S24 E3 "'One World Is Out the Window"

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Kurde, czy w temacie dotyczącym 3 odcinka mogły by być dyskusje tylko na temat tego odcinka i ewentualnie wcześniejszych? (analogicznie mówię, tu o wszystkich odcinkach jakie wyszły u wyjdą) Rozumiem, że "ukrywacie" spoilery czy jak to nazwać, ale litości, nawet przez przypadek może tu coś wyhaczyć :/

A jak już musicie sobie robić różne domysły oparte, na filmikach czy cokolwiek, to rozmawiajcie sobie o nich w dziale spoilery, a nie tu.

Ja nie czytam spoilerów i nie rozumiem, jak może po czymś takim później mieć przyjemność z oglądania odcinka, jak się wie, co się stanie...

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

spoilery piszemy na biało o czym już informowałam w temacie ogłoszeń i akurat to nie jest bóg wie jaki spoiler bo każdy kto widział promocyjne filmiki przed edycją mógł tak wywnioskować, zwłaszcza że w temacie o spekulacjach chyba czy z filmikami była o tym mowa, przecież nikt z nas nie pisze kiedy dokładnie coś będzie bo tego nie wiemy, to tylko nasze przypuszczenia
napisane jest na biało, nie chcesz nie czytasz i tyle, więc nie rozumiem twojego oburzenia, ale żeby nie było nieporozumień, następnym razem gdy będę pisać coś co i tak w jakimś temacie ktoś pisał to dam wielki napis Spoiler, tyle w tym temacie

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Czyżby RC miały być normą? Brakowało mi ich bardzo!
Po ostatnim odcinku byłam niezwykle zawiedziona paniami i ich całkowitym brakiem umiejętności współpracy. RC zdecydowanie tego nie wymagało, ale mimo wszystko panie zmiażdzyły panów, którzy jak to Jeff powiedział byli żałośni :) (Kat&Troyzan <33)

Nie wiem jak panowie mogli przegrać IC, ale w końcu poszli na rade, a panie pokazały, że jednak uczą się współpracy.

Zastanawiam się czy bardziej denerwuje mnie głos Jaya czy Coltona, ale cóż... musze ich ścierpieć. Colton na za dużo sobie pozwala, ale zaczynam go lubić. Może gdyby nie zanik mięśni w nadgarstkach i cały jego "attitude" byłby bardziej znośny. Matt z syndromem autoboskości nie mógł zajść daleko, chociaż popieram go w tym, że faceci nie mogą się dawać tak wykorzystywać. Wiem, że to jungla i jak przyjdzie kilka ładnych kobiet, które poświecą dekoltem, pouśmiechają się, to panowie miękną, niby natura, ale to gra o milion... Płakać za Mattem nie będę, mam nadzieje, że przemieszania póki co nie będzie i że panowie pójdą na rade.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Coś mi się wydaje (to tylko moje domysły, nie znam żadnych spojlerów!), że teraz będzie jeszcze jedna rada Manono na której poleci Bill (oby) lub Michael i potem, gdy tym sposobem liczba kobiet i mężczyzn zostanie wyrównana, to odbędzie się przemieszanie.

A IC tak właściwie nie przegrali Manono, którzy byli dobrzy w odnajdywaniu tych toreb z puzzlami, ale przegrał dla nich Bill, który musiał masakrycznie dużo czasu spędzić nad tym drzewkiem z puzzli, że Sabrinie udało się go wyścignąć. Oczywiście, zakładając, że wszystko to było dziełem przypadku, a nie, że ktoś z produkcji "bardzo chciał", żeby tym razem na radzie była odmiana, bo tak też to trochę mogło wyglądać:)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Troy na temat zadania sie bardzo fajnie wypowiedzial w insiderze. Nie zganial winy na Bill'a. Wrecz mowil, ze spisal sie swietnie. Dobrze ich naprowadzal a ukladanke robili wszyscy wspolnie i mu podpowiadali, on to wykonywal. Bez Kim to i Sabrina nic nie zrobila.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Insider odcinek 3 - sceny grupowe:



Tree Mail Reward

http://www.youtube.com/watch?v=al5Lq2JU ... 0e2eOzGsOx

Tree Mail arrives announcing the reward challenge.

(Chelsea and Colton walking back from getting treemail)

Chelsea: It's been like this all night. God, when's it gonna end?

(Treemail is announced and Chelsea starts reading)

A photographic memory
will really help today
be prepared when the final curtain falls
or a big one may get away

Kim (solo): The reward challenge today is huge. I know it might not even be a game-changer, but it could be. A little morale would go a long way around the girl's tribe. I really believe there are girls who are starting to think we cannot win. Somewhere deep down they're just sitting ducks waiting for their turn. To win something, to show we can win something, could be absolutely huge. We're kind of going in at a rough gait though.

(shot of the women walking to the challenge)



Getting It Together

http://www.youtube.com/watch?v=5pehqv3z ... P2-ScgmLRX

Salani has a chicken feast.

(day 7)

Christina: Monica! Come help us do this chicken! (Monica arrives) I've never killed a chicken before.

Monica: It's gonna be a bloody mess. I'll do the cleaning, the bag duty.

(Christina kills the chicken and nervously laughs)

Monica (solo): I'm very energized this afternoon, because it's almost like being at home. You get up, you get all the lunches made, you get the kids off to school, you come back, you make up the beds, you clean up the kitchen, and then it's like, "Phew, alright, I feel good." (women talk about whether to put the fish inside the rice) And that's what today is. (the women enjoy the chicken as Bill looks on) I think it's getting the guys worried. They're like, "Hey, wait a minute, these ladies are getting it together." I'm sure they're worried we're gonna beat 'em in the next one.

majkel21
7th voted out
Posty: 124
Rejestracja: 02 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: majkel21 »

Mi sie wydaje , ze po prostu laski sciagali od gosci bo drzewko bylo to same Kim podpatrywala i mowila Sabrinie Oczywiscie nie obwiniam ich za to bo to akurat glupota Manono ze nie dopilnowali . Nie wyobrazam sobie , zeby w innym wypadku tak szybko ich nadgonili a Kim z takiej odleglosci bez przymierzania ani nic wiedziala gdzie co pasuje .

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

Akurat to drzewko trudne nie było... jakby było poziomo pewnie by szybciej poszło panom. Okaże się czy Kim będzie typem "puzzle person", wysportowana jest, więc to po połączeniu dobrze wróży (może dla innych źle, ale Kim jest w moim Top3 póki co).

Rasistowsko śmieszy mnie to, że dwóch czarnych z edycji dali jakich tych, którzy mają głośno krzyczeć. Ach ci dzicy murzyni xD Czekam na dalszy ciąg konfliktu Colton&Bill jest jeszcze bardziej rasistowsko śmieszny no i wręcz paradoksalny xD

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Świetny odcinek ;d. Podoba mi się, że pokazują życie obozowe, ale jak dla mnie za mało strategii, jestem jednak wielką miłośniczką knucia i intryg XD. Ale beznadziejna pogoda i lekkie załamanie Chelsea na pewno urozmaiciły ten odcinek. Konkurencje ciekawe, ale byłam pewna, że w IC faceci wygrają, Bill zawalił na całej linii. W sumie ucieszyłam się, że kobiety wygrały, bo wreszcie pokazali facetów! Moją sympatie zdobyli Troyzan - chyba najlepszy z facetów, jest inteligentny, silny, może daleko zajść, a także Tarzan (hahahhahahhahah pytanie na TC i mina Jeffa - bezcenne), Jay i Jonas. Co do Billa, który jest co prawda idiotą, ale mam wrażenie, że coś bierze hahahha, bo zachowuje się co najmniej dziwnie. Colton kombinuje, kombinuje i już nawet mnie tak nie irytuje. Z dziewczyn najbardziej lubię Kim, Chelsea i Sabrine. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka :D

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S24 E3 "'One World Is Out the Window"

Post autor: Davos »

Świetny odcinek! Było w nim wszystko, czego oczekiwałem :) Pokazano sporo życia obozowego i walki z naturą - to załamanie pogody siało spustoszenie, zwłaszcza u kobiet! Swoją drogą fajnie też oglądało się jak te wszystkie deale typu: "My wam damy ogień, a wy w zamian pozwolicie nam korzystać z łódki" :)
Było znów zadanie o nagrodę i muszę powiedzieć, że uśmiałem się nieźle z reakcji Jeffa, gdy Troyzan od razu opuścił kotarę, za którą były przedmioty do zapamiętania :D Troyzan oczywiście przegrał, ale i tak mnie koleś rozwalił, lubię tego typa :)
Zawody o immunitet przebiegły dokładnie tak, jak bym sobie tego życzył - emocje do samego końca i ostatecznie wygrały kobiety. Fajnie, bo chciałem w końcu zobaczyć radę u facetów. Matt był taki pewny siebie, a ostatecznie odpadł - oj jak mi przykro ;) Początkowo nawet go lubiłem, ale ta jego arogancja zaczęła mnie potem irytować. No i ta jego próba przekonania Troyzana gadką o kogutach... Z kolei zacząłem nawet trochę lubić Coltona i muszę mu oddać, że ładnie teraz gra - z pozycji pierwszego do odstrzału stał się głównym rozgrywającym i nadal ma immunitet. Choć moim zdaniem mógł się do tego nie przyznawać na radzie. Wystarczyłoby, że jego sojusznicy już o tym wiedzą.
Tarzan mnie rozwala swoją prostolinijnością - gada o strategii przy przeciwnikach czy nawet podczas rady :D Ale w jednym miał rację - faktycznie bardziej opłacalne dla jego sojuszu było teraz wyeliminowanie Matta, który mógłby ewentualnie knuć niż Billa, który jest nieszkodliwy. Swoją drogą Bill się zachowuje jakby się czegoś naćpał ;) Jeśli faceci znów przegrają zawody o immunitet to on pewnie poleci następny. Za to Jay w porę się zorientował, że ten sojusz mięśniaków nie ma żadnych szans i w porę zmienił stronę. Może dzięki temu dotrwa do mergu. No i jest jeszcze Leif, o którym prawie nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że zaczną go w końcu trochę pokazywać. Ale generalnie nie ma na co narzekać, jeśli chodzi o edit, bo jest dużo lepszy, niż w ostatnich kilku sezonach.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24: One World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości