Brandon Hantz

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Brandon Hantz

Post autor: ciriefan »

Brandon Hantz (19), Upolu

Obrazek

Aktualne miejsce zamieszkania: Katy, TX.

Zawód: tankerman (napełniacz zbiorników, cystern, pracownik stacji benzynowej?)

Brandon mówi: To świetna okazja, by zdobyć pieniądze dla mojej rodziny. To też okazja, by pokazać Ameryce, że jest więcej do pokazania o rodzinie Hantz'a niż to, co pokazał Russell. Jestem dokładnym przeciwieństwiem mojego wujka Russell'a, jednak większość mojej rodziny myśli, że to nieprawda.

Przewidywania strony, która umieściła cast: Kuzyn Russell'a. Jest chuliganem, ale może założyć silny sojusz. Powiedział, że ma silny temperament, więc może wybuchnąć. Będzie osobowością.

Jeff mówi: To underdog (ktoś słaby, komu kibicujemy)

Ciekawostki: To najmłodszy uczestnik, a ma już żonę, syna i córkę w drodze.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mówi, że jest przeciwieństwem Russella - chcę to zobaczyć :wink: Sądzę, że może dojść bardzo daleko, jeżeli nie przyzna się do swojego wujka xd Jeff chyba go nie lubi :wink:

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Ja tam bym chciał żeby jakoś zabłysnął w tej edycji czy coś i zrobili by później edycje stary Hantz przeciwko młodemu.
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

już nazwisko mnie odstrasza więc no...
zobaczymy co pokaże

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jeśli jego pierwsza wypowiedź, z jaką mamy styczność, jest cała o Russell'u i o tym, że trzeba bardziej pokazać rodzinę Hantz... to ja sobie wyobrażam edit tego sezonu. Na zmianę: historyjki Coach'a, wygrane w zadaniach Ozzy'ego i historie o wujku Russell'u. A sezon 25 to Brandon vs Russell...

Z drugiej strony Brandon ponoć jest bardzo wierzący i jeśli rzeczywiście jest inny, może być to ciekawa historia.

Ciekawe też, czy przyzna się zawodnikom kim jest. Może wtedy będzie wątek zemsty Coach'a za Heroes vs Villains :P

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Myśle, że jakby się przyznał to zdecydowanie by mu to nie pomogło. 19 lat, żona i dzieci... no Russela to on nie przypomina. Nie zdziwiłabym się jakby miał centralnie edit różny od wujka, robiony na mega hero i prawego człowieka. Niech on nazwisko zmieni :) czy to nie jest łamanie jakiejś zasady regulaminu... przecież było tam coś o rodzinie, że nie może być

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Na pewno jego edit będzie lepszy niż purple Kelly :wink: Pewnie będzie robiony na bohatera - przeciwieństwo Russella, by w którymś sezonie się z nim zmierzyć. Wydaje mi się, że coś takiego chodzi Jeffowi po głowie, chociaż nigdy nic nie wiadomo, bo Jeff nie lubi bohaterów xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Zrobią mu taki edit właśnie żeby była w kolejnym sezonie epicka walka dobrego siostrzeńca i złego wujka, albo że rodzina Hantza nie jest taka zła i żeby Russell nie odpadł pierwszy jak znowu wróci.

A na reunion to pewnie znowu pół castu nie będzie mialo słowa. Znowu będzie Coach, Ozzy i pewnie Russell na widowni będzie oceniał Brandona...

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

:lol: z wyglądu przypomina mi chłopaka mojej koleżanki, więc też minusuje xd
z resztą 19 lat żona i dwoje dzieci :lol: wielki mi wierzący xdd no dobra wpadki się zdarzają, wielkie miłości też... no ale

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

"A na reunion to pewnie znowu pół castu nie będzie mialo słowa. Znowu będzie Coach, Ozzy i pewnie Russell na widowni będzie oceniał Brandona..."

Pewnie tak :wink: Russell będzie tematem nr 1. Może powróci w s.24 to tym bardziej xd

"wielki mi wierzący xdd no dobra wpadki się zdarzają, wielkie miłości też... no ale"
Może szybko wziął ślub, no :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Dodatkowe info

Powód do dumy: Mój mały synek Elijah

Życiowa inspiracja: Jezus, bo za mnie umarł

Hobby: strzelanie z broni, polowanie i jedzenia langust

Irytuje mnie: Kiedy zamawiam jakieś jedzenie i nie jest przyrzadzone tak, jak chciałem, lub jak zapomną o moim ostrym sosie

3 słowa, którymi się opisuje: uparty, odważny i mądry

Uczestnik Survivor'a, który go przypomina: Prawdopodobnie Colby, Jonny Fairplay, Russell i Brandon

Powód bycia w Survivorze: Finansowa wolność i chcę pokazac wszystkim, że są inne strony rodziny Hantz oprócz bycia podłym.

Dlaczego przetrwa: jestem bardzo silny i umiem polować. Lubię łowić ryby, pływać i umiem budowac.

Dlaczego wygra: Jestem przystojny, sprytny, podstępny, zabawny i umiem manipulować.

Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=Byt7ovYYYAI

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Zapewnia, że jest różny od wuja, ale wśród zawodników, do których jest podobny wymienia właśnie jego. Wyczuwam przereklamowaną postać, która sama już gubi się w tym, co chce widzom udowodnić, a w rezultacie może to być niezbyt ciekawa osobowość. Pierwsze wrażenie na minus, zobaczymy, co będzie w programie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Eska
7th jury member
Posty: 667
Rejestracja: 06 paź 2010, 00:00
Winners at War: Yul
Kontakt:

Post autor: Eska »

No właśnie tak jak tombak90 zwróciłam uwagę na to, że raz mówi, że jest przeciwieństwem wujka, a później, że go przypomina... chłopak się widzę zaczyna gubić.... no i hmm... lat 19 i już taka rodzina... ciekawe ;d

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Insider odcinek 1

Not In My Best Interest
http://www.youtube.com/watch?v=CGUxqGWXHqI

"My name's Brandon Hantz. I'm 19 years old. I'm from Houston, Texas. I'm a father of one, and another on the way. Been married for 2 years. I'm a dangerous liquids tankerman."
(cut)
"I am Russell Hantz's nephew."
(cut)
"I will never reveal I am Russell Hantz's nephew. If it's revealed it's because I have two tattoos with my last name. Other than that there's pretty much no other way they'll know. I don't think it's gonna be in my best interest to do that. It would be a stupid move for me. Not the best way to start out the game. It's like being related to...Hitler. (laughs) Kind of."
(cut)
"Not to say he's a bad guy it's just, I'm not gonna be dumb. He just has a reputation to be a villain. I'm not gonna be a villain by no means. I just wanna come out here, have fun, and win a million dollars for my family."
(cut)
"I have a tattoo on my neck that says loco. That means crazy. So right off the bat, people are gonna start looking at my neck and thinking I'm really crazy. At one point in my life I really was crazy. It was a childish thing I did. I wanted to be looked at as some bad boy. I'm really not like that. I grew up a lot. I don't have to be that way. I have a family to take care of now, and that's who I wanna be known as."
(cut)
"I think my uncle Russell, he lacked in his social game, definitely, but he made up for it in other areas, being a very aggressive, strategic player. Me, I'm trying to come at it with a balance. I have an extremely sociable personality and that can be a downfall for me. I might have to balance it out a little bit. I might have to play aggressive or be a little strategic. I'm definitely not gonna play the way Russell played. That's not my personality, that's not who I am. But as far as I'm concerned, the people who win are the people who are popular. High school all over again. I sucked at high school. I tried to act like Russell. Bullying everybody, and with a chip on my shoulder. Nowadays it doesn't work. It's not gonna work on Survivor, ever. I don't think so."
(cut)
"God's #1 for me, no matter what. Win or lose this game, I love Jesus Christ, and I am a Christian. There's no ifs, ands, or buts about it. I don't care what it comes down to. This is not worth my salvation, and it'll never be worth my salvation."
(cut)
"The reason I'm here is for my family. Being 19, and the economy we live in today, having 2 kids, having to take care of your family, anybody's having a hard time right now. I just really need the money. My family really needs the money. This is an awesome opportunity and could change our lives forever. I really genuinely want to have my wife - she's stuck with me through a lot of crappy times - and I want my boy to grow up different than I grew up. We were the kids in school who didn't have the Playstations in the house. We were a little bit behind everybody. I want my son to enjoy life and not feel bad for not having...my dad worked hard all my life, to support his family. I just want to catch a break, bro. That's it."
(cut)
"I think Matt when I think of Redemption Island. I love the guy, he played an awesome game, but that place sucked for me. I cannot be secluded on an island by myself. I'm a people person, I want to be around people, I want to have fun, I want to talk. Redemption Island is talking to Mother Nature. I'm not a hippie."
(cut)
"I most definitely think those two All-Stars coming back are gonna have a target on their backs. #1, they're All-Stars. #2 everybody watched how Boston Rob completely manipulated his whole tribe. They were all zombies. Hopefully we have enough common sense on the tribe to see that before it happens."
(cut)
"I want to do what my uncle never did and that's win the million dollars, be the sole survivor. Talk smack all day, but when it comes down to it, it's a social game. If you're not social, you lose Survivor. You gotta be social and you gotta be strategic. Outwit, outplay, outlast. You gotta have all 3 of those things. 2 don't cut it. If you're not first, you're last. If I win second place, I lost. If I get second place, I lost. Second place is not first place. First place is first place. Only one person can walk out of here with a million dollars. I intend on doing that if I can. We'll see."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Chyba na siłę starają się zrobić z niego gwiazdę tego sezonu. Nie podoba mi się pokrętna odpowiedź: nie przypominam wujka, a za chwilę wśród podobnych osób wymienia Russella i tu są 2 opcje: albo chodzi mu o wygląd, albo o innego Russella. Sama osóbka niespecjalna - gdyby nie fakt, że jego wujkiem jest wujek samo zło to pewnie przeszedłby bez echa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 23 - uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości