S11E09 "Excited for the Actions"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5734
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S11E09 "Excited for the Actions"

Post autor: Jack »

Premiera: 13 lutego 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E09 "Excited for the Actions"

Post autor: Umbastyczny »

OK

U różówych mało, skupiono się tylko na relacji Mark & Caroline, zobaczymy jak to się rozwinie. Wątpię, żeby umieli sobie zaufać.

NIEBIESCY

No tutaj działo się więcej. Minus za to, że było oczywiste, że oni pójdą na radę, plusik, że do pewnego momentu było niepewnie, w którą stronę pójdą Valeria, Winna i Charles, ale w pewnym momencie po prostu zostało to pokazane i jakoś zrobiło się nudniej, tylko HI mogłoby coś namieszać.

Generalnie parę osób mnie irytowało. Kirby mnie drażni, ma przerost ego straszny i jest jakaś odpychająca. No, ale Feras też nie jest aniołkiem, też ma wybujałe ego, ale jakoś przy tym wszystkim jest bardziej znośny. Garrick też się strasznie nakręcił, w sumie ciągle wyliczył Kirby zdradę, którą w sumie był głos bez znaczenia i w każdym zdaniu chorobliwie powtarzał o zemście.

Kelli ma w sumie farta, bo jak na nieogara jest teraz bardzo udner the radar i większe zagrożenia wycinają się i będą się wycinać.

Raymond zawalił, bo zostało to pokazane tak, że jego głupie teksty do Kelli ostrzegły sojusz Kirby przed zdradą. Tu w sumie plus dla Kelli, że dodała dwa do dwóch.

No i najbardziej mi szkoda w tym wszystkim Aileen, która wydaje się być i sympatyczna i ma łeb na karku, ale trafiła do mniejszości.

Najpierw to ona chciała, żeby ich plemię się zjednoczyło. W sumie było oczywiste, że to nie zadziała, Kirby miała wtedy strasznie olewczy stosunek do wszystkich i w ogóle ignorowała rozmowę. No, ale potem to ona namawiała Ferasa na prawidłowe użycie HI...

Ciekawy jestem co dalej się tam u nich wydarzy. Podejrzewam, że dalej będziemy mieć Kirby vs Feras i tylko kwestia kto zbierze więcej numerków.


Po 3 tygodniach najbardziej trzymam kciuki za Aileen. Parę osób jest ok, kilka jest tragicznych.

Awatar użytkownika
CH23
6th voted out
Posty: 87
Rejestracja: 13 wrz 2015, 00:00
Lokalizacja: Kuj- Pom.
Kontakt:

S11E09 "Excited for the Actions"

Post autor: CH23 »

OLD REBELS

Nic się nie działo, Mark próbuje wrócić do łask w org Titans. Jeśli nie przetrwa do merga, uważam, że będzie następny. Chociaż jest to mój faworyt do wygrania tej edycji.

OLD TITANS

Kirby vs Feras

Arogancja obu sięga ponad chmury. Tylko jedno z nich ma łeb na karku (Kirby), świetnie pokazała na radzi przed innymi w jakiej paranoi jest Feras. Garrick odpadł, ponieważ był prawą ręką i przydupaskiem. Zgadzam się, że szkoda w tym wszystkim Aileen, możliwe, że jeszcze przetrwa do merga.
Sytuacja strasznie skomplikowana, bo zostało już po równo org Rebels i Titans. Połączenie plemion będzie ciekawe. Pytanie tylko kto przetrwa do tego momentu. Sytuacja Kirby teraz oraz w trakcie połączania uważam, że jest klarowna.
Największym wygranym tego wszystkiego jest Kelli, jeszcze niedawno out, dzisiaj w większości i tak za pewne do leci możliwe, że nawet TOP 5.
Feras to jest mem tej edycji. Drugi raz poważne potknięcie.

Fajnie, że pokazali Charles'a bo byłem ciekawy czy jest amebą czy jednak czyta gra. Na szczęście to drugie. To może być cichy finalista.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5994
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E09 "Excited for the Actions"

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry odcinek z ciekawą grą zabity przez edit. Oczywiste było, kto pójdzie na radę. Oczywiste było, po czyjej stronie stanie trójka Titans. Doceniam, że edit jest lepszy niż w poprzednich edycjach, bo pokazują wszystkich w rozmowach, ale to prowadzenie historii konfami tych samych osób do znudzenia mnie dobija.

Odpadł Garrick, o którego istnieniu trochę zapomniałem, bo standardowo był tłem, który dostał air time, gdy odpadał. Do tego wydawał się niesympatyczny. Wynik rady dla mnie ok, bo wolę team Kirby od teamu Feras. Zgodzę się, że najbardziej mi szkoda Aileen, która wydaje się ogarnięta, ale skończyła po złej stronie numerków dziś. Edytorzy przypomnieli sobie o Charles'ei i dobrze, bo zaprezentował się całkiem dobrze.

Jeśli chodzi o moje sympatie po 3 tygodniach, to w sumie jakimiś ciepłymi uczuciami darzę i kibicuję tylko jednej osobie na tym etapie, a jest to Valeria.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 11 - Titans V Rebels - 2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość