takich rywali jest w stu procentach bezpieczna. Myślałem że sporo nominacji zbiorą bliźniaczki, ale na szczęście tragedii nie było i żadna nie jest zagrożona. Ale już można dostrzec że niektórzy chcą je rozdzielić. Trochę głosów zebrały też takie bezbarwne osoby jak Vasil, Malwina czy Martyna. Ciekawe co o tym świadczy. W poprzedniej edycji tacy nudziarze jak Oleh czy Iza długo unikali nominacji, a tu juz po pierwszym tygodniu niewiele wnoszące osoby mają cel na swoich plecach.
Co do moich głównych antypatii to niezmiennie liderują Karolina i Kamil. Ale powili w ich stronę zmierza również Ola i niestety Malwina.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Też bym wolał, żeby Ola odpadła, ale Przemek sam coś tam gadał o dobrowolnym odejściu, więc nie jest mi go szkoda mimo że wydawał się spoko. To chyba po prostu nie był program dla niego. Karolina kombinuje i mam nadzieję, że przetrwa głosowanie, a odpadnie Łukasz, ale niestety zapowiada się, że to ona odejdzie. :( Szkoda, bo bez niej będzie nudno. Potem pewnie oberwie się bliźniaczkom, bo już jedna prawie nominowana była. Moje top3 tego sezonu to niezmiennie 1. Sarah 2. Wiktor 3. Ania, a tuż za nimi Karola i Dawid. Mateusz, Kamil i Łukasz są irytujący. Szkoda, że zainteresowanie tym sezonem jest takie małe. :(

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: joeytribbiani »

Ja także wolałbym, żeby to Ola odpadła w piątek. Przemka bardziej polubiłem z tej dwójki, ale jego myślę, że los został przesądzony po tym gdy chciał odejść dla Oli. Szkoda gościa bo jak dla mnie miał szanse na top7 czy może nawet top4, gdyby tylko dał się lepiej poznać. No trudno. Mimo, że facetów jest jeszcze mniej, to mam ogromną nadzieje, że teraz odpadnie Łukasz. Typ jest strasznie irytujący. Karolina przynajmniej wprowadza jakieś zamieszanie i jest ciekawiej, a on tylko chodzi i gada, że ma wszystkich gdzieś i nikt go nie obchodzi oprócz jego grupki (Karolina-Łukasz-Ola-Malwina?). Jak wspomniałem, oglądam tylko w tv, więc jeśli na streamie to wygląda inaczej to przepraszam :D Z drugiej strony, bardzo podoba mi się, że uczestnicy grają i zawiązują sojusze, przy nominacjach kierują się tym, kto jest dla nich zagrożeniem, chcą rozwalić większe grupy itp. W pierwszej edycji (z tego co pamiętam) kierowano się zazwyczaj kto kogo nie lubi lub kto kogo zirytował w tygodniu. Widać np, że bliźniaczki oglądały poprzednią edycję i wiedzą, co wypada ("weźmiemy jedzenie dla całej grupy albo wcale!"), a co nie ("no jak oni mogli tak zeżreć wszystko sami!!").

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Meciek »

Póki co - jest bardzo dobrze. Mamy ciekawych uczestników, którzy nie nudzą się w tym domu i zawsze znajdują sobie coś do zrobienia, więc jest ciekawie, nawet jeżeli ich niektóre pomysły są idiotyczne i żenujące, to przynajmniej coś robią.

Na ogromny plus Gabi Drzewiecka, która radzi sobie świetnie i powinna być prowadzącą od wiosny, a nie od teraz, bo przy niej Agnieszka wygląda jak kompletna nowicjuszka. Poprawiła się również realizacja programu, montaż też jest o wiele lepszy, wszystko wygląda profesjonalnie i nie ma do czego się przyczepić.

Podobają mi się również twisty, jedynie nie rozumiem trochę tego, w jaki sposób podejmuje się decyzje o tym, kogo ukarać. W pierwszym tygodniu Mateusz został ukarany za powiedzenie, że "za nami nominacje", natomiast przed drugimi nominacjami Łukasz, Karolina, Malwina i Ola mówili jasno kogo nominują, nawet nie bawili się w to, żeby jakoś ubrać to w inne słowa i nie spotkały ich żadne konsekwencje.

W tym tygodniu z nominowanych najbardziej chciałbym żeby odpadł karnie nominowany Mateusz, ale to się raczej nie stanie i program opuści Karolina, która jest najciekawszą uczestniczką tej edycji.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Maw »

Jak widzowie wolą zostawić molestera zamiast Karoliny, która i tak będzie nominowana przy pierwszej lepszej okazji to coś jest z nimi nie tak... Ta akcja z koszulką Malwiny żałosna i dziwię się, jak w internecie niektórzy ludzie go bronią, jeszcze obwiniając Malwinę. 😐

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: joeytribbiani »

Mam takie same odczucia. Po przeczytaniu komentarzy na Instagramie jestem zażenowany jak ludzie bronią Mateusza, bo pijany, bo sama tańczyła przy tym, bo nie zrobił tego celowo itp. Paranoja :roll: Jak dla mnie to żadne wytłumaczenie i gościu przegiął totalnie. W dzisiejszym odcinku ten jakieś popisy robił z całym zgromadzeniem, kwiatami i klękaniem zamiast na spokojnie z Malwiną porozmawiać :/ To, jak Ania starała się bronić Mateusza też było żałosne. Mateusz nie pierwszy raz odwalił głupią akcję, ale ta była najgorsza z nich wszystkich. Już kilka dni temu zdziwiłem się, że Sarah nie zareagowała jak ten podszedł do niej i z niczego klepnął ją w tyłek, ale może ona ma większy dystans.
Z całej czwórki zagrożonych, najlepiej w tym odcinku pokazała się Karolina. Kto by pomyślał ;) #MuremZaKaroliną

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kamel »

edycja na razie pod wzgledem twistow, zadan, organizacji wyglada super. uczestnicy są roznorodni, ale niestety trudno mi znalezc kogos komu bym kibicowal. ci ludzie mowiac szczerze mnie wkur...wkurzają :) a najbardziej Bliźniaczki (dramy o jedzenie o sprzątenie + wulgaryzmy co drugie slowo), Kamil (bo z goła dupą lata), Mateusz Sławina, ugh on jest worst.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość