Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

Choć z wypad z domu Maćka nie był dobry, bo z nim się trochę działo, to nowa Magda jestem pewny, że go godnie zastąpi.
Mogli wpuścić też 2gą osobę, a pewnie zrobią to dopiero w przyszłym tygodniu.
Będę się śmiał jak przez wywalenie Maćka odpadnie teraz Łukasz, bo raczej leci teraz na niego fala hejtu w komentarzach.
Zadania w tym tygodniu to tak bardzo średnio jak dla mnie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

O.o W internetach już piszą, że nowa uczestniczka występowała w jakimś teledysku :D
Karolina pojawiła się w "Nauce Jazdy" TTV. Sami ludzie niezwiązani z mediami XD

Poza tym Karolinę w odcinku dzisiaj pokazano jako osobę, która się izoluje od grupy i ogranicza z nimi kontakt do minimum, a widzę, że jakieś kontakty tam ma. Ale może te rozmowy kończą się na sprzątaniu i zmywaniu, bo widzę, że Iza, nowa, Kasia, Marchewka siedzą i marudzą a Karolina zmywa XD
Łukasz też przynudza i zastanawia się nad udaniem się do klasztoru, żeby odpocząć i się wyciszyć :lol:

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Jak myślicie, w skali od 1 do 10, jak wielka beka byłaby, gdyby Maciejowa przetrwała nominacje, a odpadłby Łukasz? XD Jasne, słabo jest być wykluczanym przez grupę, ale jeszcze słabiej, gdy sam się wykluczasz. Niby jej nie pokazywali od początku, ale cały czas miałem wrażenie, że nie pokazują jej przez kijowy edit, a nie przez to, że nie prezentuje sobą nic ciekawego, tym bardziej, że patrząc na nią człowiek ma wrażenie, że jest mega przebojowa i otwarta na ludzi.
Najlepszy motyw odcinak to ten wkręt na Maciejowej, duża pupcia wyjawia kulisy swojego planu Igorowi, a ten - nie.

Saw
8th jury member
Posty: 767
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Kobra pisze:
03 kwie 2019, 23:26
Jak myślicie, w skali od 1 do 10, jak wielka beka byłaby, gdyby Maciejowa przetrwała nominacje, a odpadłby Łukasz? XD
Dla mnie to byłoby tak 9 :lol: Dziewczyna jest przedstawiona jako odsunięta od grupy, nie chcąca uczestniczyć w rozmowach i zadaniach. Zwykły widz odbierze ją jako smętną i nudną osobę w porównaniu z pozostałą dwójką. Dodatkowo ona powtarza że chce wyjść w niedzielę. Wszystko wskazuje że ona odpadnie, ale Łukasz trochę sobie ostatnio nagrabił i coraz więcej hejtu na niego na portalach. Na początku tygodnia byłem pewien że Karola odpadnie, ale teraz mam małe wątpliwości.


Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Można jeszcze być jak Karolina.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Ja wczoraj widziałem trochę tego playerowego streama i ona naprawdę była gdzieś obok. Ludzie rozmawiają czy coś, a Karola zmywa naczynia albo sprząta :D Trudno mi powiedzieć dlaczego tak jest.

Czekam na dzisiejszy BB Nocą. Zastanawiam się jak pokażą "aferę" z Izą. Pewnie znów coś zmanipulują i konkluzja Chajzera będzie taka, że serwisy plotkarskie to zło, a w Internetach są tylko hejterzy.

Saw
8th jury member
Posty: 767
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Nie wiem co myśleć o tej całej aferze z Izą. Wygląda na to że rzeczywiście ktoś z rodziny ją odwiedził. Tym bardziej że TVN jakoś marnie próbuje to wyjaśnić. Ale jak dłużej sie zastanowić to Iza często zwracała sie do innych uczestników w sposób "kochanie" itp. Z tego co wiem to z lekarkami widziała się często, więc je znała. A co za tym idzie może też zwracała się do nich w podobny sposób co do mieszkańców domu.
Mnie tam szczerze ta cała afera mało interesuje. Co ciekawe pojawiło sie też w necie kontrowersyjne nagranie z Karoliną, gdzie stojąc koło Maćka jest bez okularów, a chwilę później ma już je założone :?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Tylko sam Maciek napisał że ta rozmowa w łazience trwała z 2 minuty a filmik to 20 sekund 😁

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

W ogóle we wczorajszym odcinku dźwięk szwankował. Były momenty, że wyciszano go zupełnie.

Ech, też mi afera bez wyjścia. Za dwa dni pokażą materiał, o wielkiej niespodziance dla Izy, czy coś w tym rodzaju, czyli spotkaniu z rodzinką, bo skoro gruba Kasia mogła to dlaczego nie Iza. Imao, nic ciekawego z tej "afery" nie wynika. Afera to jak ktoś komuś mordę obije albo przez płot im ucieknie. Także no... nie ma czym się podniecać.

Ważniejsze, gruba Kasia jest hejtowana przez brodacza.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5714
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Kobra, w BB Nocą było tak jak przypuszczałem. Chajzer i jakiś psycholog mówili że serwisy plotkarskie i hejterzy to zło, a ludzie są głupi i w to wierzą 😁
Sytuację wyjaśniono tym że Iza ledwo mówi i jest chora. Puścili dźwięk z jej wypowiedzi (ale nie było to dokładnie to samo co na yt)... Rzekomo chora Iza całowała się z lekarkami bo widziała je już wcześniej i potem zaczęła mówić że potrzebuje witaminy C i chyba ma anginę xD
Nie było w tej wypowiedzi m.in. tego że myślała że ją wkręcają...
Włączyłem sobie więc strima i tam chora Iza mówiła najwięcej ze wszystkich i była najgłośniejsza. Mówiła normalnie, a nie jak osoba z chorym gardłem...

Poza tym Kasia i Justyna wyrastają na moje faworytki. Te ich rozkminy życiowe są genialne. Jak nie o tym że wyróżniają się inteligencją na tle innych, to o potrzebie znalezienia faceta dla Łukasza, albo o nominacjach. Kasia to taka ikona, a właściwie jej nie ma w głównych wydaniach. Np. odkłada mikroport bo idzie spać i będzie rozmawiać o sprawach prywatnych xD Po ostrzeżeniu od produkcji mówi bardzo głośno że wielki brat faworyzuje Karolinę <3
To jednak nic, najlepsze gdy Justyna zaczęła mówić po północy o jakichś kanapkach. Kaśka od razu się obudziła i zaczęła pytać czy jeszcze są bo jest głodna 😁

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Kaśkę uwielbiam <3 Ona jest normalnie nie z tej ziemi. Mówiła, że ona jest trochę mentalistą i zawsze wie z góry i czuje kto jaką jest osobą. Jak się posłucha tych ich rozmów to można paść.
Co raz bardziej za to mam dość Brody. Ten koleś jest okropny. Talk show Karoliny, każdy tam śpi a ten lizus się cieszy z każdego zdania i że jaka to ona nie jest zajebista. Jest taki transparentny w tym, że masakra.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

@ Dżek, to nadal nie jest afera, na którą czekam, tylko zawracanie dupy.

Gruba Kasia cisnęła wczoraj z nowej, że będzie fryką tej edycji XD Nowa, muszę stwierdzić dupy nie urywa, imao raczej jest wkurzająca z tymi silnym wbijaniem się do grupy "fajnych". Wczorajszy odcinek był w sumie śmieszny z tymi karami. Klaudia trochę odżyła.

Akurat co do talk show Maciejowej to nie mam pretensji do brodacza. Lubi ją jako tako, a więc wypadało mu okazać zainteresowanie. W ogóle to wszyscy na tym szoł siedzieli jak za karę. Maciejowa jeszcze nie skończyła a Iza i gruba Kasia były już w kuchni XD Nadal nie mogę pogodzić się z nazwaniem tej prezentacji "talk show".
I jak działają te zadania od internautów? Imao, kto wybrał te osoby jako najbardziej leniwe? I lol, duża pupcia nie jest leniwa?!

bobaas
5th jury member
Posty: 404
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Ale on tak robi non stop. Na talk-show tych co lubi jest fchuj zadowolany, zaciesz z każdego zdania. A tych co nie lubi to cisza praktycznie i brak komentarza. Dzisiaj w kuchni Karolina coś powiedziała a ten zaraz się smiał jako jedyny a reszta bez reakcji. No ludzie, wg mnie non stop gra i sie kontroluje.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

No dobra, Łukasz ZDECYDOWANIE out. Widać zagrywa się już chłopak na śmierć, robi wszystko aby przed niedzielą wzbudzić tylko współczucie swoją łzawą historią biednego kopciuszka. Nie kupuje tego kompletnie, nie wierzę mu i mam szczerą nadzieję że za 2 dni wyleci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości