S09E21 "A Game of Fluidity"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 497
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E21 "A Game of Fluidity"

Post autor: Prus »

Premiera: 22 sierpnia 2022

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E21 "A Game of Fluidity"

Post autor: Umbastyczny »

Co oni robią? W zeszłym tygodniu mieliśmy wszystko rozciągnięte i radę co drugi odcinek, a teraz nagle jeb! W połowie odcinka rada xD

W ogóle mam wrażenie, że ten odcinek to były same zadania, z małą przerwą na pozbycie się Killarney.

Phil i Dino jako duet wypadają całkiem sympatycznie, da się ich lubić.

Planu Marian nie do końca zrozumiałem. W sensie dla niej to dobry plan, ale jaki interes miał w tym Shane i Dino?

Shane mi jest najbardziej obojętny, liczę że teraz jego kolej na odpadkę.

Killarney grała słabo, ale mi jej szkoda, bo ją polubiłem.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E21 "A Game of Fluidity"

Post autor: Jasasiek »

Ale potraktowano Killarney w tym odcinku. Rada w połowie odcinka właściwie bez żadnego większego wstępu przed, a później dobra nara Killarney, ty i tak nikogo nie obchodzisz, a trzeba jeszcze zadanie pokazać i puścić dziesiątą konfę Dino. Co to było, bardziej UTRN1 czy INVN? XD Okropny jest ten postmerge. Już mnie od dłuższego czasu nie obchodzi kto wygra, ale chciałbym według kolejności Phil > Dino > Shane > Marian
Obrazek

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 497
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S09E21 "A Game of Fluidity"

Post autor: Prus »

Nie ma to jak rada w połowie odcinka XDDD

Ogólnie aż do eliminacji Meryl oglądało mi się ten sezon świetnie, a te dwa ostatnie tygodnie to okropna nuda. Mam nadzieję, że chociaż te 3 ostatnie odcinki będą ciekawe.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E21 "A Game of Fluidity"

Post autor: ciriefan »

Beka z tej rady w środku odcinka xD Nie wiem, co Killarney zrobiła produkcji. Goat czy nie goat, to jest prawdziwy brak szacunku, że nie tylko nie dali jej konfy w finałowej 5, ale jebnęli radę w środku odcinka i resztę czasu woleli pokazywać zadanie o nagrodę. Jest to jednak na swój sposób bekowe xD Dalej nic ciekawego.

Obrazek

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E21 "A Game of Fluidity"

Post autor: Maw »

Czy Killarney serio nie dostała konfy w swoim boot episode? To jakaś kpina. O ile jestem w stanie zrozumieć jeśli ktoś odpadnie w taki sposób we wczesnym etapie w wyniku blindsidu pod warunkiem, że dostał we wcześniejszych epach jakiś content tak tego nie da się usprawiedliwić. xd To jest F5 kurde... Szkoda mi jej. Widać, że była zagubiona, ale na swój sposób grała, no i przy tym nie była tak arogancka jak np. Marian, więc przy tym małym czasie antenowym co dostała ja w sumie lubiłem ją oglądać, bo była pocieszna z tą swoją nieporadnością. Wygląda na to, że SA coraz bardziej wzoruje się US pod względem editu i ich ofiarami również padają albo starsze panie (Heather-Killarney), albo hot blondynki (Shona, chociaż tu przyznam, że jej edit nie był taki tragiczny, no ale i tak mogli jej dać więcej w tych początkowych odc). Niestety ten sezon jest dla mnie najgorszym z wszystkich edycji SA, które widziałem. Głównie za sprawą bootlist - wszystkie ciekawe osoby odpadły na początku, teraz zostały prawie same aroganckie buce. Shane i Marian w F4 brzmi jak jakiś mój najgłębszy koszmar. xd

Saw
8th jury member
Posty: 777
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S09E21 "A Game of Fluidity"

Post autor: Saw »

Ten sezon jest coraz dziwniejszy. Najpierw nie wiadomo po co rozciągają na dwa odcinki, chyba by widz umarł z nudów, a teraz robią na szybko z radą w środku odcinka. Jakaś masakra. Killarney to był duch, ale zasłużyła na godne odejście, tym bardziej że doszła do F5, czego poprzednikom nigdy się nie udało. A nawet nie dostała żadnej konfy. Pasywnie się zachowała, wiedząc że może być kolejna do odpadki. Takie liczenie, że może uda mi się prześlizgnąć na takim etapie gry, zawsze bywa zgubne. Mimo wszystko ją lubiłem i życzyłem dobrze. Choć nie wiele w grze pokazała, to jednak była urocza w tym nieogarnięciu. Najlepsze było jak niektóre ruchy przypisywała sobie.

Phil znów wygrał immunitet i przeszkodził pozostałym go zblinsidować. Kibicuje mu najbardziej i chciałbym, żeby wygrał. Można jednak mu zarzucić to że nadal się nie zorientował, że Dino z pozostałymi poluje na niego. Gdyby tylko noga mu się powinęła na zadaniu to by został zblindsidowany. Niby teraz razem z Dino znów bardziej zacieśnili swoj sojusz, ale nie zdziwię się jak Dino wykorzysta okazję na pozbycie się kumpla.
Marian lubię ze względu na poprzedni sezon i jej wygrana byłaby spoko. Ma po swojej stronie Shane'a więc w kolejnej rundzie powinien polecieć któryś z facetów. A Shane jest mi obojętny. I tak szans na wygraną raczej nie ma, więc nie obraziłbym się gdyby odpadł jako kolejny. Nawet jak dojdzie do finału to raczej będzie osobą z 0 głosów na koncie. Strasznie bierny jest w tym sezonie, porównując jak dobrze grał poprzednio..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Return of the Outcasts - Season 9”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość