Noelle Lambert

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Noelle Lambert

Post autor: Jack »

Obrazek

Age: 25

Hometown: Londonderry, N.H.

Current Residence: Manchester, N.H.

Occupation: U.S. Paralympian

Favorite hobbies: Snowboarding, traveling, hanging with friends

3 words to describe you: Tenacious, outgoing, determined

Pet peeve(s): Lazy people, slow drivers, and phony people

What is the accomplishment you are most proud of?  After my leg was amputated in 2016, I never let it define me. I returned playing Division 1 Lacrosse, and in just two years, I made the Tokyo Paralympic Track & Field team and set a new American record in the 100-meter dash.

What is something we would never know from looking at you? Something people don't think when they see me is that I am a tremendous athlete. What a lot of people see when they look at me is my prosthetic, and they feel sorry for me and doubt my capabilities. And that is their first mistake.

Who is your hero and why? My mom. She is my best friend, my motivation and everything I aspire to be. She is the most selfless and caring person I know, and I would not be where I am today if it wasn't for her.

Which past Survivor will you play the game most like? I would like to play a similar game as Kelley Wentworth on her second season. Her tribe mates didn't think she was a big threat, but she found hidden immunity idols and created blindsides to further herself in the game.

Why do you believe you can be the Sole Survivor? I have the ability to form friendships easily, and I will use that to my advantage to go far in the game. I am also good at strategizing and adapting to an ever-changing environment, and I am willing to do whatever it takes to make it to the end. If you present me the impossible, I will overcome it.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Noelle Lambert

Post autor: Jack »

Lacrosse to taki typowy sport dla amerykańskich elit. Mogę domyślać się, że między innymi dla tego nie będzie ulubienicą widzów, chociaż z drugiej strony ma ciekawą historię do opowiedzenia.

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Noelle Lambert

Post autor: Jasasiek »

Czuję od niej vibe typowej laski z siłowni typu Sarah Lacina, oby okazało się inaczej xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Noelle Lambert

Post autor: Jack »

Sarah Lacina w tej sytuacji ma taką przewagę, że Amerykanie ją lubią.
Tutaj myślę, że głównym uczuciem może być współczucie, ewentualnie duma z faktu reprezentowania USA na igrzyskach.

Awatar użytkownika
Prus
6th jury member
Posty: 500
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Noelle Lambert

Post autor: Prus »

Wywiad z Noelle dla Parade.com

Meet Noelle Lambert
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2022, 10:15 przez Prus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Prus
6th jury member
Posty: 500
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Noelle Lambert

Post autor: Prus »

Jack pisze:
04 wrz 2022, 20:51
Sarah Lacina w tej sytuacji ma taką przewagę, że Amerykanie ją lubią.
Zauważyłem, że już nawet oni mają jej dosyć po oglądaniu jej w The Challenge XD

Co do Noelle to będzie trzecią uczestniczką z amputowaną nogą. Wcześniej był Chad (który zajął chyba 8 miejsce) i Kelly B (która zajęła bodajże 14). Tak długo jak nie będzie miała w plemieniu kogoś takiego jak NaOnka to może spać spokojnie. Jeżeli na serio będzie wymiatać w zadaniach to może się okazać, że będą chcieli ją wyeliminować bo będą się bali, że będzie świetna w indywidualnej części.

Kolejna osoba, która porównała się do Wentworth w tym sezonie. Ciekawe czy którakolwiek z nich na choć w 20% będzie grała jak Kelley.

A co do szans na wygraną to ona tego nie wygra XD. Inni uznają, że ma zbyt dobrą historie żeby dać jej dojść do finału.

Saw
8th jury member
Posty: 779
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Noelle Lambert

Post autor: Saw »

Prus pisze:
05 wrz 2022, 09:54
Jack pisze:
04 wrz 2022, 20:51
Sarah Lacina w tej sytuacji ma taką przewagę, że Amerykanie ją lubią.
Zauważyłem, że już nawet oni mają jej dosyć po oglądaniu jej w The Challenge XD

Co do Noelle to będzie trzecią uczestniczką z amputowaną nogą. Wcześniej był Chad (który zajął chyba 8 miejsce) i Kelly B (która zajęła bodajże 14). Tak długo jak nie będzie miała w plemieniu kogoś takiego jak NaOnka to może spać spokojnie. Jeżeli na serio będzie wymiatać w zadaniach to może się okazać, że będą chcieli ją wyeliminować bo będą się bali, że będzie świetna w indywidualnej części.

Kolejna osoba, która porównała się do Wentworth w tym sezonie. Ciekawe czy którakolwiek z nich na choć w 20% będzie grała jak Kelley.

A co do szans na wygraną to ona tego nie wygra XD. Inni uznają, że ma zbyt dobrą historie żeby dać jej dojść do finału.
Nie no drugiej takiej walniętej Naonki to chyba nie będzie. Do tej pory żal mi Kelly i tego jak Naonka ją traktowała. Zresztą mam wrażenie że do Kelly byli tam wszyscy wrogo nastawieni z wyjątkiem Aliny. Nie rozumiem myślenia w stylu że osoba bez nogi na pewno zgarnie milion, bo jurorzy przyznają go z litości. Jprl :? Nawet w S9 z Chadem aż tak nie było jak z Kelly. Teraz to jednak ważne będzie co zdziała w samej grze i nie tylko łzawa historia. No chyba że będzie potrafiła dobrze grać i grać na emocjach innych. Ja tam jestem Noelle bardzo ciekawy i trzymam kciuki, żeby zaszła jak najdalej. Fizycznie Chad i Kelly dawali radę, a Noelle dodatkowo jest wysportowana, więc w zadaniach nie powinna odstawać. Ja zresztą do tych wizytówek aż tak nie przykuwam uwagi, bo przeważnie każdy jest inny w samym programie.

Też mnie śmieszy, że kazdy chce być jak Wentworth :lol: Zresztą to popularne u młodych, bo ci starsi chcą być jak Cirie. I tak jak piszesz pewnie nikt nawet w 20% się nie zbliży do Kelley.

Awatar użytkownika
Prus
6th jury member
Posty: 500
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Noelle Lambert

Post autor: Prus »

Saw pisze:
05 wrz 2022, 12:36
Nie rozumiem myślenia w stylu że osoba bez nogi na pewno zgarnie milion, bo jurorzy przyznają go z litości.
Zgadzam się z tobą, ale jestem przekonany, że przynajmniej raz usłyszymy od kogoś kto będzie chciał ją wyeliminować, że jest zbyt wielkim zagrożeniem i nie dlatego, że będzie jakimś ogromnym strategiem, ale dlatego, że nie ma nogi, ponieważ "Her story is just too good to let her make it to the end". Jeżeli ktoś użyje tego po prostu jako strategii żeby się ratować jej kosztem to spoko, ale jeżeli to będzie serio powód dla kogoś do jej eliminacji, to trochę słabo XD.
Taka Jaclyn już w 29 nie wygrała pomimo, że też miała smutną historię dotyczącą swojego zdrowia, bo Natalie prowadziła lepszą grę. Teraz gdy prawie każde jury ma mokro w gaciach na widok Big Moves, to jeżeli Noelle dojdzie do F3 prowadząc słabą grę to raczej i tak nie wygra z powodu nogi.

Awatar użytkownika
Maw
sole survivor
Posty: 1283
Rejestracja: 28 mar 2017, 23:30
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Noelle Lambert

Post autor: Maw »

Ja to rozumiem z punktu widzenia dajmy na to merge, ale jak ktoś już na samym początku mówi "musimy go/ją wyeliminować, bo nie ma nogi/ma chorą matkę/psa/cokolwiek" to jest dla mnie takie dziwne, bo wiem, że od początku już powinno myśleć się o końcówce, ale to trochę takie nie dawanie nawet szansy danej osobie. :D

Jeśli chodzi o Noelle to w internecie są jakieś głupie plotki, że ponoć w prawdziwym życiu jest tyranką. Jak to plotki, pewnie z prawdą mają bardzo mało wspólnego, ale ciekawie byłoby zobaczyć jej taką odsłonę w Survie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 43 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość