The Traitors Polska 1

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prus
6th jury member
Posty: 500
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: Prus »

Odcinek 8

Ten odcinek również mi się podobał, pomimo, że nie było okrągłego stołu. Osoby, które do tej pory nie były pokazywane zbytnio (czyli Manae, Stanley, Teo i Patryk), miały okazje się wypowiedzieć.

Dorota teraz uważa, że to Pisarz jest zdrajcą, skoro Adam nim nie był. Jeśli to w jakiś sposób uratuje Olgę i Dominikę przed eliminacją, to niech tak myśli.

Nagle ludzie podejrzewają Patryka. Nie pomoże chyba fakt, że podczas kolacji wskazał Dominikę jako osobę, której najbardziej ufa. Sama Dominika ma na sobie coraz większy celownik, bo teraz Sandra i Manae są pewne, że ona jest zdrajcą. Pisarz i Surfer też w jakiś sposób ją podejrzewają. Najlepszym rozwiązaniem dla Dominiki i Olgi byłby chyba jakiś sojusz z Stanley'em, Dorotą i Patrykiem i przeciągnięcie na swoją stronę Justynę (która też zaczęła Dominike w jakimś stopniu podejrzewać).

Myślałem, że Olga i Dominika będą musiały obie powiedzieć "Kocham Cię" do osoby, którą chcą zamordować, a wystarczyło, że jedna ze zdrajczyń musiała to powiedzieć, więc to nie było chyba takie trudne.

Uczestnicy praktycznie codziennie zmieniają swoje typy na zdrajców, ale nie dziwi mnie to, bo w US2 Uczestnicy dostali podobno swoje notesy od produkcji, w których mogli zapisywać swoje typy na zdrajców i Sandra powiedziała w jakimś podcaście, że codziennie miała inne osoby zapisane

Obrazek

WalentynaKa
2nd voted out
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2024, 10:26
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: WalentynaKa »

Mocny odcinek. Brak obrad okrągłego stołu był dobrym urozmaiceniem. Atmosfera jest bardzo gęsta.

Trochę więcej było w tym odcinku nudziarzy, jeden nawet został wyeliminowany. Ale nadal nie wiem jaką rolę odgrywają tam Patryk, Justyna i Manae. Trochę inaczej patrzę na Stanleya. Widziałam go w DDTVN obserwuje go na inasta i on faktycznie jest wycofany. Tak jak Teo. Na Insta właściwie nie istnieje. Ale Patryk, Justyna i Manae sa bardzo wygadani. W programie płyną z prądem. Bardzo mnie to wkurza. A co do reszty. Dominice pali się pod tyłkiem. Sandra i Pisarz od poprzedniego odcinka wiedzą, że jest zdrajcą i pewnie by na nią głosowali gdyby były obrady. Olga nie jest dla mnie zaskoczeniem - wiedziałam, że będzie kasowała bez litości. Bardzo chce wygrać. Zastanawiam się dlaczego Pisarz ją wskazał jako najbardziej zaufaną? Błądzi czy chce ugłaskać, zmylić kogoś kogo podejrzewa? Dorota wciąż o nim mówi. Z tą kobietą jest coś nie tak. Jej gra sprzyja zdrajcom. Sandra kipi. Zaczyna być coraz bardziej ekspresyjna. Można ją lubi lub nie, ale jest aktywną uczestniczką gry. I to jest spoko. Mdły jest też Piotr.

Jedna uwaga do zadania. Produkcja wprowadziła uczestników w błąd. Symbole których szukali na kamieniach nie były takie same jak na planszach. Kolory były odwrócone. Pisarz miał w ręku właściwy kamień ale Olga widziała co innego na planszy. Nie mogli się dogadać. Coś nie pykło i nie była to wina uczestników.

Myślę, że możemy się już powoli zastanawiać kto będzie kolejnym zdrajcą. Kogo wciągnie Olga.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 315
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: joeytribbiani »

Bardzo dobry odcinek.

Na początku zacznę od momentu, który mnie niesamowicie rozbawił. Na śniadaniu dowiadujemy się, że odpadł Maciek, płacz i smutek na co Malwina "DOROTA CZEMU TY CIĄGLE PŁACZESZ?" hahhaha <3 Uśmiałem się i coś w tym jest, po eliminacji Adama trochę miałem wrażenie jakbym oglądał pogrzeb, a nie program rozrywkowy, ale ok - rozumiem emocje.
Odpadł Maciek, co nie było dla mnie zaskoczeniem, ponieważ wspomniałem w poprzednim poście, że produkcja sama to zdradziła w zapowiedzi.

Dzięki temu, że sporo osób już odpadło jest nam dane poznać bliżej innych zawodników, w tym odcinku odczułem obecność Manae, Stanleya i Justyny. Stanley wydaje się bardzo ok, powiedziałbym nawet, że jest w top osób, którym kibicuje. Manae się odpaliła i niby ok, tylko mam mieszane uczucia, bo celuje w Dominike :P Justyna wydaje się sympatyczna, szkoda że jej konfy mnie nie porywają.
Patryka też było więcej niż zwykle. Cały czas słyszymy, jak to ludzie go podejrzewają o bycie zdrajcą, ale produkcja chyba stwierdziła, że skoro nim nie jest to nam go nie będą pokazywać :D Piotr dalej dostaje mało czasu, jednak liczę, że to się zmieni w najbliższym czasie.

Teo kolejną ofiarą. Bardzo lubię, gdy zdrajcy muszą kogoś wyeliminować na oczach pozostałych, wzbudza to więcej emocji niż zwykłe obrady. (US S2 spoiler: Moment, gdy Parvati podaje zatruty kielich Ekin Su jest moim ulubionym w historii tego programu). Szkoda Teo, wydaje się spoko i był raczej zaangażowany, jednak nie dostał mocnego editu więc ta eliminacja do przeżycia.

Pisarz i Sandra to zdecydowanie głowni narratorzy wśród lojalnych, tylko ja nie potrafię się do nich przekonać. Sandra zapłakana wyrzuciła Dorocie "JAK MOGŁAŚ BYĆ PEWNA, ŻE ADAM JEST ZDRAJCĄ? W TYM PROGRAMIE NIE MOŻESZ BYĆ NICZEGO PEWNA" po czym w następnej scenie mówi komuś "jestem pewna, że Olga jest zdrajcą!" hehe. Podejrzewam, że jedno z nich dojdzie do finału, jednak mam cichą nadzieje, że jednak zostaną wyeliminowani.

Dorota sobie dalej gra i celuje w pisarza. Jako gracz jest słaba, ale robi dobrą telewizję i jakoś mi nie przeszkadza jej obecność :D Surfer kilka odcinków temu był głównym podejrzanym i osobą do odstrzału przy okrągłym stole, ale coś się stało i nikt go już nie podejrzewa. Po tym odcinku to już w ogóle #1 lojalny jak zostawił 6 złotych monet (ja bym chyba wziął je dla siebie, sorry).

Olga chyba już wróciła do siebie i nie widać po niej już depresji wcześniejszego odcinka. Gdzieś tam się przewija jej imię, ale na tym etapie byłbym zdziwiony, gdyby nikt o niej nie myślał. Propsy za użycie "kocham cie" w tak naturalny sposób. Sam bym na to nie wpadł.
No i Dominika... eh :( Bardzo ją lubię, jednak nie ma się co oszukiwać - jest w tarapatach. W tym odcinku dostaliśmy info, że Manae i Sandra są w 100% pewne, że jest zdrajcą. Sandra pewnie pociągnie ze sobą jeszcze Mikołaja x2 więc to już 4 osoby. Justyna jest gdzieś pomiędzy, podejrzewam, że pójdzie za grupą.
Swoją drogą już o tym wspominałem, ale tak mnie śmieszą te rozkminy graczy kto "pasuje na zdrajcę". Ja rozumiem, że lojalni nie mają za bardzo czym się sugerować, jednak te argumenty przy śniadaniu, że Dominika jest zdrajcą bo "wygląda na głupią, ale skończyła architekturę i maluje obrazy, więc jednak głupia nie jest - wręcz przeciwnie! Jest idealnym zdrajcą!" były komiczne :D (oczywiście nie mam na celu urażenia samej Dominiki, którą bardzo lubię ;) Po prostu tak odebrałem wypowiedź Manae, że Dominika jest mądrzejsza niż wygląda).

Gdzieś tam w tle było zadanie.

PETYCJA DO TVN:
Albo niech przestaną pokazywać trailer kolejnego odcinka, albo niech robią to w mądrzejszy sposób. W spoilerze napisze co zauważyłem, bo znów można się domyślić kto zostanie wyeliminowany:
Po tym, jakie fragmenty z okrągłego stołu zostały pokazane, jestem w 99% pewny, że zostanie wyeliminowana Dominika. Najpierw widzimy Surfera skaczącego ze szczęścia i widzimy jego plakietkę z napisem DOMINIKA, potem płaczącą Dominikę i jej plakietkę Sandra, a na końcu Sandrę mówiącą, że któraś dziewczyna się "potknęła".
Możliwe, że oglądam za dużo reality tv i zwracam uwagę na takie szczegóły, albo TVN lubi sobie strzelać w kolano ;)

See you next week!

Ciechanek
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2024, 10:05
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: Ciechanek »

Może mi ktoś wytłumaczyć jedną rzecz? Bardzo bym prosił. Jak lojalni mogą wygrać ten program? Skoro jedyną możliwością zwycięstwa przez lojalnych jest pozbycie się wszystkich zdrajców, w jaki sposób oni mogą to zrobić, jeśli gdy zostanie jeden zdrajca, może sobie dobrać drugiego do siebie?
To jakim cudem można pozbyć się wszystkich zdrajców, skoro za każdym razem jak będzie jeden zdrajca, to dobierze sobie kolejnego?

Ok jestem w stanie wyobrazić sobie taką sytuację, gdyby wtedy jak została sama Dominika i poprosiła Olgę o dołączenie, Olga mogła nie przyjąć tego i zostać wyeliminowana, a przy obradach wyrzuciliby Dominikę. Wtedy tak, ale chyba nikt normalny nie odrzuci propozycji dołączenia do zdrajców, kiedy wiąże się to z odpadnięciem z programu?

Tak więc co musi się stać, żeby wszyscy zdrajcy zostali wyrzuceni?? Bardzo proszę o odpowiedź bo oglądam program i tylko to mi siedzi w głowie :P

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 315
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: joeytribbiani »

Ciechanek pisze:
19 kwie 2024, 10:09
Tak więc co musi się stać, żeby wszyscy zdrajcy zostali wyrzuceni?? Bardzo proszę o odpowiedź bo oglądam program i tylko to mi siedzi w głowie :P
Jeden lojany nigdy nie wygra programu ;) Jeśli wygra lojalny, to na spółkę z innym lojalnym i kasą podzielą się na pół.
Gdy zostaną 4 osoby, odbywa się "ceremonia ognia" (chyba tak to się nazywa, nie pamiętam teraz) i wtedy ta czwórka decyduje, czy kończą grę czy kogoś eliminują. Jeśli co najmniej jedna osoba zadecyduje, żeby głosować, to eliminowana jest kolejna osoba. Gdy zostaną 3 osoby to znów te osoby decydują czy kończą, czy nie. Jeśli uważają, że pozostali są lojalni to kończą, jak nie- to nie ;) gdy zostaną 2 osoby to już nie ma opcji głosowania tylko albo te osoby wygrywają (jeśli są lojalnymi) i dzielą się $$$. Jeśli gra zostanie zakończona, a zdrajca nie zostanie wyeliminowany, to on zgarnia pieniądze.

Dlatego właśnie sporo osób uważa, że lepiej trzymać zdrajcę, którego się zna, bo wtedy ma się pewność i można tego zdrajce wyeliminować na końcu :)

WalentynaKa
2nd voted out
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2024, 10:26
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: WalentynaKa »

joeytribbiani pisze:
19 kwie 2024, 15:04
Ciechanek pisze:
19 kwie 2024, 10:09
Tak więc co musi się stać, żeby wszyscy zdrajcy zostali wyrzuceni?? Bardzo proszę o odpowiedź bo oglądam program i tylko to mi siedzi w głowie :P
Jeden lojany nigdy nie wygra programu ;) Jeśli wygra lojalny, to na spółkę z innym lojalnym i kasą podzielą się na pół.
Gdy zostaną 4 osoby, odbywa się "ceremonia ognia" (chyba tak to się nazywa, nie pamiętam teraz) i wtedy ta czwórka decyduje, czy kończą grę czy kogoś eliminują. Jeśli co najmniej jedna osoba zadecyduje, żeby głosować, to eliminowana jest kolejna osoba. Gdy zostaną 3 osoby to znów te osoby decydują czy kończą, czy nie. Jeśli uważają, że pozostali są lojalni to kończą, jak nie- to nie ;) gdy zostaną 2 osoby to już nie ma opcji głosowania tylko albo te osoby wygrywają (jeśli są lojalnymi) i dzielą się $$$. Jeśli gra zostanie zakończona, a zdrajca nie zostanie wyeliminowany, to on zgarnia pieniądze.

Dlatego właśnie sporo osób uważa, że lepiej trzymać zdrajcę, którego się zna, bo wtedy ma się pewność i można tego zdrajce wyeliminować na końcu :)
Wszystko prawda. Ktoś z uczestników pisał, że Zdrajca nie może dobierać w nieskończoność. Gdyby grupie udało się wyrzucić Zdrajcę w 12 odcinku to ten który został już nie może szantażować. To też znaczy, że w 13 odcinku na pewno będzie 1 Zdrajca. A może i dwóch.

A co do trzymania zdrajcy. To ryzykowne. Bo możesz wiedzieć i go trzymać, ale on w nocy może wyrzucić ciebie. Co się przecież stało. Dominika wyrzuciła Prawniczkę bez sentymentów.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: ciriefan »

Odcinek 8

Kolejny naprawdę dobry odcinek, rozkręciło się.

Obiecywałem już kilka razy, że nie będę się pastwił nad Malwiną, ale co ja poradzę na to, że ona co odcinek odwala coś, że po prostu się nie da XD Dorota płacze na śniadaniu, a ta z takim tonem wrednej baby "czemu Ty ciągle płaczesz" wypowiedziane jakby z podtekstem "ogarnij się niestabilna dzido, psujesz program, co mnie obchodzą Twoje emocje". To było tak żenujące. A potem te jakieś dziwne docinki na zadaniu, wgl nieśmieszne żarciki i heheszki, dziwne komentarze. Serio, gdyby nie Malwina, to ostatnie 2 epy byłyby epami idealnymi. Pamiętam jeszcze, że na kolacji też mnie czymś rozbroiła, ale już nie pamiętam czym.

Najpierw odpadł Maciek, który w sumie był w tle, chociaż budził moją sympatię i sprawiał wrażenie ogarniętego. Następnie zadanie - i tu się zgodzę, te kolory były mylące i ja też bym źle tłumaczył, szukał bym np. księżyców w niebieskich obwolutkach i pustych w środku a nie pomalowanych w środku na niebiesko.

Po drugie Sandra mocno typuje w Dominikę, co mnie niepokoi. Przekonuje do tego Manae i Justynę. Wiemy też, że Pisarz myśli podobnie. Czarne chmury nad Dominiką niestety, a szkoda, bo bardzo ją lubię. Edit jednak krzyczy, że zbliża się jej koniec.

O dziwo Olga ogarnęła się z szoku, zapanowała nad emocjami, uspokoiła się i teraz jest prawdziwym bezdusznym zdrajcą. Pięknie ogarnęła wplecenie słów kocham cię w tytuł piosenki. I jakoś mniej osób chyba ją tym razem wskazywało.

Twist z mordem na kolacji to znany motyw widzom innych edycji. Teo, w końcu zaczęli go pokazywać, no i odpadł. Jako że go nie było cały sezon, trudno jest mieć jakieś większe emocje z tym związane.

Twist z monetami - fajnie wyszedł, taka szczera i emocjonalna mowa od Mikołaja, szanuję to, ale ja bym jednak wziął kasę dla siebie. Szanse na wygraną są niewielkie, a tak to zawsze jakiś dodatkowy i pewny hajsik.

Co do uczestników - kibicuję naszym zdrajczyniom, a także mam jakąś słabość do Justyny. Dorota i Sandra robią dobrą TV, mogą zostać, podobnie pisarz. Czuję też sympatię do Stanleya. Pozostali są dla mnie na ten moment mniej lub bardziej obojętni.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2151
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek 8


Rzeczywiście kolejny dobry epizod.

Malwina xD Też mnie rozśmieszył ten tekst do Doroty :D Z jednej strony, racja, to jest gra, pisali się na to itd. Ale z drugiej, no to są ludzie, nie roboty i mają prawo czuć emocje + też trochę o to chodzi w reality, żeby pobudzić ludzi do pokazywania swoich prawdziwych emocji i tym się przyciąga widzów.

Zadanie było moim zdaniem niedopracowane i te kamienie były myląco odwrotnie pomalowane.

Co do eliminacji:

Maciej - niby był jakby w cieniu, ale polubiłem go, wydawał się mieć łeb na karku.

Theo - trochę był pomijany przez edit, fajnie, że nie był całkiem duchem, ale trochę ciężko mi się przejąć jego eliminacją

Co do twistu z propozycją wzięcia kasy to coś podobnego widziałem w UK S1, więc wielkiego zaskoczenia nie miałem.

Fajny pomysł z eliminacją poprzez hasło "Kocham Cię". Brawa dla Olgi, która bardzo sprytnie wymyśliła jak wpleść to hasło w niewinną wypowiedź. Powiedzenie komuś "Kocham Cię" nawet z żartobliwym czy jakimś koleżeńskim wydźwiękiem mogłoby być dziwne. Dodatkowo - zawsze istnieje ryzyko, że Malwina przy śniadaniu wspomni, że morderstwo było wykonane inaczej i każdy szukałby wtedy czegoś nietypowego. Ogólnie Olga w tym odcinku już zachowywała się dużo naturalniej i chyba wzięła w garść po krótkim kryzysie.

Mamy dużo więcej Manae i fajnie, bo dobrze mi się jej słucha. Rozbawił mnie tekst o Dominice, że wygląda jakby nie miała nic w głowie xD Ogólnie ona i Sandra są mocno anty-Dominika, więc nasza ulubienica może mieć kłopoty. Ciekawe czy uda jej się wybronić kosztem np. Patryka.

Chyba na obecną chwilę dużo mniej kibicuję facetom - Piotrowi (który niby się przewija w rozmowach, ale nie ma jakiegoś dużego editu) i Stanleyowi (podobnie), a także Surferowi (którego jest więcej i nawet go lubię jako osobę, ale jako gracz jakoś nie do końca mi leży). Patryk jest chyba najmniej widoczny z całej grupy, mimo, że kilka osób ma go na celowniku - szkoda.

Dominika i Olga - jako zdrajcom trzymam kciuki.

Sandra od początku wzbudzała moją sympatię i była aktywna, zobaczymy jak sobie poradzi dalej, ale ma szanse upolować Dominikę. O grze Manae nie wiedzieliśmy zbyt dużo, ale teraz jest na plus. Dorotę i Justynę lubię - fajny duet tworzą. No i z facetów najlepiej prezentuje się Pisarz.

Saw
8th jury member
Posty: 778
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: Saw »

Odcinek 8

Fajny i ciekawy odcinek.

Maćka szkoda. Był dla mnie takim cichym faworytem. Choć nie był jakąś czołową postacią, to dobrze rozkminiał, sporo uczestniczył w rozmowach, nieźle kombinował. Szkoda mi go, wolałbym żeby Piotr odpadł.

Malwina to jest tak bekowa, że ja nie wytrzymam XD Ten tekst do Doroty, w stylu "I co znów ryczysz stara babo" mnie rozwalił na łopatki. Właśnie dobrze że ludzie pokazują swoje emocje, o to właśnie chodzi w takich programach. Wolę takich ludzi, niż zaprogramowanych robotów.

Zadanie ujdzie. Choć też mam wrażenie że było nieco niedopracowane.

Kolacja zamiast okrągłego stołu na plus,ciekawy twist.

Dziwię się Surferowi, że jednak nie wziął tej kasy dla siebie. Szanse że dojdzie do końca i wygra są małe.

Twist z eliminacją za pomocą słów "Kocham cię" mega ciekawy. I duże brawa dla Olgi, bo po raz pierwszy pokazała się jako bezwzględny zdrajca. Pięknie umieściła te słowa w tytuł piosenki. Według mnie nikt nawet się nie domyśli i nie padną na nią podejrzenia. Inaczej by wyglądało jakby nagle tak z dupy wypowiedziała te słowa.

Teo został niepostrzeżenie uśmiercony. Nie jest mi go szczególnie szkoda, bo nie wiele wnosił do gry i jak dla mnie był tłem. Wiecej go pokazano właśnie w tym odcinku.

Sandra rzuca mocne podejrzenia na Dominikę. Zbiera coraz więcej ludzi przeciwko niej. Mocno zbliżyła się z Manae, Pisarz trzyma jej stronę i jeszcze kilka osób. Justyna też przestaje ufać.No więc wychodzi na to że czarne chmury zbliżają się nad jej głową. Szkoda,by było gdyby odpadła bo była najlepszym zdrajcą...

Podoba mi się duet Doroty i Justyny. Babcia robi dobrą telewizje, ciekawa osobowość. Natomiast Justyna jest bardzo sympatyczną osobą i z każdym kolejnym odcinkiem zyskuje.

Patryk obok Dominiki jest głównym podejrzanym. Trochę znów nawala montaż, bo teraz nagle tak z dupy wiele osób właśnie jego podejrzewa, a wcześniej tylko czasem ktoś tam coś o nim stęknął.

W Piotrze widziałem potencjał na mocnego gracza, ale jakoś tak nie wyróżnia się niczym szczególnym, czuje lekkie rozczarowanie.

Stanley jest ok.

WalentynaKa
2nd voted out
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2024, 10:26
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: WalentynaKa »

Jutro w Dzień dobry TVN będą Sandra i Mikołaj Pisarz. Czyli któreś z nich wylatuje. Szkoda. Ale jak się patrzy na programy reality show to takie wyraziste postacie, które przechodzą przez ekran i zapadają w pamięć nie wygrywają nigdy. A to znaczy, że nie wygra też Dorota. Reszta jak najbardziej ma szanse. Największe Patryk i Justyna.
Bo są najbardziej nijacy. Pytanie kto ze Zdrajców dotrwa do końca? Myślę, że Dominika nie. Za dużo wokół niej zamieszania. Więc zostaje Olga lub nowy Zdrajca.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 315
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: joeytribbiani »

WalentynaKa pisze:
23 kwie 2024, 13:23
Jutro w Dzień dobry TVN będą Sandra i Mikołaj Pisarz. Czyli któreś z nich wylatuje. Szkoda. Ale jak się patrzy na programy reality show to takie wyraziste postacie, które przechodzą przez ekran i zapadają w pamięć nie wygrywają nigdy. A to znaczy, że nie wygra też Dorota. Reszta jak najbardziej ma szanse. Największe Patryk i Justyna.
Bo są najbardziej nijacy. Pytanie kto ze Zdrajców dotrwa do końca? Myślę, że Dominika nie. Za dużo wokół niej zamieszania. Więc zostaje Olga lub nowy Zdrajca.
A to zawsze w DDTVN jest osoba, która odpada? Pytam z czystej ciekawości, bo sam nie śledzę DDTVN :)

WalentynaKa
2nd voted out
Posty: 12
Rejestracja: 11 mar 2024, 10:26
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: WalentynaKa »

joeytribbiani pisze:
24 kwie 2024, 09:48
WalentynaKa pisze:
23 kwie 2024, 13:23
Jutro w Dzień dobry TVN będą Sandra i Mikołaj Pisarz. Czyli któreś z nich wylatuje. Szkoda. Ale jak się patrzy na programy reality show to takie wyraziste postacie, które przechodzą przez ekran i zapadają w pamięć nie wygrywają nigdy. A to znaczy, że nie wygra też Dorota. Reszta jak najbardziej ma szanse. Największe Patryk i Justyna.
Bo są najbardziej nijacy. Pytanie kto ze Zdrajców dotrwa do końca? Myślę, że Dominika nie. Za dużo wokół niej zamieszania. Więc zostaje Olga lub nowy Zdrajca.
A to zawsze w DDTVN jest osoba, która odpada? Pytam z czystej ciekawości, bo sam nie śledzę DDTVN :)

Dało się zauważyć taki trend. Choć nie na 100%.

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2151
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek 9

Moim zdaniem trochę słabszy odcinek, było kilka rzeczy na minus, które obniżają wrażenia, ale finalnie i tak na plus.

Na minus:
- zadanie - jakoś długo sie ciągnęło, było chaotyczne, dużo krzyków i dla mnie jakoś bez emocji (choć rozumiem, że dla Sandry i Dominiki było ich spoko)
- brak rozmów między zadaniem, a obradami - w zasadzie od razu po zadaniu mieliśmy scenę wejścia na obrady, zero rozmów i strategii, jakoś mi tego brakowało i sugerowało, że obrady będa dość jednostronne
- obrady - no właśnie były zbyt jednostronne, ogólnie mieliśmy roast Dominiki i nie padły żadne inne imiona (choć niby na początku odcinka sugerowano, że Olga, Piotr czy Patryk mogą być zagrożeni) - zastanawiam się czy naprawdę nikt inny nie został oskarżony i nie było czego pokazywać, czy tak nudno to zmontowano

Dominika - zdecydowanie najlepsza z oryginalnych Zdrajców. Moim zdaniem zagrała bardzo dobrze, do tego miała ciekawe konfy i generalnie dobrze się ją oglądało. Taka gra, inni ją przejrzeli i tyle, ale występ i tak udany.

Olga - fajnie, że się wczuła już w rolę i gra naprawdę dobrze. W sumie jako lojalna wzbudzała więcej podejrzeń :D

Piotr - ciekawy wybór. Do tej pory nie był jakąś kluczową postacią, jednak inni lojalni skupiali na sobie czas antenowy, a on był trochę w cieniu. Głównie kojarzy mi się do tej pory z zakopaniem w trumnie czy kłótnią z Dorotą. Ale jakoś wzbudzał moją sympatię i wydawał się ogarnięty, więc myślę, że jak tylko aktorsko podoła, to jest fajnym materiałem na zdrajcę. Może mu być jedynie minimalnie ciężko z tym, że jest w jakimś kręgu podejrzeń Sandry czy chyba Patryka (? - tego nie jestem pewny, ale ktoś tam jeszcze przebąkiwał jego imię).

Rzeczywiście jest teraz dobry moment na eliminację Sandry lub Mikołaja Pisarza. Do tej pory byli jakby nietykalni przez oskarżanie Dominiki, a są oboje mocnymi graczami, więc pasuje jedno z nich odpalić. Oboje polubiłem, oboje mieli dobre momenty. Bardziej trzymam kciuki za Sandrę, więc mam nadzieję, że jeszcze się uratuje. Myślę, że jej oskarżenie Patryka wiele nie zmieni, bo już sami uczestnicy doszli do wniosku, że czy Patryk jest czy nie jest, to Zdrajcy słyszęli oficjalne stanowisko Sandry i mogą tak zagrać, żeby wrobić Patryka.

Awatar użytkownika
joeytribbiani
4th jury member
Posty: 315
Rejestracja: 16 cze 2019, 08:16
Winners at War: Parvati
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: joeytribbiani »

Minuta ciszy dla Dominiki </3
Zrobiła bardzo dobrą robotę, jednak to już dało się wyczuć, że jej dni są policzone. Fajnie się ją oglądało i jeśli zrobią jakiś sezon The Traitors All Stars (o ile w ogóle zrobią kolejny :P ) to obowiązkowo powinna być na liście graczy :D Nie będę się rozpisywał, w każdym poprzednim poście pisałem, jaka jest zajebista, a w odcinku też usłyszała sporo komplementów. Odniosłem wrażenie, jakby ona się poniekąd poddała przy tym stole. Tak jakby zdawała sobie sprawę, że nie uda jej się wybronić i poniekąd zrezygnowała. Będzie jej brakowało.

Drugim najważniejszym momentem odcinka była rekrutacja Piotra do roli zdrajcy. Nie ukrywam - cieszy mnie ten wybór. Przez cały sezon Piotr dostawał mało czasu antenowego, więc liczę że teraz się to zmieni. Wydaje się mieć głowę na karku i myślę, że sprosta zadaniu. Dalej trzymam kciuki za zdrajców :D

W tle było zadanie, którego nie kojarzę z innych edycji ale tak jak wspomniał Umbastyczny- było strasznie dużo chaosu. Uważam też, że dostali mało czasu na wykonanie zadania.

Rozumiem co chciała zdziałać Sandra wywołując Patryka zaraz po eliminacji Dominiki, jednak nie trafiła i w tym przypadku takie głośnie mówienie o swoim typie może jej tylko zaszkodzić. Mam jednak przeczucie, że to Pisarz poleci w nocy (osobiście nie mam preferencji, nie przepadam za nim, ani za Sandrą, więc będę zadowolony z każdego wyboru)


Umbastyczny pisze:
25 kwie 2024, 12:35
Na minus:
- obrady - no właśnie były zbyt jednostronne, ogólnie mieliśmy roast Dominiki i nie padły żadne inne imiona (choć niby na początku odcinka sugerowano, że Olga, Piotr czy Patryk mogą być zagrożeni) - zastanawiam się czy naprawdę nikt inny nie został oskarżony i nie było czego pokazywać, czy tak nudno to zmontowano
Właśnie też mnie to zastanawia. Podobno któryś z uczestników The Traitors UK powiedział, że obrady trwają 1-2h. Jestem ciekawy czy w naszej edycji było tak samo i dostajemy strasznie ukrócony materiał? Może Kosmoski odpowie nam na to pytanie? :D

Giaur
1st voted out
Posty: 8
Rejestracja: 26 kwie 2024, 16:02
Kontakt:

The Traitors Polska

Post autor: Giaur »

Cześć wszystkim

Po obejrzeniu 9 odcinka postanowiłem poszukać forum o tym reality-show i tak tu trafiłem.
Muszę przyznać, że z odcinka na odcinek coraz bardziej się nakręcam i jestem ciekaw, kto trafi do finału :)

Z perspektywy kolejnych eliminacji żałuję odpadnięcia Dominiki (ale niejako na własną prośbę, ponieważ zaczęła zostawiać po sobie "ślady") oraz Adama, który jak dla mnie samego początku był w gronie faworytów do finału.

Na obecną chwilę w gronie finalistów (nie wiem, ilu ich będzie w ostatnim odcinku) widzę Olgę, Piotra oraz Patryka.

Co do osób, które pozostały w grze:
1. OLGA - bardzo bystra, myślę że trafnie dobrała Piotra do roli zdrajców
2. MACIEJ PISARZ - ma dobrą intuicję, doskonale składa puzzle z zachowań pozostałych uczestników. Stara się dostrzegać jakiekolwiek anomalie w ich zachowaniach.
3. SANDRA - również bardzo inteligentna osoba, chociaż mnie osobiście trochę drażni swoim zbyt ekspresyjnym zachowaniem (może to jej droga do finału, kto wie?).
4. PIOTR - osoba stojąca z boku (metoda szarej skały?), ale intuicja podpowiada mi, że ma głowę na karku, z daleka bacznie obserwując pozostałych. Jeśli jego zachowanie nie ulegnie zmianie po przejściu do roli zdrajców, to widzę go w finale.
5. PATRYK - nareszcie coraz częściej zabiera głos. Jeśli Olga z Piotrem go wybronią, to może zajść do finału.

Pozostali uczestnicy w dalszym ciągu zbyt mało aktywni.

Typuję, że teraz odpadnie MACIEJ PISARZ

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Traitors”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość