Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: MaciekRS »

Jakoś nie mogę się wkręcić w ten sezon. Niby ogladam ale zdecydowanie CZEGOŚ mi brakuje. Może to ludzie z którymi kompletnie się nie identyfikuję, nie mam nikogo komu bym kibicował, może coś innego, nie wiem ciężko mi to określić ale to nie jest TO.
A co się własciwie stało z PIERWSZĄ uczestniczką drugiej edycji którą zapowiadano pod koniec poprzedniego sezonu. Głupio że to okazało się kłamstwem.

Awatar użytkownika
Fighter
6th voted out
Posty: 98
Rejestracja: 20 maja 2017, 19:58
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Fighter »

MaciekRS pisze:
25 wrz 2019, 11:19
A co się własciwie stało z PIERWSZĄ uczestniczką drugiej edycji którą zapowiadano pod koniec poprzedniego sezonu. Głupio że to okazało się kłamstwem.
Zrezygnowała z powodu śmierci taty...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Jack »

TVN 7 zmienia ramówkę. Areny zostały ponownie przesunięte na niedziele.
Intensywnie promowany jest również jutrzejszy odcinek, który będzie wydaniem na żywo. Do programu jako gość wejdzie Magda Gessler.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Po wyeliminowaniu Malwiny na jej miejsce weszła Magda Gessler. Podjarałem się jej osobą niczym faktem, że po ponad 20 latach Farfetch'd został ewolucję. W każdym razie był taniec, krzyki, gotowanie. Gessler postanowiła dać trochę czasu mimozie Martynie i spytać ją o czym marzy, jakie ma ambicje, cele, czego jej brakuje w BB. Szybko musiała pożałować pytania, bo mimoza zaczęła pierdzielić jakieś farmazony z jakiejś sekty kołcza majka czy innego człowieka, który wie jak żyć. Nasza niezastąpiona Madzia okazała się nietylko guru od gotowania, ale i od lajfstajlu. Według niej dziewczyny mogą nie podcierać tyłków, a uchowana w ten sposób srajtaśma powinna im posłużyć do kręcenia włosów, czy innej jakiejś takiej rzeczy. Cóż... słyszałem, że takie metody stosowano w psychiatryku, ale BB chyba nie daleko do psychiatryka. Odcinek zacny, ale dupa z tym, że nadali go na żywo. O wiele śmieszniej oglądałoby się, gdyby go zedytowali w jakiś bzdurny sposób.
Odcinek 8/10

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

Jak dla mnie to całe wejście Magdy Gessler wyglądało żałośnie. Zero jakiegoś konkretnego przygotowania. Może gdyby weszła wcześniej i by to zmontowali w ciekawy odcinek to byłoby spoko. Ale relacja live wypadła bardzo chaotycznie i nic konkretnego z tego nie wyszło. Liczyłem że Magda wejdzie i im doradzi jak mają gotować z zapasów jakie posiadają, jak mądrze oszczędzać jedzenie. A ona przyszła z własnymi produktami i kazała im gotować. No naprawdę super oryginalny pomysł. Sama Magda też zachowała się kiepsko w stosunku do kobiet. Zaczęła je krytykować, tak jakby to one odpowiadały za cały bajzel w kuchni. Najbardziej zdziwiły mnie docinki w stronę Gosi i Kasi dotyczące ich wagi. No kto jak kto, ale Gesslerowa na pewno nie powinna komuś wytykać nadwagi, skoro sama ma większą tuszę. Gosia po tym całym spotkaniu podobno płakała :( Magda może sobie obrażać ludzi w Kuchennych rewolucjach, ale tu powinna się inaczej zachować. Ci ludzie mega się ucieszyli na jej widok, a ona zostawiła po sobie taki niesmak. Nie jestem fanem Gessler, ale myślałem że ma takt i potrafi się zachować.

Podobno w końcu wypuścili po trzech dniach Malwinę z kryjówki. Musiała pedałować na rowerze, by pozostali mieli prąd.
Swoją drogą kto taką durnotę wymyślił. Dziwię się że dziewczyna nie oszalała zamknięta w tych czterech ścianach i bez kontaktu z ludźmi

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: tombak90 »

No dobra, już nawet ja się z tego nie śmieję. O ile w tamtym turnusie mordki były na tyle pocieszne, że jakoś tam przymykałem oko na niektóre szachrajstwa Wielkiej Czubi, o tyle teraz cała ta gromadka jest dla mnie tak daremna, że wszystkie te gimnastyki w celu ocalenia Karolajny wyglądają na maksa przykro. Z dupy ocalili ją w pierwszym tygodniu. Teraz gdyby tak jak planowali udało im się zbałamucić Łukasza, panna nie tylko by przetrwała, ale jeszcze przeszła suchą nogą przez kolejny tydzień, bo akurat właśnie teraz dziwnym trafem Czubi przyszło do czuba, żeby zrobić nominacje przed eksmisją, z immunitetem dla zagrożonych łebków.

Szacuneczek dla Łukasza za dobry trolling. Aż niemal czułem, że za chwilę pęknie sufit, Wielka Czubi wypadnie jako taki marny, żałosny, oblany żółcią gremlinek, rzuci się Karolinie do stóp i krzyknie NIEEEEEEE!!!

Ciekawym co zrobią, żeby ją teraz przywrócić do gry, bo nie wydaje mi się, żeby złożyli broń tak łatwo. Na miejscu uczestników miałbym się teraz na baczności, bo wystarczy, że jakiś Wiktor, Wasyl, Dawid, czy inne nico choćby wypowie słowo "nominacje" i już hajda za płot. A że wakat trzeba kimś wypełnić… :evil: :evil: :evil:

Wszystko to jest tym zabawniejsze, że nie wiem, skąd tyle szumu akurat wokół tej persony. No jest z lekka piźnięta, edukację to-to chyba zakończyło na Małym Księciu, ledwie się wysławiało, ale żeby aż tak w nią inwestować? Dram takich znowu okazałych nie robiła, do łóżka się nikomu nie pchała, obecność męża w studiu wskazuje, że jest nawet, a tfu, heteroseksualna i prowadzi całkiem zwyczajne życie, więc jaki z niej pożytek dla TVN?

Wydaje się pewne, że w nowym rozdaniu utonie bliźniaczka-dyrektorka. Z jednej strony to dobrze, bo chcę, żeby te rozwydrzeńce zostały wreszcie rozdzielone, z drugiej liczyłem bardziej, że najpierw odpadnie ta druga – jest jakaś taka bardziej oklapnięta, naburmuszona i pełna hejtu, a z tej to nawet chwilami niezła jajcara. Kudłaty może w każdym razie spać spokojnie, bo niucham w nim centralną osobowość tego turnusu, obok rzecz jasna Nataliusza.

Jeśli kibicuję Martynie tylko dlatego, że jest ładna i Czerwononosemu pomimo molestowania koleżanki tylko dlatego, że ubawiło mnie jego kilka komentarzy w Pokoju Zwierząt, to chyba znaczy, że z obsadą nie jest najlepiej, huh?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

O Matko, co to była za żenada podczas tej areny :? Próba ratowania Karoliny, była tak beznadziejna, że aż ciężko to skomentować. To już nawet Łukasz w poprzedniej edycji nie był tak przeciągany jak ona. Co to w ogóle było? Zmuszanie Łukasza do rezygnacji, przyznawanie kolejnego immunitetu. Sprytnie produkcja sobie to ukartowała, bo zapewniłaby Karolinie za jednym razem pobyt w BB jeszcze przez co najmniej dwa tygodnie. Ale Łukasz pięknie załatwił sprawę i postanowił zostać. Szacun dla faceta. Przyszedł do programu dla siebie i nie ma obowiązku by dla kogoś rezygnować, nawet jeśli jest to przyjaciółka. Karolina odpadła co mnie bardzo cieszy. Nie rozumiem dlaczego produkcja aż tak bardzo ją chciała zatrzymać. No dobra była barwniejszą osobą, ale no bez przesady. Jakiś wielkich dram nie robiła, a w ostatnich dniach skupiała się tylko na obgadywaniu ludzi. Według mnie wiele więcej już by nie pokazała. Mi jej żal nie jest, ale boję się że to nie koniec i jeszcze ją przywrócą. Kolejnym planem produkcji może być na przykład namówienie Kasi by zrezygnowała w przypadku odpadnięcia Gosi, albo jakieś karne wyrzucenie z domu. Coś za dużo tych niepotrzebnych twistów w tym sezonie i program mocno na tym traci. Nic dziwnego że oglądalność coraz niższa. Wywoływaniem takich kontrowersyjnych rzeczy nie przyciągną widzów, a tylko jeszce bardziej wkurzą. Baba ma 67% i między nią a kolejną osobą jest przepaść, a mimo to produkcja próbuje manipulować. Co mają sobie pomyśleć ludzie którzy przez cały tydzień jak nienormalni wysyłali smsy.
Co do nominacji to były przewidywalne. Gosia dostała za rządzenie w kuchni i dyrektorowanie, a Kamil za robienie z siebie błazna. Mam nadzieję że to Kamil odpadnie, bo na tego gościa nie mogę już patrzeć. Gosia choć trochę straciła w moich oczach w ostatnim czasie, to jednak nadal ją lubię. Może się ogarnie w przyszłym tygodniu i przekona do siebie ludzi. Co do innych nominacji, to zaskakujące że sporo głosów zebrała Ola. Chyba ludzie w końcu zaczęli dostrzegać jaka jest ona fałszywa. Do tego dziewczyna jest strasznie infantylna i niedojrzała. Nie mogę jej zdzierżyć. Zresztą podobnie mam z nijaką Martyną, która tylko snuje się po domu i nic nie wnosi do programu.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Też mi się wydaje, że za złamanie regulaminu poleci jakiś pierwszy lepszy anołn i Karolcia wróci <3 Z tym ratowaniem jej dali dupy po całości, bo skoro tak bardzo chcieli ją zatrzymać to trzeba było pokazać jak im na niej zależy i sypnąć groszem tj. zaoferować jakiemuś tłumanowi hajs za dobrowolne wyjście - zrobili tak w której edycji UK.
Nominacje spoko; chyba poleci Gocha, chociaż nie wiem do końca jak ludzie odbierają Kamila. Dalej, wydaje mi się, że za moment ktoś wyleci za jakieś złamanie regulaminu i zrobią jakieś battle back i Karolcia wróci.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: joeytribbiani »

Ostatnie 10 minut dzisiejszego odcinka rozbawiło mnie bardziej niż cokolwiek w tej i poprzedniej edycji BB. Opowieści Kamila nie powstydziłby się nawet Benjamin "Coach" Wade :D Chłopak przeżył wszystkie złamania, choroby, walki na noże z Mongołami i do tego wyleczył raka kombinerkami. Miny mieszkańców mówiły same za siebie.
A co do reszty, to moimi faworytami są nadal te same osoby, którym kibicuję już od jakiegoś czasu- Dawid, Sarah i Wiktor. Szkoda, że Karolina wyleciała, ale też myślę, że przy pierwszej lepszej okazji znajdą sposób, żeby ją przywrócić :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Odcinek skoncentorwany na Kamilu. Mam co do jego osoby coraz bardziej mieszane uczucia i jak tak dalej pójdzie to Gocha będzie miała realne szanse na przetrwanie tego tygodnia. Opowieść o życiu Kamila genialna i rozumiem jaki miał zamysł - chciał wyśmiać wszystkie te ckliwe historyjki, którymi licytują się uczestnicy. No, ok, tylko czy oni to zrozumieją i potraktują to z dystansem, czy uznają, że gra, jest jebnięty i nieszczery? Co mi się nie podobało to początek odcinka i te jego bezmyślne gadanie o niepełnosprawnych, czy nazywanie Kachy i Gochy wielorybem/słoniem. W takich chwilach widać, że mimo inteligencji (tego Kamilowi nie można odmówić, jest zdecydowanie najbłyskotliwszym uczestnkiem obu edycji) on nie potrafi przewidzieć, że niektóre z jego zachowań/uwag są przykre dla współmieszkańców i jeśli przetrwa ten tydzień to znowu zostanie nominowany.
Po nominacjach czułem, że niedługo dokoptują kogoś do Gochy i Kamila i już wiem nawet za co! Oto mamy tydzień bez przeklinania i jeśli ktoś zaklnie, a już Wielka Czubi o to się postara, zapewne w nagrodę (zależy od osoby) zostanie nominowany lub będzie musiał kogoś nominować.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

Ta cała opowieść Kamila była tak żenująca że masakra. Dla mnie to on sobie zakpił z innych uczestników. Tamci bardzo szczerze opowiedzieli swoje historie. Wiadomo jedni powiedzieli więcej, drudzy mniej, ale każdy raczej mówił prawdę. A Kamil opowiadał takie brednie, że sami uczestnicy czuli zażenowanie. Co tam było w tej opowieści: złamany kręgosłup, walka z mongołami cztery dni w pociągu, matka spalona żywcem, rozwalona głowa, pobyt w umieralni. Ale najbardziej hitowe było wycięcie raka kombinerkami :lol: Można sobie zadać pytanie czego ten człowiek nie przeżył. Brakowało tylko żeby na koniec powiedział że żył w kilku wcieleniach.
Ja mam wrażenie że on wcale tego nie opowiedział dla beki, tylko naprawdę wierzy w te bajki. On ma coś z głową. Ja osobiście na miejscu mieszkańców bałbym się tego człowieka. Na początku odcinka zachował się okropnie w stosunku do bliźniaczek. Nikt nie ma prawa oceniać drugiego człowieka. Teksty o wielorybie i słoniu były poniżej dna. Świetnie go pocisnęła Kasia, a on jeszcze nieudolnie próbował się bronić. Jeszcze te gadki o niepełnosprawnych też wyglądały żenująco i dobrze że wszyscy tak ostro zareagowali. Takie słowa nawet w żartach nigdy nie powinny paść. Bardzo chciałbym żeby odpadł. Może po tym odcinku jego procenty urosną i zbliży się do Gosi.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Wczoraj głosowanie zeszło do 50-50. Kamil budzi mieszane emocje. Na początku myślałem, że ma szansę wygrać, a teraz myślę, że to nie Karolcia, ale właśnie on zostanie nowym Łukaniem. Tym bardziej jestem w szoku, że produkcja stara się pomóc przetrwać Gosławie, która w odcinkach prezentuje się jako wyciszona osoba, z zakazem przeklinania (wiemy, że to w dużej mierze przeszkadza w pozytywnym odbiorze jej oosoby), a Kamil jako mitoman, Raven BB19, buc. Zastanawiam się, czy czasem priorytetem dla produkcji nie jest nominacja dla bliźniaczek w jednym tygodniu - to dopiero byłaby drama.
Co mnie zaskoczyło, że faceci zaczęli tak szybko odwracać się od Kamila, z którym zdawąło mi się mają mocną więź; najpierw Mateusz nominuje Kamila, a teraz Dawid hejtuje go za jakieś głupie docinki. Nie spodziewałem się tego, że trochę z dupy bohaterem stał się dotąd antypatyczny Łukasz, który stara się być tym zdroworozsądkowym, tłumaczącym wszystko Kamilowi na spokojnie.
Faceci są zdecydowanie bardziej wyraziści i jakoś łatwiejsi do polubienia mimo ich poziomu dramogenności. Kobiety wypadają słabo albo mają odpychające charaktery (bliźniaczki, panna Ola), albo kompletnie nie wnoszą niczego - Anna, Bambi, Martyna czy jak jej tam. Mimo wszystko uważam, że jak na razie właśnie kobieta ma największe szansę na zwycięstwo i jest to Sarah. Jeśli miałbym wskazać inną osobę to myślę, że mogłaby wygrać Natalia, ale musi dostać jakiś większy "story arc", żeby nie skończyć jak Blondyn w poprzedniej edycji.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: joeytribbiani »

Na instagramie BB pojawiła się informacja, że Ola karnie opuściła program. Wielki powrót Karoliny? :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: tombak90 »

joeytribbiani pisze:
03 paź 2019, 19:04
Na instagramie BB pojawiła się informacja, że Ola karnie opuściła program. Wielki powrót Karoliny? :D
Zaorane :lol: :lol: :lol: Co prawda stawiałem, że będą się czaili na Wasyla, ale widocznie ciężko złapać za ozor kogoś, kto nic nie mówi.

A się pierdolą. Ja osobiście załatwiłbym to starym, dobrym trickiem z podrzuceniem przez płot piłki tenisowej opatrzonej liścikiem z dedykacją dla upatrzonego straceńca. Zdaje się, że upiekli tak co najmniej jedną osobę w "Jola i Przyjaciele". Upss, ale z ciebie gapa, przeczytałeś wiadomość ze świata zewnętrznego, pakuj mandżur i do domu. Na karteczce mogłoby być równie dobrze napisane YOU LOOSE.

W tym tygodniu kilka razy zerkłem i kilka razy rakłem. Nataliusz dostaje po nocach oklep od duchów. Stawiam, że to jakiś zażenowany jej stylówą pradziadek daje wnusi wyraz swej dezaprobaty. Wiktor wyszedł z cienia i na dobry początek opowiedział jak to fajnie jest być męską dzieffką dla spizganej od dragów i komuny patologii w Chinach. Balerony w każdym, no karła w każdym jednym odcinku drą o coś paszcze przy kuchni, to już zaczyna być nieco smutne i słuchając tych ich zachrypniętych, ciężko doświadczonych latami łojenia najtańszej wódy głosów czuję się czasami jakiś taki przegrany, że w ogóle to oglądam :mrgreen: Na miejscu Czubi strollowałbym je zakazem wstępu do kuchni przez tydzień i patrzył jak świat płonie. Czy Kamil zeżarł dzisiaj z kolegami zapieksa z… mleczami? Nawet mi nie przyszedłby do głowy ten motyw, a na ostrzejszej fazie wpieprzałem już kiedyś nawet ślimaki winniczki prosto z trawy, piźnięte żywcem na dwie minuty na grilla. Mimo wszystko lubię gościa i zgadzam się, że bodaj jako jedyny z tej gromadki ma trzycyfrowe IQ. Po montażu na ten moment typuję jednak na potencjalnych zwycięzców Czerwononosego (bardzo go dużo, jest tam chyba głównym narratorem wydarzeń) albo tak zwaną Mamasitę (niby drze pysk, ale jest w tym jakaś taka serdeczna, że mimo wszystko ją lubią). Osobiście zaczynam też cenić Ukrainkę; już któryś raz w programie elegancko prowadzi rozmowę z patusami w taki sposób, żeby sprowokować ich do jeszcze większego samozaorania.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: MaciekRS »

Chyba głupszego powodu do wywalenia kogoś i sprowadzenia "swojego" gracza to TVN nie mógł wymyślić. Wszystko co robią w tym sezonie to jest z gracją słonia w składzie porcelany i jeszcze pewnie dziwią się że im nie wychodzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości