Survivor UK 2023 Ep 7

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 7

Post autor: Jack »

Premiera: 18 listopada 2023

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 7

Post autor: Umbastyczny »

Odcinek słabszy niż poprzedni, ale i tak na plus na tle innych z tego sezonu.

Niby mieliśmy strategię i jakieś nowe sojusze / przetasowania, ale wszystko było prowadzone, w moim mniemaniu, w dość oczywisty i przewidywalny sposób, więc finalna eliminacja Jess wyszła nijako i bez elementu zaskoczenia.

NIEBIESCY

Oryginalni La Nena znowu próbują grać razem. Lubię tu duet Christopher & Ashleigh, Hannah jest mi obojętna, a za Lee nie przepadam. Pomysł z podłożeniem zadania - nie jestem fanem takich zagrywek. No i, mimo mojej sympatii do niego, Christopher ostro przegiął. Najpierw się z Ashleigh martwią, żeby się nie dać przyłapać, a potem sobie robi gwiazdy, jakieś wygibasy na piasku, bawi się maską do nurkowania, rzuca tymi klockami robiąc przy tym teatralne "ups" :D No nie, wciąż go lubię, ale jednak spory minus dla niego.

Matthew i Leilani są mi obojętni. Najbardziej z ich trójki lubię Tinuke, więc mam nadzieję, że w razie rady uda jej się przetrwać, kosztem Matthew lub Leilani.

POMARAŃCZOWI

Laurence i Shai ładnie wykorzystali nowych członków plemienia, żeby wykonać swój plan. Zastanawiam się tylko czy taki ruch miał sens i eliminacja Jess była im potrzebna. Niby mówiła nam, że im nie ufa, więc może i tak, ale teraz Nathan może szukać zemsty, a nie wiem czy w razie rady albo w razie merdża, będą oni mogli dalej liczyć na Douga i Peglega.

Saw
8th jury member
Posty: 777
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 7

Post autor: Saw »

Całkiem niezły odcinek. Nadal sezon jest bez rewelacji, ale lepiej to zaczyna wyglądać. Dynamika wzrosła, gra stała się ciekawsza.

Niebiescy
Zabwne jak Christopher próbował położyć zadanie xd Jak dla mnie najlepsza akcja odcinka. Tak jak Umbastyczny pisał ostatnio, śliski z niego typ, ale bardzo go lubię. Miał swój plan by pozbyć się kogoś z byłych pomarańczowych. Nie jestem za podkładaniem zadań ale to wyszło nawet ciekawie. Na tle nudnego castu wypada pozytywnie, bo przynajmniej rozkręca towarzystwo. Podoba mi się jego sojusz z Ashleigh. Mam nadzieję że ta dwójka dojdzie jak najdalej. Lee jest wkurzający. Taki lekko odklejony typ. Raczej za bardzo nie ogarnia gry. Hannah nudna, ale w sumie nic do niej nie mam. Z byłych pomarańczowych lubię Tinuke i oby w razie problemów przetrwała. Matt i Leilani są mi obojętni. Leilani dużo lepiej powinna wykorzystać fakt, że trafiła wcześniej do tego plemienia. A jest zagrożona tak samo jak nowa dwójka.

Pomarańczowi
Raczej spodziewana eliminacja Jess. Jakoś ciężko było mi uwierzyć że starzy Pomarańczowi się zgraja. Laurence i Shai zdawali sobie sprawę że byli na uboczu i wykorzystali Peglega i Douga by zrealizować swój plan. Jess też naiwnie wierzyła w utrzymanie silnej grupy byłych pomarańczowych. Wiedziala zresztą jaki stosunek mają do niej panowie po tym jak ostatnio w nich celowała. Mam wrażenie że tak do końca ona i Nathan nie wiedzieli jak tą radę rozegrać

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 7

Post autor: Jack »

Jeden z lepszych odcinków, chociaż rzeczywiście słabszy niż poprzedni.
Dla mnie zdecydowanie najnudniejszymi fragmentami odcinka były momenty z zadań. Szczególnie zadanie o nagrodę jakoś się dłużyło, dłużyło i nie można było go skończyć.
Momentami mam wrażenie, że produkcja chce na siłę mieć 60 minut materiału, ale nie za bardzo mają co pokzać, więc skupiają się na tych wyzwaniach.

Niebiescy
Macie rację jeżeli chodzi o Lee. Od samego początku nie byłem jego fanem. W odcinkach 4,5 pokazano go trochę z innej strony (a może po prostu było go mniej), ale to jednak ktoś kto nie do końca rozumie, że strategia jest ważnym elementem tej gry. Najlepiej codziennie wygłaszać mowy motywacyjne i głosować na najsłabszych aż do finału :D
Tak jak można było przypuszczać zapowiada się, że głosy mogą zostać rozdzielone 4-3 w przypadku rady plemienia.

Pomarańczowi
Eliminacja Jess może i spodziewana, jednak sądziłem, że uczestnicy więcej będą rozmawiać o potencjalnym połączniu, ukrytych immunitetach i spróbują stworzyć ciekawe pakty między sobą. Na ten moment wygląda to trochę tak, że Peg i Doug grają dla siebie. Shai i Laurence to kolejna dwójka, która gra dla siebie i zrobi cokolwiek żeby zostać w grze i gdzieś tam jeszcze jest Nathan, który może szukać zemsty.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Survivor UK 2023 Ep 7

Post autor: ciriefan »

Całkiem dobry odcinek jak na ten sezon. Szkoda, że Jess odpadła, ale rozegrała ten ep tragicznie. Czuła, że coś jest nie tak, to tylko taka w sumie nijaka ta rozmowa przy studni. Powinna była po prostu pójść z Dougiem i Peglegiem na układ, a tak to po tej rozmowie tak naprawdę nic nie było ustalone, ona sama planowała głosować na Douga, więc wiadomo było, że Shai nie poleci. Laurence i Shai nie wzbudzają sympatii i mam nadzieję, że to się przeciwko nim obróci. Jess szkoda, bo ją nawet całkiem całkiem polubiłem.


Christopher rzeczywiście był bardzo over the top kładąc to zadanie, ale przynajmniej ma jakąś osobowość na tle całej reszty. Aż dziwne, że nikt tego nie zauważył, że on tak bezczelnie kładzie to zadanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor UK 2023”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości