Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 19

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 19

Post autor: Jack »

Premiera: 29 sierpnia 2021

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2151
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 19

Post autor: Umbastyczny »

I kolejny odcinek za mną, nawet ok był.

Wai w końcy dostała trochę więcej czasu dla Ciebie. Ja ją lubię, ale w końcowy sukces nie wierzę.

Zadanie o nagrodę potoczyło się ciekawie, zespół z Hayley i Andrew, którzy są super w zadaniach, przegrał.

Na nagrodzie zaskoczyło mnie, że dziewczyny przy Carze tak otwarcie planowały pozbyć się George'a. Swoją drogą mimo całego tego ich sojuszu Cara w pewnym momencie musi się go pozbyć jeśli chce wygrać, bo moim zdaniem w finale z nim szans nie ma.

Immunitet zdobyła Hayley, ale to zadanie było pod nią. Osoby z mniejszości próbowały zdobyć głos Wai, co miało sens. Ale muszę przyznać, że George ładnie ją zmanipulował, mówiąc, że Andrew zbiera na nią głosy.

Andrew odpadł i nieszczególnie mi go szkoda. Niby dostał bardzo mało czasu, ale gdy już był to mówił głównie o zadaniach, a średnio przepadam za taką grą.

A! No i durny twist z tymi urnami. Jakież to było głupie i zbędne...

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 19

Post autor: Jasasiek »

Odcinek o tyle lepszy, że Wai i Andrew przemówili. Twist z urnami okropny, ja już się boję, co oni zdążą jeszcze wymyślić na te kilka ostatnich odcinków.
Wai - fajnie, że w końcu pokazali ją jako kogoś decyzyjnego. Myślę, że może ona nie jest aż takim goatem, na jakiego jest kreowana. Jakąś grę prowadzi i wypowiedzi ludzi z Jury Villa to potwierdzają. Trochę łatwo ją jednak urobić, George nawet nie musiał się za bardzo wysilać. Przewiduję ją albo Flick jako runnerupa.
George - znowu mu się udało, ale chyba jego czas nadchodzi. Wydaje mi się, że odpadnie w przeciągu dwóch odcinków. Ale trzeba przyznać, że całkiem dobrze się teraz bronił.
Hayley - od niej tym razem trochę mniej, ale to dobrze, bo ile można? Świetnie radzi sobie po powrocie. Jeśli nie wygra, to będzie to zaskoczenie na miarę zwycięstwa Kristie albo nawet finału w Samoa.
Dani - znowu zakłada sojusz na nagrodzie, żeby zrobić big move, a raczej nieudolnie próbuje xD Do trzech razy sztuka?
Andrew - z pewnością jest niedoedytowany, ale z drugiej strony za wiele do powiedzenia to on i tak nie ma. Było dość jasne, że odpadnie, gdy tylko nie zdobędzie immunitetu. Głos na Flick dla mnie niezrozumiały xD
Teraz według mnie w końcu odpadnie George. Ewentualnie znowu jakoś się uratuje, być może z pomocą HII Cary, przez co w międzyczasie odpadnie Dani. Potem Flick dołączy do Hayley i Wai, żeby pozbyć się Cary i George'a i to będzie finałowa trójka.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 19

Post autor: ciriefan »

Odcinek dosyć nudny. Na siłę budowanie napięcia z potencjalnym przeskokiem Wai - jej konfy były tak pocięte i zmanipulowane, jakość dźwięku co 3 słowa się zmieniała, więc produkcja raczej sama pisze sobie scenariusze.

W bitwie Andrew vs George wiadome było, że odpadnie purple Andrew, którego przez cały sezon praktycznie na ekranie nie było. No więc jakie emocje może wzbudzać jego eliminacja? Żadne.

Do tego żałosny twist z urnami, no ale można było się spodziewać, że przez medical Chelsea będą musieli jakoś przeciągnąć o jedną rundę i kogoś kiedyś uratować. Wiadome było, że nie uratują niewidzialnego Andrew XD

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 778
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Australian Survivor: Brains V Brawn Ep 19

Post autor: Saw »

Sezon przez ten cały zjebany edit stracił całą ciekawość. To całe budowanie napięcia w pojedynku George vs Andrew bylo śmieszne. Wiadomo że osoba, która cały sezon była purple nagle nie pokona osoby, kreowanej na główną gwiazdę sezonu. Jak dla mnie zerowe zaskoczenie. I jeszcze edytowanie Wai jako decydujący głos. Gdzie każdy wiedział że nie zrobi przeskoku. Jedyny plus, że w końcu dostała głos i pokazała że wcale głupia nie jest. Ale to i tak bez znaczenia, bo według edytorów nie odgrywa żadnej roli w tej grze.
Andrewa mi bardzo szkoda, bo przez ten słaby edit to właśnie za niego trzymałem najbardziej kciuki. Mocny w zadaniach, strategicznie też kombinował. Na plus że próbował coś zdziałać z osobami z Brawns, a nie tylko trzymał się Brainsów. Siła fizyczna jednak zdecydowała na jego nie korzyść. Gdy przegrał immunitet był na tyle zagrożeniem, że nie był wstanie się uratować.

Twist z urnami żenujący. Produkcja już nie wie jakim sposobem przeciągnąć sezon, po stracie Chelsea. Czego oni jeszcze nie wymyślą. Jestem pewien, że gdyby odpadł Georgre to podmienili by te urny i wszystkie cztery dawałyby pozostanie w grze :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 8 - Brains V Brawn 2021”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości