Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Kamil Show trwa nadal. Kolejny tydzień o Kamilu i wszystko wskazuje na to, że przyszły tydzień też będzie o nim. O, łał, co za zwrot akcji, odpadł Natalia... Natan... On, ona... Chajzer mający problem z ogarnięciem jej płci był nawet śmieszny. Jeszcze większy zwrot akcji to nominacje dla Blondzi 1&2 i Kamila. Odpadnie Blondzia nr 1. Za tydzień nr 2.
W ogóle to pochwale tą śmieszną, niepasującą do momentu rozmowy Ohme z Gabi muzyczkę XD
Co tam jeszcze... Czyżby Wiktor wreszcie w oczach produkcji zaczynał być pretendentem do wygranej? A co na to Kamil?!

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

Arena przebiegła raczej bez większych zaskoczeń. Odpadła Natalia, którą w ostatnich odcinkach pokazywano w złym świetle, oczywiście tylko po to by po raz kolejny uratować Kamila. Szczerze nie jest mi jej jakoś szczególnie szkoda. Mocno się na niej zawiodłem, bo na początku wydawała się spoko babką. Ciekawiła mnie jako osoba i potrafiła wiele wnosić do programu. Z czasem zaczęła mnie jednak męczyć już tymi swoimi gadkami, a ostatnie dwa tygodnie to tylko rywalizacja z Kamilem o względy Ewy. Ten wątek trójkąta stawał się już nie do zniesienia, więc dobrze że zostanie zakończony. Ale wolałbym by to Kamil wyleciał.
Nominacje przebiegły bardzo przewidywalnie. Było wiadomo że Kamil i dwie nowe blondzie zbiorą najwięcej głosów. Może małe zdziwko że Natalia przegoniła znienawidzonego Kamila i przyklejoną do niego Ewę. Tej dziewczyny tak naprawdę nie dostrzegłem w programie, a minęły już dwa tygodnie. Jest tak strasznie przezroczysta i nijaka, że jak odpadnie to chyba nawet uczestnicy tego nie zauważą. Jedyne z czego ją kojarzę, to spina do Ani o to że nie pomaga w sprzątaniu. Ewa to natomiast aktoreczka, która weszła do domu w pewnym celu. Poromansowała i narobiła trochę szumu. Ale na dobrą sprawę nie jest to osoba która przykuwa uwagę. Jak się wypowiada to mam wrażenie że to zaprogramowany robot. Zdecydowanie z kobiet wolę Martynę czy nawet Malwinę, którym też zarzuca się że są nudne. Jakbym miał obstawiać to w przyszłą niedzielę wyleci Natalia, bo produkcja będzie chciała utrzymać romans. Ale z drugiej strony takie nijakie i nie wyróżniające się osoby często unikają głosów, więc możliwe że to Kamil i Ewcia staną się celami.

Tydzień kowbojski na pewno był lepszy niż rajska plaża. O ile zadanie było podobne, to jednak wiecej się działo. Głównie chodzi o tą bójkę pomiędzy Kamilem a Vasilisem, za którą oboje powinni zostać wywaleni z programu. Ale produkcja po raz kolejny udowodniła, że nie ma tam zdecydowanych reguł. Kasię wywalili za leżenie, Olę tak naprawdę za nic, a szarpaninę pobłażają. Najbardziej w tym wszystkim został poszkodowany Dawid. Sam do końca nie wiem dlaczego on został usunięty z pozostałą dwójką. Z tego co widziałem stał obok i nie wmieszał się w szarpaninę. Ale zapewne produkcja bardzo już chciała doprowadzić do ostatecznego pojedynku pomiędzy Kamilem i Dawidem. Tak jak można było się spodziewać Dawid miał mniejsze poparcie niż Kamil i został usunięty z zadania tygodniowego. Jednak najbardziej dziwi, że nie wytrzymał zamknięty w sekretnym pokoju i tak łatwo się poddał. Taka Malwina siedziała zamknięta tam trzy dni i na dodatek musiała pedałować na rowerze, by inni mieli prąd. Więc jak widać można wytrzymać. W Dawidzie od początku widziałem ogromne parcie na wygraną programu, więc jestem nieco w szoku że tak po po prostu sobie zrezygnował. Może zdał sobie sprawę z tego że jak przegrał z Vasilem i Kamilem to jego szanse na wygraną są mizerne i nie warto tam siedzieć jeszcze ponad półtora miesiąca. Co prawda przez uczestników był bardzo lubiany i ja również go polubiłem. Ale ludzie odbierali go źle. Coraz bardziej go pogrążały te ciągłe pretensje do Kamila. Może gdyby trochę przystopował to inaczej by się to skończyło.

Super że Wiktor w końcu został dostrzeżony przez produkcję i chyba rzeczywiście to w nim upatrują głównego kandydata do wygranej. Pamiętam że Bartek wiosną też na początku był raczej drugoplanową postacią, ale gdy wyczuli że ma spore poparcie u widzów to nagle przesunęli go na pierwszy plan i dążyli do jego walki z Madzią. Wiktor ma moim zdaniem wszystkie cechy na idealnego zwycięzcę. Ma ciekawą osobowość, orientuje się w sytuacji w domu, jest sympatyczny, ma ciekawy styl ubioru. Na razie to chyba jedyny kandydat na wygraną. Ale jeszcze sporo czasu do końca i wiele może się zmienić.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 306
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: joeytribbiani »

Oczywiście nie dotrzymałem słowa i dalej oglądam :D Nie będę się rozpisywał, bo wciąż mam takie same spostrzeżenia i czekam tylko aż Lord Farquaad odpadnie (co może nareszcie nastąpi w tę niedzielę).
Chcę tylko zwrócić uwagę na Natalie :D ta dziewczyna jest niesamowita. Mam wielką nadzieje, że zostanie w tym tygodniu. Mało mówi, ale śmieszy mnie jak zawsze przeciwstawia się Kamilowi i jak Malwina z Wiktorem próbują ją we wszystko wkręcać (a i Martyna dała się wkręcić). A poza tym, jej mimika twarzy mówi wszystko. Ta dziewczyna to chodzący mem :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Zaczęło się od pokemonów i dzisiejszego wycieku nowych stworków. Postanowiłem obejrzeć odcnkek naszych rodzimych pokemonów. I tu i tam poleciano w ekonomię, bo po co robić coś nowego jak można do tyłka Garbodora dokleić trochę gówna i mamy nowy efekt. Piasek po rajskiej plaży nie mógł być dłużej, no, jeszcze w tygodniu dzikiego zachodu można było przymknąć oko, puścić wodzę wyobraźni i uznać, że Indianie żyją na jakichś piaszczystych stepach, no ale w hallołin week tu już nie wypada i żeby za bardzo się nie rzucało w oczy, bo sprzątnąć chyba nie ma kto, przyjebali piasek zeschłymi liśćmi. Już za tydzień zrobią eko week, ewentualnie jakiś obóz, ściółka leśna, jakieś krzaki. Nie jestem pewien czy teraz jest theme tygodnia to halloween, bo nie jestem ostatnio na bieżąco, ale wnioskuję po trumnach ustawionych w pokoju.
Wiele się nie zmieniło, acz, Kamil i Blondzia nr 2 romansują. W ogóle śmieszne było pokazywanie numerów w czasie odcinka, najpierw numer na wyrzucenie Blondzi nr 1, po kilku minutach Blondzi nr 2 i przerwa reklamowa, a po przerwie znowu Blondzia nr 1. Cóż, i tak pewnie Kamil nie jest nawet bliski odejścia, bo nie pokazują wyników cząstkowych - te są zwykle pokazywane, aby mobilizować ludzi do ratowania kolesia. Także Blondzia nr 1 odpadnie.
Poza tym Wiktor dostaje czas antenowy, co tu się dzieje?! Chyba Czubi zdała sobie sprawę z tego, że Mateuszek już dawno wypadł z łask i stara się zbudować inną osobę na finał. Także, no... Mateuszku wracaj pod pierzynkę trzepać kapucyna, bo już nic więcej ci nie pozostało.
Generalnie odcinek w dużej mierze należał do Martyny, która oglądając przebierającą się Malwinę zaczęła obawiać się, że w telewizji ktoś mógł jej cycki widzieć.

Dastomir
2nd voted out
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2018, 17:57
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Dastomir »

Malwina znienawidzona przez matki na fb, bo powiedziała KOCHAM CIĘ NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE do Karoliny xD Nawet byy komy, że powinni jej dzieci zabrać XD Random Martyna ma prostą drogę do finału, bo każdy inny zbiera hejty, a ona tam siedzi jak duch i nie ogrania za bardzo xD Chyba że nagle będzie nominowana z Kamilem albo Wiktorem, bo winnerem będzie raczej któryś z nich. Vasyl i masturbator są dramatycznie nudni. Anka akcją z trzymaniem kołdry zraziła do siebie widzów, którzy wcześniej ją ratowalo. Brakuje mi jej zacięcia z pierwszych tygodni :c

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

Poziom tego sezonu spada już naprawdę coraz niżej. Tak jak na początku oglądałem z wielkim zaciekawieniem, śledziłem nawet streama. Tak teraz ledwo co zerkam na odcinki o 20. Tam ostatnio nic się nie dzieje. Ten cały tydzień hallowen czy też tydzień międzynarodowy, bo też słyszałem takie określenie wypadł fatalnie. Chyba nawet wiosną nie było tak słabego i nudnwego tygodnia. Pomysły już dawno się skończyły, ale nie myślałem że produkcja aż tak bardzo położy krzyżyk na programie i zrobi coś równie beznadziejnego. W tym tygodniu wyróżnili się Ania trzymająca namiot Mateuszowi, choć tu akurat nie ma się czym chwalić. No i na plus Wiktor z Malwiną wkręcający Martyną i Natalię, że są parą ale musieli ukrywać w programie. Co ciekawe Martyna naprawdę łyknęła haczyk i uwierzyła, co jest nawet zabawne. Reszta do zapomnienia.
Romans Kamila z Ewą to najgorsze co widziałem. Tak żałosnej i nieciekawej historii już dawno nie widziałem. Dziwne że Produkcja tak bardzo się upiera i już wręcz na siłę ich wciska na główny plan. Jak ich widzę razem to zbiera się na wymioty. A sam Kamilek przy Ewie stał się nudnym i nic nie wnoszącym uczestnikiem. Chyba produkcja powinna się już zorientować że on wystrzelał się ze swoich pomysłów i nie ma co go na siłę bronić. Chyba już wolę oglądać Natalię, która w tym tygodniu potwierdziła moje przypuszczenia, że jest z lekka tępa. Ale przynajmniej idzie się troszkę pośmiać z jej nieogarniania i strzelania dziwnych min. Ale większych szans z Kamilem jej dziś nie daję.
Dobrze że Wiktor zaczyna byc pokazywany jako potencjalny zwycięzca, bo to tak naprawdę jedyny realny kandydat. Malwina dzięki niemu wyszła z cienia i w końcu zaczęła cos znaczyć w domu. Trzeba przyznać że oboje stworzyli dobry team i w tym momencie są najciekawsi w domu.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

Zgodnie z oczekiwaniami odpadła Natalia. Nawet troszkę jej szkoda, bo zaczynała się otwierać przed grupą. No i ogólnie wydawała się spoko dziewczyną. Jej miny to mistrzostwo i to głównie z tego ją zapamiętam. Wolałbym żeby odpadł ktoś z dwójki zakochańców, ale w przyszłym tygodniu nie da się już tego uniknąć, bo oboje są nominowani. Nie mogło być po prostu nic lepszego. Niech w końcu ich rozdzielą, bo ten romans jest tak żałosny, że brak słów. Beka byłby gdyby to Ewka wygrała z Kamilem. Drama byłaby murowana i kto wie czy naraz nie odpadłby dwie osoby. No bo po co Ewa miałaby zostać bez Kamila. Ona bez niego nie istnieje, a przy tak słabej psychice to będzie deprecha na sto procent.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Jak myślicie? Kto otrzyma i za co w tym tygodniu automatyczną nominację? Złamanie regulaminu, czy może jakieś głupie gry?

Kinyo
3rd voted out
Posty: 20
Rejestracja: 20 paź 2019, 20:46
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kinyo »

Ja obstawiam gre i wiecej niż 1 osobę - będą chcieli zwiększyc szansę żeby ktoś mógł przegrać z Kamilem :P
Nie zdziwiłbym się w sumie jakby nominowali wszystkich poza 1 osobą tak jak w poprzednim sezonie, w końcu "tydzień apokalipsy" ;)

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

Kobra pisze:
03 lis 2019, 22:59
Jak myślicie? Kto otrzyma i za co w tym tygodniu automatyczną nominację? Złamanie regulaminu, czy może jakieś głupie gry?
Ja obstawiam Vasila. To według mnie idealny kandydat, którego może pokonać zarówno Kamil i Ewcia. Tylko czekać aż mu dadzą karną nominacje za jakąś głupotę. Czytałem że już dostał jakieś zadanie związane z nowym zadaniem tygodniowym. Więc produkcja siedzi jak na szpilkach żeby znaleźć powód by go uwalić. Drugą realną kandydatką do karniaka jest Malwina. Nawet nie ma się co cieszyć że ulubieńcy produkcji są zagrożeni, bo oni staną na głowie by ich zachować.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Stawiałbym na Annę - to królowa nominacji z dupy ;D
W ogóle uważam, że trzecia nominacja to priorytet dla produkcji zwłaszcza, że po ogłoszeniu wyników Kamil rzucił, że mogą oboje wyjść w niedzielę. Niby żart nie żart, ale nigdy nie wiadomo co mu odbije.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Saw »

Kobra pisze:
04 lis 2019, 18:13
Stawiałbym na Annę - to królowa nominacji z dupy ;D
W ogóle uważam, że trzecia nominacja to priorytet dla produkcji zwłaszcza, że po ogłoszeniu wyników Kamil rzucił, że mogą oboje wyjść w niedzielę. Niby żart nie żart, ale nigdy nie wiadomo co mu odbije.
Spokojnie produkcja już swoje zrobiła. Wchodzę na fejsa, a tam takie rewelacje, że karne nominacje zarobili Vasil, Martyna i Mateusz. Brawo!!! Jakie to jest do bólu przewidywalne. Szybko poszło to produkcji. Ledwo poniedziałek a oni już zaczęli akcję ratowania swoich pupilków. Jeszcze wczoraj przez moment cieszyłem się że jedno z dwójki Kamil/Ewa odpadnie. Ale później doszło do mnie, ej no przecież produkcja tak po prostu nie pozwoli ich wyrzucić. Ogarnij się! Przecież ten romans trzeba ciągnąć do końca programu. On jest tak pasjonujący że pewnie wszyscy odgryzają paznokcie i wycierają oczy ze wzruszenia :lol: :lol:

Tego BB można już ogladać tylko dla beki, bo wszystko jest do maksimum ustawione. Nawet Probst nie pokusiłby się o takie beznadziejne zagrywki. Tam przynajmniej próbują zachowywać pozory, bo w BB jest jazda bez trzymanki.

Miałbym bekę gdyby produkcja sobie strzeliła w kolano tą próbą ratowania. Ludzie chyba nie są tacy tępi i domyślą się manipulacji. Największy szacun dla Dawida, że sam zrezygnował z udziału w tej szopce.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Nie. Tego już nie można oglądać nawet dla beki.
Niestety obawiam się, że ludzie są głupi, czy raczej są hipokrytami, bo dopóki produkcja gra pod Kamila to większość jest zadowolona. Drama wybuchła z manipulacją/oszustwem, gdy rok temu ratowali w ten sposób Łukania nominując z dupy dodatkowe osoby. Dla mnie ta edycja właśnie się skończyła.
Jakaś część mnie naiwnie wierzy, że miłośnicy Kamila rozłożą głosy między Mateuszka/Vasilisa, a ich support/hejterzy Kamila będą głosowali wyłącznie na niego. Trzymam kciuki za Wiktora, chociaż pewnie niepotrzebnie, bo już postanowione, kto wygra.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: tombak90 »

Mnie spoilery o karniakach nie dobiegły, ale kiedy tylko włączyłem i usłyszałem "Wasyl, jesteś odpowiedzialny za…", to już wiedziałem, do czego będzie prowadzić ta smutna historia :lol: :lol: :lol:

Ulala. Automaty na prawo i lewo za teksty "Chyba coś było nie tak z tym czasem"? Takich bezczeli nie było nawet u Joli & Przyjaciół. Skoro już manipulujemy nominacjami tak na pełnej kurwie, to może prościej i mniej widzojebnie byłoby już uchwalić prawo, że co tydzień nominowani są wszyscy? Wtedy Kamilowi i jego niuni nie spadnie włos z czupiradeł do kiedy ma nie spaść, a przynajmniej jakoś to będzie wizerunkowo wyglądać, bo teraz już nawet widzowie z dwucyfrowym IQ muszą zdawać sobie sprawę co tu się odkopytkowuje.

Cóż poza tym od moich ostatnich wypocin? Nataliusz chyba był już zmęczony tymi ciągłymi poniżeniami w czelendżach, więc postanowili ukrócić mu męki i wypuścić go już do jego tęczowej chatki, przypuszczalnie za porozumieniem stron. Natalia w wersji female była mniej skuteczna w romansach od konkurentki, więc musiała umrzeć. Dawida za podskakiwanie do pupila szlag trafił szybciej niż myślałem – nie widziałem tej akcji, ale przypuszczam, że musiał się po prostu zdrowo zeźlić.

Tym razem już się pewnie nie pomylę wieszcząc pokrojenie Wasyla na grecką sałatkę. Utrzymuję też typera na wygraną Wiktora. Kamilowi prawdopodobnie wypłacą hajsy za udaną rolę i pogonią na tydzień przed finałem, tak jak kończą wszyscy tego typu nominacyjni weterani, gorącokrzesłowi gladiatorzy i inni pogromcy dziewic w barobrotherach.

Chwalić Boga, że bliźniaczki nie dożyły tych niespokojnych czasów; skoro teraz lecą już nawet automaty za hejtowanie zadań, to nie uchowałyby się w Domu Wielkiej Czubi nawet do obiadu :x
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother Polska

Post autor: Kobra »

Ale Martyny mi żal, aż się pobeczała po tej "konfrontacji". Trochę jak wzorowy uczeń, który dostaje szmatę z niezapowiedzianej kartkówki. Co ciekawe, z nominowanych ma 1% czyli tyle co Blondyn i duża pupcia podczas zeszłorocznego pogromu.
Wyjaśnijcie mi to kuriozum na miarę Kaśki; Martyna dostała cztery minuty na zebranie najpotrzebniejszych rzeczy dla grupy. Przekroczyła limit czasowy i stwierdziła, że jest zaskoczona, że tak szybko minął jej czas, na co wielka czubi dostała ataku spazmów, że co ona sobie myśli i w ogóle i czy chce dowodów, że przekroczyła czas. Martyna przerażona, że nie, tak tylko jej się wydawało, noale Czubi już to nie interesuje i pokazuje materiał, swoją drogą gówno udowadniający, bo pokazali zegarek i początek zbierania rzeczy, po czym przeskoczyli na koniec zbierania, gdzie było już powyżej czterech minut XD Pewnie przekroczyła czas, ale wyglądało to lewo. Także Czubi powinna chyba zjeść Snickersa, bo gwiazdorzy.
Zaczynam obstawiać, że Martyna powalczy o drugie miejsce. No chyba że w tym tygodniu najwięcej % dostanie Kamil i wielka Czubi stwierdzi, że to był reversal weeki odpadnie osoba z najmniejszym % głosów XD
teraz już nawet widzowie z dwucyfrowym IQ muszą zdawać sobie sprawę co tu się odkopytkowuje.
Fanatycy Kamila nie widzą problemu. Ba, dopraszali się jeszcze karniaka dla Malwiny i chyba Wiktora plus jakichś większych konsekwencji dla Śliskiego za hejt na Kamila.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości