S46E04 "Don't Touch the Oven"

Premiera: 28 lutego 2024
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5736
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S46E04 "Don't Touch the Oven"

Post autor: Jack »

Premiera: 20 marca 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S46E04 "Don't Touch the Oven"

Post autor: Umbastyczny »

Ciężko mi się oglądało ten odcinek.

ZIELONI

Tutaj nawet zabawnie. Jem fajnie wszystkich wkręca z tą przewagą. Moriah miała nawet śmieszne scenki z tym skakaniem. Z kolei sceny Marii były trochę męczące - jestem pod wrażeniem do jakich przemyśleń można dojść z powodu podrzucania kółeczka...

POMARAŃCZOWi

Tutaj mało się działo, ale Tevin chce wywalić Sodę, co może być nawet ciekawe.

FIOLETOWI

Bardzo niekomfortowo się to oglądało. Bhanu proszący na kolanach Tiff o pomoc... to już było za dużo. Rozumiem, że chciał zostać w grze, ale ta jego desperacja, ten brak jakiegoś samoogarnięcia... to było bardzo przerażające i po prostu źle się na to patrzyło.

I nie rozumiem czemu go nie mogli normalnie wywalić tylko jakieś cyrki bez głosowania.

Trzeba było złamać klątwę Azjatek i zostawić Jess dwa odcinki temu!

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 497
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S46E04 "Don't Touch the Oven"

Post autor: Prus »

Wieje nudą w tym sezonie, ale (tutaj powtórzę to co pisze pod każdym odcinkiem) nadal jest to lepsze niż Survivor 44 XDDDD

Jak ja się cieszę, że odpadł Bhanu, bo już nie dało się go oglądać. Wszystkie 4 odcinki były poświęcone jemu i jego okropnej grze. Gość przez 4 odcinki zebrał 35 konf, czyli prawie tyle samo co Erika przez cały swój sezon i więcej niż Natalie White, Parv, Sandra 2.0, Sophie, Bob XD. Może teraz coś się ruszy w tym sezonie. Z tego plemienia reszta może śmiało dojść do połączenia, bo lubię całą trójkę.

U zielonych w końcu coś się działo więcej niż płakanie nad rozpalonym ogniem (w prawdzie mieliśmy płakanie Marii z jakiegoś powodu). Tutaj najbardziej kibicuje Jem i Marii, ale nawet lubię całą szóstkę. Tim jest z nich mi najbardziej obojętny i chyba edytorzy go niezbyt lubią. Scena ze skaczącą Morriah nawet śmieszna.

U pomarańczowych już nawet nie pamiętam co się działo. Ooo - Tevin zaczyna celować w Sodę. To chyba tyle.

Niech zrobią Tribe Swap z trzech plemion do dwóch po 7 osób, to może w końcu coś się zacznie dziać.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5994
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S46E04 "Don't Touch the Oven"

Post autor: ciriefan »

Odcinek nawet nienajgorszy. Jem z zielonych jest teraz moją faworytką. Świetnie jej wyszła ta akcja z podrzuceniem beware advantage. Pomarańczowi mogliby iść na radę, bo zaczyna coś się tam dziać i może Venus przetrwa kosztem Sodasii. U fioletowych dramat. Bhanu byłby zabawny na krótką metę, natomiast jego jęków czy płaczów było za dużo. To klękanie to jakaś porażka, koleś potrzebuje terapii. Aczkolwiek jego historia na radzie nawet mnie ujęła.

Też chciałbym w końcu porządny tribe swap na większe plemiona. Ten motyw 3 plemion bez przemieszań totalnie się przejadł.

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 46”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość