S46E06 "Cancel Christmas"

Premiera: 28 lutego 2024
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S46E06 "Cancel Christmas"

Post autor: Jack »

Premiera: 3 kwietnia 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S46E06 "Cancel Christmas"

Post autor: Umbastyczny »

Uwielbiam tę logikę produkcji (która się powtarza w Nowej Erze), czyli połączymy Was, ale tak naprawdę to nie, zamieszkacie razem i wszyscy pójdziecie głosować jako jedno plemię, ale nie jesteście w ogóle plemieniem, bo musicie zasłużyć na dołączenie do plemienia połączonego. Zasłużyliście? no to za tydzień podzielimy Was na 2 szóstki...

Byli zieloni trochę to źle rozegrali. Bronili Moriah za długo, mają szczęście, że inni i tak już postanowili wywalić ją, a nie ukarać zielonych inaczej. A sama Moriah też niepotrzebnie próbowała być im lojalna, bo i niby za co? Gdyby od razu poleciała do innych, to mogłaby się obronić. Szkoda, bo była sympatyczna, ale pod kątem gry nie pokazała niczego szczególnego. Co do zielonych jeszcze to Tim coś namieszał z tym sojuszem 6, nic nie powiedział Marii.

Podział drużyn na zadaniu wypadł śmiesznie, ale grupa dziewczyny + Charlie wypadła całkiem nieźle.

Teoretycznie na tej radzie zbliżyli się do siebie fioletowi i pomarańczowi, ale wcale to nie znaczy, że znowu padnie na zielonych. Tym bardziej, że Venus podpadła paru osobom, a wciąż wisi w powietrzu ten konflikt paru osób z Sodą.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S46E06 "Cancel Christmas"

Post autor: ciriefan »

Dziwny odcinek i kompletnie mnie nie porwał. Po raz kolejny ten sam schemat, zero zaskoczenia. Beznadziejny motyw z zapracowaniem na polączenie, które w sumie już tak właściwie nastąpiło. Sam przebieg odcinka jakoś mnie nudził. Zaskoczyło mnie, jak Venus zaczęła być pokazywana negatywnie, podczas gdy do tej pory miała raczej edit underdoga. Irytował mnie też Q, który tam zaczął jakoś mocno wszystkim rozkazywać. Finalnie odpadła Moriah, która budziła moją sympatię, ale za wiele to nie pokazała w tej edycji.

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 499
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

S46E06 "Cancel Christmas"

Post autor: Prus »

Kolejny nudny odcinek. Niby połączenie, ale nic ciekawego się w zasadzie nie wydarzyło. Morriah mi absolutnie nie jest szkoda. Zieloni mieli ją głęboko w dupie, a ta postanowiła, że nadal chce z nimi być w sojuszu. Teraz tylko mam nadzieję, że pomarańczowi i fioletowi połączą siły i następnymi czterema, które odpadną będą: Charlie, Ben, Tim i Maria (najlepiej w takiej kolejności).

Venus lubie najbardziej i mam nadzieję, że coś jeszcze zdziała.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 46”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości