S24 E6 "Thanks For The Souvenir"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S24 E6 "Thanks For The Souvenir"

Post autor: ciriefan »

EXTREME PAIN THREATENS TO DERAIL ONE CASTAWAY’S CHANCES OF STAYING IN THE GAME, ON "SURVIVOR: ONE WORLD,” WEDNESDAY, MARCH 21
CHEAT TWEET: Extreme pain threatens a castaway…will they survive? Don’t miss #Survivor Wed, March 21 @ 8pmET/PT! http://bit.ly/yVHQ0D
"Thanks For The Souvenir" — Extreme pain threatens to derail one castaway’s chances of staying in the game and a conspiratorial Tribal Council once again shakes things up, on SURVIVOR: ONE WORLD, Wednesday, March 21 (8:00-9:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network

Reklama odcinka:
https://www.facebook.com/photo.php?v=385780651433852

Guest

Post autor: Guest »

http://www.youtube.com/watch?v=scJz1n3r ... 766z4d5n0=

Wersja youtube dla tych którzy nie korzystaj± z fejsa :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Najprawdopodobniej będzie jakieś odejście medyczne więc szkoda...
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Niech ten souvenir to będzie HII Coltona, a cały tekst mową pożegnalną tego typa.

No, ale to byłoby zbyt piękne.

Guest

Post autor: Guest »

Jestem najszczê¶liwsz± osob± na ¶wiecie w tym momencie. P.S. frasiek prorok jaki¶ czy co? :)

Guest

Post autor: Guest »

Za du¿o raczej nie ma co mówiæ o tym odcinku, dobry aczkolwiek pusty jaki¶, Colton dosta³ to na co sobie zas³u¿y³, Szkoda mi by³o ci±gle Christiny ¿e tak po niej je¿dz±, to Alicia powinna byæ na jej miejscu. A TC mnie kompletnie zaskoczy³, chyba jeszcze nie by³o tak szybko po³±czenia...

Jestem ¶wiêcie przekonany ¿e Colton pojawi siê w jakim¶ sezonie w przysz³o¶ci.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Postanowiłem nie zaglądać do spojlerów to zaczęli dawać spojlery w tytułach odcinków. Najpierw pokazali jak Colton zupełnie niepotrzebnie pastwi się nad Krysią, chwilę później, że ma problemy ze zdrowiem i wszystko było jasne.

Nadal brak mi kogoś komu bym jakoś specjalnie kibicował, natomiast Tarzan wskoczył na drugie miejsce wśród osób, których nie lubię.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Co za piękny odcinek! :) czuje się jak jakiś bezduszny człowiek, jak tylko okazało się że Coltonowi coś jest, banan nie mógł zejść mi z twarzy. A jak lekarze powiedzieli że muszą go zabrać, cieszyłem się jeszcze bardziej! Poza tym mega zaskoczenie na koniec odcinka, nie sądziłem że będzie merge, ale to jeszcze bardziej napędzi teraz grę :)
Co do odcinka jako takiego, zadanie było super, wbrew pozorom nie było takie łatwe. Colton zachowywał się na nim jak skończony idiota, a jego zachowanie względem Christiny w obozie, geez, ja na jej miejscu dosypałbym mu piachu do tej wody i pokaleczył paznokciami zamiast mu głowę masować... ech, cudownie że już go nie ma, jego zachowanie świadczy tylko i wyłącznie o tym, że ogromny ch*j z niego i tyle. Jedyną rzeczą, która mi się podobała to zabranie idola, ale to głównie dlatego że Alicia ma teraz przesrane.
No i Kat i jej sen oraz na TC, bezcenne :D
Odcinek mega jak dla mnie :)

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

colby pisze: No i Kat i jej sen oraz na TC, bezcenne :D
Jej reakcja na wyrostek robaczkowy też była niezła.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Hahaha świetny odcinek :D Jak dla mnie podsumowują go idealnie słowa Jonasa, że Coltona dopadła karma. Ogólnie nie lubię eliminacji medycznych, ale z tej bardzo się cieszę i będę okrutny, cieszę się, że tak go bolało. Zasłużył sobie na to. Jak można traktować tak drugą osobę jak on Christinę? I jeszcze on i Alicia byli beznadziejni w zadaniu, a najeżdżali na biedną Kryśkę. Hipokryzja totalna. Oby Alicia odpadła następna. Ona albo Tarzan, który jest tak głupi, że szkoda gadać. On już mnie nie śmieszy, tylko irytuje i to coraz bardziej. Haha i rozgoryczona Alicia bo nie dostała HII. To było piękne. No i Kat i jej "what is that?" na radzie, padłem ze śmiechu hahaha. Ciekawy jestem, co zrobi Kryśka teraz, gdy nastąpiło połączenie. Nie sądzę, żeby wróciła do kobiet. Z kolei jest ten nowy damsko męski sojusz w Salani. Zobaczymy co z tego będzie.

Confessionals w tym odcinku (w nawiasie z całości gry):

Sabrina - 2 (24)
Alicia - 6 (19)
Jonas - 4 (14)
Kim - 2 (13)
Chelsea - 0 (12)
Troyzan - 2 (11)
Christina - 4 (8 )
Jay - 1 (8 )
Michael - 0 (8 )
Kat - 2 (6)
Greg - 1 (4)
Leif - 1 (3)

Colton - 5 (29 ) - wow, jak na osobę, która nie doszła do połączenia

Matt - 8
Bill - 7
Nina - 6
Monica - 6
Kourtney - 2

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Już w sumie w momencie gdy wynosili Coltona wiadome było, że nikt więcej nie odpadnie, bo najnormaniej zostało z 10 czy 12 min do końca odcinka. A jak już się okazało, że oba plemiona maja isc to oczywiste było połączenie. Nie pierwszy raz przy 12 osobach zresztą. Zważywszy, ze wszyscy bede juz jurorami to lepiej niż jak to bywało czasami, że ktoś kogoś nawet nie znał a pozniej musial na niego glosowac. Tutaj przez to One World sie troche zatarło to, ale mimo wszystko.
Teraz sie miejmy nadzieje zacznie dziac.

To, ze Colton zabral HII moim zdaniem dobre, pewnie gdyby był z Sabrina w plemieniu to by jej oddal, ale tak to nie bardzo to fair by bylo dawac go komukolwiek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Jonas świetnie podsumował Coltona, karma go dopadła i to ze zdwojoną siłą. Nie mogłam powstrzymać śmiechu, gdy Alicia wkurzała się o to że Colton zabrał HII, dobrze jej tak, o ile może w pierwszym odcinku jakaś sympatia do niej była tak teraz liczę na to że szybko odpadnie i będzie z nią spokój. W sumie to nie ma co za wiele mówić o tym odcinku, bo nic takiego się nie wydarzyło no poza największym zbawieniem dla sezonu i połączeniem. Salani potwierdziło, że jako plemię byli świetni, Colton i Alicia pokazali jacy są naprawdę, Kat zabłysnęła na radzie nie wiedząc co to wyrostek. ogólnie mam nadzieję że kolejne odcinki będą równie dobre :)

RaffEmm
runner up
Posty: 927
Rejestracja: 28 maja 2010, 00:00
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: RaffEmm »

Rewelacyjny odcinek oraz sezon :D
Jonas tymi słowami stał się moim faworytem, a Colton dostał co, na co sobie zasłużył.\
Współczułem Christinie, nie mniej jednak mam nadzieję, że Alicia dojdzie dalej niż ona, ale obu kibicuję. Cieszy mnie fakt, że doszło do zjednoczenia... Zbyt wiele nie będę opisać, bo nie ma czego... A i zadanie było z pozoru łatwe, ale świetne :D Jak zawsze :)
Moi faworyci na chwilę obecną: Kim, Jonas, Christina, Troyzan :>

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

Faworyci jak do tego odcinka to: Jay, Kim oraz nowa - Christina.
Alicia pokazała, że jest su#ą.
A słowa Colton'a - albo zrezygnuj, albo wskocz w ogień były niesamowicie chamskie. Dobrze mu tak, chociaż nie powinienem się z tego cieszyć. Ale jak można być tak aroganckim. Słowa do Christiny ( kolejne ) - "Dalej, su#o!" - po tym padłem. Najgorszy uczestnik ever. Myślałem, że jak jeszcze raz kogoś obrazi w tym sezonie, to przestanę oglądać ten sezon. Ogólnie odcinek fajny, wiedziałem, że będzie merged na tribal, dziwne, że tak szybko, no ale cóż..

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Kolejny bardzo dobry odcinek! :D
Zacznijmy od tego, że bardzo, ale to bardzo ucieszyłam się, że Colton wyleciał, chociaż wolałam, żeby stało się to w formie cudownego blinside'u, ale dobre i to. Razem z Alicią zachowywali się... nawet trudno to nazwać, takiego chamstwa w tej grze dawno nie widziałam. Kompletny brak szacunku do drugiej osoby i jej dyskryminacja. Co prawda specjalnie za Christiną nie przepadałam, ale muszę przyznać, że po dzisiejszym odcinku u mnie zaplusowała, bo walczyła, starała się coś zmienić, a merge stał się dla niej niejako zbawieniem, chociaż kto tam wie jak to się teraz potoczy, ten sezon jest tak nieprzewidywalny. Nie mam pojęcia czy dziewczyny razem, faceci razem, czy może Manono vs Salani. Ja mam tylko nadzieję, że jak najdłużej utrzymają się Kim, Jay, Troyzan, Jonas, który wreszcie pokazał się od naprawdę dobrej strony i Sabrina. Na ten moment to moi faworyci (z naciskiem na pierwszę trójkę) i mocno trzymam za nich kciuki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24: One World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości