Survivor UK 2023 Ep 4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 4

Post autor: Jack »

Premiera: 4 listopada 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 4

Post autor: Umbastyczny »

Jakie to jest pozbawione emocji.

I do tego sięgnęli do jednego z najbardziej bezsensownych i nijakich twistów. Szczerze mówiąc męczące jest oglądanie tego. Jak słyszę te pioseneczki to mi słabo. Niby wygląda to ogólnie ok, ale cast jest tak miałki, że nic tego nie ratuje.

Doug ma HI, lubię go, więc to akurat na plus.

Leilani pokazała się lepiej w zadaniu, ale i tak wyleciała jako najsłabsza. Z pomarańczowych chyba najbardziej lubię Laurenca. I to w zasadzie tyle mam do opowiedzenia na temat tego odcinka.

Saw
8th jury member
Posty: 777
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 4

Post autor: Saw »

Po tych czterech odcinkach ja już mam serdecznie dość. Poziom emocji jak w pierwszym sezonie NZ. Nic kompletnie się nie dzieje, można zasnąć z nudów. Nawet zadania jakoś mało emocjonujące. I jeszcze na dodatek twist z AU przedłużający sezon :lol: A gwoździem do trumny jest fatalna ścieżka dźwiękowa, która ni chuj pasuje do Surva.

U niebieskich nadal lubię Douga i Christophera. Cieszę się że ten pierwszy zdobył idola, bo chyba najlepiej tam ogarnia ze wszystkich. Tutaj nieco więcej strategii. Faceci trzymają razem. Babki zaczynają się domyślać że mogą odpadać jedna po drugiej.

U pomarańczowych totalna nuda. Przewidywalna eliminacja Leilani. Ciekawe jak ona się odnajdzie w przeciwnym plemieniu. Jest kiepska w zadaniach, więc i u tamtych może łatwo odpaść. Lekko zniesmaczylo mnie jej pożegnanie. Dostała jednomyślnie od wszystkich w łeb a ona szczęśliwa rzuca się im w ramiona. No kurwa mać, gdzie ci ludzie mają jakiś charakter? Zamiast czuć złość i chęć zemsty to ta z uśmiechem na twarzy się z nimi żegna. Tak, wejdz im jeszcze w dupe i podziękuj :? Z tego plemienia lubię Laurenca i Tianuke. Wszyscy pozostali są jednakowo nudni i nie ciekawi.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 4

Post autor: Jack »

O nieee. Liczyłem, że teraz akcja przyspieszy, a produkcja wykorzystuje najgorszy z możliwych twistów.
To taki twist bardzo w stylu Australii, aby dobić do tych X odcinków w sezonie. Mam nadzieję, że nie będzie więcej takich niespodzianek, bo nie mam ochoty oglądać jeszcze 20 odcinków Survivor UK w tym roku :D

Muszę przyznać, że bardzo źle oglądało mi się wyzwanie o immunitet, szczególnie gdy Pegleg musiał walczyć ze swoją niepełnosprawnością, aby utrzymać równowagę. To jeden z takich momentów w których zdajesz sobie sprawę, że mimo tego że Pegleg świetnie sobie radzi w grze i pewnie w codziennym życiu to jednak nie będzie biegać po równoważni jak gimnastyk.

Pomarańczowi znów postanowili pójść po linii najmniejszego oporu i zagłosować na Leilani.
Jestem ciekaw czy dzięki przybyciu Lei, kobiety w niebieskim plemieniu wreszcie się przebudzą i będą próbowały zbudować jakiś sojusz.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 4

Post autor: ciriefan »

Zgadzam się z Wami całkowicie - ten odcinek to były flaki z olejem. Nie wydarzyło się kompletnie nic. Nawet eliminacji nie było tylko nudny twist a la Australia. Dawno się tak nie wynudziłem.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor UK 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość