S22E10 "Rice Wars"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S22E10 "Rice Wars"

Post autor: ciriefan »

A contaminated container of rice spawns a controversy that escalates far beyond the matter at hand, ON

"SURVIVOR: REDEMPTION ISLAND," WEDNESDAY, APRIL 20

"Rice Wars" — When one alliance's food supply is contaminated, a heated argument at camp sparks an explosive tribal council. Meanwhile on Redemption Island, the three remaining castaways compete to stay in the game and avoid becoming the first member of the jury, on SURVIVOR: REDEMPTION ISLAND, Wednesday, April 20 (8:00-9:00 PM ET/PT) on the CBS Television Network.

Reklama odcinka:

http://www.youtube.com/watch?v=5wfJufc3 ... r_embedded

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Na prawdę ja nie wiem co Philip ma w głowie, ale słowo 'crazy' i on oskarża Steva o rasizm... niech oni pozbędą się tego walniętego faceta, bo ja na prawdę nie mogę na niego patrzeć. To już jest męczące, zwłaszcza że w tym sezonie tworzy się w okół Plipa coś na kształt tego co było w koło Coacha w 18, jego głupie zagrania, teksty są 'gwoździem' odcinka...
na ten moment kibicuję tylko Anderei i Mikowi który jest na RI

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

też nie kumam co Philip ma w głowie, jak by mu nie zalezało w przyszłości na głosach sędziów kłóci sie ze wszystkimi. no chyba ze 3 miejsce i 100 tys go satysfakcjonuje.. miałem nadzieje ze on jako jedyny wyłamie sie z omatepe i bedzie chciał wywalic Roba ale niestety przeliczyłem sie.. Ciekawy jestem tez jak gre planuje rozegrać Grant skoro wie że Rob ma HI to przecież ciężkko bedzie mu sie go pozbyć jak dojdą do F6, zwłaszcza że jest jeszcze RI, a Rob jest dobry w konkurencjach. Powinien juz teraz cos kombinowac. szkoda całej zapetery ale sami są sobie winni bo jak można w survivor odpuścic konkurencje, russella mogliby wywalić później. Trzymam kciuki za Mike Julie na RI oby wywalili Matta, niech idzie sie modlic do kościoła :P

Guest

Post autor: Guest »

Phillip, Phillip,Phillip.... Ehhh ahhhh ohhhhh....
Ten kole¶ dojdzie do fina³u! Osoba, która go wybierze to tylko z powodów jego k³ótni. Szkoda mi Dav`a. Mia³am nadziejê, ¿e powróci. A Matt dalej jest w grze! Trzymam kciuki, ¿eby nie wygra³. By³oby to nie fair. Jego pe³ne dni na wyspie z plemieniem mo¿na na palcach wyliczyæ! On leniuchuje na tej wyspie, podczas gdy inni trac± si³y podczas wyzwañ lub na k³ótnie jak w przypadku Phillipa xDDD By³o by to nie sprawiedliwa wygrana. A takich tu ju¿ nie brak.... ;P

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

ehh... brak mi już słów na ten odcinek ;/

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Sylvia pisze:ehh... brak mi już słów na ten odcinek ;/
mnie rowniez ;/

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Szkoda, że Russell zawalił grę, bo teraz to wygląda tak jakby Rob nie miał żadnej konkurencji. No, ale jest jeszcze trochę odcinków do końca i może ktoś będzie w stanie mu zagrozić.
Vida888 pisze: A Matt dalej jest w grze! Trzymam kciuki, żeby nie wygrał. Byłoby to nie fair. Jego pełne dni na wyspie z plemieniem można na palcach wyliczyć! On leniuchuje na tej wyspie, podczas gdy inni tracą siły podczas wyzwań lub na kłótnie jak w przypadku Phillipa xDDD Było by to nie sprawiedliwa wygrana. A takich tu już nie brak.... ;P
Żeby dojść do finału to Matt musi pokonać każdego kto trafi na RI i pewnie też wszystkie walki o nietykalność po powrocie z RI. To byłby całkiem niezły wyczyn.

Guest

Post autor: Guest »

frasiek pisze: ¯eby doj¶æ do fina³u to Matt musi pokonaæ ka¿dego kto trafi na RI i pewnie te¿ wszystkie walki o nietykalno¶æ po powrocie z RI. To by³by ca³kiem niez³y wyczyn.
No w³asnie;P Dlatego mam nadziejê, ¿e do tego nie dojdzie. :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Żal, żal, żal. Rozczarowany jestem mocno Phillipp'em. Ten odcinek rozwiał wszystkie wątpliwości - nie ma on żadnej strategii. Jak można z ryżu zrobić aferę rasową? Nienawidzę, gdy ktoś bezpodstawnie używa tej karty. I nie lubią tego zawodnicy. Poza tym Ometepe mają oddzielny szałas, nie pozwalają Zapatera spać pod swoją płachtą i korzystać z ich nagród, a chcą dzielić się ryżem? Żal. Rob trzeba przyznać, że prowadzi genialną grę i robi pranie mózgu im wszystkim. To straszne, ale tylko on teraz zasługuje na wygraną. Wiele o jego zdolnościach manipulacyjnych mówi jego filmik z Insider'a - jego zdaniem Zapatera mają rację i na ich miejscu zachowywał się tak samo, ale specjalnie tak manipuluje swoimi, bo chce, żeby ich nienawidzili, a zwłaszcza Phillipp'a, którego chce wziąć do finału. O całym Ometepe nie ma co gadać. Andrea mnie całkowicie rozczarowała. Już teraz jest za późno, żeby jakiegoś ruchu dokonała. No i w swoim Insiderze mówi, że chce się pozbyć Phillipa. Czy Rob jest jedyną osobą, która sobie zdaje sprawę, że w finale chce się mieć obok siebie osoby nielubiane? Porażka na całej linii. Z Zapatery to nikomu też nie kibicuję, bo ani za Steve'em ani tym bardziej za Ralph'em nie przepadam. Julie lubiłem najbardziej po Davidzie, ale teraz wyleciała i nie sądzę, żeby miała szansę na RI. David niestety odpadł. Najlepszy scenariusz jak dla mnie to powrót z RI Mike'a albo Julie, wygranie przez nich immunitetów i wygranie gry. Obawiam się jednak, że tak się stanie w przypadku Matt'a, a wtedy mamy najgorszego zwycięzcę ever.

Oglądalność: 11 milionów 24 tysiące widzów.

Confessionals:

Rob - 3 (60)
Phillip - 4 (29)
Matt - 4 (23)
Mike - 0 (21)
Steve - 4 (20)
Julie - 2 (15)
Ralph - 0 (14)
Andrea - 1 (12)
Ashley - 1 (9)
Grant - 0 (7)
Natalie - 0(4)

David - 2 (17)

Russell - 15
Stephanie - 14
Francesca - 11
Kristina - 11
Sarita - 10
Krista - 5

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S22E10 "Rice Wars"

Post autor: Davos »

O rany, ale ta kłótnia o ryż była żenująca :/ I żeby nakręcić z tego jeszcze aferę o rasizm tylko dlatego, że Steve użył słowa: "Crazy"... Phillip jest strasznie denerwujący i nie mogę już na niego patrzeć. Chciałbym, żeby w końcu odpadł, ale niestety raczej się tego nie doczekam, bo Rob planuje go dowieźć do finału :/
Nie było w tym odcinku niczego ciekawego, bo na radzie też nie miałem żadnych wątpliwości, że pomarańczowi oszczędzą Phillipa i wykopią kogoś z fioletowych.
Niesamowite jak ten sezon zszedł na psy po tak dobrym początku...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 22: Redemption Island”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości