S11E12 "To Infinity and Beyond"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5736
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S11E12 "To Infinity and Beyond"

Post autor: Jack »

Premiera: 20 lutego 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2150
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E12 "To Infinity and Beyond"

Post autor: Umbastyczny »

Smutny epizod.

Pojawił się kolejny twist, ale tym razem mogę produkcję nawet pochwalić. Wybór między ucztą, a szansą zdobycia HI jest akurat czymś ciekawym i mającym sens. Na minus może sam fakt, że dużo tych wszystkich HI, ale ok.

Co do rady - Kelli, no cóż, była sobą xD Już parę razy pokazała, że średnio ogarnia i żyje w swoim świecie. Z jednej strony doceniam, że się postawiła i nie podobało jej się, że nikt z nią niczego nie ustala tylko jej mówią kogo wyeliminować + dodatkowo kazali jej głosować na RayRaya, którego ona chciała trzymać w grze. Ale no, rozegrała to bardzo źle.

Na jej miejscu próbowałbym coś bardziej ugrać z sojuszem Ferasa. A z odcinka wynikało tak, że w sumie z nikim nie rozmawia o strategii i tylko Raymond "szuka" dla niej HI.

Swoją drogą Raymonda nie mogę rozgryźć. Na ile on jest też taki niezbyt rozgarnięty, a na ile gra takiego.

Kirby łatwo pozbyła się sojuszniczki. Przynajmniej się cieszę, że jej plan wywabienia obu HI się nie powiódł. Z Valerii wychodzi diabełek - dziś była rzeczywiście dość bossy i bitchy :D

No i szkoda trochę, że Feras, Aileen i Raymond nie próbowali ugrać czegoś z Alexem i Kelli - mogli mieć sytuację 5:4 i kogoś się pozbyć. Na wypadek kolejnej rady mogliby liczyć teraz na 4:4, a mając Kelli po swojej stronie zrobiliby 5:3. Ciekawe czy nam nie pokazano takiej próby, czy może coś tak kombinowali, ale finalnie uznali, że Kelli jest zbyt niestabilna.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5994
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E12 "To Infinity and Beyond"

Post autor: ciriefan »

Kolejny dobry ep, szkoda tylko że podział konf jest do dupy.

Też pochwalę ten twist, był spoko i w sumie przynajmniej wiadomo, że HII nie podłożone pod konkretną osobę.

Kelli sama wyeliminowała się z gry. No szkoda, była ciekawą postacią i dużą osobowością. Odejście też miała kolorowe xD

Po tym tygodniu jeszcze bardziej mam obsesję na punkcie Valerii - moja totalna faworytka tej edycji. Aileen na drugim miejscu. I tyle. Innych lubię bardziej lub mniej, ale daleko komukolwiek innemu do statusu faworyta.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 11 - Titans V Rebels - 2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość