Big Brother Polska

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Odpadła Klaudia. Cieszę się, że odpocznie psychicznie. Pobyt w tym programie zdecydowanie jej zaszkodził. Na początku zapowiadała się na ciekawą osobę, z historią, charakterem, a wyszło z niej dziecko.

Wrzucam nominacje:
Radek -> Kasia, Łukasz
Bartek -> Łukasz, Magda Nowa
Madzia -> Magda Nowa, Radek
Oleh -> Kasia, Madzia
Kasia -> Magda Nowa, Radek
Iza -> Magda Nowa, Łukasz
Justyna -> Iza, Kasia
Łukasz -> Iza, Radek
Igor -> Kasia, Łukasz
Nowa -> Kasia, Bartek

Nowa Magda ładnie zjebała nominacje. Gdyby wybrała Łukasza to byłaby bezpieczna. Powiecie, że nie mogła tego wiedzieć. No jasne, jednak tutaj głos na Łukasza wydawał się taki oczywisty i jej wybór Bartka był dla mnie ogromnym szokiem.
Oleh po raz kolejny uchował się bez nominacji :D Myślałem, że po odejściu Maćka i Karoliny będzie się buntował czy coś, a tutaj nadal pozostaje niewidzialny, trzyma z nikim i ze wszystkimi xd

Nowi uczestnicy. Ten koleś wydaje się taki nudny, ale może jeszcze się rozkręci. W sumie widzieliśmy go tylko przez kilkanaście minut. Angelika z tego co słyszałem od ciriefana może być bardzo ciekawą uczestniczką. Czekałem na taką typową "mean girl", która w dodatku była cheerleaderką :D

Aga znowu nie ogarnia, co chwilę się myli, nie wie co powiedzieć. Jak nie karta to czeka na to co powiedzą jej w słuchawce xd To już Chincz lepiej poprowadziłaby ten program.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Oleh to już oficjalna porażka polskiego BB obok takich uczestników jak Adrian Nadolski i ta debilka z Bitwy. Nominuje dużą pupcię i grubą Kasię, bo tak.
Gdyby wybrała Łukasza to byłaby bezpieczna. Powiecie, że nie mogła tego wiedzieć. No jasne, jednak tutaj głos na Łukasza wydawał się taki oczywisty i jej wybór Bartka był dla mnie ogromnym szokiem.
Można na to spojrzeć z innej strony. Myśląc strategicznie; Łukasz po gównoburzy miał nominacje prawie pewną, ona jako osoba nowa miała nominację prawie pewną. Łukasz może być widziany przez innych uczestników już jako Alicja tej edycji (niby śmieszki checheszki, ale już drugi raz rozmawiali w ciągu ostatnich kilku dni o 1 edycji porównując siebie do tamtych uczestników). Nominacja jej i Łukasza 1 na 1 mogła by oznaczać dla niej bigbrotherowe samobójstwo. No więc co zrobić, aby powiększyć szansę na przetrwanie? Ano, zagłosować na dwie osoby, które mogą otrzymać więcej głosów. I nie mów Dżek, że nie. Nowa mogła założć, że Blondyn otrzyma głosy od grupki Łukasza po gównoburzy i grubą Kasię, która też może oberwać mocno obok Łukasza.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Tak jak się spodziewałem z programu odpadła Klaudia. Szkoda mi jej, bo ją lubiłem. Miała jakieś dziwne odpały w ostatnim czasie, ale mimo wszystko byłem ciekawy co może jeszcze pokazać w programie. Radek już chyba niczym ciekawym nie zaskoczy.

Nominacje nie poszły po mojej myśli. Niestety Kaśka jest nominowana i wiele wskazuje że odpadnie. Dla mnie to będzie maskara jak jej zabraknie, bo bardzo się do niej przywiązałem. Łukasz i Magda 2 byli pewniakami do nominacji. Ale zdziwiłem się że Kasia dostała więcej głosów od nich. Ogólnie jak patrząc na głosowanie poszczególnych uczestników, to przeżyłem szok tylko u Justyny. Nigdy bym sie nie spodziewał że wpadnie na pomysł nominacji kogoś ze swojej grupy. Naprawdę beznadziejna strategia.
Magda 2 jest raczej bezpieczna, choć chciałbym żeby wyleciała. Narobiła szumu podczas swojego wejścia, ale tak naprawdę niczym się nie wyróżniła przez te dwa tygodnie. Jak dla mnie to zwykła wieśniara, która bardzo nieudolnie próbuje zwrócić na siebie uwagę. Łukasz jest mi obojętny, ale dzięki niemu się dzieje w programie, więc lepiej żeby została jeszcze trochę. Jednak patrząc na to że jest tak hejtowany w necie to można wnioskować że wyleci w najbliższą niedzielę. Tylko że teraz dostał misję od wielkiej siostry i prawdopodobnie zaplusuje sobie i wyleci przez to Kasia.

Oleh to dla mnie fenomen tej edycji. Jak tak dalej pójdzie to dojdzie do finału. Ostatnio na nominacjach łapie same 0. Nic ciekawego sobą nie prezentuje w programie, ale widać że jest lubiany i ma bardzo silną pozycję. Mądrze robi podłączając sie do mocnej grupy i nie wdając się w żadne konflikty. Świetna gra poza radarem. Niektórzy gracze Survivora byliby dumni :lol:

Nowi uczestnicy są zamknięci w sekretnym pokoju, co niezbyt mi się podoba. Wyjdą pewnie w środku tygodnia i dostaną durny immunitet. Coś czuje że tego kolesia nie polubię. Ta fascynacja panem brodą niczego dobrego nie wróży. Mam też wrażenie że będzie cięty na Łukasza. Mam dziwne przeczucie że to będzie drugi Maciek. Natomiast dziewczyna wydaje się w porządku, ale wszystko wyjdzie już podczas programu.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Wiele mogę przebaczyć, ale nikt nie będzie cisnął po gabarytach dużej pupci. Nie pozwalam. #DużaPupciaJesteśWielka

Eliminacja... To był odcinek, po którym miałem ochotę dwukrotnie przyjebać głową w stół. Po raz pierwszy przy nowym mieszkańcu. Parka siedzi w sekretnym pokoju i rozmawiają o tym, kto powinien zostać. W pewnym momencie facet pyta, a kto to Klaudia. Drugi raz nastąpił przy wyjściu Marchewki. Odprowadzana przez pana pogodynkę, który mówi: - wiesz, jak cała Polska na ciebie wołała? Marchewka, która na początku wymyśliła sobie pseudo "Marchewka" z zacieszem odpowiada: nie, jak na mnie wołają? I liczy na jakąś fajną ksywę typu "Buldog" albo "Kakarotto", a pan pogodynka odpowiada: "MARCHEWKA"!

Odcinek następniejszy. Bardziej dzisiejszy.
Soap Opera Week. Imao mogli trochę bardziej się wyśilić. Nie, nie produkcja, bo zadanie jako takie, zjadliwe. Chociaż liczyłem na jakiś tydziń wielkanocny. Nie podobało mi się wykonanie. Zero jakiegoś sensu, tylko bieganie, kleklanie bez scenariusza. Wielka Czubi nie będzie w tym tygodniu pod wrażeniem. Kurwa, dali, jak mniemam, główną rolę Olehowi, a on nadal na 3 planie. Perspektywa jego pobytu/egzystencji, aż do samego końca przeraża mnie. Nie wiem jak nazwać jego "uczestnictwo" w BB (na pewno nie jest to uczestnictwo, uczestniczą w grze gruba Kasia, Igor, nawet Iza).

Na przyszłość tvn powinien wymyślić jakąś regulaminową pułapkę na quitterów i wtedy wyeliminowałoby się problem nowych mieszkańców, którzy i tak są beznadziejni. O kolesiu było wyżej, pani maruda dzisiaj miała pole do popisu; wszystko krytykuje, nikogo nie lubi. Tak po prawdzie, gdybym miał być w BB House nowym gościem, oglądałbym, to jednak nie zdecydowałbym się wchodzić wiedząc, że nikt mi tam nie pasuje.
Mam wrażenie, że zostali dodani, aby "zrównoważyć" siły w domu, ale jak po złości, mimo że Łukasz jest jedyną osobą, którą znają, słabo, bo słabo, ale jednak, nie lubią go, bo tak. Ok, rozumiem można mieć jakieś zdanie o uczestnikach przed programem. Tylko teraz mają szansę poznać ich od drugiej strony, a jak widać nie chcą zmienić zdania.
Ps. Też nie zeżarłbym jedzenia przyniesionego w łapie/kieszeni.
#EksmisjaNowych

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Saw »

Ale ci nowi są okropni. Aż niedobrze się robi jak się ich słucha. Wszystkich obgadują, wyrabiają sobie o innych negatywne opinie, choć nawet ich nie poznali. A w stosunku do Łukasza byli mega fałszywi. Najpierw z niego cisną bekę, a jak do nich przyszedł to udają miłych. No i ewidentnie fascynują się panem Brodą. Już były gadki że chcą przyznać immunitet Radkowi. Coś czuje że ta nowa dwójka będzie sto razy gorsza do Magdy 2. Nie wiem czy nie postawię ich w jednym rzędzie z Maćkiem. Czekam na to jak wejdą do domu i będę udawać miłych i takich super. Ja bym tej dwójce przy wszystkich puścił nagranie jak w żałosny sposób obgadywali.

Zadanie tygodniowe nie byłoby złe, gdyby nie było takiego zamieszania. Ja to nawet nie wiem kiedy oni grają, a kiedy mówią serio. Obsadzenie Oleha w głównej roli mnie rozwaliło. Choć może to przez to że chce zostać w przyszłości aktorem.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

#Beka

Wczoraj do domu wleźli nowi. Portale plotkarskie, aż świszczą o nowej dramie i jej skutkach. Mam nadzieję, że to jakiś żart ze strony produkcji, bo sytuacja to czysty absurd jak za czasów tv4 i dopierdalania karniaków za wszystko byle tylko jakiś unołn został nominowany obok Joli, Kasi i Izy.
W wyniku dramy z pieskiem nominowane zostały dodatkowe trzy osoby za złamanie zasad. Dla jasności bekną za to nie trzy osoby, które złamały jakieś debilne zasady tylko trzy randomowe osoby, które ich nie złamały XD I są to Iza, Oleh (to akurat plus)i duża pupcia (za to produkcja łapie minusa)
Mimo wszystko mam nadzieję, że to się okaże jakimś nieśmiesznym dowcipem.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

No faktycznie była wczoraj aferka :D
Zrobili im znowu freeze i wpuscili psa Igora, który nie był zainteresowany zbytnio uczestnikami i do nich nie podszedł ani nie rozpoznał pana, wiec produkcja odbebnila i ludzie polecieli za psem i w tym momencie gong i freeze, zeby ktos złamał zasady. Karą za złamanie była nominacja. Ostatecznie okazało się, że osoby, które się poruszyły i mówiły za karę miały nominować jedną osobę do wyjścia. Karę dostał Igor, Andżelika i Olek. Wskazali Izę, Olka oraz Madzię. Nie wiadomo, kto kogo, ale podejrzewa się, że zgodnie z kolejnością którą napisałem. Zobaczymy dzisiaj o 20 czy to tylko dla dramy czy na serio, nie wiem też czy robiliby to by ratowac Magde Decybel czy Kaskę... A gdyby miał odpasc Łukasz to zawsze można sfalszować wyniki ;) Może im bardziej chodziło o pozbycie się z domu Olka czy Izki.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Ale żałosne jak riggują to pod Łukasza. Jak Oleh odpadnie przez tych idiotów to już nigdy nawet nie spojrzę na polską wersję. Trzech moich faworytów jest zagrożonych. 😒 Głosujcie na Łukasza lub Izę! #SaveOleh

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Myślę, że eliminacja nowej jak i grubej Kasi byłaby jednak stratą dla programu, tym bardziej, że Łukasz chce się "wyciszyć", a gruba Kasia dopiero wchodzi na ścieżkę wojenną z brodaczem. Lepiej byłoby wyrzucić osobę typu Olek, którego nieobecności nikt i tak nie zauważy.
W ogóle beka, że Oleh tak się dostawia do dużej pupci, a potem ją nominuje. Nie rozumiem jego toku myślenia.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Kobra pisze:
17 kwie 2019, 19:24
Myślę, że eliminacja nowej jak i grubej Kasi byłaby jednak stratą dla programu, tym bardziej, że Łukasz chce się "wyciszyć", a gruba Kasia dopiero wchodzi na ścieżkę wojenną z brodaczem. Lepiej byłoby wyrzucić osobę typu Olek, którego nieobecności nikt i tak nie zauważy.
W ogóle beka, że Oleh tak się dostawia do dużej pupci, a potem ją nominuje. Nie rozumiem jego toku myślenia.
Też nie rozumiem. Gdyby dziewczyna się dowiedziała to by się pewnie nieźle zmartwiła. Może on się w niej zadłużył, a że ona go odtrąca to wali w nią nominacjami. Nie wiem. Mam nadzieję, że w niedzielę zrobi bye bye. Fałszywe to strasznie.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Maw »

Ja bym zauważył nieobecność Oleha!

Tam każdy gra dla siebie i Oleh nie jest jedyną osobą, która nominuje bliskie mu osoby. 😉 Taka gra, deal with it. Podchodzicie do tego zbyt emocjonalnie. Jego odejście idealnie podsumuje jaki ten program jest żałosny. Ale jak zamiast normalnego kolesia wolicie oglądać idiotę, który robi dramę, bo nie chce mu się sprzątać, a potem ryczy, że nikt go nie akceptuje - wasza sprawa...

Strata Oleha będzie wielką stratą dla programu i nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek to obejrzę. [*] Prawie wszyscy tam jacyś zjebani są.

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: bobaas »

Maw pisze:
17 kwie 2019, 21:15
Ja bym zauważył nieobecność Oleha!

Tam każdy gra dla siebie i Oleh nie jest jedyną osobą, która nominuje bliskie mu osoby. 😉 Taka gra, deal with it. Podchodzicie do tego zbyt emocjonalnie. Jego odejście idealnie podsumuje jaki ten program jest żałosny. Ale jak zamiast normalnego kolesia wolicie oglądać idiotę, który robi dramę, bo nie chce mu się sprzątać, a potem ryczy, że nikt go nie akceptuje - wasza sprawa...

Strata Oleha będzie wielką stratą dla programu i nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek to obejrzę. [*] Prawie wszyscy tam jacyś zjebani są.
:D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Jack »

Kobra pisze:
14 kwie 2019, 23:55
I nie mów Dżek, że nie. Nowa mogła założć, że Blondyn otrzyma głosy od grupki Łukasza po gównoburzy i grubą Kasię, która też może oberwać mocno obok Łukasza.
No nie wiem. Ona jako jedna z nielicznych wie, że widzowie głosują na osobę, której chcą się pozbyć. Wiedziała chyba, że Blondyn nie jest jakoś znienawidzony przez widzów :)
Większość mieszkańców myśli, że widzowie głosują aby uratować jakąś osobę np. Radek, który w niedzielę dziękował widzom za oddane na niego głosy :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: Kobra »

Maw twój stosunek do Oleha to jedno wielkie XD
Jest szansa, że twój najnowszy obiekt westchnień zostanie wybroniony przez bandę wkurwionych, jedenastoletnich dziewczynek, którym podoba się jego tyłek, a w ramach tej mobilizacji odpadnie zbolała życiem Iza.

Nowi, nowi, wszędzie nowi. Pucek kompletnie niewidzialny. Pozostaje odliczać czas do jego eliminacji. Na początku zarzucałem nowej, że jest głośna i narzuca się, ale uwaga, byłem w błędzie. Nowa jest spoko w porównaniu do Marudnej Dżeli, która postanowiła wczepić się w dupę Igora mocniej i głębiej niż nowa. Teraz tylko trzymać kciuki za to, aby Wielkiej Czubi nie odwaliło z jakimś immunitetem dla nich. Iza nie okazała się gościnna z tym łóżkiem, ale z drugiej strony, skoro druga sypialnia jest wolna i są tam mile widziani przez zachwyconego nimi Łukasza, to czy koniecznie Marudna Dżela MUSI spać w dużej sypialni?

Grubej Kasi załączył się dzisiaj jakiś hejt mode i dzielnie wojowała. Śmieszny był dzisiaj Blondyn z tym freeze challenge. Był gong, wszyscy się ruszają, a ten dalej siedzi w bezruchu XD

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Big Brother (Polska)

Post autor: tombak90 »

A was poderwało! Chyba trzy ostatnie Probsty razem wzięte nie rozpaliły zmysłów polskiego survo-ludu w takim stopniu.

Osobiście dalej łypię okiem raz na ruski tydzień, co oczywiście nie przeszkadza mi czuć się ekspertem i knuć teorie spiskowe.

Za Marchewką łka moja pracbaza, łkam ja, łkają wszyscy znani mi widzowie dookoła no i ogólnie nie wierzę, żeby miała "przegrać" ze skwaszonym Hanysem. Chciała pewno czmychnąć z powrotem na pole sama z siebie, więc Miszczaki przyszły jej z pomocą. Podejrzewałem już, że kolejne warzywo wygra wskrzeszanego na polskich ziemiach tele-trupa, no ale coś nie pipło.

Gratsy dla Wielkiej Czubi za pomysłowość w sprowokowaniu Igora tą akcją z sierściuchem. Nie trzeba było być geniuszem, żeby przewidzieć, że zareaguje mało dyplomatycznie i cyk – już lecimy z koksem, już prujemy dupę i już strzelamy automatami ni w ch#j ni w gwizdrzał.

Wszystko po to, żeby "odpadł" Oleh, który wnosi tam mniej więcej tyle, co dodatkowa tabliczka z nakazem sprzątania po psie na polskim osiedlu. Ewentualnie Iza, która już chyba kiedyś odgrażała się kłitem. W każdym bądź razie z żarłacza jest beka, homoś gwarantuje kontrowersje, a nowej dupci widocznie nie chcą tak szybko sprać, zwłaszcza że dosyć okazała, toteż Wielka Czubi musiała przybyć z interwencją.

A tak w ogóle to dzisiaj uświadomiłem sobie, że mam na feju wspólnego znajomego z Maciejem Be w postaci jakiegoś randoma z gównolektoratu na uczelni lata temu. Aż wywaliłem dziada – to nie mógł być dobry człowiek :evil:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Big Brother - Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość