S22E08 "This Game Respects Big Moves"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S22E08 "This Game Respects Big Moves"

Post autor: ciriefan »


RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

dojdzie do zjednoczenia oraz Matt & Sarita staną do ostatniej walki na RI przed zjednoczeniem, gdzie liczyc sie bedzie wytrzymałość.... co lepsze RI zacznie sie od nowa :)
juz nie moge sie doczekac tego odcinka :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

A jednak Matt wygrał, a już miałam nadzieje że przegra z Saritą, to by było coś ^^
ale co z tego jak ile? 2-3 dni był w grze i wrócił na RI xd
Zadanie było stworzone dla Natalie, nie musiała nic robić, żadnego wysiłku fizycznego tylko utrzymać równowagę xd ale edytorzy są bezlitośni, nawet nie dali jej słowa powiedzieć po wygranej ^^ a komentarz Roba idealnie pasował 'you kidding me'

na ten momenty jedyną osobą której kibicuję jest Andrea xd

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Jednak obejrzałem xD I moj komentarz to: hahahahahahah. Niech juz ten Matt odpadnie z tej gry for real xD Jest beznadziejny. Szkoda gadać normalnie.
Phillipa co raz bardziej zaczynam lubic xD I mam nadzieje jeszcze, ze Andrea cos wymysli i nie bedzie do konca trzymac z Ometepe, bo tam nie ma szans na F3, chyba że będzie zadania wygrywać.
Obrazek

Fei_Long
3rd voted out
Posty: 33
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Fei_Long »

Niezły odcinek, Matt powrócił na Wyspę Odkupienia na własne życzenie. Przynajmniej oryginalnie jest, że osoba, która 6 razy wygrała i powróciła, odpadła na najbliższej Radzie i znowu to samo, ale wątpię, by tym razem miał tyle szczęścia xD

Również sympatią darzę Andrę, aczkolwiek Phillipa lubię, za akcje jakie odwala, a Mike budzi we mnie zaufanie.

Rob jak zwykle cwaniaczy, ma bezczelny, fałszywy uśmiech na mordzie, to żadna nowość, dalej gra po swojemu, tak jak Russell, myśląc, że jest graczem wszech czasów i że pozjadał wszystkie rozumy.

O dziewczynach z Ometepe nawet nie gadam.

Immunitety, wkraczają do akcji, więc może nowy będzie ukryty w kolejnym odcinku ?? :]

Wyzwanie zwykłe, proste, niby bułka z masłem. Rada Plemienia ciekawa.

Odcinek naszpikowany mnóstwem rewelacyjnych soundtracków (zarówno starych, starych - zmodyfikowanych i nowych)

P.S. A piórko Phillipa będzie w atrakcją 9 odcinka. Mówię wam... :lol:

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

haha chyba pierwszy raz ciesze się z wyniku końcowego odcinka ;D Matt sam powiedział że 'this game respects big moves' a potem nie miał na to odwagi jakby zagłosował na Granta byłby remis... jak sam przyznał nie nadaje sie do tej gry

mam nadzieje ze na nowo edycja zacznie sie rozkręcać :D zeby tylko ktoś z zapetery znalazł HI i żeby nim zagrali mądrzej niz Ralph..

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Odcinek był spoko, kompromitacja Matta, wrócił z RI i odpadł :D hahaha śmiech na sali, ale nie podoba mi sie uklad: Ometepe i Zapatera, oby ktos to zmienil..........
Poki co kibicuje na ten moment: Andrea & Phillip, bo sadze ze Andrea moze cos pokazac, a Phillip to nie stanowi zagrozenia, wiec szybko nie wyleci tak mi sie wydaje :)

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Nie rozumiem waszego zachwytu nad Andreą. W tym odcinku potwierdziła to, że jest tak samo beznadziejna jak reszta Ometepe i grę zakończy co najwyżej na 5 miejscu.

Matt szkoda gadać... Roba nie trawię totalnie, ale no plan miał dobry, okrutny ale dobry.
Zapatera no w sumie nie mieli za dużo do powiedzenia.

Dalej uważam, że sezon jest beznadziejny, ale chociaż odcinek był ciekawy. Nie wiem co bardziej szokujące powrót Matta na RI czy wygrana zadania przez Natalie.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Całkiem dobry odcinek :) Matt jest po prostu tragiczny. Jak on mógł zaufać Rob'owi po raz kolejny? Dobrze, że odpadł. Już by było lepiej, jakby Sarita wróciła. Niech tylko przegra kolejny pojedynek na RI, bo nie da się na niego patrzeć. Zapatera dobrze to rozegrała, wiedzieli, że muszą skupić się na Matt'ie. Niestety nie udało im się to. Tutaj duże uznanie dla Mike'a, myślę, że pokazał potencjał. Ogromne rozczarowanie Philipp'em, że tak nagle jest z powrotem z Ometepe. Prawie całe Ometepe to jedna wielka nuda. Na Rob'a się nie da już po prostu patrzeć. Andrea ma potencjał, tylko czy go wykorzysta? Teraz sporo by ryzykowała przechodząc do Zapatery. Jeśli przeskoczy w kolejnym odcinku albo dwa odcinki później z Phillipem, to byłoby to świetne rozwiązanie. Niestety obydwoje w swoich filmikach w Insiderze mówią, że chcą być lojalni :/ Oznacza to, że chyba reszta gry będzie przewidywalna i Rob niestety wygra jak tak dalej pójdzie :(

Oglądalność: 10 milionów 937 tysięcy

Conffesionals w tym odcinku (w nawiasie z całości gry w kolejności od największej ilośći):

Rob - 5 (49)
Phillip - 2 (24)
Matt - 7 (18 )
Mike - 5 (18 )
Steve - 2 (16)
Ralph - 0 (12)
Julie - 2 (12)
David - 0 (11)
Andrea - 3 (11)
Ashley - 0 (8 )
Grant - 1 (6)
Natalie - 0 (4)

Sarita - 2 (10)

Russell - 15
Stephanie - 14
Francesca - 11
Kristina - 11
Krista - 5

survivor
3rd jury member
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2011, 00:00
Kontakt:

Post autor: survivor »

Świetny odcinek, trochę mattowi współczuje po raz kolejny oszukany przez osoby ,którym zaufał nawet Andrea na niego zagłosowała ,ale w sumie sam sobie jest winien po co o wszystkim mówił Robowi. Pewnie w kolejnym odcinku odpadnie ktoś z Zapatery choć mam nadzieje ,że jednak w końcu Roba w eliminują. A RI dobrze ,że znowu jest choć moim zdaniem Matt nie powinien mieć możliwości ponownego powrotu.

Guest

Post autor: Guest »

Moim zdanie, Rob opracowa³ doskona³y plan aby wyeliminowaæ Matta...
Je¿eli on powróci (lecz wydaje mi siê, ze tak siê nie stanie) i zaufa kolejny raz Robowi To bêdzie idiot± do potêgi! a Andrea dobrze my¶la³a... Matt jest silny wiêc mo¿e wygrywaæ immunitety.
Trochê ma³o wypowiada³ siê Phillip mam nadziejê, ¿e w przysz³ym odcinku namiesza zeby by³y jakie¶ jaja ;P
Lecz i tak kibicujê Robbowi i Davidowi! ;D

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S22E08 "This Game Respects Big Moves"

Post autor: Davos »

Wow, szalony odcinek!

Najpier ostatnia konkurencja na RI, która była skrojona zdecydowanie bardziej pod Sarite (mniejsze stopy), a ja chciałem, żeby wrócił Matt, bo uważałem, że dzięki temu będzie ciekawiej. No i udało się, Matt wygrał, wrócił do gry i... zaufał ponownie Robowi 0_o Kurde, byłem pewien, że on teraz wspólnie z Andreą przeskoczy do Zapatery i razem odegrają się na Robie. I początkowo faktycznie wszystko na to wskazywało, ale potem Matt zrobił strasznie debilny ruch, mówiąc o wszystkim Robowi :/ Ech, szkoda gadać... Miał w swoich rękach nie tylko szansę na piękny rewanż na Robie, ale i dużą szansę na dojście do końca, a on tak koncertowo wszystko spieprzył :/ Sympatyczny z niego gość, ale niestety gracz fatalny.
Dziwię się tylko, że Andrea na niego zagłosowała. Rozumiem, że mogła mieć do Matta pretensje o to, że ten ujawnił wszystko przed Robem i ona przed nim wyszła na kombinatorkę, no ale kurna Matt był jej potencjalnie jednym z najlepszych sojuszników i razem mogli dojść do finału, gdyby przyłączyli się do Zapatery. Jeśli Matt miał co do tego wątpliwości to Andrea powinna go do tego przekonywać. Zamiast tego przyczyniła się do wyeliminowania go, co moim zdaniem było z jej strony beznadziejnym ruchem, bo co jej to niby da? W sojuszu Ometepe ma słabą pozycję i jak tylko ludzie z Zapatery zostaną wycięci to Rob szybko się jej pozbędzie. Lubię Andreę, ale w tym odcinku mnie rozczarowała.
Phillip też mnie trochę rozczarował, bo głosował tak jak mu Rob kazał i sam z siebie nie wykazał żadnej inicjatywy. Tyle mówił w confessach, że chce się odegrać na Robie i pokazać, że trzeba się z nim liczyć, a kiedy trafiła mu się w końcu okazja to siedział bezczynnie. On i Andrea obudzą się z ręką w nocniku, jak już będzie za późno, żeby wyeliminować Roba...
Męczy mnie ta dominacja Roba, ale przyznaję, że gra w tym sezonie rewelacyjnie i ma wszystko pod kontrolą. Ruch z ponownym wyeliminowaniem Matta był wredny i mocny, ale bardzo skuteczny. Szkoda tylko, że Boston Rob nie ma godnych przeciwników, a reszta ludzi z jego plemienia to bezwolne marionetki, którymi on steruje jak chce. Brak Russella jest niestety mocno odczuwalny - gdyby dotrwał do mergu to sezon na tym etapie byłby dużo ciekawszy.
Z tego odcinka bardzo na plus wypadł też Mike. Mocno pracował nad przekabaceniem na swoją stronę Matta i za jego pośrednictwem Andrei. Dobrze kombinował, ale niestety nie udało mu się nic wskórać przez naiwność Matta... Ech.


Nie mam już wielkich nadziei, że w tym sezonie coś mnie mocno zaskoczy. No chyba, że Matt znów wróci z RI do gry :P Ale generalnie spodziewam się, że Ometepe będzie po kolei wycinać Zapaterę, która w dodatku pozbawiła się immunitetu, następnie Rob wytnie Phillipa i Andreę i na luzie wjedzie do finału, gdzie pewnie wygra.
No ale zobaczymy, może jednak się mylę i jeszcze trafi się jakiś dobry blindside. Oby...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 22: Redemption Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość