S24 E2 "Total Dysfunction"

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

tombak90 pisze:W każdym razie głupi ruch. Mógłby skłonić ludzi do oddania głosów na niego, przez co po użyciu HII te głosy by się nie liczyły i odpadłby ten, którego on wskaże, czyli Michael lub Matt. A skoro powiedział, to niechętni mu uczestnicy mogą teraz tak knuć, żeby pozbyć się go razem z HII, przekonać, że jest bezpieczny i wyeliminować z HII w kieszeni:)
Nie powiedziałbym, że głupi. Tak na prawdę to mało wiemy o sytuacji w tamtym plemieniu i jak to tam na 100% wygląda. Jeżeli te sojusze 4-4 są i są na tyle mocne, by się utrzymały, to powiedzenie wszystkim nie jest głupie. Który z obozów zaryzykowałby głosowanie na Coltona? Musieliby się dogadać między sobą i wtedy głosy rozlożyć. Tu znowu sytuacja taka, że Colton i tak może użyć to HII i wowczas ktos bedzie niezadowolony, bo może odpasc kosztem Coltona i z tego powodu jak cos wyczuje zaglosowac razem z nim. W takiej sytuacji wariantów jest kilka.
Zwazywszy na to, że to poczatek gry i troche tych dni zostalo takie posuniecie daje jakies szanse na to, zeby to HII ocalic. Wcale nie jest powiedziane, ze tak bedzie i ze go nie uzyje. Zobaczymy jak to tam sie wszystko potoczy i wtedy bedzie mozna stwierdzic czy to glupie czy nie glupie, bo teraz to tylko i wylacznie spekulacje bo w sumie nie wiemy skad tamci o tym HII wiedza.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Ej wiecie jak jest z tą czołówką, czy tylko jest wycięta przy odcinkach udostępnionych na necie, czy w USA w TV też jej nie ma ?


Jeżeli z niej zrezygnowali całkowicie to tragedia :/

Guest

Post autor: Guest »

Stach pisze:Ej wiecie jak jest z t± czo³ówk±, czy tylko jest wyciêta przy odcinkach udostêpnionych na necie, czy w USA w TV te¿ jej nie ma ?


Je¿eli z niej zrezygnowali ca³kowicie to tragedia :/
Wydaje mi siê ¿e nie ma nawet w USA , bo na youtubie nic nie ma ani nigdzie , chocia¿ jest pewna nazdzieja w 23 na pocz±tku by³o intro a pó¼niej te¿ by³a tak skrócona wersja jak w 24 ... mo¿e nie pokazali intra jeszcze z pewnego powodu np. spoilerów ?

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

To samo pomyślałem, Matix. W końcu, żadnych takich "zadań do intra" nie wykonywali. A po przemieszaniu będzie te zadanie z Tocantins, co w tej wodzie w piłkę grali. I wtedy mogą być ciekawe momenty i może tamto dawają do czołówki.
Bo co np. mają dać Kourtney? Jak łamie nogę na intrze?

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Brak intra to więcej czasu w odcinku na konfy czy pokazanie życia w obozie.

Ja tam zawsze przewijałem intro, więc zupełnie mi jego brak nie przeszkadza.

Guest

Post autor: Guest »

Jest nadzieja na intro w³a¶nie znalaz³em One World Theme który trwa ponad minutê wiêc na 99% jestem pewien ¿e zostanie wykorzystany do intra :)

http://www.youtube.com/watch?v=YvnWjHbH ... re=related

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

MaTiX pisze:Jest nadzieja na intro właśnie znalazłem One World Theme który trwa ponad minutę więc na 99% jestem pewien że zostanie wykorzystany do intra :)

http://www.youtube.com/watch?v=YvnWjHbH ... re=related
podoba mi się ;d. mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy intro, bo dla mnie to nieodłączna część Survivor

Guest

Post autor: Guest »

Vogue. pisze:
MaTiX pisze:Jest nadzieja na intro w³a¶nie znalaz³em One World Theme który trwa ponad minutê wiêc na 99% jestem pewien ¿e zostanie wykorzystany do intra :)

http://www.youtube.com/watch?v=YvnWjHbH ... re=related
podoba mi siê ;d. mam nadziejê, ¿e wkrótce zobaczymy intro, bo dla mnie to nieod³±czna czê¶æ Survivor
Bez intra to ju¿ nie jest survivor ... nie no intro niby nic wielkiego ale jednak zawsze lepiej siê ogl±da :)

ozzyfan
2nd voted out
Posty: 12
Rejestracja: 27 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: ozzyfan »

Odcinek sredni bez zadnych rewelacji. Wyniki konkurencji troche do przewidzenia pomimo wyjątkowo slabego doboru męzczyzn w tym sezonie.
Co mnie najbardziej smieszy to sojusz miesniakow :D i te okreslenie do nich pasuje doskonale, wiedząc ze w plemieniu jest 9 osob Ci zakladaja 4 osobowy :D nie majac wiekszosci sa do ostrzalu. Jednak pomimo tego i tak mi sie wydaje ze 5 dziadków nie skorzysta z tego i nie beda potrafili sie zgrac i powybijac ich 1 po 1dnym.
Co do kobiet mam 2 faworytki i widze je daleko w grze.Chelsey:oops: i Kim.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S24 E2 "Total Dysfunction"

Post autor: Davos »

Drugi odcinek i nadal jest fajnie :) Widać sporo z życia obozowego, miło też, że wróciło zadanie o nagrodę. A zadanie rozgrywane w obozie bez asysty Jeffa, było oryginalne, no i śmieszny był też Colton, który w tym zadaniu "zastępował" Jeffa :) Choć sam Colton trochę irytuje swoim sposobem bycie. Aczkolwiek mały plus dla niego, że ujawnił outsiderom w tym plemieniu, że ma ukryty immunitet i teraz jest razem z 4 innymi osobami w sojuszu i raczej ma zabezpieczoną pozycję na jakiś czas. Za to "sojusz mięsniaków" mnie rozwala - nie tylko nazwą, ale i tym, że założyli czteroosobowy sojusz w dziewięcioosobowym plemieniu i myślą, że rządzą :D Chciałbym teraz, żeby kolejna rada odbyła się właśnie u facetów, bo jestem strasznie ciekaw miny tego "mięśniaka", który akurat odpadnie :)

U kobiet ciekawiej, bo i osobowości są ciekawsze niż u facetów (a przynajmniej tak to na obecną chwilę wygląda). Szkoda Niny, ale nie byłem zaskoczony, że odpadła. Cat może i skopała zadanie i czasem zachowuje się infantylnie, no ale sojusz to sojusz i trzeba o niego dbać, zwłaszcza na początku gry.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24: One World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości