Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: ciriefan »

Cała afera z Maćkiem nieprzyjemna i dobrze, że wyleciał.

Dla mnie nowa mieszkanka na razie na plus. W końcu ktoś z jakąś osobowością.

Afera z Izą to dla mnie beka XD Nawet takie coś TVN musi spieprzyć. Niewazne, co jest prawdą a co nie - te ich wszystkie flopy to porażka totalna.

Początkowo chciałem, aby odpadła Karolina, ale Łukasz jest tak okropnie fałszywy, że mam nadzieję na blindside w postaci jego eliminacji.

Co do faworytów to mam pewien dylemat. Bardzo polubiłem Igora pomimo jego momentów agresywności, z tym że jego zachowanie wynika trochę z jego głupkowatości, ale jest szczery, zabawny i żywiołowy. Druga moja faworytka to zdecydowanie Kaśka. Trzecia faworytka to Marchewka.

Nic tego programu nie uratuje już, ale da się go oglądać przy prasowaniu, gotowaniu, sprzątaniu, pisaniu komentarzy na forum XD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

ciriefan pisze:
05 kwie 2019, 23:57
Nic tego programu nie uratuje już, ale da się go oglądać przy prasowaniu, gotowaniu, sprzątaniu, pisaniu komentarzy na forum XD
Karolina byłaby z Ciebie dumna :D

Kogo obstawiacie do kolejnych nominacji? Ja sadzę, że po raz kolejny będzie to Karolina, Justyna, Łukasz (zalezy kto zostanie) być może ta nowa (o ile nie dostanie immunitetu).
Zastanawiam się też nad Kasią Olek. Być może dostanie jakieś głosy. Otwarcie mówi o tym, że ma pracę w USA i musi tam lecieć "jeszcze przed latem", a nie do końca załatwiła sprawy wizowe.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Nominowana zostanie nowa, jeśli nie obdarują ją immunitetem, mam nadzieję, że nie obdarują. Spodziewam się, że dostanie głosy od Izy, grubej Kasi, może Justysi i dużej pupci, która zawsze stara się swoimi nominacjami "nie wyrządzać nikomu krzywdy".
Obstawiam powtórkę z poprzedniego tygodnia i nominację dla Karoliny lub Łukasza (w zależności, które zostanie). Karolina jest marudna i nikt jej tam nie lubi, Łukasz może oberwać głosami od chłopaków (brodacz, Igor, nowa), a poza tym widać, że przed niedzielą robi się poirytowany i ludzie mogą to zauważać. Justysię niby w zeszłym tygodniu nominowali, bo "zamała regulamin i narażała grupę na nieprzyjemności" - tak to motywowali, a więc chyba nie będą jej karali ponownie. Pewnie dostanie 2,3 głosy za mądrowanie, od nowej i możliwe, że od któregoś z chłopaków.
Brodacz i gruba Kasia będą głosować na siebie nawzajem. Drugą osobą, na którą zagłosuje brodacz jest Łukasz, ofc.
Głosów znowu nie otrzymają Iza, Oleh, Blondyn i możliwe, że duża pupcia.
Marchewa niby miała dramę, ale bez kwasów wyjaśniła o co jej chodziło, także nie powinni jej nominować. Spodziewam się, że Igor dostanie tym razem więcej niż zero głosów.
Obstawiam nową, Karolinę/Łukasza, a zaraz za podium grubą Kasię/Brodacza.
Generalnie jestem zaniepokojony, bo osoby typu Oleh, Iza zajdą bardzo daleko, bo nikt ich nie nominuje, a są kompletnie niewidoczni i nie wyobrażam sobie top 4, w którym są oboje.

Moje przewidywania:
Iza - nowa, ? lub Maciejowa, jeśli zostanie
gruba Kasia - Brodacz, nowa lub Maciejowa, jeśli zostanie
duża pupcia - nowa, Brodacz/Oleh
Igor - Łukasz/Maciejowa, ?
Maciejowa - Justysia/Łukasz, nowa
Łukasz - Brodacz, nowa lub Maciejowa, jeśli zostanie
Brodacz - Łukasz i gruba Kasia
Marchewa - nowa, Igor lub Maciejowa, jeśli zostanie
Justysia - nowa, Igor lub Maciejowa, jeśli zostanie
Blondyn - Łukasz/Maciejowa, druga może być nowa, ale tylko dlatego, że facet ma bardzo przemyślane nominacje i może iść z grupą
Oleh - Łukasz? gruba Kasia?
Nowa - Łukasz/Maciejowa, ewentualnie Iza

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Kobra pisze:
06 kwie 2019, 13:24
Moje przewidywania:
Iza - nowa, ? lub Maciejowa, jeśli zostanie
gruba Kasia - Brodacz, nowa lub Maciejowa, jeśli zostanie
duża pupcia - nowa, Brodacz/Oleh
Igor - Łukasz/Maciejowa, ?
Maciejowa - Justysia/Łukasz, nowa
Łukasz - Brodacz, nowa lub Maciejowa, jeśli zostanie
Brodacz - Łukasz i gruba Kasia
Marchewa - nowa, Igor lub Maciejowa, jeśli zostanie
Justysia - nowa, Igor lub Maciejowa, jeśli zostanie
Blondyn - Łukasz/Maciejowa, druga może być nowa, ale tylko dlatego, że facet ma bardzo przemyślane nominacje i może iść z grupą
Oleh - Łukasz? gruba Kasia?
Nowa - Łukasz/Maciejowa, ewentualnie Iza
Moje typy:
Iza - nowa Magda, Igor (mieli wczoraj spinę)
Kaska - Broda, nowa Magda/Maciejowa
Igor - Ciepły jak zostanie, Iza ewentualnie Wege
Maciejowa - Ciepły, Kaśka myślę bo ona z Wege się chyba nawet lubi
Ciepły - Broda, Maciejowa/nowa Magda/Igor
Broda - Ciepły, Kaśka/Wege
Marchwia - Igor, Maciejowa/nowa Magda
Wege - Broda, Igor/nowa Magda
Sid - tu nie mam pojęcia, on nominuje zawsze kogoś innego, ale podejrzewam że da Ciepłego tym razem i może nową Magde
Oleh - Ciepły i Wege
Nowa - Ciepły i Iza/Wege

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

W tym tygodniu na zakupach grupa nie wykorzystała całego budżetu, ale jako dodatkową nagrodę po wykonaniu zadania z pompkami dostali 6 butelek wina. To jednak nie było początkiem jakiejś większej dramy, a była nią walka na poduszki.
Produkcja wzięła zadanie od internautów, ale chyba nie za bardzo mieli pomysł więc podzielono uczestników na 4 grupy po 3 osoby. Na znak młodej Czubi dwie drużyny zaczęły się nawalać poduszkami, po 2 minutach wszędzie było pełno pierza i wtedy Czubi pozwoliła do akcji dołączyć pozostałym. Całe sobotnie zadanie trwało z 5 minut XD W nagrodę dostali tort z Lidla :D
Brzmi niewinnie, jednak Justyna się poryczała i nie chciała brać udziału w wyzwaniu (bo to cierpienie zwierząt), podobnie Karolina, która z innymi przez cały dzień sprzątała dom i też nowej Magdzie coś tam nie pasowało.
Po 5 minutach zadania Czubi kazała im to posprzątać - gratuluję kreatywności produkcji :D

Moje typy:
Łukasz -> Radek, Nowa Magda
Justyna -> Radek, Nowa
Iza -> Nowa, Karolina/Igor
Radek -> Łukasz, Justyna/Kasia
Karolina -> Łukasz, Kasia/Justyna
Magda -> Radek, Karolina/Nowa
Oleh -> Łukasz, Justyna/Kasia
Klaudia -> Karolina, Nowa/Igor
Kasia -> Karolina, Nowa/Radek
Igor -> Justyna, Łukasz/Kasia
Bartek -> Łukasz i w sumie nie wiem kto, pewnie Karola, Nowa albo Wege
Nowa Magda -> Łukasz, Juszesz, Karola?

Jak dla mnie nominowani będą ludzie z czwórki: dwójka która dzisiaj przetrwa, Nowa Magda / Radek.

MaciekRS
6th jury member
Posty: 585
Rejestracja: 03 mar 2018, 15:17
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: MaciekRS »

Aha, czyli Justyna jednak też jest nawiedzona tak jak większość wegan? Pewnie brak mięsa w diecie robi swoje.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Justysia Drama Queen <3

Pewnie nie mogła przeboleć, że ludzie głosują za wywaleniem albo Łukasza, albo Maciejowej, a jej infolinia leży odłogiem i postanowiła przed eliminacją coś odpierdolić, żeby szanse się wyrównały.

Czy ktoś oglądał wczoraj Chajzera? Co to za mądralińscy byli gośćmi programu?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Nie oglądałem, ale czytałem że był jakis dziennikarz, który mówił że dużo się pisze o Big Brotherze :D Były też rozmowy z bliskimi - od Justyny był ten jej ""Ja też jestem weganem i też mam kanał na youtube" chłopak, ktoś tam od Łukasza się pojawił. Jednak nie było rodziny Karolinki.

Awatar użytkownika
jonek95
3rd jury member
Posty: 252
Rejestracja: 08 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: jonek95 »

Mam nadzieję Łukasz aut, może Maciejowa coś jeszcze z soebie da.
Ja obstawiam w nominacjach kogoś z Łukasz/Justyna/Radek/Nowa i jako drugą osobę jakieś zaskoczenie.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

No to mamy kolejny blindside. Łukasz nie jest nominowany. Justysia nie jest nominowana. Nowa nie mogła zostać nominowana. Pierwsze nominacje mieszkańcy mieli 3 lub 4 dnia, a nowa jest już tydzień i dostaje immunitet, bo jest krótko. Bezsens.
Mamy nominowanych: Machewę i Brodacza. Także, Brodacz say goodbye. Nadal czekam na jakieś automatyczne nominacje Oleha i Izy, bo to już dramat.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

2 punkty procentowe różnicy :D O, myślałem, ze weganka zbierze trochę więcej głosów.
Maciek jaki radosny był na live. Pewnie jego fani są teraz zachwyceni że się tak może polansować w telewizji.
Akcja z Karoliną i odpadającą klamką XD Ciekawe co na to produkcja. Pewnie zabrali jej tę klamkę i będe próbować ją przymocować po raz kolejny. Ci statyści dzisiaj wyglądali jeszcze bardziej sztucznie niż ostatnio. Pewnie nie za bardzo mogli znaleźć chętne osoby. Każdy wolałby siedzieć w ciepłym studio niż wystawać z jakimś durnym transparentem.

Głosy:
Nowa -> Klaudia, Kasia
Łukasz -> Radek, Igor
Justyna -> Radek, Klaudia
Bartek -> Justyna, Łukasz
Kasia -> Klaudia, Radek
Oleg -> Kasia, Justyna
Iza -> Igor, Klaudia
Magda -> Radek, Klaudia
Klaudia -> Bartek, Iza
Radek -> Łukasz, Justyna
Igor -> Iza, Radek

Klaudia i Radek po 5 głosów. Zdecydowanie odbiło jej w tym tygodniu, ale nie spodziewałem się, że zbierze aż tyle głosów. Radek to raczej nie jest aż takie zaskoczenie. Dla zdrowia psychicznego Klaudii mam nadzieję, że ona odejdzie w tym tygodniu.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

A więc Karolina odpada z programu i szczerze nie jest mi jej żal. Choć jest ładna i miło mi się na nią patrzy to jednak nic nie wnosiła do BB. Co też było widać jak pokazali jej najlepsze chwile w programie. Wszystko co najlepsze było związane z Maćkiem :lol: Ona niczego poza wchodzeniem mu w dupę nie potrafiła. Też mi nikt nie powie że ona czegoś do niego nie czuła. Jak go zobaczyła po wyjściu z domu to prawie dostała orgazmu. Zauroczyła się biedna pomimo tego że Maciek to zwykły prostak i cham. Ale jak widac jej tym imponował.

Nie wiem po co zaprosili Maćka. Chyba tylko po to żeby pokazać go w lepszym świetle. Dla mnie on już zawsze pozostanie nikim. Jego poziom to dno, co też pokazał podczas dzisiejszej areny. To jego pierdoły że bez Radka umrą z głodu były żenujące. Tak jakby ci ludzie nie potrafili sobie zrobić jeść. No kurdę to nie są małe dzieci, a po za tym Radek to też nie jakiś wybitny kucharz.

Co do eliminacji to też zostałem zblindsidowany, bo byłem pewny że ktoś z dwójki Łukasz/Justyna będzie nominowany. Łukasz już nie ma tak silnego poparcia wśród widzów, bo mało co a nijaka Karolina by go pokonała w głosowaniu. Więc on przede wszystkim powinien sie cieszyć że tym razem udało mu się przetrwać.
Radka jako nominowanego sie spodziewałem. On jest taki wkurzający z tym rządzeniem się i prawieniem morałów. Niech go już wywalą bo sie go słuchać nie da. Jego koleżka Maciek już na niego czeka.
Klaudia sporo głosów zarobiła. Szczerze mam z nią duży problem. Na początku wywarła na mnie dobre wrażenie i ujęła mnie swoją historią. Ale później gdzieś zniknęła w cieniu. Jak człowiek sie mocniej zastanowi to ona jeszcze nic w tym programie nie pokazała. Zabawna nie jest, dram nie robi,a ostatnio jakaś dziwna jest i ma pretensje o pierdoły. Chyba coraz bardziej jest mi obojętna, a szkoda bo z nią to akurat wiązałem wielkie nadzieje. Oczywiście w głosowaniu całkowicie jestem za nią i mam nadzieję że wywali brodacza.
Wkurza mnie trochę ze Iza i Oleh nie dostają głosów. Nie chcę by tak niewidzialne osoby doszły daleko.
Super że Kasia, Magda i Bartek są bezpieczni. To trójka moich największych faworytów. Z tego grona nieco wypadł Igor, który ostatnio zaczął troche irytować swoim prostactwem.
Wkurzyło mnie że nowa Magda dostała immunitet. Była tam prawie cały tydzień więc to sporo czasu by poznac się z grupą. Czuję że zebrała by dzisiaj sporo głosów, bo ewidentnie wiele osób miało na nią ustawiony celownik.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

No jakby nowa nie dostała immunitetu to byłaby nominowana i od razu by odpadła. xD Więc twist słuszny. I tak pewnie za dwa tygodnie odpadnie, a szkoda, bo ją lubię...

Oleh to social king i on to wygra dzięki swojej fenomenalnej grze! A ta Iza fałszywa taka się wydaje i inni też to zaczynają dostrzegać, mogłaby już być nominowana. Ogólnie nie mogę się doczekać finału Oleh vs. Madzia. <3 Jak myślicie, kto wygra? Justyna to najciekawsza osoba w tym sezonie. A Łukasz? Niech on już odpadnie stąd... Chociaż w sumie dobrze, że Karolina odpadła, bo była totalną amebą jeszcze większą niż on. Radek/Łukasz/Iza do odpadki!

W ogóle Łukasz po odpadnięciu swojego guru przestał być homophobic i nominował dwie kobiety. :o Meninist king.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Mawuś, uwielbiam twoje historie <3
Wydaje mi się że Oleg nie dotrwa do finału. Jak teraz poleci Radek to zostanie prawie sam. Pewnie zdecyduje się na odejście albo będzie nie do zniesienia i zostanie nominowany. Już w tym tygodniu było z nim różnie.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

W każdej edycji jest osoba, która dociera do finału kompletnie niezauważona. Poza BB4.1, bo to był sezon rakotwórczy. To potwierdzone.
Dotąd każda osoba, która odpadała była do odżałowania. Może poza Łysym, ale to inna sprawa. Czy ktoś lubi nominowanych, czy nie, uważam, że wnoszą oni więcej od Oleha, który nawet nominuje pod kątem "bo dla domowników lepiej, jeśli odpadnie ta osoba", niż z jakichś własnych powodów. I szkoda, że jedno z nich poleci tak wcześnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości