Survivor UK 2023 Ep 10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 10

Post autor: Jack »

Premiera: 25 listopada 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2141
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 10

Post autor: Umbastyczny »

Dość nudny odcinek, pomimo użycia HI.

W sumie od samego początku mieliśmy jasno wyłożony plan z podziałem głosów i rozbiciem duetu Chris & Ashleigh.

Ashleigh mi trochę szkoda. Doceniam, że dotrwała do tego momentu, będąc jedną z najsłabszych fizycznie osób w obsadzie. Jej duet z Chrisem to jeden z nielicznych wątków strategicznych tego sezonu, więc plus dla nich.

Liczę, że Chris się jakoś odratuje, a reszta grupy się rozrusza i zacznie grać ciekawiej.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5716
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 10

Post autor: Jack »

Zgadzam się z Umbą, że ten odcinek był nudny. Nie mam tutaj na myśli tylko rady, a sam okres pomiędzy wyzwaniem, a eliminacją. Podczas rozmów o strategii właściwie nie działo się nic ciekawego. Można było domyślać się, że grany będzie plan z podziałem głosów 4-4.

Ash trochę mi szkoda, jednak mimo wszystko udało jej się ugrać dość sporo. Przypomnę, że na samym początku edycji była jednym z celów i mogła odpaść gdzieś na etapie 2-3 odcinka, a ostatecznie przetrwała ponad 3 tygodnie w grze.

Chris z kolei zaczyna mnie coraz bardziej irytować. Wydaje się być zbyt pewnym siebie, a może to przez sytuację w jakiej się znalazł i dla niego 'Im trudniej tym lepiej'.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5987
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 10

Post autor: ciriefan »

Odcinek ok nawet, chociaż był rozwleczony, bo nie było zadania o nagrodę. Szkoda Ashleigh, była chyba moją ulubioną zawodniczką w tym sezonie.

Obrazek

Saw
8th jury member
Posty: 769
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 10

Post autor: Saw »

Taki trochę nudnawy odcinek. Cała historia skupiała się na wywaleniu kogoś z dwójki Christopher/Ashleigh. Szkoda ze Ashleigh nie udało się przetrwać. Biedna cały czas miała pod górkę. Na początku chcieli wywalić bo słaba w zadaniach, a później jak się nieźle ustawiła to chcieli wywalić bo ma groźny duet z Chrisem. Szkoda bo ta dwójka jako jedyna prowadziła tam ciekawa grę i aż chciało się im kibicować. Teraz pozostaje trzymać kciuki za Christophera. Teraz uratował się HII, ale przed nim ciężkie zadanie poprawić swoją sytuację. Nikt za bardzo tam nie chce wykonywać większych ruchów. Pomarańczowi się zgrali, pozostali Niebiescy także. Lubię jeszcze Tinuke i Douga i fajnie jakbyś coś pograli. Laurence w którego pokładałem spore nadzieję nieco mnie rozczarowuje i przyczepił się starego plemienia. Zapomniał że jeszcze nie dawno chcieli go wywalić. Myślałem że poleci do niebieskich i będzie próbował wykupić się w ich łaski.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor UK 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości