S11E15 "Master and Apprentice"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5737
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

S11E15 "Master and Apprentice"

Post autor: Jack »

Premiera: 27 lutego 2024

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2152
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E15 "Master and Apprentice"

Post autor: Umbastyczny »

Ten odcinek podobał mi się - jedynie jakby jeszcze pokazali więcej osób, np. Raymonda, to byłoby już w ogóle dobrze.


Trzeba przyznać, że merge jest bardzo dynamiczny. Mamy trzecią radę (no liczę tę z quitem Scotta, bo jednak cała strategia i rozmowy miały miejsce) i trzeci raz mamy kompletnie inny układ sił.

Eden poczuł się zbyt pewnie i chyba zbyt szybko zaplanował porzucenie układu z Raymondem, Aileen i Ferasem. Jego plan zjednoczenia z Markiem i Valerią wydawał się szalony, ale jakimś cudem do tego doszło. Nawet sceptyczne Kitty i Caroline nagle uznały, że to super pomysł, żeby wywalić Raymonda. Finalnie im się nie udało, ale doceniam fakt, że potrafili się dogadać i zaufać sobie, bo jednak mają burzliwą historię współpracy. No, ale ruch moim zdaniem przedwczesny i finalnie się nie udało.

Po pierwsze Jaden flipnął w dogrywce - ok, nie do końca rozumiem logiki tego ruchu, ale w sumie przy tak dynamicznej sytuacji mu to nie zaszkodzi. W sumie on jako jedyny nie ryzykował kamieniami, bo miał immu, a jako jedyny przeskoczył. I zabawnie komponuje się jego głos na Edena z tym całym wątkiem coacherskim.

Byli Rebels w sumie nieźle ogarnęli sytuację, to pierwszy plus. Drugi, że też potrafili sobie zaufać i głosować razem. Tylko Rianna HI straciła, ale ok, lepiej użyć niż odpaść z nim w kieszeni.

No jestem ciekawy jak to się rozwinie, bo wygląda na to, że mamy sporo małych grupek i każda gra przeciwko każdej - scenariuszy na kolejne rady jest mnóstwo.


PS: Chyba na zadaniu coś nie pykło, bo te tyczki Aileen i Edena jakoś tak nienaturalnie się złożyły - oczywiście może to ich błąd, że źle połączyli kijki, a może były te połączenia zbyt płytkie (?).

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5996
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S11E15 "Master and Apprentice"

Post autor: ciriefan »

Świetny odcinek, ciekawe przetasowania, dyskusje, strategia, dramatyczny dialog na nagrodzie między Caroline a Valerią. No Raymond prawie odpadł z tak tragicznym editem, ale w końcu produkcja przełamała schemat w 15 odcinku i odpadł ktoś z dużym editem. Dla mnie na plus, Eden nie wzbudzał we mnie sympatii. No jestem bardzo ciekawy, jak się to dalej rozegra. Sezon naprawdę dobry i bardzo ciekawy, oby tylko w końcu zaczęli równo rozkładać konfy XD

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 11 - Titans V Rebels - 2024”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość