Australian Survivor 2019 - Odcinek 18

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 18

Post autor: Umbastyczny »

Premiera: 1 września

The individual game gets desperate with several Survivors sneaking around camp searching for the idol that will save their game. Secrets aren't staying safe leading into a high-drama Tribal Council.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 18

Post autor: Umbastyczny »

Kolejny taki przewidywalny i dość nijaki odcinek.

Pojawiają się jakieś pęknięcia, ale nic z nich nie wynika. Simon widać, że jest blisko z Pią i Janine, Luke coś kombinuje z Contenders, nie wiadomo gdzie do końca w tym wszystkim jest Abbey, ale i tak póki co cała piątka się trzyma. Cieszy mnie eliminacja Daisey, bo jej bardzo nie lubiłem, mam nadzieję, że odpadnie z Exile i powróci ta druga osoba. Martwiłem się trochę o Pię, ale ostatecznie królowa nie dostała głosu. Najbardziej ją lubię i szanuję jej grę. Simon pod kątem gry... nie wypowiadam się, ale lubię go jako osobę. I to w sumie tyle. W sumie blindside na Janine nie byłby zły. Jakoś nie życzę dobrze Luke'owi, ale go lubię i również szanuję.


Poniżej moje PRZYPUSZCZENIA (bez spoilerów) na podstawie zapowiedzi kolejnego odcinka:
Będziemy mieć Luke&Baden&Harry vs. Pia&Janine&Simon z Abbey po środku. Abbey może zdradzić trio Champions, myślę, że stać ją na takich ruch. Oby wtedy padło na Janine, bo wolę Pię i Simona.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 18

Post autor: ciriefan »

A dla mnie to był jeden z lepszych odcinków od dawna. Owszem, niby ostatecznie eliminacja była przewidywalna, ale odcinek był na tyle dobrze wyedytowany, że w sumie tak naprawdę to nie było oczywiste i było napięcie, więc generalnie na plus.

Mam nadzieję, że jednak do rozłamów dojdzie i to budowanie zapowiedzi rozpadu Champions nie pójdzie na marne i to tylko nie jest zasłona dymna, żebyśmy mieli nadzieję, że nie będzie przewidywalnie. Niezmiennie moje top 3 to jest Pia, Janine i Baden z Lukiem na 4 miejscu. Muszę przyznać, że polubiłem też Harry'ego. Abbey też lubię, ale na razie jest zbyt bierna.

Wychodzi na to, że jedyną osobą, za którą nie przepadam, jest Simon, a nieoczekiwanie okazało się, że nie jest on drzewem i o dziwo to on najbardziej naciskał na odwrócenie się od Luke'a. Niby na plus, ale jakoś nie mogę się do niego przekonać. Jest zbyt nijaki, ale może to jest po prostu wina editu.

Daisy zesłana na exile. Wcześniej nie mogłem jej zdzierżyć, ale jednak jako osobę ją lubię. Ostatecznie wychodzi na to, że miła i sympatyczna z niej dziewczyna. Natomiast jako gracz jest tragiczna, jej gra to jeden wielki mess, więc jej odejście nie będzie jakieś straszne.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 18

Post autor: Jack »

O, w końcu twist którego nikt się nie spodziewał XD

A tak na serio, co rok proponują nam właściwie podobny twist, wiec jakoś to exile mnie nie zaskoczyło. Eliminacja też dość przewidywalna. Niech Daisy odpada z tego exile i już nigdy nie wraca. Była chyba najbardziej irytującą uczestniczką z kobiet w tym sezonie.

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 18

Post autor: Saw »

Odcinek niby przewidywalny, ale dobrze się go oglądało. Sporo było ciekawych kombinacji i pojawiła się nadzieja na to że poziom w końcówce sezonu jeszcze wzrośnie.
Twist z Exile Beach niezbyt mi się podoba. Ale jestem już przyzwyczajony do tego że Australijczycy przeciągają sezony i można było się spodziewać że i tu też tak będzie. Myślę że akurat ten twist sprawdziłby się idealnie przed połączeniem, a nie na tym etapie.

Odpadła Daisy co mnie w ogóle nie smuci. Nie polubiłem jej i grę tez prowadziła marną. Miała dwa HI z których nie zrobiła żadnego pożytku. Choć przyznam że w tym odcinku nawet ładnie powalczyła, więc jakieś plusy bym jej przypisał. Liczę jednak że to nie ona wróci z EB.
Luke w końcu się ogarnął i zorientował się że w swoim sojuszu jest na dnie. Niby pojawiło się pęknięcie w sojuszu i był pomysł na przeskoczenie do trójki Contenders, to ostatecznie nic z tego nie wyszło. Jednak myślę że on nie spocznie i zacznie ostrzej grać. To nie jest typ zawodnika, który łatwo odpuszcza.
Cały czas żyłem w pewności że trzy panie Pia, Janine i Abbey trzymają się mocno razem, ale teraz widzę że Abbey wyraźnie oddaliła się od pozostalej dwójki. A ku zaskoczeniu mocną pozycję wyrobił sobie Simon i widać że ma mocną więź z Janine. Mam wrażenie że to on zajął miejsce Abbey, a ona spadła na dalszy plan. Niby nadal jest w tym sojuszu, ale zaczeła robić za tło. To też może ją stawiać na ciekawej pozycji, w przypadku gdy Luke będzie chciał sie spiknąć z Harrym i Badenem. Myślę że mogłaby być decydującym głosem i dokonac jakiegoś większego ruchu.
Na plus wypadł w tym odcinku Simon. Pokazał że też coś tam kombinuje. To on głównie naciskał na eliminacje Luke'a i udzielał się w rozmowach o strategii. Trochę szkoda że edit tak strasznie go olewa i każe nam myśleć że to totalna ameba.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor 2019 - Odcinek 18

Post autor: Jasasiek »

Ehh, no tak, coś za dużo odcinków było do końca, więc trzeba było spodziewać się twistu. Nie wiem czy to cokolwiek zmieni, wszystko zależy od tego, kto otrzyma najwięcej głosów i dołączy do Daisy. Wywalcie ją w końcu :x
Przynajmniej w tym odcinku zaczęła jakoś sensowniej podchodzić do sprawy i próbowała przerzucić z siebie celownik na Pię lub Luke'a. Wydawało mi się, że Luke jakoś za szybko jej uwierzył z kłamstwem o Pii. Na szczęście nie flipnął, ale i tak niedługo będzie musiał podziałać w tym kierunku, żeby dalej liczyć się w grze.
Mam nadzieję, że Pia nie będzie walczyć z Daisy, bo w zadaniach wydaje się słabsza :( Luke się na nią czai już od jakiegoś czasu, oby nie udało mu się przekonać innych do flipu. Według zapowiedzi Abbey też zacznie coś kręcić przeciwko duetowi Pia-Janine. Harry pewnie się jakoś odnajdzie i dołoży coś od siebie. Gdyby nie ten twist, to stawiałbym, że teraz po Daisy poleciałaby Janine. W tym momencie przeżyję eliminację wszystkich, byle nie Pii.
Simon mnie zaskakuje. Okazuje się, że bierze udział w wielu konwersacjach i ma coś w nich do powiedzenia. Szkoda, że został tak olany przez edytorów, bo z taką ilością konf raczej trudno liczyć, że wygra, a wydaje się całkiem ogarnięty.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 6 - Champions vs. Contenders 2019”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości