S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: Davos »

Troyzan wróci? Yeah, świetna wiadomość! :) No i powrót Coltona też mnie cieszy - był dupkiem, ale myślał strategicznie więc chętnie zobaczę, jak poradzi sobie drugi raz, tym razem w pełni zdrowy.
Kat była super osobą więc też fajnie, że wróci :) A powrót Moniki to dla mnie spore zaskoczenie, bo choć była sympatyczna to nie widziałem w niej dobrego gracza... no ale spoko, niech wraca :) Do pełni szczęścia brakuje tylko powrotu Jonasa…
Jak zwykle dzięki za info, Rider Girl :)

Czyli Alicia odbiła Dave'a Carolinie, tak? No proszę, jakie historie, prawie jak z Mody na sukces :P


Edit: Tak sobie teraz pomyślałem, że fajnie by było jeszcze kiedyś zobaczyć Kim. Wiem, że zwycięzcy w powracających sezonach mają po górkę, ale i tak ciekawiej by było jeszcze zobaczyć ją w którymś nowym sezonie i zobaczyć, jak poradzi sobie w innych warunkach (zwłaszcza, jeśli znów nie będzie podziału na kobiety vs mężczyźni).
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: ciriefan »

Zarówno Kat jak i Monica wróciły tylko ze względu na swoich bliskich. Monica to żona gwiazdy NFL, a Kat była dziewczyną gwiazdy Big Brothera (mam nadzieję, że nie jest to wielki spojler, że będą sezony, w których uczestnikami będą swoi bliscy).

Powrotu Kim się prawdopodobnie doczekasz. Wg przecieków jest ona w sezonie zwycięzców.

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: Davos »

ciriefan pisze:
23 wrz 2019, 20:45
Zarówno Kat jak i Monica wróciły tylko ze względu na swoich bliskich. Monica to żona gwiazdy NFL, a Kat była dziewczyną gwiazdy Big Brothera (mam nadzieję, że nie jest to wielki spojler, że będą sezony, w których uczestnikami będą swoi bliscy).
Ale oni będą w tych sezonach wspólnie ze swoimi bliskimi? Czy jak to będzie działać?
ciriefan pisze:
23 wrz 2019, 20:45
Powrotu Kim się prawdopodobnie doczekasz. Wg przecieków jest ona w sezonie zwycięzców.
No i super :) Dzięki za info.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: ciriefan »

Ale oni będą w tych sezonach wspólnie ze swoimi bliskimi? Czy jak to będzie działać?
Tak all starsi ze swoimi bliskimi będą brali udział wspólnie. To jeden z twistów i motywów przewodnich, które zastępują nowe lokalizacje :)

Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: Davos »

Hm, chyba wolałbym jednak nowe lokalizacje :P Ale powstrzymam się z oceną do momentu, gdy tego nie zobaczę.
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: ciriefan »


Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: tombak90 »

A Sabrinę to już przegoniły z kółeczka? :mrgreen:
Najchętniej zobaczyłbym Alicię, ale wątpię, żeby się odnalazła w obecnym duchu programu.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: Saw »

tombak90 pisze:
07 lip 2023, 13:51
A Sabrinę to już przegoniły z kółeczka? :mrgreen:
Najchętniej zobaczyłbym Alicię, ale wątpię, żeby się odnalazła w obecnym duchu programu.
A ja takiego Tarzana i jego brudne od czekolady gacie :lol: Niby mieliśmy kogoś na jego wzór czyli Gablera (który nawet do pięt Tarzanowi nie dorastał). Takie nastały czasy w Survivor...

A co do dziewczyn to fajnie że trzymają kontakt długo po programie. Brakuje tylko Sabriny. A Christina nie zaliczała się też do tego sojusza? Choćby jako taki przygłup grupy/dodatek.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: tombak90 »

Saw pisze:
07 lip 2023, 13:57
tombak90 pisze:
07 lip 2023, 13:51
A Sabrinę to już przegoniły z kółeczka? :mrgreen:
Najchętniej zobaczyłbym Alicię, ale wątpię, żeby się odnalazła w obecnym duchu programu.
A ja takiego Tarzana i jego brudne od czekolady gacie :lol: Niby mieliśmy kogoś na jego wzór czyli Gablera (który nawet do pięt Tarzanowi nie dorastał). Takie nastały czasy w Survivor...

A co do dziewczyn to fajnie że trzymają kontakt długo po programie. Brakuje tylko Sabriny. A Christina nie zaliczała się też do tego sojusza? Choćby jako taki przygłup grupy/dodatek.
Może Tarzan jest panem młodym? :lol:

Krycha to tak średnio - raczej była "klasową" pierdółką, której obecność kul gerls musiały tolerować (choć Alicii różnie ta tolerancja wychodziła), a po zakończeniu zabawy porozchodziły się do swoich światów.

Ciekawa była ekipa w tym Jednoświatku, jak tak człowiek z perspektywy ocenia, zwłaszcza na tle tych ostatnich dip & rispektful kukiełek.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jasasiek
7th jury member
Posty: 670
Rejestracja: 06 lip 2020, 15:02
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: Jasasiek »

One World zawsze był dla mnie zbyt krytykowanym sezonem, wiadomo, że cast nie jest najmocniejszy i zwycięstwo Kim może wydawać się zbyt oczywiste i nudne, ale jak dla mnie to najlepszy sezon między HvV, a Filipinami. Jest się z czego chociaż pośmiać. Nie chciałbym powrotu kogokolwiek poza może Sabriną, skoro Kim już wróciła, ale nigdy nie zrozumiem negatywnych emocji jakie wszędzie budzi ten sezon. No i tego ciekawego motywu edycji zupełnie nie wykorzystano, mógłby jeszcze kiedyś powrócić.
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: tombak90 »

Iii tam, czy takie znowu negatywne? Większymi memami były na pewno S22 i S23 z tym swoim editem i pierdolniętymi dżefbojami wyskakującymi z lodówki. Jak pamiętam z oglądania na bieżąco, to przy Jednoświatku raczej odetchnęliśmy tu wtedy z ulgą, że jest kapkę lepiej. Z kolei Filipiny jeszcze lepsze, to się zgodzę.

Co to jest w ogóle za nagłe ożywienie w randomowym temacie, jaciękręcę. Chyba trzeba sobie zrobić taką rundkę wspominkową po wszystkich starych sezonach, to się lud boży rozbuja.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S24 E14 "Perception Is Not Always Reality"

Post autor: Saw »

tombak90 pisze:
07 lip 2023, 22:42

Co to jest w ogóle za nagłe ożywienie w randomowym temacie, jaciękręcę. Chyba trzeba sobie zrobić taką rundkę wspominkową po wszystkich starych sezonach, to się lud boży rozbuja.
Szczerze to chętniej obejrzałbym sobie drugi raz One world niż nowy sezon Nowej Ery :? I pewnie większość fanów powie to samo.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 24: One World”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości